Yenimahalle Belediyesi, Turgut Özal Mahallesine 200 Çam ve Sedir Fidanı Dikti - Son Dakika

Yenimahalle Belediyesi, Turgut Özal Mahallesine 200 Çam ve Sedir Fidanı Dikti

29.05.2022 11:59
Yenimahalle Belediyesi, Turgut Özal Mahallesine 200 Çam ve Sedir Fidanı Dikti

Yenimahalle Belediyesi, Turgut Özal mahallesine 200 adet çam ve sedir fidanı dikti.

Yenimahalle Belediyesi, Turgut Özal mahallesine 200 adet çam ve sedir fidanı dikti.

Turgut Özal mahallesindeki ağaç dikme törenine, Yenimahalle Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal'ın yanı sıra CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ferudun Güngör, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Şener Çakmak Eğitim Kurumları öğrencilerinin de katılım gösterdiği ağaçlandırma töreninde mahalle sakinlerine seslenen Yenimahalle Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, "Ağaç, yeşil, doğa ve su, iklim değişikliğine paralel olarak yaşamımızın sıkıntıya girdiği bir dönemde son derece önem kazanan değerler haline geldi. Özellikle yeşili ve doğayı korumak, çevreci bir anlayışla yaklaşmak günümüz belediyeciliğinin de olmazsa olmaz görevlerinin başında gelmektedir. Yenimahalle Belediyesi olarak, elimizden geldiğince ilçenin ağaçlandırılması ve yeşil alan sayısının çoğaltılması için var gücümüzle çalışıyor, ağaçlandırma çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz" dedi.

YORUMLAR
500
Binlerce Yenimahalleli, 'Açık Hava Sinema Günleri'Nde Bergen Filmini İzledi Binlerce Yenimahalleli, 'Açık Hava Sinema Günleri'Nde Bergen Filmini İzledi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Yenimahalle Belediyesi, Turgut Özal Mahallesine 200 Çam ve Sedir Fidanı Dikti - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement