Son dakika Ziya Selçuk haberleri, Ziya Selçuk son dakika, son dakika Ziya Selçuk

Son Dakika Ziya Selçuk Haberleri

Son dakika Ziya Selçuk haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ziya selçuk haberleri anında burada.

 • Dün Dün 16:18 Son dakika haber! Bakan Selçuk: 'Mesleki eğitim vizyonumuzdaki dönüşüm, öğrencilerimizin LGS tercihlerine de yansıyor' Son dakika haber! Bakan Selçuk: "Mesleki eğitim vizyonumuzdaki dönüşüm, öğrencilerimizin LGS tercihlerine de yansıyor"

  Son dakika gündem haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, mesleki eğitim vizyonundaki dönüşümün, öğrencilerin Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki tercihlerine de yansıdığını belirtti.

 • 30.07.2021 30 Tem 14:20 Bakan Selçuk'tan Kahramankazan Engelsiz Kafe'ye ziyaret Bakan Selçuk'tan Kahramankazan Engelsiz Kafe'ye ziyaret

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, işletmesinden aşçılığına, garsonluğundan temizliğine kadar tüm işlerin engelli bireyler tarafından yapıldığı ve buradan elde edilecek gelirin kendilerine bırakıldığı Kahramankazan belediyesi Engelsiz Kafe'yi ziyaret etti.

 • 30.07.2021 30 Tem 09:34 Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti? Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti?

  Pandemi dönemi Türkiye'deki eğitim ve öğretim sürecine ağır darbe indirirken, çok sayıda öğrenci ve öğretmen de büyük mağduriyet yaşadı. Son dönemde sık sık eleştirilerin hedefi olan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile ilgili iddia ise gece yarısı sosyal medyayı ciddi anlamda karıştırdı. Bakan Selçuk'un istifa ettiği ve bu istifanın da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilerek kesinleştiğine yönelik iddia ses getirirken, konuyla ilgili resmi bir açıklama henüz gelmedi.

 • 29.07.2021 29 Tem 13:11 Son dakika haberleri... Kahramankazan Belediyesinden 'Telafide Ben de Varım' programına destek Son dakika haberleri... Kahramankazan Belediyesinden "Telafide Ben de Varım" programına destek

  Gelen son dakika haberlerine göre Kahramankazan Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen "Telafide Ben de Varım" programına sınıf desteği ile katıldı.

 • 28.07.2021 28 Tem 15:42 Son dakika haberleri | Milli Eğitim Bakanı Selçuk: '6 Eylül'de okulların açılması noktasında çok kararlıyız' Son dakika haberleri | Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "6 Eylül'de okulların açılması noktasında çok kararlıyız"

  Son dakika haberi... Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "6 Eylül'de okulların açılması noktasında çok kararlıyız" Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Okulların 6 Eylül'de açılması bizler için son derece önemli. Öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin sabrı konusunda müteşekkiriz. Okulları açmak noktasında çok kararlıyız" dedi.

 • 28.07.2021 28 Tem 15:36 Son dakika haberleri... Bakan Selçuk: Okulların açılması noktasında kararlıyız Son dakika haberleri... Bakan Selçuk: Okulların açılması noktasında kararlıyız

  Son dakika haberleri... MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Okulların 6 Eylül'de açılması bizim için son derece önemli. Çocuklarımızın, velilerimizin ve öğretmenlerimizin sabrı konusunda gerçekten müteşekkiriz. Bu konuda tüm toplumun katkısını bekliyoruz.

 • 28.07.2021 28 Tem 15:36 Anadolu Medeniyetleri Müzesi'nde telafi eğitimi Anadolu Medeniyetleri Müzesi'nde telafi eğitimi

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, "Telafide Ben de Varım" programı ile müze eğitimlerinden atölyelere, söyleşilerden film saatlerine öğrencilerle birlikte olmaya devam ediyor.

 • 28.07.2021 28 Tem 14:25 Son dakika haber | Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 'Okulları açmak noktasında çok kararlıyız' Son dakika haber | Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "Okulları açmak noktasında çok kararlıyız"

  Son dakika haber... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların yüz yüze eğitime açılması noktasında kararlı olduklarını bildirdi.

 • 28.07.2021 28 Tem 11:52 Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Selçuk, üniversite tercihi yapacak öğrencilere liselerde destek verileceğini bildirdi Son dakika! Milli Eğitim Bakanı Selçuk, üniversite tercihi yapacak öğrencilere liselerde destek verileceğini bildirdi

  Son dakika gündem haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih yapacak öğrencilere liselerde destek verileceğini kaydetti.

 • 28.07.2021 28 Tem 08:58 Son dakika haberi... TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'u kabul etti Son dakika haberi... TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'u kabul etti

  Son dakika haberler: TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov'u kabul etti.

 • 27.07.2021 27 Tem 23:59 GÜNDEM ÖZETİ / 28 Temmuz 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 28 Temmuz 2021

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan'da basın mensuplarıyla bir araya gelecek, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov'u kabul edecek, Türk iş insanları ve STK temsilcileriyle buluşacak.

 • 27.07.2021 27 Tem 17:53 Okullar 6 Eylül'de açılıyor mı? Milli Eğitim Bakanı'ndan dikkat çeken toplantı Okullar 6 Eylül'de açılıyor mı? Milli Eğitim Bakanı'ndan dikkat çeken toplantı

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 6 Eylül'de açılması planlanan okullardaki yeni eğitim öğretim yılının hazırlıklarını değerlendirmek üzere 81 ilin milli eğitim müdürüyle bir araya geldi. Toplantı video konferansla gerçekleşti. Bakan Selçuk, "6 Eylül'de yeni eğitim öğretim yılı için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz" açıklamasını yaptı.

 • 27.07.2021 27 Tem 17:22 YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİN OKULLARDA YAPILAN HAZIRLIKLAR ELE ALINDI YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİN OKULLARDA YAPILAN HAZIRLIKLAR ELE ALINDI

  Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile yürütülen "Okulum Temiz Belgesi" standartlarıyla ilgili denetim sürecinin birinci yılının dolmasını beklemeden başladığını belirten Bakan Selçuk, sözlerini şöyle sürdürdü: "Geçen yıl resmi okul ve kurumlarımızın tamamına yakını standartlarını...

 • 26.07.2021 26 Tem 23:16 Son dakika: Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar Son dakika: Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

  Bir son dakika haberine göre Kovid-19 ile mücadele kapsamında uygulanan birinci, ikinci ve üçüncü doz aşı miktarı saat 23.00 itibarıyla 67 milyon 643 bin 653'e ulaştı.

 • 26.07.2021 26 Tem 21:37 'Doğayla iç içe eğitimin aslında nasıl olabileceğini dünya çapında bir örnek olarak göstermişiz' "Doğayla iç içe eğitimin aslında nasıl olabileceğini dünya çapında bir örnek olarak göstermişiz"

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Doğayla iç içe, doğayla barışık bir şekilde eğitimin aslında nasıl olabileceğini dünya çapında bir örnek olarak göstermişiz" dedi.

 • 26.07.2021 26 Tem 19:40 Son dakika haber | BAKAN SELÇUK OKULLARIN 6 EYLÜL'DE AÇILMASINA ODAKLANDIK Son dakika haber | BAKAN SELÇUK OKULLARIN 6 EYLÜL'DE AÇILMASINA ODAKLANDIK

  Son dakika haberi... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, telafi eğitimleri kapsamında geldiği Mersin'in Erdemli ilçesinde Doğa ve Fen Okulu'nu ziyaret etti.

 • 26.07.2021 26 Tem 18:13 Son Dakika | BAKAN SELÇUK OKULLARIN 6 EYLÜL'DE AÇILMASINA ODAKLANDIK Son Dakika | BAKAN SELÇUK OKULLARIN 6 EYLÜL'DE AÇILMASINA ODAKLANDIK

  Son dakika haber: BAKAN ZİYA SELÇUK, SAC ATEŞİNDE SIKMA PİŞİRDİ Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Mersin'in merkez Mezitli ilçesinde açılan Bilim Köyü'nü ziyaret etti.

 • 26.07.2021 26 Tem 15:39 İlkokul kayıtları ne zaman 2021? E- okul .meb.gov.tr! İlkokul kayıtları ne zaman 2021? E- okul .meb.gov.tr!

  Vaka sayılarında yaşanan artış sonrası öğrenciler ve veliler okullar açılacak mı? Okul nakilleri ne zaman? İlk okul kayıtları için gerekli evraklar nelerdir? İlkokul kayıtları ne zaman 2021? E- okul .meb.gov.tr!

 • 26.07.2021 26 Tem 15:06 Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan LGS yerleştirme sonuçlarına ilişkin paylaşım Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan LGS yerleştirme sonuçlarına ilişkin paylaşım Açıklaması

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında bir liseye yerleşemeyen ya da okullarını değiştirmek isteyen öğrenciler için sürecin devam ettiğini belirtti.

 • 26.07.2021 26 Tem 12:33 Son dakika haber | Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ayşe Ecevit Masal Evi'nin açılışına katıldı Son dakika haber | Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ayşe Ecevit Masal Evi'nin açılışına katıldı

  Son dakika haberleri: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Anadolu Masalları Projesi kapsamında açılan masal evlerinin, çocukların hayat becerileri ile sosyal ve duygusal gelişimlerine katkı sağladığını söyledi.

 • 26.07.2021 26 Tem 12:17 Son dakika haber! Bakan Selçuk: 'Şu andaki bakış açımız okulların 6 Eylül tarihinde açılması yönünde' Son dakika haber! Bakan Selçuk: "Şu andaki bakış açımız okulların 6 Eylül tarihinde açılması yönünde"

  Son dakika haberleri... Bakan Selçuk: "Şu andaki bakış açımız okulların 6 Eylül tarihinde açılması yönünde" Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: "Toplumumuzun her ferdinin, çocuklarımızın geleceği için, çocuklarımızın eğitimi için aşı olması ve okulların rahat açılabilmesi için gereken desteği vermesi çok önemli" Milli...

 • 26.07.2021 26 Tem 11:54 Son dakika haberi... Milli Eğitim Bakanı Selçuk öğrencilerle bir araya geldi Son dakika haberi... Milli Eğitim Bakanı Selçuk öğrencilerle bir araya geldi

  Son dakika haber: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların 6 Eylül'de açılmasıyla ilgili her türlü görevi yerine getirdiklerini söyledi.

 • 26.07.2021 26 Tem 11:38 Son dakika haber | Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Mersin'de okul ziyaretinde konuştu Açıklaması Son dakika haber | Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Mersin'de okul ziyaretinde konuştu Açıklaması

  Son dakika gündem haberi: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların 6 Eylül'de açılmasıyla ilgili her türlü görevi yerine getirdiklerini söyledi.

 • 26.07.2021 26 Tem 11:27 Son Dakika | Bakan Selçuk: 'Şu andaki bakış açımız okulların 6 Eylül tarihinde açılması yönünde' Son Dakika | Bakan Selçuk: "Şu andaki bakış açımız okulların 6 Eylül tarihinde açılması yönünde"

  Son dakika haberler: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasına yönelik bakanlık olarak her türlü hazırlıkları yaptıklarını belirterek, "Ama toplumumuzun her ferdinin, çocuklarımızın geleceği için, çocuklarımızın eğitimi için aşı olması ve okulların rahat açılabilmesi için gereken desteği vermesi çok...

 • 26.07.2021 26 Tem 11:23 Son dakika haberi... Bakan Selçuk: 'Şu andaki bakış açımız okulların 6 Eylül tarihinde açılması yönünde' Son dakika haberi... Bakan Selçuk: "Şu andaki bakış açımız okulların 6 Eylül tarihinde açılması yönünde"

  Edinilen son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasına yönelik bakanlık olarak her türlü hazırlıkları yaptıklarını belirterek, "Ama toplumumuzun her ferdinin, çocuklarımızın geleceği için, çocuklarımızın eğitimi için aşı olması ve okulların rahat açılabilmesi için gereken desteği vermesi çok...

 • 26.07.2021 26 Tem 11:21 Milli Eğitim Bakanı Selçuk öğrencilerle buluştu Milli Eğitim Bakanı Selçuk öğrencilerle buluştu

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Mersin'in Tarsus ilçesinde oryantiring eğitimi gören öğrencilerle bir araya geldi.

 • 26.07.2021 26 Tem 11:00 Son Dakika | Bakan Selçuk: 'Bizim şu andaki bakış açımız okulların tamamen 6 Eylül'de açılmasıyla ilgili' Son Dakika | Bakan Selçuk: "Bizim şu andaki bakış açımız okulların tamamen 6 Eylül'de açılmasıyla ilgili"

  Son dakika haberlerine göre Barbaros Ortaokulu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un konuşması MERSİN - Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Mersin'de açıklamalarda bulundu.

 • 26.07.2021 26 Tem 10:51 Son dakika haberleri | BAKAN SELÇUK, MERSİN'DE Son dakika haberleri | BAKAN SELÇUK, MERSİN'DE

  Son dakika haberi... MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Mersin'in Tarsus ilçesinde oryantiring eğitimi gören öğrencilerle bir araya gelip, ok attı.

 • 26.07.2021 26 Tem 08:58 GÜNDEM / 26 Temmuz 2021 GÜNDEM / 26 Temmuz 2021

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, parlamento heyeti ile birlikte Azerbaycan-Pakistan-Türkiye Parlamento Başkanları Birinci Toplantısı'na katılmak üzere Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye gidecek.

 • 25.07.2021 25 Tem 23:59 GÜNDEM ÖZETİ / 26 Temmuz 2021 GÜNDEM ÖZETİ / 26 Temmuz 2021

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, parlamento heyeti ile birlikte Azerbaycan-Pakistan-Türkiye Parlamento Başkanları Birinci Toplantısı'na katılmak üzere Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye gidecek.

 • 25.07.2021 25 Tem 04:22 Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyelerinden şehit askerler için başsağlığı mesajları Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyelerinden şehit askerler için başsağlığı mesajları

  Son dakika haberi... Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde teröristlerce Kirpi aracına düzenlenen saldırıda şehit olan askerler için sosyal medya hesaplarından başsağlığı diledi.

 • 24.07.2021 24 Tem 18:14 Son dakika: Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yola çıkacak velilere 'hız sınırına uyalım' çağrısı Son dakika: Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yola çıkacak velilere "hız sınırına uyalım" çağrısı

  Edinilen son dakika gelişmesine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kurban Bayramı'nın bitimiyle eve dönüş trafiğinin yaşanacağını belirterek, trafik kurallarına uyma çağrısında bulundu.

 • 24.07.2021 24 Tem 13:08 Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yüz yüze eğitime Eylül ayında başlayacağız Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yüz yüze eğitime Eylül ayında başlayacağız

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, artan koronavirüs vakaları sonrası yüz yüze eğitimin başlama tarihinin erteleneceği iddialarına yanıt verdi. Bakan Selçuk, "Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme Eylül ayında başlayacağız inşallah. Aşı olan herkes, kendi sağlığının takipçisi ve yüz yüze eğitime başlama sürecinin destekçisidir" ifadelerine yer verdi.

 • 24.07.2021 24 Tem 12:51 Son dakika haberi | Bakan Selçuk: Yeni döneme eylülde başlayacağız Son dakika haberi | Bakan Selçuk: Yeni döneme eylülde başlayacağız

  Son dakika haberi: MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni eğitim öğretim dönemine, tedbir ve yüksek dikkatle, eylül ayında başlayacaklarını açıkladı.

 • 24.07.2021 24 Tem 12:46 Son dakika haber: Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 'Etkinliklerimiz yaz boyu telafi kapsamında devam ediyor. Son dakika haber: Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "Etkinliklerimiz yaz boyu telafi kapsamında devam ediyor.

  Gelen son dakika haberlerine göre Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "Etkinliklerimiz yaz boyu telafi kapsamında devam ediyor.

 • 24.07.2021 24 Tem 12:46 Bakan Selçuk: 'Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme eylül ayında başlayacağız inşallah' Bakan Selçuk: "Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme eylül ayında başlayacağız inşallah"

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme eylül ayında başlayacağız inşallah." ifadesini kullandı.

 • 23.07.2021 23 Tem 12:17 Son Dakika | Bakan Selçuk sosyal medya hesabında köpeğe gazete okuyan vatandaşı paylaştı Son Dakika | Bakan Selçuk sosyal medya hesabında köpeğe gazete okuyan vatandaşı paylaştı

  Son dakika haberlerine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bakanlık binasının duvarına oturup gazete okuyan bir vatandaşın yanına gelen köpeğe de gazete okuduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

 • 23.07.2021 23 Tem 12:02 Son dakika haberleri! Bakan Selçuk sosyal medya hesabında köpeğe gazete okuyan vatandaşı paylaştı Son dakika haberleri! Bakan Selçuk sosyal medya hesabında köpeğe gazete okuyan vatandaşı paylaştı

  Gelen son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bakanlık binasının duvarına oturup gazete okuyan bir vatandaşın yanına gelen köpeğe de gazete okuduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

 • 23.07.2021 23 Tem 08:40 6 Haziran'da yapılan LGS sınavının iptal edileceği iddiası 6 Haziran'da yapılan LGS sınavının iptal edileceği iddiası

  6 Haziran'da yapılan LGS sınavının ardından müfredat dışı soruların sorulduğu ve bazı soruların bir yayınevi tarafından hazırlanan deneme kitaplarında önceden yer aldığı iddiaları tepkilere neden olmuştu. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve Bağımsız Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un söz konusu iddialarla ilgili soru önergesine yanıt veren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Sınav sorularının benzerliğine yönelik iddialar asılsızdır" diyerek sınav iptalinin söz konusu olmadığını söyledi.

 • 21.07.2021 21 Tem 14:20 Ziya Selçuk LGS ile ilgili ortaya atılan iddiaları yalanladı: İddialar asılsızdır, sınav iptal edilmeyecek Ziya Selçuk LGS ile ilgili ortaya atılan iddiaları yalanladı: İddialar asılsızdır, sınav iptal edilmeyecek

  6 Haziran'da yapılan LGS sınavının ardından müfredat dışı soruların sorulduğu ve bazı soruların bir yayınevi tarafından hazırlanan deneme kitaplarında önceden yer aldığı iddiaları tepkilere neden olmuştu. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve Bağımsız Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un söz konusu iddialarla ilgili soru önergesine yanıt veren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Sınav sorularının benzerliğine yönelik iddialar asılsızdır" diyerek sınav iptalinin söz konusu olmadığını söyledi.

 • 21.07.2021 21 Tem 10:10 Iğdırlı 'Minik Zehra' tabletine kavuştu Iğdırlı "Minik Zehra" tabletine kavuştu

  Iğdırlı "Minik Zehra" tabletine kavuştu İlkbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte yaylalara giderek bir yandan ailesine yardım eden bir yandan da eğitimini aksatmadan çalışan minik Zehra'nın tablet talebine Milli Eğitim Bakanlığı sessiz kalmadı.

 • 19.07.2021 19 Tem 09:46 90 yaşındaki Kore Gazisi Hüsnü dededen öğrencilere tarih söyleşisi 90 yaşındaki Kore Gazisi Hüsnü dededen öğrencilere tarih söyleşisi

  90 yaşındaki Kore Gazisi Hüsnü dededen öğrencilere tarih söyleşisi Muş'ta, "Telafide Ben de Varım" projesi kapsamında, öğrencilerle bir araya gelen 90 yaşındaki Kore Gazisi Hüsnü Kaya, 1950 yılındaki askerlik anılarını anlattı.

 • 18.07.2021 18 Tem 09:18 Son dakika... Yüksek Askeri Şura'nın ağustos başında toplanması bekleniyor Son dakika... Yüksek Askeri Şura'nın ağustos başında toplanması bekleniyor

  Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısının ağustos başında yapılması bekleniyor.

 • 17.07.2021 17 Tem 14:58 Kritik kararı bayram süreci belirleyecek! Ziya Selçuk duyurdu: Ne tedbir varsa yapalım, inşallah 6 Eylül'de okulları açacağız Kritik kararı bayram süreci belirleyecek! Ziya Selçuk duyurdu: Ne tedbir varsa yapalım, inşallah 6 Eylül'de okulları açacağız

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, katıldığı bir programda yeni eğitim-öğretim yılına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Kritik karar için bayram sürecini işaret eden Bakan Selçuk, "Bayram döneminde halkımızdan istirham ediyorum, rica ediyorum. Özellikle üstüne basa basa rica ediyorum. Bayram döneminde dikkatli olalım vaka sayısının artmaması için. Ne tedbir varsa yapalım. İnşallah 6 Eylül'de okulları açacağız. Bunun için ne gerekliyse yapacağız" dedi.

 • 17.07.2021 17 Tem 10:11 Öğrenciler pandeminin stresini kanoyla kürek çekerek attı Öğrenciler pandeminin stresini kanoyla kürek çekerek attı

  Öğrenciler pandeminin stresini kanoyla kürek çekerek attı Öğrenciden Bakan Ziya Selçuk'a kano daveti: "Buradan Ziya öğretmenime sesleniyorum, sizi de Bingöl'e kano yapmaya bekliyorum, umarım gelirsiniz" Milli Eğitim Bakanlığının 'Telafide Ben de Varım' programı kapsamında Bingöl'ün Genç...

 • 17.07.2021 17 Tem 00:32 Milli Eğitim Bakanı Selçuk okulları 6 Eylül'de açmak istediklerini vurguladı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Selçuk okulları 6 Eylül'de açmak istediklerini vurguladı Açıklaması

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kovid-19 vaka sayılarının yükselmemesi için özellikle Kurban Bayramı'nda herkesi tedbirlere uymaya çağırarak 6 Eylül'de okulları açmak istediklerini belirtti.

 • 15.07.2021 15 Tem 19:49 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Şehadete yürümek için bir an bile tereddüt etmeyecektim' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehadete yürümek için bir an bile tereddüt etmeyecektim"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehadete yürümek için bir an bile tereddüt etmeyecektim" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "İhanet nöbetini FETÖ'nün bırakıp PKK'nın devraldığı, onun bırakıp DEAŞ'ın devreye girdiği, onların yetmediği yerde başkalarının sahne aldığı bu dönemin amacı Türkiye'ye...

 • 15.07.2021 15 Tem 19:06 Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Şehadete yürümek için bir an bile tereddüt etmeyecektim' Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehadete yürümek için bir an bile tereddüt etmeyecektim"

  Edinilen son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Allah şahittir, milletim de emin olsun ki, eğer o gece darbeciler Marmaris'te veya İstanbul'da Atatürk Havalimanı'nda karşımıza dikilselerdi şehadete yürümek için bir an bile tereddüt etmeyecektim.

 • 15.07.2021 15 Tem 11:47 Rize'deki sel ve heyelandan etkilenenler için okul pansiyonları ve öğretmenevlerinin kapıları açıldı Rize'deki sel ve heyelandan etkilenenler için okul pansiyonları ve öğretmenevlerinin kapıları açıldı

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Rize'deki sel ve heyelandan etkilenen vatandaşlar için okul pansiyonları ve öğretmenevlerinin kapılarını açtıklarını bildirdi.

 • 15.07.2021 15 Tem 09:07 Son dakika haber... Aydemir'den Bakan Selçuk'a Tarım Lisesi teşekkürü Son dakika haber... Aydemir'den Bakan Selçuk'a Tarım Lisesi teşekkürü

  Son dakika politika haberi: AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, TBMM'de söz alıp, Erzurum'da açılan Aziziye Yavuz Selim Tarım ve Hayvancılık Lisesinin ehemmiyetine vurgu yaptı.

Advertisement