Ekiplerin kar ve buz mesaisi - Son Dakika

Ekiplerin kar ve buz mesaisi

20.12.2022 21:02

Ekiplerin kar ve buz mesaisi Nevşehir'de sabah saatlerinde etkili olan kar yağışının ardından buzlanma meydana geldi.

Ekiplerin kar ve buz mesaisi

NEVŞEHİR - Nevşehir'de sabah saatlerinde etkili olan kar yağışının ardından buzlanma meydana geldi. Yüksek kesimlerde ekipler ulaşımın aksamaması için çalışmalarını sürdürüyor.

Nevşehir İl Özel İdare ekipleri, Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı ve Mazı köyü arasındaki köy yolunda meydana gelen tipi ve buzlanma nedeniyle karayolunu açık tutmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre Ayvalı ve Mazı köyüne sabah saatlerinde yağan kar yağışı sonrasında hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesi nedeniyle buzlanma meydana geldi. İl Özel İdaresi ekipleri buzlanma olan bölgelerde trafiğin aksamaması için çalışmalarını sürdürüyor.

Ayrıca Merkez ilçeye bağlı Çardak köyü ve Kavak Kasabası yolunda da aşırı buzlanma nedeniyle ekipler tuzlama çalışması yapıyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Nevşehir maçında parola 3 puan Nevşehir maçında parola 3 puan Nevşehir'de zabıta ekipleri ekmek satan iş yerlerini denetledi Nevşehir'de zabıta ekipleri ekmek satan iş yerlerini denetledi Depremzede kadınlar örgü örerek stres atıyor Depremzede kadınlar örgü örerek stres atıyor

Son Dakika Yerel Ekiplerin kar ve buz mesaisi - Son Dakika


Advertisement