SON DAKİKA GÜLDAL AKŞİT HABERLERİ

Son Dakika Güldal Akşit Haberleri

 • 17:39Yürekler Üşümesin Çocuklar Gülümsesin" ProgramıBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, "Çocuğunu sevemeyenler sevgiyi hayatlarına da dünyaya da yayamazlar.
 • 17:03Ankara'da 43 Çocuk Bayramlıklarını GiydiAK Parti Merkez Kadın Kolları’nın yürüttüğü “Yürekler üşümesin, çocuklar gülümsesin” projesi kapsamında 43 çocuğa bayraklık kıyafetleri dağıtıldı.
 • 22:44Erdoğan: Azınlık Hükümetinin Türkiye'nin Sıkıntılarına Çare Olamayacağı KanaatindeyimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatinde olduğunu belirterek, "Bir azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatindeyim. Bu sürecin en sağlıklı şekilde yürümesini arzu ediyorum.
 • 19:18Güldal Akşit, Çorumlu Bayanlarla BuluştuGüldal Akşit, Çorumlu Bayanlarla BuluştuÇorum’a gelen Devlet eski Bakanı Güldal Akşit, AK Partili bayanlarla buluştu.
 • 18:38Prof. Dr. Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi Külliyesi'nin Temeli AtıldıProf. Dr. Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi Külliyesi'nin Temeli AtıldıÇorum Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Prof. Dr. Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi Külliyesi’nin temeli düzenlenen törenle atıldı.
 • 13:44Genel Seçime DoğruAK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Aydın Milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu, Engelliler Haftası kapsamında bir engelli gence tekerlekli sandalye hediye etti.
 • 17:22Gaziantep Ak Parti milletvekili adayları, G.Antep AKP adaylarıGaziantep Ak Parti milletvekili adayları, G.Antep AKP adaylarıAk Parti Gaziantep milletvekili adayları. Ak Parti Antep'te hangi isimleri milletvekili aday listesine aldı? Gaziantep adaylarının tam listesi ve Türkiye genelinde tüm adayların tam listesi.
 • 17:17Antalya Ak Parti milletvekili adayları, Antalya'dan aday listesiAntalya Ak Parti milletvekili adayları, Antalya'dan aday listesiAk Parti CHP'nin güçlü olduğu Antalya'da milletvekili adayları listesinde hangi isimlere yer verdi? Antalya Ak Parti milletvekili aday listesi ve tüm partilerin kesinleşmiş milletvekili aday listeleri haberler.com adresinde.
 • 17:15Bursa Ak Parti Milletvekili adayları, Ak Parti Bursa 2015Bursa Ak Parti Milletvekili adayları, Ak Parti Bursa 2015Ak Parti Bursa milletvekili adayları. Ak Parti Bursa'da hangi isimleri TBMM adayı gösterdi? Bursa'dan milletvekili aday listesi ve tüm bölgelerden kesinleşmiş isim listeleri.
 • 16:42Ak Parti Malatya milletvekili adayları, Malatya Meclis adaylarıAk Parti Malatya milletvekili adayları, Malatya Meclis adaylarıAk Parti Malatya milletvekili adayları. Ak Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 16:38Ak Parti İzmir milletvekili adayları, Ak Parti İzmirAk Parti İzmir milletvekili adayları, Ak Parti İzmirAk Parti İzmir milletvekili adayları. Ak Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 16:37Ak Parti Ankara milletvekili adayları, Ak Parti Ankara adaylarıAk Parti Ankara milletvekili adayları, Ak Parti Ankara adaylarıAk Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 16:29Ak Parti İstanbul Milletvekilleri, Ak Parti Adaylarını AçıklıyorAk Parti İstanbul Milletvekilleri, Ak Parti Adaylarını AçıklıyorAk Parti İstanbul milletvekili adayları. İktidar Megakent'te hangi isimleri aday gösterdi? Ak Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 16:26Ak Parti İstanbul milletvekili adayları, (AKP İstanbul Adayları)Ak Parti İstanbul milletvekili adayları, (AKP İstanbul Adayları)Ak Parti İstanbul milletvekili adayları. İktidar Megakent'te hangi isimleri aday gösterdi? Ak Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 15:41Ak Parti Milletvekili aday listesi, Ak Parti İl İl Aday İsimleriAk Parti Milletvekili aday listesi, Ak Parti İl İl Aday İsimleriAk Parti'nin resmi olmasa da bir çok aday isminin doğru tahmin edildiğinin düşünüldüğü Ak Parti Milletvekili aday listesi sosyal medya üzerinden açıklandı. Aday listesi yayınlanır yayınlanmaz çabucak yayıldı.
 • 14:57AK Parti'nin Milletvekili aday listesi yayıldıAK Parti'nin Milletvekili aday listesi yayıldıAk Parti'nin Milletvekili aday listesi yayıldı. Aday listelerinin açıklanmasına saatler kala AK Parti'nin milletvekili listesinde yer alacak isimlerle ilgili sosyal medyada dolaşan liste büyük yankı uyandırdı.
 • 14:05AK Parti'nin 33 İldeki Aday Listesi Sosyal Medyaya DüştüAK Parti'nin 33 İldeki Aday Listesi Sosyal Medyaya DüştüAday listelerinin açıklanmasına saatler kala AK Parti'nin milletvekili listesinde yer alacak isimlerle ilgili sosyal medyada dolaşan liste büyük yankı uyandırdı.
 • 19:19AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Metin KülünkAK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Metin KülünkAvusturya'daki "İslam Yasası"- AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Metin Külünk: - "İslam'ı ve Müslümanları terör üzerinden algılamaktan, camiye kilise muamelesi yapmaktan vazgeçin.
 • 15:44Avusturya'daki "İslam Yasası"AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Avusturya'da kabul edilen "İslam Yasası" adlı düzenleme ile ilgili, "Tartışmaların hepsini dikkatli takip ediyoruz.
 • 19:13Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'dan AyrıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya ziyaretinin ardından kentten ayrıldı.
 • 17:00Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya Valiliği ve 2. Ordu Komutanlığı'nı Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya Valiliği ve 2. Ordu Komutanlığı'nı Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya Valiliği ve 2. Ordu Komutanlığı’nı ziyaret etti.
 • 20:54Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ ziyaretinin ardından Malatya’ya geldi.
 • 16:32Kadem Sakarya Temsilciliği Açılış TöreniAile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek: "Kadın odaklı çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarının artması, kadınlara yönelik söylem çalışmalarının geniş kitlelere ulaşmasının ve demokrasinin kadınların lehine işlemesinin önünü açmıştır"
 • 16:06Başkan Duruay'dan Kadın Vekiller'e Tekne TuruGölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, TBMM Kadın Milletvekillerini Mogan Gezi teknesinde misafir etti.
 • 11:34Kadın Milletvekillerinin Mogan'da Tekne TuruKadın Milletvekillerinin Mogan'da Tekne TuruAk Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel'in organizasyonuyla bir araya gelen partinin kadın milletvekilleri, Mogan Gölü'nde tekne gezisi yaptı.
 • 11:03Başkan Duruay'dan Kadın Vekillere Tekne TuruBaşkan Duruay'dan Kadın Vekillere Tekne TuruGölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, kadın milletvekillerini Mogan Gezi teknesinde misafir etti.
 • 19:20Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi YapıldıMedikal Turizm Derneğince düzenlenen Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresinde yaşlı bakımına ilişkin ihtiyaçlar ve çözüm önerileri ele alındı.
 • 22:01Uluslararası 3. Yaş Baharı KongresiUluslararası 3. Yaş Baharı KongresiUluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi- AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit: "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor.
 • 18:36"Artık Türkiye'de 75 Yaş ve Üzerini İleri Yaş Kabul Etmek Gerekiyor"AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit, "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor." dedi.
 • 13:183. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar3. Yaş Baharı Kongresi-Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi-Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi'nin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi.
 • 13:023. Yaş Baharı KongresiKongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi.
 • 10:58Melisa, Yılın En Başarılı Amatör Sporcusu SeçildiMelisa, Yılın En Başarılı Amatör Sporcusu SeçildiGalatasaray Eğitim Vakfı, Melisa'yı Yılın En Başarılı Amatör Sporcusu Seçti
 • 09:40Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Anlamlı ÖdülBaşbakan Ahmet Davutoğlu'na Anlamlı ÖdülAK Parti Genel Merkez Kadın Kollarınca, kadına seçme ve seçilme hakkı verilmesinin 80. yıl dönümü münasebetiyle "Yerel Yönetimlerde Kadın" programı düzenlendi.
 • 14:05Yerel Yönetimlerde Kadın ProgramıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Kadın istihdam ve aile hayatının uyumlulaştırılması ile alakalı son derece köklü çözümler içeren bir takım çalışmalarda sona gelmiş durumdayız" "Şu salonda toplanan başarılı karar verici kadınların giysileri ne olursa olsun düşünceleri ne olursa olsun hayat planları.
 • 15:07Kadem 1. Uluslararası Kadın ve Adalet ZirvesiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Kadına yönelik şiddetle mücadelede ilerleme sağlanabilmesinde yasal düzenlemeler ve kurumsal mekanizmalar kadar konuya ilişkin bilinç ve duyarlılığın artırılması, toplumsal farkındalık sağlanması ve topyekun bir zihniyet değişiminin planlanması da büyük önem.
 • 14:3813. İl Özel İdareleri Semineri13. İl Özel İdareleri Semineri13. İl Özel İdareleri Semineri- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: "(Büyükşehir belediyelerinin il geneline hizmet vermesi) Teşkilatlanmada sıkıntılar görüyoruz ama sistem oturunca bu sorunlar bitmiş olacak"- Başbakan Başdanışmanı Akşit: "Yerel meclislerde kadınlar daha çok görev almalı. Yüzde 51 kadın olan bir ülkede kadınlar daha çok yönetimlerde yer almalıdır"ANTALYA (AA) - Türkiye İl Genel Meclis Üyeleri Derneğince "Mahalli İdare Sistemi İçerisinde İl Özel İdareleri" başlığıyla bu yıl 13'üncüsü düzenlenen İl Özel İdareleri Semineri, Antalya Falez Otel'de başladı.
 • 13:5913. İl Özel İdareleri Semineri13. İl Özel İdareleri SemineriAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: "(Büyükşehir belediyelerinin il geneline hizmet vermesi) Teşkilatlanmada sıkıntılar görüyoruz ama sistem oturunca bu sorunlar bitmiş olacak" Başbakan Başdanışmanı Akşit: "Yerel meclislerde kadınlar daha çok görev almalı. Yüzde 51 kadın olan bir ülkede.
 • 13:20Güldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese YeterGüldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese YeterBaşbakan Danışmanı ve eski Turizm Bakanı Güldal Akşit, 2014 yerel seçimlerinin ardından kadın belediye başkanı sayısının 40 olduğunu belirterek, "Ben dilerim ki; bu sayı daha makul bir orana gelir. Beyefendiler koltuklarımızda gözleri var demesinler bu koltuklar herkese yeter" diye konuştu.
 • 09:03Gündem/ 10 Ekim 2014ANADOLU AJANSI.
 • 00:00Gündem Özeti/ 10 Ekim 2014ANADOLU AJANSI.
 • 16:53AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliğiAK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliğiAK Parti ile SDA kadın kolları arasında işbirliği- AK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandıSARAYBOSNA (AA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Bosna Hersek'te yaşayan Boşnakları temsil eden en büyük siyasi parti konumundaki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
 • 16:13AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliğiAK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
 • 19:17Sakarya'daki İstikrar Türkiye'ye ÖrnekSakarya'daki İstikrar Türkiye'ye ÖrnekSakarya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, “Sakarya, AK Parti kurulduğu günden bu yana bu davanın taşıyıcı olmuş bir şehirdir.
 • 17:12AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit Açıklaması"Sakarya, AK Parti kurulduğu günden bu yana bu davanın taşıyıcısı olmuş bir şehirdir.
 • 20:23Düzeltme"Kültür Sanat Büyük Ödülleri sahiplerini buldu" başlıklı haberimizin spotunda, girişinde ve sekizinci paragrafında sehven yer alan "istiklal" kelimesi, "istikrar" olarak düzeltilmiştir.
 • 20:01Kültür Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini BulduKültür Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini BulduKültür ve Turizm Bakanlığının verdiği 2013 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 • 18:15Kültür Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini BulduKültür ve sanata hizmetlerinden dolayı Müzeyyen Senar, Ahmet Yakupoğlu, Nuri Pakdil ve Cüneyt Arkın'a "2013?Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri" törenle verildi Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Devletlerin istiklal ve ihtişamlarının devamlılığı ancak kültür ve medeniyet adına kalıcı eserler ortaya koymaları halinde mümkündür.
 • 17:41AK Parti Heyetinden Genel Merkez ZiyaretiAK Parti Heyetinden Genel Merkez ZiyaretiMalatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ile birlikte partili yöneticiler AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, genel başkan yardımcılarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 • 13:34AK Parti 1. Olağanstü Büyük KongresiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Sayın Cumhurbaşkanım, bu tarihi anda AK Parti’nin her kademedeki yöneticileri teşkilatları adına zatı alinize seslenmek istiyorum.
 • 11:38AK Parti 1. Olağanüstü Büyük KongresiKongre Divan Başkanlığına AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili İpek seçildi.