SON DAKİKA GÜLDAL AKŞİT HABERLERİ

Son Dakika Güldal Akşit Haberleri

 • 14:4464. Hükümet'in KurulmasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 1 Kasım'da yapılan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nden tek başına iktidar olarak çıkan AK Parti'nin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu Hükümet'in kurmakla görevlendirmesinin ardından 64. Hükümet, Davutoğlu tarafından oluşturuldu.
 • 11:29AK Parti'de Ali Babacan RekoruAK Parti'de Ali Babacan RekoruAK Parti hükümetleri döneminde en uzun süre bakanlık yapan isim Ali Babacan oldu.
 • 10:51AK Parti'de 7 Kişilik Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Belli OlduAK Parti'de 7 Kişilik Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Belli Oldu1 Kasım seçiminden zaferle çıkan AK Parti'nin yeni dönem uygulamalarından biri de "Siyasi Erdem ve Etik Kurulu" oluşturmak oldu. Kurula 7 üye seçildi bile.
 • 10:32Ömer Çelik: AB İlerleme Raporundaki 'Çatışma Ortamının Bitmesi' Cümlesi Yanlış Bir Tabir - 2Ömer Çelik: AB İlerleme Raporundaki 'Çatışma Ortamının Bitmesi' Cümlesi Yanlış Bir Tabir - 2Ömer Çelik: AB ilerleme raporundaki 'çatışma ortamının bitmesi' cümlesi yanlış bir tabir "Cumhurbaşkanımızın takdirleri ile görevlendirilecek olan Ahmet Davutoğlu'na MKYK oy birliği ile karar verdi" "Türkiye'de artık ben silah ile şu amaca erişmek işitiyorum diyenin erişeceği hiçbir amaç yok" "Yeni anayasa konusu, bizim temel vaadimiz ve 2023 için zorunlu" "Siyasilerin İmralı ile görüşmesi söz konusu değil" "Devletin güvenliği, çıkarları açısından ihtiyaç duyulursa İmralı ile görüşme yapılır" Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 21:33Ömer Çelik: AB İlerleme Raporundaki 'Çatışma Ortamının Bitmesi' Cümlesi Yanlış Bir Tabir - 3Ömer Çelik: AB İlerleme Raporundaki 'Çatışma Ortamının Bitmesi' Cümlesi Yanlış Bir Tabir - 3Ömer Çelik: AB ilerleme raporundaki 'çatışma ortamının bitmesi' cümlesi yanlış bir tabir "Cumhurbaşkanımızın takdirleri ile görevlendirilecek olan Ahmet Davutoğlu'na MKYK oy birliği ile karar verdi" "Türkiye'de artık ben silah ile şu amaca erişmek işitiyorum diyenin erişeceği hiçbir amaç yok" "Yeni anayasa konusu, bizim temel vaadimiz ve 2023 için zorunlu" "Siyasilerin İmralı ile görüşmesi söz konusu değil" "Devletin güvenliği, çıkarları açısından ihtiyaç duyulursa İmralı ile görüşme yapılır" Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 21:22Ömer Çelik: AB İlerleme Raporundaki 'Çatışma Ortamının Bitmesi' Cümlesi Yanlış Bir Tabir - 1Ömer Çelik: AB İlerleme Raporundaki 'Çatışma Ortamının Bitmesi' Cümlesi Yanlış Bir Tabir - 1Ömer Çelik: AB ilerleme raporundaki 'çatışma ortamının bitmesi' cümlesi yanlış bir tabir "Cumhurbaşkanımızın takdirleri ile görevlendirilecek olan Ahmet Davutoğlu'na MKYK oy birliği ile karar verdi" "Türkiye'de artık ben silah ile şu amaca erişmek işitiyorum diyenin erişeceği hiçbir amaç yok" "Yeni anayasa konusu, bizim temel vaadimiz ve 2023 için zorunlu" "Siyasilerin İmralı ile görüşmesi söz konusu değil" "Devletin güvenliği, çıkarları açısından ihtiyaç duyulursa İmralı ile görüşme yapılır" Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 21:17Çelik: Çelik: "Davutoğlu'na Mkyk Tarafından Oy Birliği ile Yetki Verilmiştir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MYK toplantısı - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in konuşması ANKARA - AK Parti Genel Merkezi'nde, Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında düzenlenen AK Parti MYK toplantısı sona erdi.
 • 21:05AK Parti MKYK Toplantısı Sona ErdiMKYK toplantısının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu üyelerinin belirlendiğini söyledi.
 • 20:50AK Partili Çelik'ten AB İlerleme Raporuna TepkiAK Partili Çelik'ten AB İlerleme Raporuna TepkiAk Parti Sözcüsü Ömer Çelik AB ilerleme raporundaki "çatışma ortamının bitmesi" cümlesine tepki göstererek bunun yanlış bir tabir olduğunu söyledi.
 • 20:09AK Partili Çelik, Siyasi Erdem ve Etik Kurulundaki İsimleri AçıkladıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Siyasi Erdem ve Etik Kurulunda yer alan isimleri açıkladı.
 • 17:171'inci Asırlık Çınarlar Sempozyumu1'inci Asırlık Çınarlar SempozyumuAsırlık Çınarlar Sempozyumu, Türkiye Yaşlı Bilimleri ve Teknolojileri Vakfı (TÜYEV) bünyesinde açılan Gülhan Doğan Huzurevi’nde gerçekleştirildi.
 • 17:09AK Parti Myk'da Devir TeslimAK Parti Myk'da Devir TeslimGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salonda devir teslim töreni, - Azize Sibel Gönül'ün konuşması, - Lütfiye Selva Çam'ın konuşması, AK Parti MYK'da devir teslim- AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Lütfiye Selva Çam, görevi Azize Sibel Gönül'den devraldı AK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulunda (MYK) Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Lütfiye Selva Çam, görevi Azize Sibel Gönül'den devraldı.
 • 16:24AK Parti Myk'da Devir TeslimAK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulunda (MYK) Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Lütfiye Selva Çam, görevi Azize Sibel Gönül'den devraldı.
 • 10:11AK Parti Kongresi AK Parti Kongresi "Recep Tayip Erdoğan" Tezahüratlarıyla İnlediAK Parti'nin, 5. Olağan Büyük Kongresi'ne Erdoğan damga vurdu. Erdoğan için özel olarak hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı, salon "Recep Tayyip Erdoğan" tezahüratlarıyla inledi.
 • 18:14AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi'ne DoğruTürkiye'yi 13 yıldır kesintisiz yöneten AK Parti'nin, yarın 5. Olağan Büyük Kongresi gerçekleştirilecek.
 • 19:32Eski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna UğurlandıEski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna UğurlandıEski Milletvekili Galip Demirel son yolculuğuna uğurlandı ANKARA Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde solunum yetmezliği nedeniyle vefat eden 18'inci Dönem Malatya Milletvekili ve eski bakanlardan Güldal Akşit'in babası Galip Demirel toprağa verildi.
 • 16:49Eski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna UğurlandıEski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna UğurlandıAnkara Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde solunum yetmezliği nedeniyle vefat eden 18'inci Dönem Malatya Milletvekili ve eski bakanlardan Güldal Akşit'in babası Galip Demirel toprağa verildi.
 • 15:16Galip Demirel'in Cenazesine Çok Sayıda Siyasetçi Katıldı18. Dönem milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel’in cenazesi devletin zirvesini Kocatepe Camii’nde buluşturdu.
 • 14:38Eski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna UğurlandıTedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesinde solunum yetmezliği nedeniyle vefat eden 18. Dönem Malatya Milletvekili Galip Demirel toprağa verildi.
 • 14:32Demirel'i Devletin Zirvesi UğurladıDemirel'i Devletin Zirvesi UğurladıGeçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gördüğü hastanede vefat eden 18’inci dönem milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel için Kocatepe Camii’nde cenaze namazı kılındı.
 • 13:31Eski Milletvekili Galip Demirel'in VefatıTedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesinde solum yetmezliği nedeniyle vefat eden, 18. Dönem Milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel için İçişleri Bakanlığı önünde tören düzenlendi.
 • 12:05Galip Demirel İçin TBMM'de Cenaze Töreni DüzenlendiTürkiye Büyük Millet Meclisinde, 18. dönem milletvekili ve İçişleri Bakanlığı eski Müsteşarı Galip Demirel için cenaze töreni düzenlendi.
 • 12:02Eski Milletvekili Galip Demirel'in VefatıTedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesinde, solum yetmezliği nedeniyle vefat eden 18. Dönem Milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel için, TBMM'de tören düzenlendi.
 • 11:50Çalık, Taziye Mesajı YayımladıMalatya eski milletvekillerinden Galip Demirel’in hayatını kaybetmesi nedeniyle AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, mesaj yayımladı.
 • 11:50Başkan Polat'tan Galip Demirel İçin Taziye MesajıYeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Malatya’mızın yetiştirmiş olduğu çok müstesna devlet adamlarından Galip Demirel’in vefatını derin bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım" dedi.
 • 20:11Eski Milletvekili Galip Demirel'in VefatıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, 18. dönem milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel'in vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
 • 17:09Bozkurt'tan Taziye MesajıBozkurt'tan Taziye MesajıAnkara’da vefat eden 18.dönem Malatya Milletvekili Galip Demirel için taziye mesajı yayımlayan Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt, Demirel’in Malatya için önemli bir şahsiyet olduğunu belirtti.
 • 17:02Eski Milletvekili Galip Demirel'in VefatıMalatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 18. dönem milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel'in vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
 • 16:11Eski Milletvekili Demirel Hayatını KaybettiEski Milletvekili Demirel Hayatını KaybettiMalatya’nın eski milletvekillerinden, İçişleri Bakanlığı eski Müsteşarı ve emekli Vali Galip Demirel, tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
 • 13:45Eski Milletvekili Galip Demirel Vefat Etti18. dönem milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel (83) vefat etti.
 • 17:39Yürekler Üşümesin Çocuklar Gülümsesin" ProgramıBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, "Çocuğunu sevemeyenler sevgiyi hayatlarına da dünyaya da yayamazlar.
 • 17:03Ankara'da 43 Çocuk Bayramlıklarını GiydiAK Parti Merkez Kadın Kolları’nın yürüttüğü “Yürekler üşümesin, çocuklar gülümsesin” projesi kapsamında 43 çocuğa bayraklık kıyafetleri dağıtıldı.
 • 22:44Erdoğan: Azınlık Hükümetinin Türkiye'nin Sıkıntılarına Çare Olamayacağı KanaatindeyimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatinde olduğunu belirterek, "Bir azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatindeyim. Bu sürecin en sağlıklı şekilde yürümesini arzu ediyorum.
 • 19:18Güldal Akşit, Çorumlu Bayanlarla BuluştuGüldal Akşit, Çorumlu Bayanlarla BuluştuÇorum’a gelen Devlet eski Bakanı Güldal Akşit, AK Partili bayanlarla buluştu.
 • 18:38Prof. Dr. Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi Külliyesi'nin Temeli AtıldıProf. Dr. Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi Külliyesi'nin Temeli AtıldıÇorum Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Prof. Dr. Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi Külliyesi’nin temeli düzenlenen törenle atıldı.
 • 13:44Genel Seçime DoğruAK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Aydın Milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu, Engelliler Haftası kapsamında bir engelli gence tekerlekli sandalye hediye etti.
 • 17:22Gaziantep Ak Parti milletvekili adayları, G.Antep AKP adaylarıGaziantep Ak Parti milletvekili adayları, G.Antep AKP adaylarıAk Parti Gaziantep milletvekili adayları. Ak Parti Antep'te hangi isimleri milletvekili aday listesine aldı? Gaziantep adaylarının tam listesi ve Türkiye genelinde tüm adayların tam listesi.
 • 17:17Antalya Ak Parti milletvekili adayları, Antalya'dan aday listesiAntalya Ak Parti milletvekili adayları, Antalya'dan aday listesiAk Parti CHP'nin güçlü olduğu Antalya'da milletvekili adayları listesinde hangi isimlere yer verdi? Antalya Ak Parti milletvekili aday listesi ve tüm partilerin kesinleşmiş milletvekili aday listeleri haberler.com adresinde.
 • 17:15Bursa Ak Parti Milletvekili adayları, Ak Parti Bursa 2015Bursa Ak Parti Milletvekili adayları, Ak Parti Bursa 2015Ak Parti Bursa milletvekili adayları. Ak Parti Bursa'da hangi isimleri TBMM adayı gösterdi? Bursa'dan milletvekili aday listesi ve tüm bölgelerden kesinleşmiş isim listeleri.
 • 16:42Ak Parti Malatya milletvekili adayları, Malatya Meclis adaylarıAk Parti Malatya milletvekili adayları, Malatya Meclis adaylarıAk Parti Malatya milletvekili adayları. Ak Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 16:38Ak Parti İzmir milletvekili adayları, Ak Parti İzmirAk Parti İzmir milletvekili adayları, Ak Parti İzmirAk Parti İzmir milletvekili adayları. Ak Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 16:37Ak Parti Ankara milletvekili adayları, Ak Parti Ankara adaylarıAk Parti Ankara milletvekili adayları, Ak Parti Ankara adaylarıAk Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 16:29Ak Parti İstanbul Milletvekilleri, Ak Parti Adaylarını AçıklıyorAk Parti İstanbul Milletvekilleri, Ak Parti Adaylarını AçıklıyorAk Parti İstanbul milletvekili adayları. İktidar Megakent'te hangi isimleri aday gösterdi? Ak Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 16:26Ak Parti İstanbul milletvekili adayları, (AKP İstanbul Adayları)Ak Parti İstanbul milletvekili adayları, (AKP İstanbul Adayları)Ak Parti İstanbul milletvekili adayları. İktidar Megakent'te hangi isimleri aday gösterdi? Ak Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 15:41Ak Parti Milletvekili aday listesi, Ak Parti İl İl Aday İsimleriAk Parti Milletvekili aday listesi, Ak Parti İl İl Aday İsimleriAk Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 14:57AK Parti'nin Milletvekili aday listesi yayıldıAK Parti'nin Milletvekili aday listesi yayıldıAk Parti'nin Milletvekili aday listesi yayıldı. Aday listelerinin açıklanmasına saatler kala AK Parti'nin milletvekili listesinde yer alacak isimlerle ilgili sosyal medyada dolaşan liste büyük yankı uyandırdı.
 • 14:05AK Parti'nin 33 İldeki Aday Listesi Sosyal Medyaya DüştüAK Parti'nin 33 İldeki Aday Listesi Sosyal Medyaya DüştüAday listelerinin açıklanmasına saatler kala AK Parti'nin milletvekili listesinde yer alacak isimlerle ilgili sosyal medyada dolaşan liste büyük yankı uyandırdı.
 • 19:19AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Metin KülünkAK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Metin KülünkAvusturya'daki "İslam Yasası"- AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Metin Külünk: - "İslam'ı ve Müslümanları terör üzerinden algılamaktan, camiye kilise muamelesi yapmaktan vazgeçin.
 • 15:44Avusturya'daki "İslam Yasası"AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Avusturya'da kabul edilen "İslam Yasası" adlı düzenleme ile ilgili, "Tartışmaların hepsini dikkatli takip ediyoruz.
 • 19:13Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'dan AyrıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya ziyaretinin ardından kentten ayrıldı.