Midyatlı Eğitimciler Kaynaşma Yemeğinde Buluştu - Son Dakika
Yerel

Midyatlı Eğitimciler Kaynaşma Yemeğinde Buluştu

Midyatlı Eğitimciler Kaynaşma Yemeğinde Buluştu

Mardin'in Midyat ilçesinde Sur Dershanesi'nce kaynaşma yemeği düzenlendi.

13.01.2012 12:24

Mardin'in Midyat ilçesinde Sur Dershanesi'nce kaynaşma yemeği düzenlendi.

Mehmet Nezih Erdem Koleji'ndeki kaynaşma ve dayanışma yemeğinde eğitimciler bir araya geldi. Düzenlenen programdan dolayı memnuniyetini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Şehmus İleri, "Çok güzel bir program oldu. İdareciler ile bir arada bulunduk. Ayrıca Erdem Koleji'nin Midyat'a kazandırılması konusunda böylesi ve tam donanımlı bir okul olması ilçemize yakışıyor. Bu eğitim müessesesini ilçemize kazandıran eğitim sevdalılarına, eğitim camiamız adına teşekkür ederim" dedi.

Dershane Müdürü Mahmut Boğakça da, eğitimcilerin kaynaşma adına düzenlenen yemekte bir araya gelmekten dolayı memnun olduklarını belirterek, "Amacımız eğitimciler ve idareciler olarak bir arada olmaktır" diye konuştu.

Erdem Koleji Müdürü Salih Aslan ise, "Midyat'ın ve Midyatlıların eğitimi için seferber olan, ülkesine ve milletine faydalı bireyler yetişmesine katkıda bulunan eğitimcilerle bir araya gelmekten dolayı mutluyuz. Davete katılan bütün idareci ve eğitimcilere teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. - MARDİN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Midyatlı Eğitimciler Kaynaşma Yemeğinde Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement