TÜKODER Eskişehir Şubesi 8. Olağan Genel Kurulu - Son Dakika

TÜKODER Eskişehir Şubesi 8. Olağan Genel Kurulu

19.02.2012 14:20
TÜKODER Eskişehir Şubesi 8. Olağan Genel Kurulu

Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Eskişehir Şubesi'nin 8.Olağan Genel Kurulu, yeterli çoğunluk sağlanamadığından 26 Şubat'a ertelendi.

Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Eskişehir Şubesi'nin 8. Olağan Genel Kurulu, yeterli çoğunluk sağlanamadığından 26 Şubat'a ertelendi.

Şube Başkanı Sülahi Özalp, düzenlediği basın toplantısında, bugün gerçekleştirmeyi planladıkları genel kurulda "çoğunluk sağlanamadı" tutanağını tuttuklarını belirterek, bir sonraki genel kurulu 26 Şubat'ta Taşbaşı Kültür Merkezi'nde yapacaklarını ifade etti.

Söz konusu tarihte gelen katılımcıların sayısıyla genel kurulu yapacakları kaydeden Özalp, şöyle konuştu:

"Bugün yapamadığımız kurulda çoğunluk sağlanamadı. Önceden açıkladığımız gibi bugüne kadar aday yoktu. Bir sonraki kurula kadar aday olma hakları vardır. Tüketicilerimizin genel kurulda bizi yalnız bırakmamalarını temenni ediyoruz. Sonraki genel kurulumuzda seçimimizi tamamlayacağız. Eğer yine biz kazanırsak ya da başkaları gelirse tüketici haklarımızı koruyacağımızı ve onların yanında olacağımızı herkesin bilmesini isteriz."

- ESKİŞEHİR

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
3,5 dakikada gelen sağlık ekibi kalbi duran yaşlı adamı hayata döndürdü 3,5 dakikada gelen sağlık ekibi kalbi duran yaşlı adamı hayata döndürdü 100 bin liralık çalıntı sondaj borularını alan hurdacı tutuklandı 100 bin liralık çalıntı sondaj borularını alan hurdacı tutuklandı CHP'li Çakırözer'den Basın Özgürlüğü Raporu: ''Arkadaş' Demek de '128 Milyar' Demek de Yasak' CHP'li Çakırözer'den Basın Özgürlüğü Raporu: ''Arkadaş' Demek de '128 Milyar' Demek de Yasak'

Son Dakika Yerel TÜKODER Eskişehir Şubesi 8. Olağan Genel Kurulu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement