Ünlü Ülkücüler Sandıkta Bir Araya Geldi - Son Dakika
Yerel

Ünlü Ülkücüler Sandıkta Bir Araya Geldi

Ünlü Ülkücüler Sandıkta Bir Araya Geldi

Balıkesir'de Ülkücü camianın tanınmış isimleri delege seçimlerine katılmak üzere gittikleri MHP Merkez İlçe Başkanlığında sandık başında bir araya geldiler.

12.01.2012 18:31

Balıkesir'de Ülkücü camianın tanınmış isimleri delege seçimlerine katılmak üzere gittikleri MHP Merkez İlçe Başkanlığında sandık başında bir araya geldiler.

MHP Balıkesir Teşkilatında kongre süreci hızla devam ediyor. Ülkücü camia ilçelerdeki kongrelere büyük ilgi gösteriyor. İlçelerle birlikte MHP Merkez İlçe Teşkilatındaki delege seçimleri de hız kazandı. Merkez ilçede yapılacak kongrenin ardından en son MHP İl Başkanlığının kongresi yapılacak. Şimdiden 3 ismin öne çıktığı MHP İl Başkanlığı ile öncesinde yapılacak merkez ilçe başkanlığındaki seçim süreci Balıkesir'deki Ülkücü camiayı da hareketlendirdi. MHP Merkez İlçe Başkanlığının çağrısı üzerine teşkilata akın eden partililer delege seçimlerini gerçekleştirdi. Seçim heyecanının yaşandığı MHP Teşkilatında, merkez ilçe binasında Balıkesir'deki Ülkücü camianın tanınmış isimleri aynı anda bir araya geldi. Eski ve yeni il ve ilçe başkanlarının sandık başında buluştuğu bu an gazeteciler tarafından fotoğraflandı. MHP Merkez İlçe Teşktilatındaki tarihi buluşmada, eski il başkanlarından Faruk Eren (emekli pastacı), gazeteci Sıtkı Şeremetli, Ercüment Ataç, Muharrem Sandıkçı ile Balıkesirspor Kulübünün eski başkanlarından Ergün Gür, mevcut MHP İl Başkanı Mehmet Duran ve mevcut MHP Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın yer aldı. Günlük hayatta da sürekli görüşen Ülküdaşlar çay içip sohbet ederek Balıkesir ve ülke siyasetine dair düşüncelerini paylaştılar. Tabana ve kamuoyuna birlik, beraberlik mesajı veren Ülkücüler, "Birlik, beraberlik içerisinde, Ülkücü kardeşlik ruhuyla delege seçimlerimizi gerçekleştirdik. Milliyetçi Hareket Partisi bu seçimlerden güçlenerek çıkacaktır" dedi.

FACE'DEN ÇAĞIRDI

Bu arada, MHP Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın sosyal paylaşım ağı facubook'u Balıkesir'de en çok kullanan kullanan siyasilerden biri. Bayram Çılgın kongre sürecinde mahalle delegelerinin tespitiyle ilgili seçim çalışmaları için partili delegeleri facebook'taki sayfasından gönderdiği çağrı ile merkez ilçeye davet etti. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ünlü Ülkücüler Sandıkta Bir Araya Geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement