Vali Deniz, Teog Türkiye Birincilerinden Ahmet Kadir Karakoç'u Kabul Etti - Son Dakika
Yerel

Vali Deniz, Teog Türkiye Birincilerinden Ahmet Kadir Karakoç'u Kabul Etti

Vali Deniz, Teog Türkiye Birincilerinden Ahmet Kadir Karakoç\'u Kabul Etti

Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında bütün soruları doğru yanıtlayarak Türkiye birincileri arasında yer alan Ahmet Kadir Karakoç’u makamında kabul etti.

21.01.2016 18:23

Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında bütün soruları doğru yanıtlayarak Türkiye birincileri arasında yer alan Ahmet Kadir Karakoç'u makamında kabul etti.

Milli Eğitim Müdürü Tevfik Fikret Eteker, okul müdürü ve ailesinin de hazır bulunduğu kabulde, Kazım Karabekir Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda eğitim-öğretim gören TEOG birincisi Karakoç'u, başarısından dolayı tebrik eden Vali Deniz, "Öğrencimizi yürekten kutluyorum. Eğitim de ki başarı seviyemizi arttırmak için uğraş verirken, elde edilen bu başarıyı elbette ki önemsiyoruz. Bu başarı, aynı zamanda diğer öğrencilerimize de örnek olacaktır. Ben, öğrencimizin bugün elde ettiği başarıyı katlayarak, ileri ki yaşamında daha güzel işler başaracağına inanıyorum. Bu başarıda emeği olan öğretmenlerimize ve velilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Elde ettiği başarı dolayısıyla sevinçli olduğunu belirten Karakoç ise, başarısını çok kitap okumaya ve sistemli bir ders çalışmaya borçlu olduğunu ifade etti.

Kabul sonrası TEOG birincisi Karakoç'a çeşitli hediyeler veren Vali Deniz, hatıra fotoğrafı çektirdi. - ARDAHAN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Deniz, Teog Türkiye Birincilerinden Ahmet Kadir Karakoç'u Kabul Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement