MHP Edirne İl Başkanı Topdur Açıklaması - Son Dakika

MHP Edirne İl Başkanı Topdur Açıklaması

02.01.2012 14:01
MHP Edirne İl Başkanı Topdur Açıklaması

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Topdur, MHP'nin Edirneli gençlerin sorunlarını çok iyi bildiğini savundu.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Topdur, MHP'nin Edirneli gençlerin sorunlarını çok iyi bildiğini savundu.

Topdur, yaptığı yazılı açıklamada, şu anda Türkiye'de gençliğin perişan durumda olduğunu ileri sürdü. MHP olarak, gençliğin sorunlarıyla yakından ilgileneceklerini ifade eden Topdur, şunları kaydetti:

"MHP, Edirneli gençlerin sorunlarını çok iyi biliyor. MHP'nin iktidara gelmesiyle birlikte, çalışan gençlerin bilgi ve beceri eksikliklerinin giderilmesi için çalışmalar yapıyoruz. Orta öğretim ve yüksek öğretimde okuyan gençlerin burs ve kredi imkanları geliştirilerek, çağdaş standartlarda barınma imkanları oluşturulacaktır. Gençleri suça iten sebepler ortan kaldırılacak, suç işlemiş ve hüküm giymiş gençler potansiyel suçlu olmaktan çıkarılarak yeniden topluma kazandırılacağız.

Sigara, alkol ve her türlü uyuşturucu madde kullanımına, kumar ve benzeri alışkanlıklara, fuhuş, anarşi ve teröre karşı gençleri korumak ve bilinçlendirmek amacıyla, aile müessesesinin güçlendirilmesine, gençlerin kendilerini ifade edebilecekleri sosyal ve kültürel ortamların oluşturulmasına önem verilecek, spor ve sosyal faaliyet imkanları geliştireceğiz."

- EDİRNE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Türkiye, Hırvatistan kıyaslaması yapan Dalic'ten olay yaratacak yorum: Nüfusumuz Bursa kadar Türkiye, Hırvatistan kıyaslaması yapan Dalic'ten olay yaratacak yorum: Nüfusumuz Bursa kadar Terör örgütü PKK/KCK'nın kadın yapılanmasının yöntemleri iddianameye yansıdı Terör örgütü PKK/KCK'nın kadın yapılanmasının yöntemleri iddianameye yansıdı Babacan: Türkiye'yi 'Demokrasi Zirvesi'ne Yine Davet Etmemişler. Babacan: Türkiye'yi 'Demokrasi Zirvesi'ne Yine Davet Etmemişler.

Son Dakika Yerel MHP Edirne İl Başkanı Topdur Açıklaması - Son Dakika


Advertisement