Özel Kardelen Koleji'nden Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel'e Ziyaret - Son Dakika
Yerel

Özel Kardelen Koleji'nden Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel'e Ziyaret

Özel Kardelen Koleji\'nden Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel\'e Ziyaret

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Lise Müdür Vekili Mehtap Kulaç, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

20.09.2012 12:07

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Lise Müdür Vekili Mehtap Kulaç, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başbakanlık Koruma Daire Başkanı olarak görev yaparken İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Nevşehir İl emniyet Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Yüksel'i Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Kardelen Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Vekili Mehtap Kulaç, Kardelen İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Ziyarette konuşan Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan: "Nevşehir'de yeni görevinizde öncelikle başarılar dileriz. Özel Kardelen Koleji olarak size elimizden gelen her türlü desteği vereceğimizi belirtmek isterim. Nevşehir'de başarılı çalışmalar yapacağınızdan en küçük bir şüphemiz yok. İnanıyoruz ki Nevşehir'de son derece başarılı çalışmalar yaparak Nevşehir'i bundan sonrada yaşanılabilir, güvenilir bir şehir yapacaksınız. Nevşehir Emniyet Müdürü olarak başlamış olduğunuz yeni görevinizde başarıla dileriz" dedi.

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel ise Özel Kardelen Koleji okul idarecilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Yüksel, " Nevşehir'de göreve başlamaktan dolayı son derece mutluyum. Nevşehir nezih, güzel ve turizm yönünden çok önemli bir şehir. Ben Ankara'dan geldim. İnşallah meslek hayatımdaki birikimimi Nevşehir'e aktarmak ve Nevşehir'e en iyi hizmet etme şansını yakalarım. Nevşehirlilere layık bir emniyet müdürlüğü ve emniyet hizmetini arkadaşlarım ile birlikte sunarım"diye konuştu. - NEVŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Özel Kardelen Koleji'nden Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel'e Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement