Milli Eğitim Bakanı Özer Nevşehir'de temaslarda bulundu - Son Dakika

Milli Eğitim Bakanı Özer Nevşehir'de temaslarda bulundu

27.12.2022 17:52

Milli Eğitim Bakanı Özer Nevşehir'de temaslarda bulundu Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Nevşehir'de bir dizi açılış ve incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Özer Nevşehir'de temaslarda bulundu

NEVŞEHİR - Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Nevşehir'de bir dizi açılış ve incelemelerde bulundu.

Türkiye'de ilk defa kurulan Kapadokya Gastronomi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nin açılışı için Ürgüp'e gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, açılışın ardından Ürgüp Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyarette Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'e Ürgüp Belediyesi'nin çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktardı. Ürgüp ziyaretinin ardından Nevşehir Merkeze geçen Bakan Özer ilk olarak E-Sınav merkezi ve Ölçme Değerlendirme merkezinde incelemelerde bulundu. Bakan Özer daha sonra yaya olarak Nevşehir Valiliğine geçti. Burada Valilik Şeref defterini imzalayan Bakan Özer Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'den il hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine geçen Bakan Özer, burada Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin'den üniversite hakkında bilgi aldı.

Nevşehir temaslarında Nevşehir Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Bakan Özer, bir süre Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ile görüştü. Bakan Mahmut Özer Nevşehir temaslarının ardından Ankara'ya gitti.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Deprem bölgesindeki konteynerlere TRT EBA erişimi için kurulan televizyon sayısı 15 bine ulaştı Deprem bölgesindeki konteynerlere TRT EBA erişimi için kurulan televizyon sayısı 15 bine ulaştı Deprem bölgesinde açılan halk eğitimi kurslarından 79 bin 162 kişi yararlandı Deprem bölgesinde açılan halk eğitimi kurslarından 79 bin 162 kişi yararlandı

Son Dakika Yerel Milli Eğitim Bakanı Özer Nevşehir'de temaslarda bulundu - Son Dakika


Advertisement