Karapınar'da Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi - Son Dakika

Karapınar'da Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi

02.01.2012 14:00
Karapınar'da Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi

"Okulum Değişiyor, Ben Gelişiyorum- Yeni Yıla Sağlıkla ve Mutlulukla Giriyorum" programı gerçekleştirildi.

Karapınar Vehbi Yurt İlköğretim Okulu'nda,

"Okulum Değişiyor, Ben Gelişiyorum- Yeni Yıla Sağlıkla ve Mutlulukla Giriyorum" programı gerçekleştirildi.

Ana sınıfı Öğretmenleri Fadime Ataş Atlı ile Şeyma Nur Kavut tarafından hazırlanan ve okul sosyal faaliyetler salonunda gerçekleştirilen programda, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahri Kini, Şube Müdürleri Sami Sağdıç ve Nizamettin Tezcan, öğretmenler, anasınıfı öğrencileri ve veliler katıldı.

Kini, ana sınıfı öğrencilerinin bir demet çiçek olduğunu sevgiyle ve bakımla büyüdüklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Bunları esirgediniz mi hemen soluverirler. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi, 'Çocuklarımızı artık düşüncelerini hiç çekinmeden açıkça ifade etmeye, içten inandıklarını savunmaya, buna karşılık da başkalarının samimi düşüncelerine saygı beslemeye alıştırmalıyız. Aynı zamanda onların temiz yüreklerinde, yurt, ulus, aile ve yurttaş sevgisiyle beraber doğruya, iyiye ve güzel şeylere karşı sevgi ve ilgi uyandırmaya çalışılmalıdır."

Program öğrencilerin hazırladığı oyun ve şarkılarla sona erdi.

- KONYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu'nun Konya'da Dinlediği Çiftçi, TMO'nun İthalat Yapmasından Yakındı, 'Yırtılan Hacıbekir'in Yakası' Dedi. Kılıçdaroğlu'nun Konya'da Dinlediği Çiftçi, TMO'nun İthalat Yapmasından Yakındı, 'Yırtılan Hacıbekir'in Yakası' Dedi. Ziraat Mühendisi Cem Hamavioğlu, Obruk Oluşumuna Dikkat Çekti: DSİ Acil Çalışma Başlatmalıdır Ziraat Mühendisi Cem Hamavioğlu, Obruk Oluşumuna Dikkat Çekti: DSİ Acil Çalışma Başlatmalıdır

Son Dakika Yerel Karapınar'da Minik Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi - Son Dakika


Advertisement