Kaymakam Dündar, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi - Son Dakika
Yerel

Kaymakam Dündar, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi

Kaymakam Dündar, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dündar, TEOG sınavında başarı elde eden öğrencileri ödüllendirdi.

09.06.2017 16:26

Van'ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dündar, TEOG sınavında başarı elde eden öğrencileri ödüllendirdi.

Çaldıran Belediye Başkanlığında düzenlenen törende konuşan Kaymakam Tekin Dündar, dereceye giren öğrencileri yürekten tebrik ettiğini belirterek, "Hiçbir zaman başarı tesadüf değildir. Her başarının arkasında emek var, göz nuru var. Sizlerde harcadığınız emeğin karşılığını kazanarak dereceye girdiniz. Bu da ilçemizde eğitim düzeyindeki kalitenin arttırıldığını gösteriyor. İlçemizde Fen lisesini kazan tüm öğrencilerimize laptop bilgisayar sözünü de veriyorum. Sizler geleceğimizin teminatı, ülkemizin geleceğisiniz. Kapım her zaman siz evlatlarımıza açıktır" dedi.

Kaymakam Dündar, yaptığı konuşmanın ardından 120, 119 ve 118 puan alan Şemsinur Aksak, Samet Demir, Zeynep Batur, Zelal Uygun, Nazlı Yılsız, Aysun Babat, Ayşe Özkan, Esmanur Çelik ve Zehra Özturk İpad hediye etti. - VAN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kaymakam Dündar, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement