Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Zübeyde Hanım haberleri, Zübeyde Hanım son dakika, son dakika Zübeyde Hanım

Son Dakika Zübeyde Hanım Haberleri

Son dakika Zübeyde Hanım haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son zübeyde hanım haberleri anında burada.


 • 03.11.2023 03 Kas 18:24 Karşıyaka Belediyesi, Ata'dan Ana'ya Saygı Koşusu'nu düzenliyor

  Karşıyaka Belediyesi, Ata'dan Ana'ya Saygı Koşusu'nu düzenliyor Karşıyaka Belediyesi, her yıl düzenlediği Ata'dan Ana'ya Saygı Koşusu'nu bu yıl 12 Kasım'da gerçekleştirecek. Koşuya kayıt yaptırmak için www.atadananayasaygikosusu.com adresi kullanılabilecek. Koşu, 4 kilometrelik bir parkurda yapılacak ve Zübeyde Hanım Kabri'ne ulaşacak. Yarışa katılan sporculara ödül töreni düzenlenecek.

 • 29.10.2023 29 Eki 10:00 Bozüyük'te minik öğrenciler Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı

  Bozüyük'te minik öğrenciler Cumhuriyet'in 100. yılını kutladı Bozüyük Belediyesi Zübeyde Hanım Gündüz Çocuk Bakımevi'nde minik öğrenciler, Cumhuriyet'in 100. yılını kutlamak için '100' rakamını yazarak bayrak açtılar. Etkinlikte Atatürk'ün ilke ve inkılapları öğrenildi ve Türk Bayrağı sergisi hazırlandı.

 • 26.10.2023 26 Eki 12:30 Tarsuslu Kadınlar, Zübeyde Hanım'ı Anlatan Sinema Gösterimiyle 100. Yıl Kutlamalarına Katıldı

  Tarsuslu Kadınlar, Zübeyde Hanım'ı Anlatan Sinema Gösterimiyle 100. Yıl Kutlamalarına Katıldı Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yıl dönümünü kutlamak amacıyla Tarsuslu kadınlarla bir sinema etkinliğinde buluştu. Etkinlikte, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ı anlatan 'Zübeyde, Analar ve Oğullar' adlı film gösterildi. Kadınlar, keyifli bir gün geçirerek Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılına saygı ve minnettarlıkla selam gönderdi.

 • 13.10.2023 13 Eki 01:12 İYİ Parti Genel Başkanı Akşener "Zübeyde Analar ve Oğullar" filmini izledi Açıklaması

  İYİ Parti Genel Başkanı Akşener 'Zübeyde Analar ve Oğullar' filmini izledi Açıklaması İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Zübeyde Analar ve Oğullar' filmine ilişkin, "İçimize dokunan kalbimize dokunan ve en önemlisi birebir 'Zübeyde Anne' yi yansıtan bir film yapmışlar, inanılmazdı çünkü benim annemden dinlediğim hatıralar var birebir aynı." dedi.

 • 06.08.2023 06 Ağu 11:34 İzmit Belediyesi, Zübeyde Hanım Konağı Kadın Yaşam Merkezi'ni açtı

  İzmit Belediyesi, Zübeyde Hanım Konağı Kadın Yaşam Merkezi'ni açtı İzmit Belediyesi, Hacı Hasan Mahallesi'nde bulunan Mor Konak'ı Zübeyde Hanım Konağı Kadın Yaşam Merkezi olarak revize ederek hizmete açtı. Merkez, kadınlara yönelik birçok fonksiyona ev sahipliği yapacak ve İzmit'in kadın dostu bir kent olgusunun sembollerinden biri olmayı hedefliyor.

 • 24.06.2023 24 Haz 15:18 Karşıyaka'da Atatürk'ün Ay Yıldız Armağanı Anıldı

  Karşıyaka'da Atatürk'ün Ay Yıldız Armağanı Anıldı Karşıyaka Spor Kulübü'nün armasına ay yıldız armağan edişinin 97. yıl dönümünde, Zübeyde Hanım Anıt Mezarı'nda tören düzenlendi. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Atatürk'ün Karşıyaka'yı ziyaret ettiği ve Karşıyaka Spor Kulübü'nün armasını ay yıldız ile onurlandırdığı 24 Haziran 1926 tarihinin yıl dönümünde, Zübeyde Hanım Anıt Mezarı başında tören düzenlendiğini belirtti. Törene, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Özuslu, CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Rafet Yacan ve yönetim kurulu üyeleri, Karşıyaka Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Atakan Karakaplan, Kızılay Karışyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz, şair-yazar Okan Yüksel, milli atlet Semra Aksu, Karşıyaka Taraftarlar Derneği Başkanı Okan Kırmacı, meclis üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

 • 18.05.2023 18 May 10:52 Karşıyaka'da Zübeyde Hanım Koşusu 34. Kez Düzenlenecek

  Karşıyaka'da Zübeyde Hanım Koşusu 34. Kez Düzenlenecek Karşıyaka Belediyesi tarafından Anneler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve seçim nedeniyle bir hafta ertelenen Zübeyde Hanım Koşusu, 21 Mayıs Pazar günü yapılacak. Bu yıl 34’üncü kez yapılacak koşu için açılan başvurular, 3,5 saat gibi rekor bir sürede tamamen doldu. Mersin’den Gümüşhane’ye, İstanbul’dan Kayseri’ye kadar Türkiye’nin dört bir yanından başvuruların geldiği koşuda toplam bin 750 kayıtlı katılımcı ter dökecek.

 • 25.04.2023 25 Nis 11:34 Bilecik'te Minik Öğrencilerin Gösterisi Yoğun İlgi Gördü

  Bilecik'te Minik Öğrencilerin Gösterisi Yoğun İlgi Gördü Bilecik Belediyesi Türkan Saylan Zübeyde Hanım ve Sabiha Gökçen Çocuk Sosyal Tesislerinde eğitim alan küçük öğrencilerin Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirdiği gösteri izleyenler tarafından yoğun ilgi gördü. Programa Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı da katıldı ve çocuklara yapılan yatırımın geleceğe yapılan en değerli yatırım olduğunu belirtti.

 • 25.04.2023 25 Nis 09:46 Bilecik Belediyesi'nin Küçük Öğrencilerin Gösterisi Büyük Beğeni Topladı

  Bilecik Belediyesi'nin Küçük Öğrencilerin Gösterisi Büyük Beğeni Topladı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Bilecik Belediyesi Türkan Saylan Zübeyde Hanım ve Sabiha Gökçen Çocuk Sosyal Tesislerinde eğitim alan küçük öğrencilerin sunduğu gösteri büyük bir beğeniyle takip edildi. Belediye Başkanvekili Melek Mızrak Subaşı da programa katılarak çocukların sevincini paylaştı ve çocuklara yapılan yatırımın geleceğe yapılan en değerli yatırım olduğunu vurguladı.

 • 23.04.2023 23 Nis 16:23 CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, 23 Nisan'da; Zübeyde Hanım'ın Anıt Mezarını Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, 23 Nisan'da; Zübeyde Hanım'ın Anıt Mezarını Ziyaret Etti CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın anıt mezarını ziyaret ederek karanfil bıraktı.

 • 04.04.2023 04 Nis 11:04 Başkan Koştu, belediyenin kapılarını sanata açtı

  Başkan Koştu, belediyenin kapılarını sanata açtı Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, sanata sahip çıkmaya devam ediyor.

 • 10.03.2023 10 Mar 09:46 Aslıhan Güner, yeni projesinde Atatürk'ün annesini oynayacak

  Aslıhan Güner, yeni projesinde Atatürk'ün annesini oynayacak Rol aldığı projelerdeki başarısıyla adını geniş bir kitleye duyuran genç oyuncu Aslıhan Güner, Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın hayatını anlatacak olan "Zübeyde Analar Oğullar" filminde Zübeyde Hanım'ın gençliğini oynayacak. 13 Mart'ta çekimlere başlanması planlanan film, 29 Ekim'de vizyona girecek.

 • 16.01.2023 16 Oca 12:41 Büyükçekmeceli Kadınlar Zübeyde Hanım'ı mezarı başında andı

  Büyükçekmeceli Kadınlar Zübeyde Hanım'ı mezarı başında andı Büyükçekmeceli kadınlar Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ı ölümünün 100'üncü yıl dönümünde mezarı başında andı.

 • 15.01.2023 15 Oca 11:09 İzmir, Zübeyde Hanım'ı Andı

  İzmir, Zübeyde Hanım'ı Andı İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (İZBBŞT), Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın 100’üncü ölüm yılı nedeniyle ‘Benim Naçiz Vücudum’ adlı oyunu ücretsiz sahneledi.

 • 14.01.2023 14 Oca 17:58 Antalya Büyükşehir Belediyesi, Vefatının 100. Yılında Zübeyde Hanım'ı Andı

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, Vefatının 100. Yılında Zübeyde Hanım'ı Andı Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı, ölümünün 100. yılında düzenlediği söyleşi etkinliğiyle andı.

 • 12.11.2022 12 Kas 18:26 Akşener: "Bundan Sonra İşiniz Çok Zor. Çünkü Artık Biz, Bu Tür Hakaretlere Misliyle Cevap Verme Kararı Aldık"

  Akşener: 'Bundan Sonra İşiniz Çok Zor. Çünkü Artık Biz, Bu Tür Hakaretlere Misliyle Cevap Verme Kararı Aldık' İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adana Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği ziyaretinde; “Zübeyde Hanım; ehli kitap, kâmil bir Müslüman kadınmış. O kadına, utanmadan her türlü hakareti edenler… Ama Atatürk’ümüze bir Fatiha’yı çok görenler. Bundan sonra işiniz çok kolay değil. Bundan sonra işiniz çok zor. Çünkü artık biz, bu tür hakaretlere misliyle cevap verme kararı aldık” açıklamasını yaptı.

 • 10.11.2022 10 Kas 16:44 Karşıyaka'da Zübeyde Hanım'ın Anıt Mezarı'na Karanfiller Bırakıldı

  Karşıyaka'da Zübeyde Hanım'ın Anıt Mezarı'na Karanfiller Bırakıldı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikal edişinin 84. yılında Karşıyaka’da anıldı. Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım’ın Anıt Mezarı'na da karanfiller bırakıldı.

 • 08.05.2022 08 May 19:24 Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı

  Atatürk'ün Annesi Zübeyde Hanım, Mezarı Başında Anıldı Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, Anneler Günü'nde mezarı başında anıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Annelerimizin, yüreğinde annelik duygusu yaşayan tüm kadınların ve hayatını kaybetmiş tüm annelerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz. Biz, İzmir’de, annelerin gözlerindeki ışık, içlerindeki heyecan hiç sönmeyen evlatlar yetiştirebilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 • 08.05.2022 08 May 15:35 Akşener: Aramızda Olan, Olmayan Tüm Annelerimiz, Anneler Günü'müz Kutlu Olsun

  Akşener: Aramızda Olan, Olmayan Tüm Annelerimiz, Anneler Günü'müz Kutlu Olsun İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Anneler Günü mesajında, “Atatürk'ümüzün annesi Zübeyde Hanım ve kahraman şehitlerimizin, gazilerimizin anneleri başta olmak üzere, bana dünya tatlısı torunlarımı armağan eden güzel kızım, aramızda olan, olmayan tüm annelerimiz, Anneler Günü'müz kutlu olsun” dedi.

 • 30.01.2022 30 Oca 10:32 "Adım Adım Tekirdağ" kültür turu devam ediyor

  'Adım Adım Tekirdağ' kültür turu devam ediyor Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Adım Adım Tekirdağ" kültür turuna katılan öğrenci ve velilerle kahvaltıda bir araya geldi.

 • 14.01.2022 14 Oca 14:27 Zübeyde Hanım vefatının 99. yılında anıldı

  Zübeyde Hanım vefatının 99. yılında anıldı Zübeyde Hanım vefatının 99. yılında anıldıBURSA Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım, vefatının 99. yılında Mudanya Belediyesi tarafından isminin verildiği çocuk akademisinde anıldı.

 • 14.01.2022 14 Oca 08:27 14 Ocak Atamızın annesi Zübeyde hanım İzmir'de vefat etti.

  14 Ocak Atamızın annesi Zübeyde hanım İzmir'de vefat etti. Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım, İzmir'de törenle anılması planlanıyor. Her sene Zübeyde Hanım'ın ölüm yıldönümü İzmir'de anılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk annesi Zübeyde Hanım'ın vefatının 99. yıl dönümüdür. Peki, Atamızın annesi Zübeyde hanım ne zaman vefat etmiştir?

 • 13.01.2022 13 Oca 11:18 Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım ölümünün 99. yılında anılıyor

  Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım ölümünün 99. yılında anılıyor Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım, ölümünün 99. yılında anılıyor.

 • 24.11.2021 24 Kas 14:54 Başkan Seçer, Öğretmenler Gününde öğretmenler ve öğrencilerle buluştu

  Başkan Seçer, Öğretmenler Gününde öğretmenler ve öğrencilerle buluştu Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Zübeyde Hanım İlkokulunu ziyaret ederek, öğretmenler ve öğrencilerle buluştu.

 • 11.10.2021 11 Eki 11:19 Belediye tarafından Millet Bahçesi yapılacağı söylenen Kültür Merkezi harabeye döndü

  Belediye tarafından Millet Bahçesi yapılacağı söylenen Kültür Merkezi harabeye döndü Belediye tarafından Millet Bahçesi yapılacağı söylenen Kültür Merkezi harabeye döndü Bir süre önce Buldan Belediyesi tarafından alınan kararla, Millet Bahçesi olacağı açıklanan Zübeyde Hanım Kültür Merkezi harabeye döndü.

 • 01.10.2021 01 Eki 10:53 Başkan Şahin, yapılan çalışma ve projeleri anlattı

  Başkan Şahin, yapılan çalışma ve projeleri anlattı Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, belediye tarafından yapılan çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgi verdi.

 • 29.03.2021 29 Mar 17:15 "57. Kütüphane Haftası" törenle kutlandı

  '57. Kütüphane Haftası' törenle kutlandı Karabük'te 57. Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında tören düzenlendi.

 • 14.01.2021 14 Oca 15:05 Kılıçdaroğlu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ı andı

  Kılıçdaroğlu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ı andı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın vefatının 98. yılı nedeniyle mesaj yayımladı.

 • 14.01.2021 14 Oca 11:25 Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım unutulmadı: Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir

  Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım unutulmadı: Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir Cumhuriyet'in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım, vefatının 98'inci yıl dönümünde unutulmadı. Sosyal medyada konuyla ilgili olarak birçok paylaşım yapılırken, kullanıcılar Zübeyde Hanım'ı andı. Paylaşım yapanlar arasında olan Bakan Karaismailoğlu, "Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir" dedi.

 • 12.12.2020 12 Ara 12:37 Son dakika haber: Sokaklar boş kaldı

  Son dakika haber: Sokaklar boş kaldı Son dakika haberleri: Boş cadde, sokak ve meydanlar Meydandaki güvercinler ADANA - Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında getirilen sokağa çıkma kısıtlamasına Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de büyük oranda uyulduğu gözlendi.

 • 11.12.2020 11 Ara 11:09 Mamak Belediyesi, belediye personeline "Kendi Hayatınızın Lider Ol" semineri düzenledi

  Mamak Belediyesi, belediye personeline 'Kendi Hayatınızın Lider Ol' semineri düzenledi Mamak Belediyesi, Türkiye Uğur Böceği Derneği ile birlikte personele "Kendi Hayatınızın Lideri Ol" semineri düzenledi.

 • 06.12.2020 06 Ara 11:43 Elazığ sokağa çıkma kısıtlamasıyla sessizliğe büründü

  Elazığ sokağa çıkma kısıtlamasıyla sessizliğe büründü Elazığ'da hafta sonunu kapsayan sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde cadde ve sokaklar sessiz kaldı.

 • 18.11.2020 18 Kas 15:18 "Ataşehir-Monheim tasarım okulu" Altın Karınca'da birinci oldu

  'Ataşehir-Monheim tasarım okulu' Altın Karınca'da birinci oldu Ataşehir Belediyesi ve Almanya'nın Monheim am Rhein Belediyesi iş birliğiyle 2018 yılında kurulan "Ataşehir-Monheim Tasarım Okulu" ödüle değer görüldü.

 • 16.11.2020 16 Kas 11:31 Öğretmenler hijyenik yaşam için "hava sterilizasyonu" üretti

  Öğretmenler hijyenik yaşam için 'hava sterilizasyonu' üretti Tekirdağ'da Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görevli iki öğretmen, kapalı alanlarda bulunabilecek virüs ve bakterilerin yok edilmesi için tasarladıkları sterilizasyon cihazıyla, Kovid-19 ile mücadeleye destek sunmak istiyor.

 • 25.10.2020 25 Eki 11:25 Kılıçdaroğlu, kadın muhtarlarla buluştu

  Kılıçdaroğlu, kadın muhtarlarla buluştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi'nde düzenlenen kadın muhtarlarla buluşma toplantısına katıldı.

 • 03.10.2020 03 Eki 11:16 Korona virüs nedeniyle bebeklerini göremeyen ailelere online sistem

  Korona virüs nedeniyle bebeklerini göremeyen ailelere online sistem Korona virüs nedeniyle bebeklerini göremeyen ailelere online sistem Online Prematüre Akademisi Sağlık Bilimleri Üniversitesi Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi korona virüs sürecinde alınan önlemler sebebiyle bebeklerini göremeyen aileleri için online sistem kurdu.

 • 22.09.2020 22 Eyl 11:01 Ceza ve ödül sistemi uygulanmayan hobi bahçeli okulun uluslararası ödül gururu - SİVAS

  Ceza ve ödül sistemi uygulanmayan hobi bahçeli okulun uluslararası ödül gururu - SİVAS Öğrencilerine sunduğu farklı eğitim materyalleriyle dokunarak ve eğlenerek öğrenmeyi sağlayan Sivas Zübeyde Hanım Anaokulu, uluslararası bir eğitim vakfı tarafından düzenlenen "Dünyanın En İyi 100 Okulu" yarışmasında, en iyiler arasına girmenin gururunu yaşıyor.

 • 28.08.2020 28 Ağu 17:12 Öğretmenlere dezenfektan dağıtıldı

  Öğretmenlere dezenfektan dağıtıldı Siirt'te öğretmenlere parfüm, dezenfektan, kolonya ve maske dağıtıldı.

 • 26.08.2020 26 Ağu 10:25 Prof. Dr. Üstün koronavirüs konusunda gebeleri uyardı

  Prof. Dr. Üstün koronavirüs konusunda gebeleri uyardı Prof. Dr. Üstün koronavirüs konusunda gebeleri uyardı: "Özellikle gebeliğin son döneminde hastalık çok daha ağır seyrediyor" "Koronavirüse yakalanan gebelerde yoğun bakım oranı 10'da 1" "Koronavirüs anne sütüne geçiş göstermiyor" "Gebelerde bu grup risk altında" "Gebelikte en az 4 muayene...

 • 06.08.2020 06 Ağu 16:11 Canik Belediyesinden üniversite tercihi yapacak adaylara "tercih danışmanlığı" desteği

  Canik Belediyesinden üniversite tercihi yapacak adaylara 'tercih danışmanlığı' desteği Canik Belediyesi, üniversite tercihi yapacak adaylara tercih danışmanlık hizmetinin verileceği "Tercih Danışma Merkezleri" oluşturdu.

 • 13.07.2020 13 Tem 13:40 Ömer Halisdemir Üniversitesine ilave 440 öğrenci kontenjanı verildi

  Ömer Halisdemir Üniversitesine ilave 440 öğrenci kontenjanı verildi Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde daha önce açılan 4 lisans ve 6 önlisans programına 2020-2021 eğitim döneminde ilave 440 öğrenci kontenjanı verildiği bildirildi.

 • 11.07.2020 11 Tem 12:01 Gazi ve Zübeyde Hanım Mahalleleri'nin tapu sorunu çözülüyor

  Gazi ve Zübeyde Hanım Mahalleleri'nin tapu sorunu çözülüyor - Gazi ve Zübeyde Hanım Mahalleleri'nin tapu sorunu çözülüyor Sultangazi Belediye Başkanı Dursun: "İlçedeki tapu ve mülkiyet sorununu çözüme kavuşturuyoruz" Sultangazi Belediyesi, Gazi ve Zübeyde Hanım Mahalleleri'ndeki 31 yıllık tapu sorununu çözüme kavuşturuyor.

 • 10.07.2020 10 Tem 16:52 Sultangazi'de iki mahalledeki tapu sorununu belediye çözdü

  Sultangazi'de iki mahalledeki tapu sorununu belediye çözdü Sultangazi'de iki mahalledeki tapu sorununu belediye çözdüEsma MURAT- Hüseyin ÇAKMAK İSTANBUL(DHA)- Sultangazi Belediyesi, Gazi ve Zübeyde Hanım Mahalleleri'ndeki tapu sorununu çözüme kavuşturdu.

 • 08.07.2020 08 Tem 11:22 Çankaya Belediyesi 2019-2020 Dönemi Faaliyet Raporu onaylandı

  Çankaya Belediyesi 2019-2020 Dönemi Faaliyet Raporu onaylandı Pandemi nedeniyle Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri'nde sosyal mesafeye dikkat ederek toplanan Çankaya Belediye Meclisi, 2019-2020 Dönemi Faaliyet Raporu'nu onayladı.

 • 21.06.2020 21 Haz 11:53 ANKARA 'Anne Oteli' pandemi sürecinden etkilenmedi

  ANKARA 'Anne Oteli' pandemi sürecinden etkilenmedi 'Anne Oteli' pandemi sürecinden etkilenmediANKARA Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, annelerin doğumlarının ardından konakladığı 'Anne Oteli' koronavirüs sürecinden etkilenmedi.

 • 06.06.2020 06 Haz 09:14 Mamak Belediyesi siperlik üretimine başladı

  Mamak Belediyesi siperlik üretimine başladı Mamak Belediyesi korona virüs ile mücadele kapsamında Ekin ve Zübeyde Hanım Aile Merkezinde maskenin ardından siperlik üretimine de başladı.

 • 23.05.2020 23 May 14:06 Ceyhan'da bayram temizliği

  Ceyhan'da bayram temizliği Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Cumhuriyet Meydanı'ndaki ve belediye binası önündeki Atatürk, Zübeyde Hanım ve Türk Bayrağı heykellerini dip bucak yıkattı.

 • 14.05.2020 14 May 16:57 Uşaklılar maske takmadan sokağa çıkmıyor

  Uşaklılar maske takmadan sokağa çıkmıyor Uşak'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında maskesiz sokağa çıkmanın yasaklanması kararına vatandaşların uyum sağladığı gözleniyor.

 • 10.05.2020 10 May 18:01 Anneler Günü'nde Zübeyde Hanım anıldı

  Anneler Günü'nde Zübeyde Hanım anıldı - Anneler Günü'nde Zübeyde Hanım anıldı Anneler Günü'nde Zübeyde Hanım Anıt Mezarı'ndaki anma törenine katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Bugün en büyük anamızın manevi huzurundayız" dedi.

 • 10.05.2020 10 May 15:54 Anneler Günü'nde Zübeyde Hanım anıldı

  Anneler Günü'nde Zübeyde Hanım anıldı İZMİR'de büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım, 'Anneler Günü'nde mezarı başında anıldı.

Advertisement