Kırkağaç'ta Voleybol Turnuvasının Şampiyonu Ayyıldız - Son Dakika
Yerel

Kırkağaç'ta Voleybol Turnuvasının Şampiyonu Ayyıldız

Kırkağaç\'ta Voleybol Turnuvasının Şampiyonu Ayyıldız

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde 1. Gençlik Şöleni kapsamında düzenlenen Voleybol Turnuvasında şampiyon, finalde Eğitimspor’u 3-0 yenen Ayyıldız oldu.

13.04.2016 09:18
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 1. Gençlik Şöleni kapsamında düzenlenen Voleybol Turnuvasında şampiyon, finalde Eğitim spor'u 3-0 yenen Ayyıldız oldu.

Kırkağaç Kaymakamlığı tarafından düzenlenen voleybol turnuvasında büyük heyecan vardı. Özel Betül'ü 3-2 yenen Ayyıldız ile Türkbirliği'ni 3-1 yenen Eğitimspor, finalde karşı karşıya geldi. Kapalı spor salonunda oynanan final mücadelesinde rakibini 3-0 gibi net bir sonuçla deviren Ayyıldız şampiyon olmayı başarırken, üçüncülük-dördüncülük karşılaşmasında ise gülen taraf Türkbirliği'ni 3-0 mağlup eden Özel Betül oldu.

Kupa törenine Kırkağaç Kaymakamı Dr. Mehmet Yeşilbaş, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Çelikel, İlçe Mili Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya, İlçe Jandarma Komutanı Enver Gündüz, daire amirleri, okul müdürleri ile yaklaşık 300 kişi katıldı.

Kupa töreninde ise büyük coşku vardı. Şampiyonluk sevincini salonu tıklım tıklım dolduran taraftarları ile paylaşan Ayyıldız'a birincilik ödülü olarak bin TL, ikinci Eğitimspor'a 600 TL, üçüncü Özel Betül'e ise 400 TL para ödülü verildi.

Üçüncü olan Özel Betül'e kupası, madalyaları ve ödülünü Kırkağaç Belediye Başkan Yardımcısı Osman Çelikel, ikinci olan Eğitimspor'a Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve şampiyon olan Ayyıldız'a ise Kırkağaç Kaymakamı Dr. Mehmet Yeşilbaş ve Kırkağaçlı spor adamı Ali Angı birlikte takdim etti.

Turnuvanın En Centilmen Takımı Emniyetspor, En Disiplinli Takımı Esnafspor, En Neşeli Takımı Genç Fenerliler ve En Genç Takımı ise Kuşbazlarspor seçildi. Bu takımlara, belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya ve İlçe Spor Müdürü Mehmet Doruklu takdim etti. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kırkağaç'ta Voleybol Turnuvasının Şampiyonu Ayyıldız - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement