Tekirdağ'da Kar Yağışı Başladı - Son Dakika

Tekirdağ'da Kar Yağışı Başladı

15.02.2012 09:48
Tekirdağ'da Kar Yağışı Başladı

Tekirdağ il merkezinde ve ilçelerinde gece geç saatlerde başlayan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.

Tekirdağ il merkezinde ve ilçelerinde gece geç saatlerde başlayan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.

Tekirdağ il merkezinde kar yağışı yoğun şekilde devam ediyor. Kar yağışı nedeniyle şehir içi trafiğinde zaman zaman aksamalar yaşanıyor.

Trafik ekipleri, sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyarırken, belediye ekipleri de şehir merkezinde buzlanmaya karşı hazır bekletiliyor.

Karayolları ekipleri, kar yağışı nedeniyle Tekirdağ- Malkara karayolunun açık tutulması için yoğun çaba gösterdiklerini ve ilçede kapanan bazı köy yollarının açılması için çalışmalarının sürdüğünü kaydettiler.

Hayrabolu'da hafif şekilde kar yağışı devam ediyor. İlçe merkezindeki caddelerde herhangi bir olumsuzluk yaşanmazken, il özel idaresine ait araçlar olası yol kapanmalarına karşın ilçe merkezinde hazır bekletiliyor.

Kar yağışının beyaza boyadığı ilçede yüksek kesimlerde kar kalınlığı 7-8 santimetreyi bulduğu bildirildi.

Meteoroloji yetkilileri, Tekirdağ il merkezinde ve Malkara'da hava sıcaklığının sıfır, Çorlu ve Çerkezköy'de eksi 1 derece olduğunu ve kar yağışının öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam edeceğini belirtti.

- TEKİRDAĞ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Market hırsızı kamerada Market hırsızı kamerada İşsizlik oranı 2022 yılında yüzde 10,4 oldu İşsizlik oranı 2022 yılında yüzde 10,4 oldu Tekirdağ'da sağlık çalışanları ilk sahurunu hastanede görev başında yaptı Tekirdağ'da sağlık çalışanları ilk sahurunu hastanede görev başında yaptı

Son Dakika Yerel Tekirdağ'da Kar Yağışı Başladı - Son Dakika


Advertisement