SON DAKİKA CUMHURİYET HALK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Cumhuriyet Halk Partisi Haberleri

 • 26 Eylül 2017 08:08 Dha İstanbul Bülteni - 1 Karar sonrası Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri, Barış Yakardaş, Mahmut Tanal ve Sezgin Tanrıkulu İstanbul Adalet Sarayı önünde basın açıklaması yaptı
 • 26 Eylül 2017 04:36 Cumhuriyet Gazetesi Davası - Kadri Gürsel Cezaevinden Çıktı Cumhuriyet Gazetesi Davası - Kadri Gürsel Cezaevinden Çıktı Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarlarının da aralarında bulunduğu 6'sı tutuklu 20 sanığın yargılandığı davada tutuklu sanıklardan adli kontrolle tahliyesine karar verilen Kadri Gürsel cezaevinden çıktı.
 • 26 Eylül 2017 03:57 Cumhuriyet Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki Dava Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarlarının da aralarında bulunduğu 6'sı tutuklu 20 sanığın yargılandığı davada tutuklu sanıklardan adli kontrolle tahliyesine karar verilen Kadri Gürsel cezaevinden çıktı.
 • 26 Eylül 2017 03:48 Kadri Gürsel Silivri Cezaevi'nden Tahliye Edildi(2) Kadri Gürsel Silivri Cezaevi'nden Tahliye Edildi(2) CUMHURİYET Gazetesi'nin yazar ve yöneticilerinin yargılandığı davada tahliyesine karar verilen gazetenin yayın danışmanı ve yazarı olan Kadri Gürsel Silivri Cezaevi'nden ayrıldı.
 • 26 Eylül 2017 03:39 Kadri Gürsel Silivri Cezaevi'nden Tahliye Edildi (2) Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ / İstanbul DHACumhuriyet Gazetesi'nin yazar ve yöneticilerinin yargılandığı davada tahliyesine karar verilen gazetenin yayın danışmanı ve yazarı olan Kadri Gürsel Silivri Cezaevi'nden ayrıldı.
 • 26 Eylül 2017 02:26 AK Parti Gaziantep Milletvekili Yüksel'in Vefatı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Yüksel'in vefatı nedeniyle Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ı telefonla arayarak taziyelerini ilettiği bildirildi.
 • 26 Eylül 2017 01:45 Dha Ankara - Kılıçdaroğlu'ndan, Erdoğan ve Yıldırım'a Taziye Telefonu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ı telefonla aradı.
 • 26 Eylül 2017 01:14 Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek ABD'yi dolandırma, İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı yeniden yargıç...
 • 26 Eylül 2017 00:57 Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek ABD'yi dolandırma, İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı yeniden yargıç...
 • 26 Eylül 2017 00:54 Kadri Gürsel'in Tahliyesinin Ardından Adliye Önünde Açıklamalar Kadri Gürsel'in Tahliyesinin Ardından Adliye Önünde Açıklamalar Karar sonrası Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri, Barış Yakardaş, Mahmut Tanal ve Sezgin Tanrıkulu İstanbul Adalet Sarayı önünde basın açıklaması yaptı
 • 26 Eylül 2017 00:50 Kadri Gürsel'in Tahliyesinin Ardından Adliye Önünde Açıklamalar Karar sonrası Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri, Barış Yakardaş, Mahmut Tanal ve Sezgin Tanrıkulu İstanbul Adalet Sarayı önünde basın açıklaması yaptı
 • 26 Eylül 2017 00:36 Dha Dış Haber - Zarrab Davasında Türkiye'den Telekonferansla Tanık Dinlenecek ABD'yi dolandırma, İran'a karşı uygulanan yaptırımları delme, kara para aklama, kara para aklamak için komplo kurma ve ABD bankalarını dolandırma suçlamaları ile New York'ta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ile Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı yeniden yargıç...
 • 26 Eylül 2017 00:07 AK Parti Milletvekili Yüksel Vefat Etti - Hastaneye Taziye Ziyaretleri AK Parti Milletvekili Yüksel Vefat Etti - Hastaneye Taziye Ziyaretleri Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Yüksel'in vefatına ilişkin, "Mecliste görevi başında kriz geçiriyor.
 • 25 Eylül 2017 23:46 Cumhuriyet Gazetesi Davasında Gürsel'e Tahliye Cumhuriyet Gazetesi Davasında Gürsel'e Tahliye Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarlarının da aralarında bulunduğu 6'sı tutuklu 20 sanığın yargılandığı davada tutuklu sanıklardan Kadri Gürsel'in adli kontrolle tahliyesine, diğer sanıkların ise bu hallerinin devamına karar verildi.
 • 25 Eylül 2017 23:31 Cumhuriyet Gazetesi Davasında Kadri Gürsel'e Tahliye Kararı Cumhuriyet Gazetesi Davasında Kadri Gürsel'e Tahliye Kararı Aralarında Ahmet Şık'ın da bulunduğu Cumhuriyet Gazetesi yönetici ve yazarlarının yargılandığı 20 sanıklı davada mahkeme, Kadri Gürsel'in tahliyesine hükmetti.
 • 25 Eylül 2017 23:27 Cumhuriyet Gazetesi Davasında Kadri Gürsel'e Tahliye Aralarında Ahmet Şık’ın da bulunduğu Cumhuriyet Gazetesi yönetici ve yazarlarının yargılandığı 20 sanıklı davada mahkeme, Kadri Gürsel‘in tahliyesine hükmetti.
 • 25 Eylül 2017 23:22 Cumhuriyet Gazetesi Davasında Gürsel'e Tahliye Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarlarının da aralarında bulunduğu 6'sı tutuklu 20 sanığın yargılandığı davada tutuklu sanıklardan Kadri Gürsel'in adli kontrolle tahliyesine, diğer sanıkların ise bu hallerinin devamına karar verildi.
 • 25 Eylül 2017 23:16 Kılıçdaroğlu'dan Başbakan Yıldırım'a Taziye Telefonu Kılıçdaroğlu'dan Başbakan Yıldırım'a Taziye Telefonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Yüksel'in vefatı nedeni ile Başbakan Binali Yıldırım'ı arayarak taziyelerini iletti.
 • 25 Eylül 2017 23:13 Kılıçdaroğlu'dan Başbakan Yıldırım'a Taziye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Yüksel’in vefatı nedeni ile Başbakan Binali Yıldırım’ı arayarak taziyelerini iletti.
 • 25 Eylül 2017 23:06 AK Parti Gaziantep Milletvekili Yüksel'in Vefatı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Yüksel'in vefatı nedeniyle Başbakan Binali Yıldırım'a taziyelerini ilettiği bildirildi.
 • 25 Eylül 2017 22:36 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan - Ikby'nin Tartışmalı Referandumu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan - Ikby'nin Tartışmalı Referandumu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) tartışmalı referandumuna ilişkin, "Türkiye bundan sonraki süreçte ne gerekiyorsa yapacaktır.
 • 25 Eylül 2017 22:01 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) tartışmalı referandumuna ilişkin, "Türkiye bundan sonraki süreçte ne gerekiyorsa yapacaktır.
 • 25 Eylül 2017 20:58 AK Parti Gaziantep Milletvekili Yüksel'in Vefatı Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Yüksel'in vefatına ilişkin, "Mecliste görevi başında kriz geçiriyor.
 • 25 Eylül 2017 20:44 Torun: Fındık Üreticilerimize Ne Zaman Destek Oldunuz Torun: Fındık Üreticilerimize Ne Zaman Destek Oldunuz CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak'ın, CHP'nin fındık yürüyüşü ve Giresun'da düzenlenen fındık mitingine ilişkin eleştirilerine tepki göstererek, "Bu zamana dek fındık üreticilerimize ne zaman, nasıl destek oldunuz?" yanıtı verdi.
 • 25 Eylül 2017 20:29 Sivas'ta 'Gönül Sofraları' Kuruldu Sivas'ta 'Gönül Sofraları' Kuruldu Alibaba Cemevinde düzenlenen iftar yemeğine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, CHP İl Başkanı Ulaş Karasu ve vatandaşlar katıldı
 • 25 Eylül 2017 20:01 Antalya'da Yasa Dışı Dinleme Davası ANTALYA'da 130 kişiyi yasa dışı dinledikleri gerekçesiyle haklarında FETÖ/PDY soruşturması kapsamında haklarında yeniden iddianame hazırlanan tutuklu 12 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 25 Eylül 2017 19:23 CHP'li Belediye Meclis Üyesi Partisinden İstifa Etti Koçarlı ilçesinde CHP'li belediye meclis üyesi İbrahim Beğdede, partisinden istifa ettiğini bildirdi.
 • 25 Eylül 2017 19:17 Antalya'daki Yasa Dışı Dinleme Davası Yeniden Başladı Antalya'da 130 kişiyi yasa dışı dinledikleri gerekçesiyle haklarında Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında yeniden iddianame hazırlanan tutuklu 12 sanığın yargılanmasına yeniden başlandı.
 • 25 Eylül 2017 18:46 Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu'nun Babasının Vefatı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu'nun Babasının Vefatı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun babası Necmettin Karaosmanoğlu (94), Başiskele ilçesinde toprağa verildi.
 • 25 Eylül 2017 18:37 Kılıçdaroğlu, Kuzey Irak'taki Referandumu Değerlendirdi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kuzey Irak’taki referanduma ilişkin, "Süratle Irak merkezi yönetimi ile Türkiye ve İran’ın bir araya gelmesi ve bu soruna ortak çözüm üretmeleri gerekir. Eğer ortak çözüm üretilebilirse Türkiye bu konuda önemli mesafe alabilir" dedi.
 • 25 Eylül 2017 18:36 Kılıçdaroğlu, Kuzey Irak'taki Referandumu Değerlendirdi Kılıçdaroğlu, Kuzey Irak'taki Referandumu Değerlendirdi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kuzey Irak'taki referanduma ilişkin, "Süratle Irak merkezi yönetimi ile Türkiye ve İran'ın bir araya gelmesi ve bu soruna ortak çözüm üretmeleri gerekir. Eğer ortak çözüm üretilebilirse Türkiye bu konuda önemli mesafe alabilir" dedi.
 • 25 Eylül 2017 18:30 Oriflame'dan Kuşadası'na Bin Zeytin Ağacı İSVİÇRE merkezli dünyaca ünlü kozmetik firması Oriflame'nin 50'nci kuruluş yıl dönümü ve Türkiye'deki 25'inci yılına özel olarak Aydın'ın Kuşadası İlçesi'ne bin zeytin fidanı dikildi.
 • 25 Eylül 2017 18:25 Kılıçdaroğlu, Kuzey Irak'taki Referandumu Değerlendirdi Kılıçdaroğlu, Kuzey Irak'taki Referandumu Değerlendirdi Kılıçdaroğlu, Kuzey Irak'taki referandumu değerlendirdi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "Süratle Irak Merkezi Yönetimi ile Türkiye ve İran'ın bir araya gelmesi ve bu soruna ortak çözüm üretmeleri gerekir.
 • 25 Eylül 2017 18:24 Aydın Oriflame'dan Kuşadası'na Bin Zeytin Ağacı Aydın Oriflame'dan Kuşadası'na Bin Zeytin Ağacı Oriflame'dan Kuşadası'na bin zeytin ağacıİSVİÇRE merkezli dünyaca ünlü kozmetik firması Oriflame'nin 50'nci kuruluş yıl dönümü ve Türkiye'deki 25'inci yılına özel olarak Aydın'ın Kuşadası İlçesi'ne bin zeytin fidanı dikildi.
 • 25 Eylül 2017 18:18 Kılıçdaroğlu Irak Merkezi Yönetimi ile Türkiye ve İran'ın Bir Araya Gelerek Soruna Ortak Çözüm... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu IKBY'nde yapılan referandum ile ilgili olarak "Süratle Irak Merkezi Yönetimi ile Türkiye ve İran'ın bir araya gelerek soruna ortak çözüm üretmeleri gerekir. Eğer ortak çözüm üritilebilirse Türkiye bu konuda önemli mesafe alabilir.
 • 25 Eylül 2017 18:17 Dha Ankara- Kılıçdaroğlu : Süratle Irak Merkezi Yönetimi ile Türkiye ve İran'ın Bir Araya Gelerek... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu IKBY'nde yapılan referandum ile ilgili olarak "Süratle Irak Merkezi Yönetimi ile Türkiye ve İran'ın bir araya gelerek soruna ortak çözüm üretmeleri gerekir. Eğer ortak çözüm üritilebilirse Türkiye bu konuda önemli mesafe alabilir.
 • 25 Eylül 2017 18:15 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetiminin tartışmalı referandumuna ilişkin, Irak merkezi yönetimi ile Türkiye ve İran'ın bir araya gelerek soruna ortak çözüm üretmesinin önemine değinerek, "Eğer ortak bir çözüm üretilebilirse Türkiye bu konuda önemli mesafeler alabilir.
 • 25 Eylül 2017 18:03 Dha Yurt Bülteni-13 SP lideri Karamollaoğlu: Bizi saraylara mahkum edip fikirlerimiz elimizden alınırsa, bu doğru bir gidişat olmazSAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saraylarda hizmet verenlerin, sarayın hakimine ve sahibine bağlı olduğunu belirterek, "Kendi inisiyatifini kullanamaz,...
 • 25 Eylül 2017 18:00 Kılıçdaroğlu, Referandum Krizinin Çözümü İçin Üçlü Zirve Önerdi Kılıçdaroğlu, Referandum Krizinin Çözümü İçin Üçlü Zirve Önerdi CHP lideri Kılıçdaroğlu, Kuzey Irak bağımsızlık referandumuyla doğan krizin çözülmesi için Ankara, Bağdat ve Tahran'ın birlikte çalışmasını tavsiye etti.
 • 25 Eylül 2017 18:00 Dha Ankara- Kılıçdaroğlu : Süratle Irak Merkezi Yönetimi ile Türkiye ve İran'ın Bir Araya Gelerek... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Süratle Irak Merkezi Yönetimi ile Türkiye ve İran'ın bir araya gelerek soruna ortak çözüm üretmeleri gerekir. Eğer ortak çözüm üritilebilirse Türkiye bu konuda önemli mesafe alabilir.
 • 25 Eylül 2017 18:00 Beşiktaş Belediye Başkanı Hazinedar Aşık Veysel'in Köyünü Ziyaret Etti Beşiktaş Belediye Başkanı Hazinedar Aşık Veysel'in Köyünü Ziyaret Etti Cumhuriyet Halk Partisi Sivas İl Başkanı Ulaş Karasu, Aşık Veysel'in kızı Zekine Şatıroğlu, torunu Çiğdem Özer, türkücü Cem Çelebi, ressam İsmail Acar ve İstanbul'dan gelen heyet ile birlikte Aşık Veysel'in köydeki mezarını ziyaret eden Hazinedar mezar başında dua etti
 • 25 Eylül 2017 17:56 Flaş DHA : CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu : "Süratle Irak merkezi yönetimi ile Türkiye ve İran'ın bir araya gelerek soruna ortak çözüm üretmeleri gerekir. Eğer ortak çözüm üritilebilirse Türkiye bu konuda önemli mesafe alabilir.
 • 25 Eylül 2017 17:56 Flaş DHA : CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu : Süratle Irak merkezi yönetimi ile Türkiye ve İran'ın bir araya gelerek soruna ortak çözüm üretmeleri gerekir. Eğer ortak çözüm üritilebilirse Türkiye bu konuda önemli mesafe alabilir.
 • 25 Eylül 2017 17:49 Kocaeli Belediye Başkanı Karaosmanoğlu'nun Babası Toprağa Verildi Kocaeli Belediye Başkanı Karaosmanoğlu'nun Babası Toprağa Verildi KOCAELİ Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun babası 94 yaşındaki Necmettin Karaosmanoğlu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
 • 25 Eylül 2017 17:45 Dha Yurt Bülteni-12 RTÜK, IKBY'ye yakın 3 televizyon kanalının Türksat'tan çıkarılmasına karar verdi IRAK Bölgesel Kürt Yönetimi'nin (IKBY) bağımsızlık referandumu yapmasından sonra olağanüstü toplanan Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'ne yakınlığı ile bilinen Erbil merkezli yayın yapan...
 • 25 Eylül 2017 17:44 Oriflame'dan Kuşadası'na Bin Zeytin Ağacı Oriflame'dan Kuşadası'na Bin Zeytin Ağacı İSVİÇRE merkezli dünyaca ünlü kozmetik firması Oriflame'nin 50'nci kuruluş yıl dönümü ve Türkiye'deki 25'inci yılına özel olarak Aydın'ın Kuşadası İlçesi'ne bin zeytin fidanı dikildi.
 • 25 Eylül 2017 17:36 Yalova Üniversitesi'ne Atanan Rektör Vekili Prof. Dr. Alkan Görevine Başladı Yalova Üniversitesi'ne Atanan Rektör Vekili Prof. Dr. Alkan Görevine Başladı YÜKSEKÖĞRETİM Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından 21 Eylül itibariyle Yalova Üniversitesi'ne Rektör Vekili olarak atanan Prof. Dr. Güler Bilen Alkan, görevine başladı.
 • 25 Eylül 2017 17:22 Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu'nun Babasının Vefatı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun babası Necmettin Karaosmanoğlu (94), Başiskele ilçesinde toprağa verildi.
 • 25 Eylül 2017 17:21 Dha Yurt - Rtük, Ikby'ye Yakın 3 Televizyon Kanalının Türksat'tan Çıkarılmasına Karar Verdi IRAK Bölgesel Kürt Yönetimi'nin (IKBY) bağımsızlık referandumu yapmasından sonra olağanüstü toplanan Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'ne yakınlığı ile bilinen Erbil merkezli yayın yapan 3 televizyon kanalının Türksat'tan çıkarılmasına karar verdi.
 • 25 Eylül 2017 17:19 Rtük, Ikby'ye Yakın 3 Televizyon Kanalının Türksat'tan Çıkarılmasına Karar Verdi IRAK Bölgesel Kürt Yönetimi'nin (IKBY) bağımsızlık referandumu yapmasından sonra olağanüstü toplanan Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'ne yakınlığı ile bilinen Erbil merkezli yayın yapan 3 televizyon kanalının Türksat'tan çıkarılmasına karar verdi.