SON DAKİKA GÜLDAL AKŞİT HABERLERİ

Son Dakika Güldal Akşit Haberleri

 • 19:32 AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salonda görüntü AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit'in konuşması AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit'e hediye verilmesi AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit: "Şiddet gösteren, yaşanan bir ailede yetişen çocuk da iki gün sonra şiddet gösteren bir ferde dönüşebiliyor" AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit, "Şiddet gösteren, yaşanan bir ailede yetişen çocuk da iki gün sonra şiddet gösteren bir ferde dönüşebiliyor.
 • 18:43 Ak Partili Akşit: 'Şiddet' Öğrenilen Bir Şey Oldu Ak Partili Akşit: 'Şiddet' Öğrenilen Bir Şey Oldu Ak Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu üyesi Güldal Akşit, "Şiddet öğrenilen bir şey oldu.
 • 17:28 AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit Açıklaması AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit, "Şiddet gösteren, yaşanan bir ailede yetişen çocuk da iki gün sonra şiddet gösteren bir ferde dönüşebiliyor.
 • 22:50 Çanakkale Zaferi ve Büyük Türkiye'nin Dirilişi Çanakkale Zaferi ve Büyük Türkiye'nin Dirilişi" Etkinliği ANKARA (İHA) – Ankara’da Türkiye Gaziler Vakfı ve Diriliş Gençlik Derneği’nin organize ettiği "Çanakkale Zaferi ve Büyük Türkiye’nin Dirilişi" etkinliğine katılan eski Turizm Bakanı Güldal Akşit, “Varlığımızı elinden, kolundan hatta canından fedakarlık eden insanlara borçluyuz” dedi.
 • 18:32 Türkiye'de Siyasi Liderlikte ve Siyasi Katılımda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, "Kadınlar, yarısını oluşturdukları toplumu dönüştürme kapasitesini kazandıkça ve kendi hayatlarını etkileyen politikalara etki edebildikçe, diğer alanlardaki kazanımlar da kartopu etkisiyle büyüyecektir" dedi.
 • 10:51 AK Parti'de 7 Kişilik Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Belli Oldu AK Parti'de 7 Kişilik Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Belli Oldu 1 Kasım seçiminden zaferle çıkan AK Parti'nin yeni dönem uygulamalarından biri de "Siyasi Erdem ve Etik Kurulu" oluşturmak oldu. Kurula 7 üye seçildi bile.
 • 17:17 1'inci Asırlık Çınarlar Sempozyumu 1'inci Asırlık Çınarlar Sempozyumu Asırlık Çınarlar Sempozyumu, Türkiye Yaşlı Bilimleri ve Teknolojileri Vakfı (TÜYEV) bünyesinde açılan Gülhan Doğan Huzurevi’nde gerçekleştirildi.
 • 19:32 Eski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna Uğurlandı Eski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna Uğurlandı Eski Milletvekili Galip Demirel son yolculuğuna uğurlandı ANKARA Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde solunum yetmezliği nedeniyle vefat eden 18'inci Dönem Malatya Milletvekili ve eski bakanlardan Güldal Akşit'in babası Galip Demirel toprağa verildi.
 • 13:31 Eski Milletvekili Galip Demirel'in Vefatı Tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesinde solum yetmezliği nedeniyle vefat eden, 18. Dönem Milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel için İçişleri Bakanlığı önünde tören düzenlendi.
 • 16:06 Başkan Duruay'dan Kadın Vekiller'e Tekne Turu Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, TBMM Kadın Milletvekillerini Mogan Gezi teknesinde misafir etti.
 • 22:01 Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi- AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit: "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor.
 • 18:36 "Artık Türkiye'de 75 Yaş ve Üzerini İleri Yaş Kabul Etmek Gerekiyor" AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit, "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor." dedi.
 • 14:38 13. İl Özel İdareleri Semineri 13. İl Özel İdareleri Semineri 13. İl Özel İdareleri Semineri- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: "(Büyükşehir belediyelerinin il geneline hizmet vermesi) Teşkilatlanmada sıkıntılar görüyoruz ama sistem oturunca bu sorunlar bitmiş olacak"- Başbakan Başdanışmanı Akşit: "Yerel meclislerde kadınlar daha çok görev almalı. Yüzde 51 kadın olan bir ülkede kadınlar daha çok yönetimlerde yer almalıdır"ANTALYA (AA) - Türkiye İl Genel Meclis Üyeleri Derneğince "Mahalli İdare Sistemi İçerisinde İl Özel İdareleri" başlığıyla bu yıl 13'üncüsü düzenlenen İl Özel İdareleri Semineri, Antalya Falez Otel'de başladı.
 • 13:20 Güldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese Yeter Güldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese Yeter Başbakan Danışmanı ve eski Turizm Bakanı Güldal Akşit, 2014 yerel seçimlerinin ardından kadın belediye başkanı sayısının 40 olduğunu belirterek, "Ben dilerim ki; bu sayı daha makul bir orana gelir. Beyefendiler koltuklarımızda gözleri var demesinler bu koltuklar herkese yeter" diye konuştu.
 • 13:28 AK Parti Genel Merkez Kadın Kollarında Devir Teslim Akşit, görevini, Kocaeli Milletvekili Gönül'e devretti Güldal Akşit: ''AK Parti Kadın Kolları, diğer siyasi yapılarda hiç olmadığı kadar başarılı bir şekilde yoluna devam edecek, partisinin önde giden neferi olacak'' Azize Sibel Gönül: ''Kadın kollarının başarısı, partinin başarısıdır.
 • 16:53 AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliği AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliği AK Parti ile SDA kadın kolları arasında işbirliği- AK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandıSARAYBOSNA (AA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Bosna Hersek'te yaşayan Boşnakları temsil eden en büyük siyasi parti konumundaki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
 • 16:13 AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliği AK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
 • 10:19 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit - AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit - AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, "Neler yaptığımızı görüyorsunuz. Türkiye'nin çehresi değişti, bölgesinde istikrar örneği oldu" dedi.
 • 00:23 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması "Neler yaptığımızı görüyorsunuz. Türkiye'nin çehresi değişti, bölgesinde istikrar örneği oldu"
 • 11:57 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit'in Kabulü Akşit, Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel Başkanı Cengiz'i kabul etti.
 • 18:31 Yaşlanmanın Etkileri Projesi AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit: ''Yaşlı nüfusa dönük tedbirlerin, bu nüfus arttıktan sonra değil, şimdiden alınması lazım'' ''Türkiye'de de yaşlanma hızı artıyor.
 • 14:30 Erdoğan'ın, Diyarbakırlı Annelerle Görüşmesi Başladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Diyarbakır’da çocukları dağa kaçırılan annelerle görüşmesi AK Parti genel merkezinde başladı.
 • 17:44 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması "Gönül arzu ediyor ki 1 Haziran'da yenilenecek bütün seçimlerde partimiz başarılı çıksın.
 • 15:35 Ege Denizi'ndeki Deprem Ege Denizi'ndeki Deprem AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit, İstanbul Suriçi Grubu Derneğince düzenlenen toplantıda konuştuğu sırada deprem meydana geldi.
 • 14:29 AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit Açıklaması "(Soma'daki maden faciası) Devlet, Cumhurbaşkanı, Başbakanı ve bakanlarıyla oradaydı.
 • 15:46 AK Parti Kadın Kollarından AK Parti Kadın Kollarından "Anneler Günü" Programı AK Parti Kadın Kolları Başkanlığınca "Anneler Günü" dolayısıyla yemekli toplantı düzenlendi.
 • 21:31 Kutlu Doğum Haftası - Güldal Akşit-Ayşenur İslam-Hatipoğlu - Kutlu Doğum Haftası - Güldal Akşit-Ayşenur İslam-Hatipoğlu - AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, "Bizlere asırlar öncesinden iyi insan olmanın rotasını çizen, yolumuzu aydınlatan, yüreklerimizi aşkla merhametle dolduran sevgili peygamberimizin hatırasına, emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız" dedi.
 • 17:55 Kutlu Doğum Haftası" AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit: "Bizlere asırlar öncesinden iyi insan olmanın rotasını çizen, yolumuzu aydınlatan, yüreklerimizi aşkla merhametle dolduran sevgili peygamberimizin hatırasına, emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız"
 • 17:14 AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı Milletvekili Eşleri Toplantısı Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla parti genel merkezinde düzenlenen AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı Milletvekili Eşleri Toplantısı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit ve AK Partili belediye başkanlarının eşlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 11:34 AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit Açıklaması AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit Açıklaması Güldal Akşit, "Şu anda bugüne kadar elde ettiğimiz kadın başkan ve meclis üyesi adaylığının çok çok üstündeyiz, birkaç misli üstündeyiz" dedi.
 • 17:06 AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit Açıklaması AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit Açıklaması "Her türlü karalamayı yapıyorlar.
 • 12:59 Yerel Seçime Doğru AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit ve beraberindekiler, Maltepe Belediye Başkan Adayı Sözen ile kahvaltıda bir araya geldi.
 • 20:12 Güldal Akşit: Başbakanımızı Yedirtmeyiz AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, "Biz, Başbakanımızı yedirtmeyiz, AK Parti'yi oyuncak ettirmeyiz." dedi.
 • 13:01 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması "Bizim en kıymetli kurumumuz aile, Türk toplumu olarak aile çok önemli. Dolayısıyla kadınımız, bir yandan dışarıda varlık gösterirken, siyaset alanında, eğitimde, tıpta, hukuk alanında çalışmalar yaparken diğer taraftan da hem evinin hanımı hem çocuğunun annesi hem iyi bir eş olma yolunda en iyi temsili.
 • 20:48 Güldal Akşit: Berkin Elvan'a Allah'tan Rahmet Diliyorum Güldal Akşit: Berkin Elvan'a Allah'tan Rahmet Diliyorum AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit, Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin, "Elvan'a Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum." dedi.
 • 07:56 BDP, Kadın Aday İstatistiklerinde Fark Attı BDP, Kadın Aday İstatistiklerinde Fark Attı 30 Mart seçimleri ile listelerdeki kadın aday istatistikleri de ortaya çıktı. Kadın aday sayısında BDP, diğer partilere fark attı.
 • 18:54 Develioğlu'nun Kabataş'ta Saldırıya Uğradığı İddiası Develioğlu'nun Kabataş'ta Saldırıya Uğradığı İddiası AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit: "Soruşturma devam ederken net ve belirgin olmayan görüntüler üzerinden genç bir kadının, işin aslı anlaşılmadan yıpratılmasını kınıyoruz"
 • 14:19 Sosyologlar İstihdam Talepleri İçin Ankara'ya Çıkartma Yaptı Sosyologlar İstihdam Talepleri İçin Ankara'ya Çıkartma Yaptı Yeniden Sosyoloji Derneği heyeti, sosyologların uzun süredir istihdam alanında yaşadıkları sıkıntıları yetkililere birinci ağızdan aktardı.
 • 11:01 AA'ya En Başarılı Ajans Yöneticisi Ödülü AA'ya En Başarılı Ajans Yöneticisi Ödülü Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk yılın en başarılı ajans yöneticisi ödülüne değer görüldü.
 • 22:20 Vizyon 2023 Dergisi'nin Vizyon 2023 Dergisi'nin "2013'ün En'leri Ödül Töreni" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, yılın bakanı, AK Parti Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit, yılın kadın siyasetçisi, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Öztürk, yılın en başarılı ajans yöneticisi ödülüne değer görüldü İçişleri Bakanı Ala: ''Dünya tecrübesi bize göstermiştir ki, siyasetin iklim oluşturamadığı,
 • 17:10 AK Parti Kadın Kolları Milletvekili Eşleri Toplantısı Emine Erdoğan AK Parti Kadın Kolları Milletvekili Eşleri Toplantısı Emine Erdoğan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Uykusuz geceler, endişeli bekleyişler, akıttığımız gözyaşları, Allah'ın yardımıyla hep beraber, milletçe geçtiğimiz imtihanlar bize b...
 • 18:45 Kamer Genç'in Emine Erdoğan'ın Konuşmasına Müdahalesi Kamer Genç'in Emine Erdoğan'ın Konuşmasına Müdahalesi AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit: "Ülkemizi utandırarak nefret içerikli sözlerini Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’nın eşine karşı sarf etmiş olması sebebiyle kendisini yüce mil...
 • 10:59 Bakan Yardımcısı Asan: Kadın Evleri ve Konuk Evlerinin Sayısını 125 Bakan Yardımcısı Asan: Kadın Evleri ve Konuk Evlerinin Sayısını 125 Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Aşkın Asan, kadına karşı şiddeti önleme ve izleme merkezlerinin sayısının 14, sığınma evleri ve konuk evlerinin sayısını 125 olduğunu söyledi.Ankara Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen...
 • 14:20 Haklarıyla Kadın Olmak Paneli Haklarıyla Kadın Olmak Paneli Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Asan: "Ev kadınlarının çalışmaması durumunda biz dünyanın en iyi 10 ekonomisi arasına giremeyiz" AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşi...
 • 12:34 Ak Parti Kadın Kolları'nın Mobbing ile Mücadele Çalıştayı Başladı Ak Parti Kadın Kolları'nın Mobbing ile Mücadele Çalıştayı Başladı AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları'nın, Türkiye'nin de gündeminde bulunan iş hayatında psikolojik baskı ve taciz (mobbing) ile mücadele yöntemlerinin tartışıldığı Çalıştay başladı.AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından...
 • 11:13 Mobbing, Kadın ve Hukuki Sorunlar Çalıştayı Mobbing, Kadın ve Hukuki Sorunlar Çalıştayı AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit: "Mobbinge sadece alt kademe çalışanlar değil her kademedeki hatta en üst seviyedeki çalışanlar bile maruz kalabiliyor" "Bize gelen müracaa...
 • 16:44 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Tokat'ta Akşit, Niksar Kalesi, Yağıbasan Medresesi, Ulu Camii ve Kent Ormanı'nı gezdi
 • 22:19 Güldal Akşit: Türkiye'nin Artık Sadece Bölgesinde Değil, Dünyada Barış Unsuru Güldal Akşit: Türkiye'nin Artık Sadece Bölgesinde Değil, Dünyada Barış Unsuru AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Türkiye'nin sadece bölgesinde değil Dünya'da da barış ve denge unsuru olduğunu dile getirip, 'Bu, hepimizin alnını ak ediyor, başını dik ediyor.' dedi.
 • 18:14 AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Tokat'ta AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Tokat'ta Akşit: "Türkiye artık sadece bölgesinde değil, dünyada barış unsuru olarak görülüyor, denge unsuru olarak görülüyor, sözü geçen bir devlet olarak görülüyor. Bu, hepimizin alnını ak ediyor, başını dik ediyor" "Türkiye birçok şeyi aştı bugün, dış borçlarını sıfırladı, yatırımlar anlamında gerçekten çok büyük adımlar attı"
 • 18:13 AK Parti'li Güldal Akşit, Zeyid Aslan'ı Kınadı AK Parti'li Güldal Akşit, Zeyid Aslan'ı Kınadı Doğubayazıt'ın tarihi ve turistik yerlerini gezen Güldal Akşit, dün akşam da İshakpaşa Sarayı'nda Ağrılı kadınlarla iftarda buluştu.