Türkiye'nin Markaları 60 Bin Çocuğu Giydirdi - Son Dakika

Türkiye'nin Markaları 60 Bin Çocuğu Giydirdi

11.03.2015 11:22
Türkiye'nin Markaları 60 Bin Çocuğu Giydirdi

Birleşmiş Markalar Derneğinin Türkiye'nin Markaları, Türkiye'nin Çocuklarını Giydiriyor Projesi kapsamında 60 bin ihtiyaç sahibi öğrenci, bot ve mont sahibi oldu.

ÖZGÜN TİRAN - Birleşmiş Markalar Derneği'nin, " Türkiye'nin Markaları, Türkiye'nin Çocuklarını Giydiriyor Projesi" kapsamında 60 bin ihtiyaç sahibi öğrenci, bot ve mont sahibi oldu.

Kırklareli'nin Pınarhisar ilçesindeki bir fabrikada, yetkililerin talepleri üzerine üretilen bot ve montlar, Türkiye'nin farklı illerindeki öğrencilere ulaştırıldı.

İhtiyaç sahibi öğrencilerin çetin kış şartlarından korunması amacıyla yürütülen proje kapsamında yıl sonuna kadar 110 bin öğrenciye ulaşılması hedefleniyor.

Fabrika müdürü Özden Kılıç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, projeyi çok önemli bulduklarını söyledi.

Proje çerçevesinde valilik ve milli eğitim müdürlüklerinden gelen talep üzerine üretim yaptıklarını belirten Kılıç, "Türkiye'nin çocuklarını biz giydiriyoruz. Çok mutluyuz" dedi.

Kılıç, bütün iş adamlarının projeye sahip çıkmasını beklediklerini vurguladı. Projenin devam etmesini beklediklerini ifade eden Kılıç, şöyle konuştu:

"Fabrikamızdan, 60 bin öğrenciye mont ve bot gönderdik. Şu anda 110 bin sipariş var. Bu projede olduğumuz için gurur duyuyoruz. İnşallah devam eder ve geniş kapsamlı olarak bütün iş adamları buna sahip çıkar, 100 bin değil 500 bin çocuğu giydiririz. Bizim isteğimiz iş adamlarının sahip çıkması, Birleşmiş Markalar Derneği'ne destek vermesidir."

YORUMLAR
500
Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Karakan'dan AA'ya ziyaret Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Karakan'dan AA'ya ziyaret Süleymanpaşa Belediyesinin zirai atıkları geri dönüştüren projesine ödül Süleymanpaşa Belediyesinin zirai atıkları geri dönüştüren projesine ödül
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Türkiye'nin Markaları 60 Bin Çocuğu Giydirdi - Son Dakika


Advertisement