Türkiye Enduro Şampiyonası - Son Dakika

Türkiye Enduro Şampiyonası

23.08.2014 19:36
Türkiye Enduro Şampiyonası

Azdavay'da düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası 4. ayak yarışı, ödül töreniyle sona erdi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası 4. ayak yarışı, düzenlenen törenle sona erdi.

Suğla Yaylası'nda düzenlenen şampiyonaya katılan 51 sporcu, 80 kilometrelik parkurda birincilik için ter döktü.

Kaymakam Osman Doğramacı, törende yaptığı konuşmada, şampiyonayı ilçede gerçekleştirmekten dolayı çok mutluluk duyduğunu belirterek, şampiyonanın ciddi bir emeğin eseri olduğunu söyledi.

Şampiyonanın yapıldığı pisti yaklaşık 20 günde tamamladıklarını ifade eden Doğramacı, "Azdavaylılar olarak hepimizin bundan sonra burayı koruması gerekiyor. Daha sonraki yarışları bizler hazırlayacağı inşallah. Buraya gelen sporcu arkadaşlara teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Konuşmanın ardından, yarışmada dereceye girenlere Başbakanlık Müşaviri Yunus Akgül, Kaymakam Doğramacı, Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ve TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar tarafından ödülleri takdim edildi.

Ödül töreninin ardından, sporcular parkurda tur atarak vatandaşları selamladı, daha sonra motorlarıyla parkurun karşısındaki tepeye çıkarak büyük boy Türk Bayrağı açtı ve İstiklal Marşı okudu.

Törene, Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Başkan Yardımcısı Bilgehan Çapraz, Gençlik Hizmetleri, Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık, kaymakamlar, belediye başkanları, kamu kurumlarının amirleri ve Türkiye'nin çeşitli kentlerinden gelen vatandaşlar katıldı.

4. ayak yarışlarında kategorilerinde dereceye girenler şöyle:

1A: 1. Fırat Şahin, 2. Süleyman Aydın, 3. Ediz Güven

1B: 1. İsmail Erdoğan, 2. Erkan Özcan, 3. İdris Demiral

2A: 1. Sinan Memnun, 2. Necmi Kozlu, 3. Murat Erşahin

2B: 1. Rafet Karakuş, 2. Fatih Neziroğlu, 3. Naim Karabacak

3A: 1. Burak Özdemir, 2. Erdal Yavuz

3B: 1. Hakan Atay, 2. Ahmet Tevfik Yılmaz, 3. İsmail Sarışın

EC: 1. Abdullah Aycan, 2. Mevlüt Kolay, 3. Salih Serim

EB: 1. Nazire Peker, 2. Şule Öztürk, 3. Yasemin Yazıcı. - Kastamonu

Bakan Yanık, '15 Temmuz 2022 Türkiye Aşkına' temalı şiir ve resim sergisinin açılışını yaptı Bakan Yanık, '15 Temmuz 2022 Türkiye Aşkına' temalı şiir ve resim sergisinin açılışını yaptı Bakan Yanık, '15 Temmuz Türkiye Aşkına Resim ve Şiir Sergisi'nin açılışında konuştu Açıklaması Bakan Yanık, '15 Temmuz Türkiye Aşkına Resim ve Şiir Sergisi'nin açılışında konuştu Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Türkiye Enduro Şampiyonası - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement