SON DAKİKA GÜLDAL AKŞİT HABERLERİ

Son Dakika Güldal Akşit Haberleri


GÜLDAL AKŞİT

Güldal Akşit, 23 Ocak 1960'ta Malatya'da doğdu. Babasının adı Galip, annesinin adı Sevim'dir. Avukat; Hacettepe Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Serbest avukat olarak çalışma hayatına başladı. Polisan Holding AŞ'de Başhukuk Müşavirliği... Devamı

16:32
Kadem Sakarya Temsilciliği Açılış Töreni Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek: "Kadın odaklı çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarının artması, kadınlara yönelik söylem çalışmalarının geniş kitlelere ulaşmasının ve demokrasinin kadınların lehine işlemesinin önünü açmıştır"
16:06
Başkan Duruay'dan Kadın Vekiller'e Tekne Turu Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, TBMM Kadın Milletvekillerini Mogan Gezi teknesinde misafir etti.
11:34
Kadın Milletvekillerinin Mogan'da Tekne Turu Ak Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel'in organizasyonuyla bir araya gelen partinin kadın milletvekilleri, Mogan Gölü'nde tekne gezisi yaptı.
Kadın Milletvekillerinin Mogan'da Tekne Turu
11:03
Başkan Duruay'dan Kadın Vekillere Tekne Turu Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, kadın milletvekillerini Mogan Gezi teknesinde misafir etti.
Başkan Duruay'dan Kadın Vekillere Tekne Turu
19:20
Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi Yapıldı Medikal Turizm Derneğince düzenlenen Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresinde yaşlı bakımına ilişkin ihtiyaçlar ve çözüm önerileri ele alındı.
22:01
Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi- AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit: "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor.
Uluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi
18:36
"Artık Türkiye'de 75 Yaş ve Üzerini İleri Yaş Kabul Etmek Gerekiyor" AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit, "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor." dedi.
13:18
3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar 3. Yaş Baharı Kongresi-Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi-Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi'nin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi.
3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar
13:02
3. Yaş Baharı Kongresi Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi.
10:58
Melisa, Yılın En Başarılı Amatör Sporcusu Seçildi Galatasaray Eğitim Vakfı, Melisa'yı Yılın En Başarılı Amatör Sporcusu Seçti
Melisa, Yılın En Başarılı Amatör Sporcusu Seçildi
09:40
Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Anlamlı Ödül AK Parti Genel Merkez Kadın Kollarınca, kadına seçme ve seçilme hakkı verilmesinin 80. yıl dönümü münasebetiyle "Yerel Yönetimlerde Kadın" programı düzenlendi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Anlamlı Ödül
14:05
Yerel Yönetimlerde Kadın Programı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Kadın istihdam ve aile hayatının uyumlulaştırılması ile alakalı son derece köklü çözümler içeren bir takım çalışmalarda sona gelmiş durumdayız" "Şu salonda toplanan başarılı karar verici kadınların giysileri ne olursa olsun düşünceleri ne olursa olsun hayat planları.
15:07
Kadem 1. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Kadına yönelik şiddetle mücadelede ilerleme sağlanabilmesinde yasal düzenlemeler ve kurumsal mekanizmalar kadar konuya ilişkin bilinç ve duyarlılığın artırılması, toplumsal farkındalık sağlanması ve topyekun bir zihniyet değişiminin planlanması da büyük önem.
14:38
13. İl Özel İdareleri Semineri 13. İl Özel İdareleri Semineri- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: "(Büyükşehir belediyelerinin il geneline hizmet vermesi) Teşkilatlanmada sıkıntılar görüyoruz ama sistem oturunca bu sorunlar bitmiş olacak"- Başbakan Başdanışmanı Akşit: "Yerel meclislerde kadınlar daha çok görev almalı. Yüzde 51 kadın olan bir ülkede kadınlar daha çok yönetimlerde yer almalıdır"ANTALYA (AA) - Türkiye İl Genel Meclis Üyeleri Derneğince "Mahalli İdare Sistemi İçerisinde İl Özel İdareleri"
13. İl Özel İdareleri Semineri
13:59
13. İl Özel İdareleri Semineri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: "(Büyükşehir belediyelerinin il geneline hizmet vermesi) Teşkilatlanmada sıkıntılar görüyoruz ama sistem oturunca bu sorunlar bitmiş olacak" Başbakan Başdanışmanı Akşit: "Yerel meclislerde kadınlar daha çok görev almalı. Yüzde 51 kadın olan bir ülkede.
13. İl Özel İdareleri Semineri
13:20
Güldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese Yeter Başbakan Danışmanı ve eski Turizm Bakanı Güldal Akşit, 2014 yerel seçimlerinin ardından kadın belediye başkanı sayısının 40 olduğunu belirterek, "Ben dilerim ki; bu sayı daha makul bir orana gelir. Beyefendiler koltuklarımızda gözleri var demesinler bu koltuklar herkese yeter" diye konuştu.
Güldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese Yeter
09:03
Gündem / 10 Ekim 2014 ANADOLU AJANSI.
00:00
16:53
AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliği AK Parti ile SDA kadın kolları arasında işbirliği- AK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandıSARAYBOSNA (AA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Bosna Hersek'te yaşayan Boşnakları temsil eden en büyük siyasi parti konumundaki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliği
16:13
AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliği AK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
19:17
Sakarya'daki İstikrar Türkiye'ye Örnek Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, “Sakarya, AK Parti kurulduğu günden bu yana bu davanın taşıyıcı olmuş bir şehirdir.
Sakarya'daki İstikrar Türkiye'ye Örnek
17:12
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit Açıklaması "Sakarya, AK Parti kurulduğu günden bu yana bu davanın taşıyıcısı olmuş bir şehirdir.
20:23
Düzeltme "Kültür Sanat Büyük Ödülleri sahiplerini buldu" başlıklı haberimizin spotunda, girişinde ve sekizinci paragrafında sehven yer alan "istiklal" kelimesi, "istikrar" olarak düzeltilmiştir.
20:01
Kültür Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini Buldu Kültür ve Turizm Bakanlığının verdiği 2013 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Kültür Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini Buldu
18:15
Kültür Sanat Büyük Ödülleri Sahiplerini Buldu Kültür ve sanata hizmetlerinden dolayı Müzeyyen Senar, Ahmet Yakupoğlu, Nuri Pakdil ve Cüneyt Arkın'a "2013 ?Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri" törenle verildi Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Devletlerin istiklal ve ihtişamlarının devamlılığı ancak kültür ve medeniyet adına kalıcı eserler ortaya koymaları halinde mümkündür.
17:41
AK Parti Heyetinden Genel Merkez Ziyareti Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ile birlikte partili yöneticiler AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, genel başkan yardımcılarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
AK Parti Heyetinden Genel Merkez Ziyareti
13:34
AK Parti 1. Olağanstü Büyük Kongresi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Sayın Cumhurbaşkanım, bu tarihi anda AK Parti’nin her kademedeki yöneticileri teşkilatları adına zatı alinize seslenmek istiyorum.
11:38
AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi Kongre Divan Başkanlığına AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili İpek seçildi.
07:07
Yeni Başbakan Bugün Belirleniyor Erdoğan'ın 28 Ağustos'ta boşaltacağı Başbakanlık koltuğuna oturacak isim konusunda ise bağlayıcı olmasa da en önemli karar bugün alınacak.
Yeni Başbakan Bugün Belirleniyor
20:45
AK Parti'de İstifa AK Parti Kadın Kolları Aydın İl Başkanı Demet Pilevneli görevinden istifa ederken, Efeler İlçe Başkanı Gökhan Ökten ise istifayı düşünce aşamasında olduğunu belirtti.
AK Parti'de İstifa
01:00
Erdoğan: 77 Milyonun Cumhurbaşkanı Olacağım Resmi olmayan sonuçlara göre 12. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, "Şahsıma oy verenlerin değil, 77 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım." dedi.
Erdoğan: 77 Milyonun Cumhurbaşkanı Olacağım
15:46
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, Konya'ya Geldi KONYA AA) Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TC MZA" ile saat 15.10'da Konya'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, Konya'ya Geldi
19:42
Erdoğan -Yoksul çocuklara özel okul imkanı - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "2014-2015 eğitim öğretim döneminden başlayarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize katkı verecek, özel okullarda okumalarını temin edeceğiz.
19:12
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Malatya Mitingi Başbakan Erdoğan: (5) "2014 2015 eğitim öğretim döneminden başlayarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize katkı verecek, özel okullarda okumalarını temin edeceğiz.
10:19
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit - AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, "Neler yaptığımızı görüyorsunuz. Türkiye'nin çehresi değişti, bölgesinde istikrar örneği oldu" dedi.
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit -
00:23
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması "Neler yaptığımızı görüyorsunuz. Türkiye'nin çehresi değişti, bölgesinde istikrar örneği oldu"
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması
17:19
İki İlçeye Kadın Kolları Başkanı Atandı AK Parti Kaynaşlı ve Cumayeri Kadın Kolları Başkanlığına atamalar yapıldı.
İki İlçeye Kadın Kolları Başkanı Atandı
11:57
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit'in Kabulü Akşit, Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel Başkanı Cengiz'i kabul etti.
18:31
Yaşlanmanın Etkileri Projesi AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit: ''Yaşlı nüfusa dönük tedbirlerin, bu nüfus arttıktan sonra değil, şimdiden alınması lazım'' ''Türkiye'de de yaşlanma hızı artıyor.
18:52
Erdoğan, çocukları kaçırılan aileleri kabul etti - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü tarafından kaçırılan çocukları için Diyarbakır'da oturma eylemi yapan ailelerle bir araya geldi.
Erdoğan, çocukları kaçırılan aileleri kabul etti -
17:56
Çocukları Dağa Kaçırılan Ailelerden Açıklama Çocukları PKK tarafından dağa götürüldüğü gerekçesiyle oturma eylemlerini sürdüren Diyarbakırlı aileler, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştükten sonra açıklama yaptı.
17:38
Başbakan Erdoğan ile görüşen ailelerin açıklamaları - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü tarafından kaçırılan çocukları için Diyarbakır'da oturma eylemi yapan ailelerle bir araya geldi.
Başbakan Erdoğan ile görüşen ailelerin açıklamaları -
17:09
Erdoğan, Terör Örgütü PKK'nın Kaçırdığı Çocukların Aileleriyle Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bölücü terör örgütü PKK’nın kaçırarak dağa götürdüğü çocukların aileleriyle bir araya geldi.
Erdoğan, Terör Örgütü PKK'nın Kaçırdığı Çocukların Aileleriyle Görüştü
16:56
Başbakan Erdoğan, Diyarbakırlı Aileler ile Bir Araya Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü tarafından kaçırılan çocukları için Diyarbakır'da oturma eylemi yapan ailelerle bir araya geldi.
16:06
Diyarbakırlı Aileler AK Parti'de Çocukları PKK tarafından dağa kaçırılan ve Diyarbakır'da 40 gündür eylem yapan aileler Ankara'ya geldi.
15:34
Başbakan Erdoğan, Çocukları Bölücü Terör Örgütü Tarafından Kaçırılan Annelerle Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır’da çocukları dağa kaçırılan annelerle görüştü.
15:04
Başbakan Çocukları İçin Eylem Yapan Aileler ile Görüştü Çocukları PKK tarafından dağa kaçırılan ve Diyarbakır'da 40 gündür eylem yapan aileler Ankara'ya geldi.
14:47
Başbakan Erdoğan'ın Kabulü Erdoğan, terör örgütü tarafından kaçırılan çocukları için Diyarbakır'da oturma eylemi yapan aileleri kabul etti.
Başbakan Erdoğan'ın Kabulü
14:30
Erdoğan'ın, Diyarbakırlı Annelerle Görüşmesi Başladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Diyarbakır’da çocukları dağa kaçırılan annelerle görüşmesi AK Parti genel merkezinde başladı.
19:02
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Manisa'da Akşit: "İlk defa halk oyuyla cumhurbaşkanı seçilecek olması, ülkemiz için bir dönüm noktası"
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Manisa'da
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 03:24:17. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜLDAL AKŞİT HABERLERİ
[Hata Bildir]