İstanbul'da Yangınlar - Son Dakika

İstanbul'da Yangınlar

01.01.2012 10:20
İstanbul'da Yangınlar

Fatih ve Kadıköy'de çıkan yangınlarda bir kişi yaralandı.

Fatih ve Kadıköy'de çıkan yangınlarda bir kişi yaralandı.

Karagümrük Kabakulak Çıkmazı üzerindeki bir dairede oturan Ömer ve Kudret Dağ çifti, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ömer Dağ, evden ayrıldıktan bir süre sonra da eşi Kudret Dağ'ı telefonla arayarak evi yakacağını söyledi.

Kudret Dağ'ın 2 çocuğunu alarak evden ayrılmasından bir süre sonra evde yangın çıktı. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

Yangını çıkardığı öne sürülen Ömer Dağ'ın arandığı bildirildi.

Bu arada, Kadıköy, Fikirtepe Mahallesi Bülbül Sokak'taki bir binanın 3. katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sırasında evde yalnız olduğu öğrenilen fiziksel engelli Cüneyt Akbaş, oksijen tüpü takarak içeri giren itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Vücudunda yanık yaraları olduğu bildirilen Akbaş, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yangın, diğer katlara sıçramadan itfaiye ekiplerince söndürüldü.

- İSTANBUL

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Mısır C¸ars¸ısı'na Ramazan Alıs¸veris¸ine Gelenler Pahalılıktan S¸ikayetc¸i Mısır C¸ars¸ısı'na Ramazan Alıs¸veris¸ine Gelenler Pahalılıktan S¸ikayetc¸i Kadıköy'de müteahhitten akılalmaz oyun! Binaya 'Riskli yapı' pankartı astırdı Kadıköy'de müteahhitten akılalmaz oyun! Binaya 'Riskli yapı' pankartı astırdı

Son Dakika Yerel İstanbul'da Yangınlar - Son Dakika


Advertisement