Minik öğrencilerden bayram korteji - Son Dakika

Minik öğrencilerden bayram korteji

19.05.2022 13:58
Minik öğrencilerden bayram korteji

Bilecik'te eğitim veren özel bir okulun 1'inci sınıf öğrencileri, Okuma Bayramı Şenliği düzenledi.

Bilecik'te eğitim veren özel bir okulun 1'inci sınıf öğrencileri, Okuma Bayramı Şenliği düzenledi. Minikler ellerindeki pankartta kentte kortej yürüyüşü gerçekleştirdi.

Bilecik'te hizmet veren özel bir okul, ilkokul 1'inci sınıf öğrencileri için Okuma Bayramı Şenliği dolayısıyla bir takım etkinlikler düzenledi. Bu programlarda mini mini birler kent merkezinde okuma pankartları ile öğretmenleri ve velileri eşliğinde eğlenceli bir kortej yürüyüşü yaptılar. Sonrasında öğrencilerin hazırlamış olduğu İngilizce-Türkçe gösteriler ile program devam etti. Programda öğrencilere okuma pastası sonrası okuma belgeleri ve madalyaları takdim edildi.

Çocuklar bayram gibi bayram yaşadı

Gösterilerden sonra pamuk şekeri ve patlamış mısır ile birlikte birbirinden eğlenceli çocuk oyunları oynayan çocuklar, gün boyunca tam bir bayram yaşadılar. Kortej, gösteriler ve oyunlarda son derece güzel görüntüler ortaya çıkarken, çocukların mutluluğu gözlerinden okundu. - BİLECİK

YORUMLAR
500
Hıdrellez programında vatandaşlara kendi elleri ile pilav dağıttılar Hıdrellez programında vatandaşlara kendi elleri ile pilav dağıttılar Şeyh Edebali Türbesi'ne 7 ülkeden ziyaretçi geldi Şeyh Edebali Türbesi'ne 7 ülkeden ziyaretçi geldi Derince'de ücretsiz kurban pazarı servisi Derince'de ücretsiz kurban pazarı servisi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Minik öğrencilerden bayram korteji - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement