Malatya'da, Koçluk Eğitimine Katılan Şoförlere Sertifika Verildi - Son Dakika

Malatya'da, Koçluk Eğitimine Katılan Şoförlere Sertifika Verildi

09.04.2012 19:40
Malatya'da, Koçluk Eğitimine Katılan Şoförlere Sertifika Verildi

Malatya'da, koçluk eğitimine katılan başarılı şoförlere sertifikaları verildi.

Malatya'da, koçluk eğitimine katılan başarılı şoförlere sertifikaları verildi.

Malatya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri A.Ş'den (MOTAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, 3 gün süren "Profesyonel İş Yaşamında Durumsal Liderlik İletişimi ve Koçluk Eğitimi" konulu hizmet içi eğitim seminerinde başarılı olan şoförler, sertifikalarını aldı.

MOTAŞ Genel Müdürü Hasan Alıcı, yaptığı konuşmada, kaliteli bir hizmetin ön koşulunun vatandaşları hızlı, dakik olarak bir yerden başka bir yere ulaştırmak, konforlu, güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlamak olduğunu söyledi.

Alıcı, daha sonra seminere katılanlara sertifikalarını verdi.

Seminerde, beden dili kullanımı ve özellikleri, verimli zaman kullanımı, bireysel farkındalık, doğru ve etkili iletişim, problemlere etkin ve doğru çözümler bulunabilmesi, motivasyon dengesinin kurulması, iyi bir liderlik ve koçluğun vasıfları konularında eğitim verildiği kaydedildi.

- MALATYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Malatya'da, Koçluk Eğitimine Katılan Şoförlere Sertifika Verildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement