SON DAKİKA GÜLDAL AKŞİT HABERLERİ

Son Dakika Güldal Akşit Haberleri

 • 17 Ocak 2017 20:30 Doğubayazıt Kaymakamı Akhan'a Doğubayazıt Kaymakamı Akhan'a "Yılın İdarecisi" Ödülü Doğubayazıt Kaymakamı Ulaş Akhan, Türk İdareciler Derneği (TİD) tarafından düzenlenen ödül töreninde "yılın idarecisi" ödülüne layık görüldü.
 • 18 Nisan 2016 19:32 AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salonda görüntü AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit'in konuşması AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit'e hediye verilmesi AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit: "Şiddet gösteren, yaşanan bir ailede yetişen çocuk da iki gün sonra şiddet gösteren bir ferde dönüşebiliyor" AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit, "Şiddet gösteren, yaşanan bir ailede yetişen çocuk da iki gün sonra şiddet gösteren bir ferde dönüşebiliyor.
 • 18 Nisan 2016 18:43 Ak Partili Akşit: 'Şiddet' Öğrenilen Bir Şey Oldu Ak Partili Akşit: 'Şiddet' Öğrenilen Bir Şey Oldu Ak Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu üyesi Güldal Akşit, "Şiddet öğrenilen bir şey oldu.
 • 18 Nisan 2016 17:28 AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit Açıklaması AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit, "Şiddet gösteren, yaşanan bir ailede yetişen çocuk da iki gün sonra şiddet gösteren bir ferde dönüşebiliyor.
 • 09 Mart 2016 22:50 Çanakkale Zaferi ve Büyük Türkiye'nin Dirilişi Çanakkale Zaferi ve Büyük Türkiye'nin Dirilişi" Etkinliği ANKARA (İHA) – Ankara’da Türkiye Gaziler Vakfı ve Diriliş Gençlik Derneği’nin organize ettiği "Çanakkale Zaferi ve Büyük Türkiye’nin Dirilişi" etkinliğine katılan eski Turizm Bakanı Güldal Akşit, “Varlığımızı elinden, kolundan hatta canından fedakarlık eden insanlara borçluyuz” dedi.
 • 30 Ocak 2016 18:32 Türkiye'de Siyasi Liderlikte ve Siyasi Katılımda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, "Kadınlar, yarısını oluşturdukları toplumu dönüştürme kapasitesini kazandıkça ve kendi hayatlarını etkileyen politikalara etki edebildikçe, diğer alanlardaki kazanımlar da kartopu etkisiyle büyüyecektir" dedi.
 • 12 Kasım 2015 10:51 AK Parti'de 7 Kişilik Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Belli Oldu AK Parti'de 7 Kişilik Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Belli Oldu 1 Kasım seçiminden zaferle çıkan AK Parti'nin yeni dönem uygulamalarından biri de "Siyasi Erdem ve Etik Kurulu" oluşturmak oldu. Kurula 7 üye seçildi bile.
 • 03 Ekim 2015 17:17 1'inci Asırlık Çınarlar Sempozyumu 1'inci Asırlık Çınarlar Sempozyumu Asırlık Çınarlar Sempozyumu, Türkiye Yaşlı Bilimleri ve Teknolojileri Vakfı (TÜYEV) bünyesinde açılan Gülhan Doğan Huzurevi’nde gerçekleştirildi.
 • 26 Ağustos 2015 19:32 Eski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna Uğurlandı Eski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna Uğurlandı Eski Milletvekili Galip Demirel son yolculuğuna uğurlandı ANKARA Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde solunum yetmezliği nedeniyle vefat eden 18'inci Dönem Malatya Milletvekili ve eski bakanlardan Güldal Akşit'in babası Galip Demirel toprağa verildi.
 • 26 Ağustos 2015 13:31 Eski Milletvekili Galip Demirel'in Vefatı Tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesinde solum yetmezliği nedeniyle vefat eden, 18. Dönem Milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel için İçişleri Bakanlığı önünde tören düzenlendi.
 • 25 Aralık 2014 16:06 Başkan Duruay'dan Kadın Vekiller'e Tekne Turu Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, TBMM Kadın Milletvekillerini Mogan Gezi teknesinde misafir etti.
 • 15 Aralık 2014 22:01 Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi- AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit: "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor.
 • 15 Aralık 2014 18:36 "Artık Türkiye'de 75 Yaş ve Üzerini İleri Yaş Kabul Etmek Gerekiyor" AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit, "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor." dedi.
 • 23 Ekim 2014 14:38 13. İl Özel İdareleri Semineri 13. İl Özel İdareleri Semineri 13. İl Özel İdareleri Semineri- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: "(Büyükşehir belediyelerinin il geneline hizmet vermesi) Teşkilatlanmada sıkıntılar görüyoruz ama sistem oturunca bu sorunlar bitmiş olacak"- Başbakan Başdanışmanı Akşit: "Yerel meclislerde kadınlar daha çok görev almalı. Yüzde 51 kadın olan bir ülkede kadınlar daha çok yönetimlerde yer almalıdır"ANTALYA (AA) - Türkiye İl Genel Meclis Üyeleri Derneğince "Mahalli İdare Sistemi İçerisinde İl Özel İdareleri" başlığıyla bu yıl 13'üncüsü düzenlenen İl Özel İdareleri Semineri, Antalya Falez Otel'de başladı.
 • 23 Ekim 2014 13:20 Güldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese Yeter Güldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese Yeter Başbakan Danışmanı ve eski Turizm Bakanı Güldal Akşit, 2014 yerel seçimlerinin ardından kadın belediye başkanı sayısının 40 olduğunu belirterek, "Ben dilerim ki; bu sayı daha makul bir orana gelir. Beyefendiler koltuklarımızda gözleri var demesinler bu koltuklar herkese yeter" diye konuştu.
 • 10 Ekim 2014 13:28 AK Parti Genel Merkez Kadın Kollarında Devir Teslim Akşit, görevini, Kocaeli Milletvekili Gönül'e devretti Güldal Akşit: ''AK Parti Kadın Kolları, diğer siyasi yapılarda hiç olmadığı kadar başarılı bir şekilde yoluna devam edecek, partisinin önde giden neferi olacak'' Azize Sibel Gönül: ''Kadın kollarının başarısı, partinin başarısıdır.
 • 29 Eylül 2014 16:53 AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliği AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliği AK Parti ile SDA kadın kolları arasında işbirliği- AK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandıSARAYBOSNA (AA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Bosna Hersek'te yaşayan Boşnakları temsil eden en büyük siyasi parti konumundaki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
 • 29 Eylül 2014 16:13 AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliği AK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
 • 13 Temmuz 2014 10:19 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit - AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit - AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, "Neler yaptığımızı görüyorsunuz. Türkiye'nin çehresi değişti, bölgesinde istikrar örneği oldu" dedi.
 • 13 Temmuz 2014 00:23 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması "Neler yaptığımızı görüyorsunuz. Türkiye'nin çehresi değişti, bölgesinde istikrar örneği oldu"
 • 03 Temmuz 2014 11:57 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit'in Kabulü Akşit, Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel Başkanı Cengiz'i kabul etti.
 • 26 Haziran 2014 18:31 Yaşlanmanın Etkileri Projesi AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit: ''Yaşlı nüfusa dönük tedbirlerin, bu nüfus arttıktan sonra değil, şimdiden alınması lazım'' ''Türkiye'de de yaşlanma hızı artıyor.
 • 24 Haziran 2014 14:30 Erdoğan'ın, Diyarbakırlı Annelerle Görüşmesi Başladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Diyarbakır’da çocukları dağa kaçırılan annelerle görüşmesi AK Parti genel merkezinde başladı.
 • 30 Mayıs 2014 17:44 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması "Gönül arzu ediyor ki 1 Haziran'da yenilenecek bütün seçimlerde partimiz başarılı çıksın.
 • 24 Mayıs 2014 15:35 Ege Denizi'ndeki Deprem Ege Denizi'ndeki Deprem AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit, İstanbul Suriçi Grubu Derneğince düzenlenen toplantıda konuştuğu sırada deprem meydana geldi.