Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ardahan haberleri, Ardahan son dakika, son dakika Ardahan

Son Dakika Ardahan Haberleri

Son dakika Ardahan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ardahan haberleri anında burada.


 • 13:02 Ardahan'da Engelliler Günü Programı

  Ardahan'da Engelliler Günü Programı Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ardahan Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programında engelli parkuru kurularak, vatandaşlara empati yapılması sağlandı. Programda ayrıca engelli bireylerin yazdıkları mektuplar dağıtıldı.

 • 11:43 Ardahan'da taksi durağına tüfekle ateş eden zanlı tutuklandı

  Ardahan'da taksi durağına tüfekle ateş eden zanlı tutuklandı Ardahan'da taksi durağına tüfekle ateş açan zanlı tutuklandı.

 • 10:13 Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkisi

  Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkisi Erzurum, Ardahan, Kars, Ağrı ve Tunceli'de soğuk hava etkisini sürdürüyor. Bina çatılarında sarkıtlar oluşurken, araç camları buzla kaplandı. Belediye ekipleri buz kırma ve kar temizleme çalışmaları yapıyor. Ardahan, Kars, Tunceli ve Ağrı'da da benzer şekilde soğuk hava etkili oluyor. Yol ve kaldırımlarda buzlanma meydana geldi, araç sahipleri otomobillerini korumak için halı ve branda kullanıyor. Bitki ve ağaçlar kırağıyla kaplandı, bazı bölgelerde buzlanma ve sis görülüyor.

 • 03.12.2023 03 Ara 18:27 Ardahan'da Otomobil Çarpışması: 3 Yaralı

  Ardahan'da Otomobil Çarpışması: 3 Yaralı Ardahan-Kars kara yolu Sanayi Kavşağı'nda meydana gelen kazada, Şeyda Demir idaresindeki bir otomobil ile Kenan Önder'in kullandığı başka bir otomobil çarpıştı. Kazada, sürücüler ile Mahmut Demir yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Ardahan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı ve hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi.

 • 03.12.2023 03 Ara 13:26 Ardahan'da hayvancılığın geliştirilmesi toplantısı düzenlendi

  Ardahan'da hayvancılığın geliştirilmesi toplantısı düzenlendi Ardahan'da veteriner hekimleri odası tarafından düzenlenen 'Bölge Hayvancılığının Geliştirilmesi Toplantısı'nda hayvancılığın bölge ekonomisine katkısı vurgulandı. Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, toplantıda veteriner hekimlere destek sözü verdi.

 • 03.12.2023 03 Ara 13:09 Erzincan ve Ardahan'da Polis Ekipleri Engelliler Günü Etkinlikleri Düzenledi

  Erzincan ve Ardahan'da Polis Ekipleri Engelliler Günü Etkinlikleri Düzenledi Erzincan ve Ardahan'da polis ekipleri, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi. Erzincan'da özel çocuklarla trafik uygulaması yapılırken, Ardahan'da ise eğitim alan çocuklara ziyaret ve hediyeler verildi.

 • 03.12.2023 03 Ara 12:24 Ardahan'ın Posof ilçesinde iklim değişikliği etkisi

  Ardahan'ın Posof ilçesinde iklim değişikliği etkisi Ardahan'ın Posof ilçesinde Aralık ayında dışarda otlatılan hayvanlar, iklim değişikliğinin etkisini gösteriyor. Karların erimesiyle otlar yeşerirken, köylerde ise kar olmaması dikkat çekiyor.

 • 03.12.2023 03 Ara 11:29 Ardahan'da destekleme ve yetiştirme kursları başladı

  Ardahan'da destekleme ve yetiştirme kursları başladı Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek'in destekleriyle Çıldır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen destekleme ve yetiştirme kursları başladı. Kurslara toplam 135 öğrenci ve 24 öğretmen katılıyor.

 • 03.12.2023 03 Ara 10:44 Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkisi

  Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkisi Erzurum, Ardahan, Kars ve Ağrı'da soğuk hava etkisini sürdürüyor. Erzurum'da bina çatılarında buz sarkıtları oluştu, kentte buzlanma ve kar temizleme çalışmaları yapılıyor. Ağrı'da ise sis nedeniyle görüş mesafesi düştü, araçlar yavaş ilerliyor. Kars'ta bitkiler ve ağaçlar kırağı ile kaplandı, Sarıçam ormanları beyaza büründü. Ardahan'da ise yol ve kaldırımlarda buzlanma meydana geldi.

 • 03.12.2023 03 Ara 10:44 Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkisi

  Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkisi Erzurum, Ardahan, Kars ve Ağrı'da soğuk hava etkisini sürdürüyor. Erzurum'da bina çatılarında buz sarkıtları oluştu, kentte buzlanma ve kar temizleme çalışmaları yapılıyor. Ağrı'da ise sis nedeniyle görüş mesafesi düştü, araçlar yavaş ilerliyor. Kars'ta bitkiler ve ağaçlar kırağı ile kaplandı, Sarıçam ormanları beyaza büründü. Ardahan'da ise yol ve kaldırımlarda buzlanma meydana geldi.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:29 Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası 'Bölge Hayvancılığının Geliştirilmesi Toplantısı' düzenledi

  Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası 'Bölge Hayvancılığının Geliştirilmesi Toplantısı' düzenledi Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası tarafından düzenlenen 'Bölge Hayvancılığının Geliştirilmesi Toplantısı'nda, hayvancılığın bölge ekonomisine katkısı vurgulandı. Vali Hayrettin Çiçek, toplantıda veteriner hekimlere büyük görevler düştüğünü ve destek olacaklarını belirtti.

 • 02.12.2023 02 Ara 11:51 Ardahan Valisi Ankara'da Tanıtım Günlerine Katıldı

  Ardahan Valisi Ankara'da Tanıtım Günlerine Katıldı Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, Ankara'da düzenlenen Ardahan İli ve İlçelerinin Tanıtım Günleri etkinliğine katıldı. Vali Çiçek, Ardahan'ın tanıtımı için açılan stantları ziyaret ederek, etkinliklerin önemini vurguladı.

 • 02.12.2023 02 Ara 10:31 Erzurum, Kars ve Ardahan'da Soğuk Hava Etkisi

  Erzurum, Kars ve Ardahan'da Soğuk Hava Etkisi Erzurum, Kars ve Ardahan'da gece hava sıcaklığının sıfırın altında 6 derece ölçüldü. Araçların camları buz tuttu, ağaçlar ve bitkilerde kırağı oluştu. Belediye ekipleri buz ve kar temizleme çalışması yapıyor. Kars'ta araçların camları buz tuttu, bitkiler kırağıyla kaplandı. Sarıkamış ilçesinde bina çatılarında buz sarkıtları oluştu, arabaların camları buzla kaplandı. Ardahan'da ise erken saatlerde sis etkisi görüldü ve soğuk hava buzlanmaya neden oldu.

 • 01.12.2023 01 Ara 22:41 Ardahan'da soğuk hava etkili oluyor: Çatılarda buz sarkıtları oluştu

  Ardahan'da soğuk hava etkili oluyor: Çatılarda buz sarkıtları oluştu Ardahan'da gece sıfırın altında 7 derece ölçülen soğuk hava, sis ve buzlanma nedeniyle hayatı olumsuz etkiliyor. Kent merkezinde bulunan bina çatılarında buz sarkıtları oluşurken, sürücüler yollarda güçlük çekiyor.

 • 01.12.2023 01 Ara 18:49 Ardahan'da taksi durağına tüfekle ateş açan kişi yakalandı

  Ardahan'da taksi durağına tüfekle ateş açan kişi yakalandı Ardahan'da Kongre Caddesi'nde bulunan taksi durağına gelen bir kişi, tartışmanın büyümesi üzerine elindeki pompalı tüfekle durağa ateş açtıktan sonra kaçmaya çalıştı. Polis ekipleri, çevredekilerin ihbarı üzerine şüpheliyi kısa sürede yakaladı. Gözaltına alınan şüpheli, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

 • 01.12.2023 01 Ara 11:26 Ardahan'da Uyuşturucu Ticareti Yapan 4 Kişi Yakalandı

  Ardahan'da Uyuşturucu Ticareti Yapan 4 Kişi Yakalandı Ardahan ilinde uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen 4 kişi polis tarafından yakalandı. Operasyonda bir miktar esrar ve bir ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

 • 30.11.2023 30 Kas 18:34 Ardahan lezzetleri Ankaralıların beğenisine sunuldu

  Ardahan lezzetleri Ankaralıların beğenisine sunuldu Ankara'da düzenlenen Ardahan Tanıtım Günleri'nde Ardahan'a özgü lezzetler sergilendi. Ardahan ketesi, pişisi, kazı, kaşarı, coğrafi tescili balı gibi birçok yöresel lezzet fuar ziyaretçilerine sunuldu. Ayrıca, Ardahan'a özgü kaşar döneri de ikram edildi.

 • 30.11.2023 30 Kas 17:36 Ankara'da düzenlenen Ardahan Tanıtım Günleri renkli görüntülere sahne oldu

  Ankara'da düzenlenen Ardahan Tanıtım Günleri renkli görüntülere sahne oldu Ankara Altınpark'ta düzenlenen fuarda Ardahan'ın yöresel lezzetleri sergilendi. Ardahan ketesi, pişisi, kazı, kaşarı, coğrafi tescili balı gibi birçok lezzet beğeniye sunuldu.

 • 30.11.2023 30 Kas 11:37 Ardahan semalarında mercek bulutu oluştu

  Ardahan semalarında mercek bulutu oluştu Çıldır, Ardahan ve Çıldır Kurtkale bölgesinde çok katmanlı mercek bulutu görüldü. Bulutlar kısa süre sonra kayboldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ne göre, bulutlar rüzgar dalgalanmalarının sonucunda oluşuyor ve fön rüzgarlarının olduğu her yerde görülebilir.

 • 30.11.2023 30 Kas 10:25 Karla kaplı Ardahan ovasında yiyecek arayan domuz sürüsü kamerada

  Karla kaplı Ardahan ovasında yiyecek arayan domuz sürüsü kamerada Ardahan'da karla kaplı arazide yiyecek arayan yabani domuz sürüsü, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Ardahan merkeze bağlı Edegül ve Dedegül köyleri arasında bulunan karla kaplı arazide yiyecek arayan yabani domuzlar, yoldan geçen vatandaşlarca cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

 • 30.11.2023 30 Kas 10:08 Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkisi Devam Ediyor

  Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkisi Devam Ediyor Erzurum, Ardahan, Kars ve Ağrı'da soğuk hava etkisini sürdürüyor. Erzurum'da yaşam olumsuz etkilenirken, Ardahan'da Kura Nehri buzla kaplandı, Kars'ta araç camları buz tuttu ve Sarıkamış ilçesinde ağaçlar kırağı ile kaplandı. Ağrı'da da araç camları buz tuttu.

 • 30.11.2023 30 Kas 10:02 Ardahan'da Uyuşturucu Operasyonu: 4 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Ardahan'da Uyuşturucu Operasyonu: 4 Şüpheli Gözaltına Alındı Ardahan'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, şüphelilerin üzerinde esrar ve bir ruhsatsız tabanca ile 30 mermi ele geçirildi.

 • 29.11.2023 29 Kas 22:49 Ardahan'da Sibirya soğukları: Göle eksi 16

  Ardahan'da Sibirya soğukları: Göle eksi 16 Ardahan ve ilçeleri Sibirya soğuklarına teslim oldu. Göle sıfırın altında 19 derece ile Ardahan'ın en soğuk ilçesi oldu. Ardahan'da Sibirya soğukları etkili oluyor. Gece en düşük hava sıcaklığının sıfırın altında 12,5 derece ölçüldüğü kent merkezinde ağaçları kırağı kapladı. Dondurucu soğukla birlikte Göle ilçesinde hava sıcaklığı, sıfırın altında 19 derece ölçüldü. Türkiye'de en düşük hava sıcaklığının görüldüğü kentte bugün sis de etkili oldu. Ardahan ve ilçelerinde gece en düşük hava sıcaklıkları şöyle oldu: 'Ardahan merkez eksi 12,5, Göle eksi 19, Hanak eksi 12,3, Çıldır eksi 11,5, Damal eksi 18,7, Posof eksi 9.'

 • 29.11.2023 29 Kas 15:19 TDF Kars İl Temsilciliği, dağcılar için tanıtım tabelası dikmeye başladı

  TDF Kars İl Temsilciliği, dağcılar için tanıtım tabelası dikmeye başladı Türkiye Dağcılık Federasyonu (TDF) Kars İl Temsilciliği, bölgedeki dağların zirvelerine dağcıların daha güvenli tırmanış gerçekleştirmesi için tanıtım tabelası dikiliyor. Kars, Ardahan ve Iğdırlı dağcılar, bölgedeki dağlarda yürüyüş gerçekleştirerek buralara güvenli iniş ve çıkış için tabela dikimine başladı. TDF Kars İl Temsilciliği üyesi Tunuslu Mohamed Ali Bal, bu çalışma sayesinde dağcıların daha güvenli bir tırmanış gerçekleştireceğini belirtti.

 • 29.11.2023 29 Kas 12:17 Posof'ta doğalgaz bağlantısı için çalışmalar tamamlanıyor

  Posof'ta doğalgaz bağlantısı için çalışmalar tamamlanıyor Yıllar süren bekleyişin ardından Posof ilçesine doğalgaz bağlantısı yapılacak. Posof Belediye başkanı Cahit Ulgar'ın çabalarıyla gerçekleşen çalışmaların Aralık ayında tamamlanması planlanıyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 01:56 Ardahan'da donmak üzere olan yavru köpekler kurtarıldı

  Ardahan'da donmak üzere olan yavru köpekler kurtarıldı Ardahan'da, Özel idare ekipleri karla mücadele çalışması kapsamında arazide donmak üzereyken buldukları yavru köpeklere yardım elini uzattı.

 • 28.11.2023 28 Kas 17:03 Ardahan'da Uyuşturucu Operasyonu: 2 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Ardahan'da Uyuşturucu Operasyonu: 2 Şüpheli Gözaltına Alındı Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığının uyuşturucu satıcılarına yönelik soruşturması kapsamında İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ardahan-Göle kara yolu Yalnızçam mevkisinde bir otomobili durdurdu. Araçtaki aramada, 130 gram skunk ve uyarıcı madde ele geçirildi. Gözaltına alınan sürücü K.A. ile araçtaki B.Ş'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

 • 28.11.2023 28 Kas 13:15 Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, aday adaylığı başvurusunu yaptı

  Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, aday adaylığı başvurusunu yaptı 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimler öncesinde CHP'den Ardahan belediye başkan aday adayı olan mevcut Başkan Faruk Demir, başvuru dosyasını teslim etti. Demir, partililerin desteğiyle başvurusunu CHP İl Başkanlığına iletti ve seçimlerde zaferle çıkacaklarına inandığını belirtti.

 • 28.11.2023 28 Kas 12:29 Ardahan'da donmak üzereyken bulunan 3 köpek yavrusu kurtarıldı

  Ardahan'da donmak üzereyken bulunan 3 köpek yavrusu kurtarıldı Ardahan'da, donmak üzereyken bulunan 3 köpek yavrusu İl Özel İdaresi ekiplerince kurtarıldı. Merkeze bağlı Çamlıçatak bölgesinde karla mücadele çalışması yapan ekipler, Mesire mevkisinde köpek yavrularını fark etti. Ekipler, soğuk ve kardan etkilenerek donmak üzere olan köpek yavrularını araca aldı. Özel idare tesislerine getirilerek bir süre ısıtılan ve yiyecek verilen köpekler, daha sonra Ardahan Hayvan Barınağına teslim edildi.

 • 27.11.2023 27 Kas 23:45 Ardahan-Artvin kara yolu ağır tonajlı araçların geçişine kapatıldı

  Ardahan-Artvin kara yolu ağır tonajlı araçların geçişine kapatıldı Ardahan'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Ardahan-Artvin kara yolu ağır tonajlı araçların geçişine kapatıldı. Karayolları ekipleri sürücülere tedbirli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

 • 27.11.2023 27 Kas 18:15 Ardahan'da fırtına nedeniyle evlerin çatıları uçtu

  Ardahan'da fırtına nedeniyle evlerin çatıları uçtu Ardahan'da etkili olan fırtına sonucunda Çıldır ve Posof ilçeleri ile Taşdeğirmen ve Balçeşme köylerinde bazı evlerin çatıları yerinden söküldü. AFAD ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ekipleri hasar tespiti için çalışmalara başladı.

 • 27.11.2023 27 Kas 17:17 Ardahan'da yasa dışı yollarla giren Afganistan uyruklu kişi yakalandı

  Ardahan'da yasa dışı yollarla giren Afganistan uyruklu kişi yakalandı Ardahan'da yapılan asayiş denetimlerinde sahte kimlik taşıyan Afganistan uyruklu bir kişi yakalandı. Yurda yasa dışı yollarla girdiği belirlenen kişi, gözaltına alındıktan sonra İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

 • 27.11.2023 27 Kas 16:54 Ardahan'da 5 şüpheli yakalandı

  Ardahan'da 5 şüpheli yakalandı Ardahan'da haklarında arama kararı bulunan 5 şüpheli, Türkgözü Gümrük Kapısı ile uygulamalarda yakalandı. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Gürcistan'a açılan Türkgözü Gümrük Kapısı'nın yanı sıra il genelinde aranan şahıslara yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Gümrük kapısına gelerek Gürcistan'a geçmek için işlem yapan 2 şüphelinin, devam eden çeşitli hukuki işlemleri dolayısıyla arandığı ve yurt dışına çıkış yasağının bulunduğu belirlendi. Türkgözü Gümrük Müdürlüğüne teslim edilen 2 şüphelinin işlemi sürüyor. Ekipler, il ve ilçelerdeki güvenlik uygulamalarında da haklarında arama kararı bulunan 3 şüpheliyi yakaladı.

 • 27.11.2023 27 Kas 15:19 Ardahan'da öğrenci ve veliler Filistin'e destek amacıyla kermes düzenledi

  Ardahan'da öğrenci ve veliler Filistin'e destek amacıyla kermes düzenledi Ardahan'ın Çıldır ilçesindeki Şehit Sezgin Yolcu Ortaokulu ve Çıldır İlkokulu tarafından, Filistin'e destek için kermes düzenlendi.

 • 27.11.2023 27 Kas 12:33 Ardahan-Artvin kara yolu ağır tonajlı araçlara kapandı

  Ardahan-Artvin kara yolu ağır tonajlı araçlara kapandı Yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Ardahan-Artvin kara yolu ağır tonajlı araçların geçişine kapatıldı. Ardahan'ın yüksek kesimlerinde etkili olan kar ve tipi, ulaşımı aksatıyor. Türkgözü-Posof-Damal kara yolunda ise zincirsiz araçların geçişine izin verilmiyor. Sürücülerin tedbirli olmaları istendi.

 • 27.11.2023 27 Kas 10:43 Doğu Anadolu'da Kar Yağışı Etkili Oluyor

  Doğu Anadolu'da Kar Yağışı Etkili Oluyor Erzurum, Ardahan ve Kars illerinde kar yağışı etkili oluyor. Kent merkezleri beyaza bürünürken, vatandaşlar zorluk çekiyor. Belediye ekipleri kar temizleme çalışmalarına başladı.

 • 27.11.2023 27 Kas 00:01 Ardahan'da fırtına nedeniyle ahırın çatısı uçtu, elektrik direği devrildi

  Ardahan'da fırtına nedeniyle ahırın çatısı uçtu, elektrik direği devrildi Ardahan'da yaşanan fırtına sonucunda Aşağı Cambaz köyünde bir ahırın çatısı uçtu ve bir elektrik direği devrildi.

 • 26.11.2023 26 Kas 22:57 Ardahan-Şavşat kara yolu Sahara Geçidi'nde kara saplanan otobüs kurtarıldı

  Ardahan-Şavşat kara yolu Sahara Geçidi'nde kara saplanan otobüs kurtarıldı Ardahan-Samsun seferini yapan yolcu otobüsü, Sahara Geçidi mevkisinde yoğun kar ve tipi nedeniyle yoldan çıktı. Karayolları ekiplerinin 2 saatlik çalışması sonucunda otobüs kurtarıldı ve seferine devam etti.

 • 26.11.2023 26 Kas 21:17 Artvin'de yolcu otobüsü kara saplandı, ekipler kurtardı

  Artvin'de yolcu otobüsü kara saplandı, ekipler kurtardı Artvin'in Sahara bölgesinde, Ardahan-Samsun seferini yapan yolcu otobüsü kara saplandı. Otobüsün içinde bulunan yolcular uzun süre mahsur kalırken, ekiplerin iş makinesi eşliğinde yolcu otobüsü bulundu yerden kurtardı.

 • 26.11.2023 26 Kas 12:44 Artvin-Ardahan karayolunda heyelan nedeniyle yol trafiğe kapandı

  Artvin-Ardahan karayolunda heyelan nedeniyle yol trafiğe kapandı Artvin'de etkili olan kuvvetli yağış sonrasında Artvin-Ardahan karayolunun 25. kilometresinde heyelan meydana geldi. Yola düşen kaya parçaları nedeniyle yol bir süre trafiğe kapandı. Heyelan sırasında bölgeden araç geçmemesi büyük bir facianın önüne geçti.

 • 26.11.2023 26 Kas 12:30 Artvin-Ardahan karayolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı

  Artvin-Ardahan karayolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı Artvin-Ardahan karayolu, heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı. Karayolları ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

 • 26.11.2023 26 Kas 12:09 Artvin-Ardahan karayolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı

  Artvin-Ardahan karayolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı Artvin - Ardahan karayolunun 25'nci kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tamamen durdu. Karayolları ekipleri çalışmalar sonucunda tek şeritli ulaşımı sağladı ve bölge dron kamerasıyla havadan görüntülendi.

 • 26.11.2023 26 Kas 12:07 Artvin'de heyelan: Karayolu ulaşıma kapandı

  Artvin'de heyelan: Karayolu ulaşıma kapandı Artvin'de etkili olan kuvvetli yağış sonrasında meydana gelen heyelan nedeniyle Artvin-Ardahan karayolu ulaşıma kapandı. Dev kayaların yola düşmesi sonucu uzun araç kuyrukları oluştu.

 • 26.11.2023 26 Kas 12:07 Doğu kesimlerde kuvvetli yağış uyarısı

  Doğu kesimlerde kuvvetli yağış uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu kesimlerde kuvvetli yağış beklendiğini belirterek vatandaşları yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyardı. Pazartesi günü doğu kesimlerde çok kuvvetli yağışlar bekleniyor. Sel, ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don olayı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunmalıdır.

 • 26.11.2023 26 Kas 12:05 Ardahanlı 14 üreticiye 3,5 milyon lira hibe desteği

  Ardahanlı 14 üreticiye 3,5 milyon lira hibe desteği Tarım ve Orman Bakanlığı'nın 'Kırsal Kalkınmada Uzman Eller Projesi' kapsamında Ardahan'da 14 üreticiye yaklaşık 3,5 milyon lira hibe desteği verildi.

 • 26.11.2023 26 Kas 11:25 Artvin-Ardahan kara yolunda heyelan ve kaya düşmesi sebebiyle ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor

  Artvin-Ardahan kara yolunda heyelan ve kaya düşmesi sebebiyle ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor Artvin-Şavşat-Ardanuç-Ardahan güzergahındaki kara yolunun 23. kilometresinde heyelan ve kaya düşmesi meydana geldi. Yol çift taraflı ulaşıma kapanınca jandarma ve Karayolları ekipleri bölgeye sevk edildi. Yaklaşık 1,5 saatlik çalışmanın ardından yol tek şeritten kontrollü olarak açıldı. Jandarma güvenlik önlemi alırken, Karayolları ekipleri çalışmalarına devam ediyor.

 • 26.11.2023 26 Kas 10:39 Artvin-Ardahan Karayolu Heyelan Nedeniyle Ulaşıma Kapandı

  Artvin-Ardahan Karayolu Heyelan Nedeniyle Ulaşıma Kapandı Artvin'de etkili olan kuvvetli yağış sonrasında meydana gelen heyelan nedeniyle Artvin-Ardahan karayolu ulaşıma kapandı. Karayolları ekipleri çalışmalara başladı.

 • 25.11.2023 25 Kas 14:01 Artvin-Ardahan karayolu Ortaköy köyünde heyelan meydana geldi

  Artvin-Ardahan karayolu Ortaköy köyünde heyelan meydana geldi Artvin'de etkili olan sağanak yağış sonucu Ortaköy köyünde heyelan meydana geldi. Yamaçtan kopan taş ve kaya parçaları kara yolunu trafiğe kapattı. Karayolları ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda yol tekrar trafiğe açıldı.

 • 25.11.2023 25 Kas 12:15 Ardahan'da Uyuşturucu Operasyonu

  Ardahan'da Uyuşturucu Operasyonu Ardahan'da yapılan operasyonda bir şüpheli üzerinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ile uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

 • 28.06.2023 28 Haz 01:32 Ardahan'da Bayram Namazı Saat Kaçta? Bayram Namazı Nasıl Kılınır?

  Ardahan'da Bayram Namazı Saat Kaçta? Bayram Namazı Nasıl Kılınır? Ramazan ve Kurban Bayramı'nın ilk günü Güneş'in doğmasından yaklaşık 50 dakika sonra kılınan bayram namazı, Ardahan'da saat 05:14'te kılınacak. İki rekattan oluşan bayram namazının nasıl kılınacağı ise haberimizde detaylı olarak anlatılmaktadır.

Advertisement