Şırnak Tso'dan İftar Yemeği - Son Dakika

Şırnak Tso'dan İftar Yemeği

31.07.2013 10:23
Şırnak Tso'dan İftar Yemeği

Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından Silopi ilçesinde iftar yemeği programı düzenlendi.

Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından Silopi ilçesinde iftar yemeği programı düzenlendi.

Bir otelde düzenlenen iftar yemeğinde Habur Mülki İdari Amiri Vali Yardımcısı Turgay İlhan, Kaymakam Suat Demirci, Silopi Belediye Başkan Vekili Abdulkerim Sönmez, CHP Şırnak İl Başkanı Çınar Ökten, BDP İlçe Başkanı Muhsin Konur, İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Hasan Eken, Şırnak TSO Başkanı Osman Geliş, Cizre TSO Başkanı Süleyman Çağlı, esnaf ile çok sayıda vatandaş katıldı. İftar yemeğinin ardından konuşma yapan Şırnak TSO Başkanı Geliş, programa katılan herkese çok teşekkür ettiğini söyledi. Geliş SBS'de tüm soruları doğru cevaplayarak büyük başarı elde eden Adalet Binici'yi ve üniversite sınavında Şırnak il birincisi olan Mahsun Çağlın'ı tebrik ettiğini ifade etti. Oda olarak eğitime büyük destek verdiklerini kaydeden Geliş, Şırnaklı gençlerin eğitimlerini en iyi şekilde sürdürmeleri için bütün imkanları kullandıklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından Silopi Kaymakamı Suat Demirci, Adalet Binci'ye Şırnak Vali Yardımcısı Turgay İlhan ise Mahsun Çağlın'a birer adet dizüstü bilgisayar hediye etti.

Başkan Geliş, daha sonra öğrencilerin yanına giderek, sorunlarını dinledi. - ŞIRNAK

YORUMLAR
500
TPAO'ya 2 saha için petrol arama ruhsatı verildi TPAO'ya 2 saha için petrol arama ruhsatı verildi Şırnak'ta üreticilere sağlanan fide desteği meyve verdi Şırnak'ta üreticilere sağlanan fide desteği meyve verdi Şırnaklı öğrenciler eğitim kurumlarına masa, sıra, dolap ve sandalye üretiyor Şırnaklı öğrenciler eğitim kurumlarına masa, sıra, dolap ve sandalye üretiyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şırnak Tso'dan İftar Yemeği - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement