Yerel Seçime Doğru - Son Dakika

Yerel Seçime Doğru

27.03.2014 16:46
Yerel Seçime Doğru

CHP Gümüşhane İl Başkanı Özdamar: "Cumhuriyet Halk Partisi kendi partisinden hariç hiçbir partiyi ve adayı desteklemeyecek, partimizin ve adaylarımızın kararlılıkla arkasındayız"

CHP Gümüşhane İl Başkanı Sait Özdamar, parti olarak kendi partisinden hariç hiçbir partiyi ve adayı desteklemeyeceklerini, partilerinin ve adaylarının kararlılıkla arkalarında olduğunu söyledi.

CHP İl Başkanlığınca Fuadiye, Atatürk ve Cumhuriyet caddeleri güzergahında yürüyüş düzenledi. Yürüyüşe, Özdamar'ın yanı sıra CHP Gümüşhane Belediye Başkan adayı Cem Köksal, il genel meclisi ve belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı.

Yürüyüş sırasında esnaf ziyaretinde de bulunan Özdamar ve Köksal, vatandaşlardan destek istedi.

Yürüyüş sonrası gazetecilere açıklamada yapan Özdamar, "Adaylarımızla oldukça kalabalık bir grupla esnaf ziyaretimizi yapıyoruz. Siyasette önemli olan iddiayı ortaya koymaktır. CHP olarak biz tüm Gümüşhane sathında iddiamızı ortaya koyduk. Bu seçimlerde kesinlikle başaracağız. Gümüşhane'deki belediye başkanlıklarını alacağız. CHP, kendi partisinden hariç hiçbir partiyi ve adayı desteklemeyecek, partimizin ve adaylarımızın kararlılıkla arkasındayız" dedi. - Gümüşhane

YORUMLAR
500
Camilerdeki korsan müzik yayınını paylaştığı gerekçesiyle yargılanan CHP'li Banu Özdemir, ikinci kez beraat etti Camilerdeki korsan müzik yayınını paylaştığı gerekçesiyle yargılanan CHP'li Banu Özdemir, ikinci kez beraat etti Gürsel Erol: Elazığ'ın Tarımla Uğraşan Birçok Yerinde Elektrikler Kesilmiş Durumda Gürsel Erol: Elazığ'ın Tarımla Uğraşan Birçok Yerinde Elektrikler Kesilmiş Durumda Vatandaşların CHP'li belediyeye su tepkisi Vatandaşların CHP'li belediyeye su tepkisi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yerel Seçime Doğru - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement