SON DAKİKA GÜLDAL AKŞİT HABERLERİ

Son Dakika Güldal Akşit Haberleri

 • 18 Nisan 2016 19:32AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi AkşitAK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi AkşitGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Salonda görüntü AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit'in konuşması AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit'e hediye verilmesi AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit: "Şiddet gösteren, yaşanan bir ailede yetişen çocuk da iki gün sonra şiddet gösteren bir ferde dönüşebiliyor" AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit, "Şiddet gösteren, yaşanan bir ailede yetişen çocuk da iki gün sonra şiddet gösteren bir ferde dönüşebiliyor.
 • 18 Nisan 2016 18:43Ak Partili Akşit: 'Şiddet' Öğrenilen Bir Şey OlduAk Partili Akşit: 'Şiddet' Öğrenilen Bir Şey OlduAk Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu üyesi Güldal Akşit, "Şiddet öğrenilen bir şey oldu.
 • 18 Nisan 2016 17:28AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Akşit AçıklamasıAK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit, "Şiddet gösteren, yaşanan bir ailede yetişen çocuk da iki gün sonra şiddet gösteren bir ferde dönüşebiliyor.
 • 09 Mart 2016 22:50Çanakkale Zaferi ve Büyük Türkiye'nin DirilişiÇanakkale Zaferi ve Büyük Türkiye'nin Dirilişi" EtkinliğiANKARA (İHA) – Ankara’da Türkiye Gaziler Vakfı ve Diriliş Gençlik Derneği’nin organize ettiği "Çanakkale Zaferi ve Büyük Türkiye’nin Dirilişi" etkinliğine katılan eski Turizm Bakanı Güldal Akşit, “Varlığımızı elinden, kolundan hatta canından fedakarlık eden insanlara borçluyuz” dedi.
 • 30 Ocak 2016 18:32Türkiye'de Siyasi Liderlikte ve Siyasi Katılımda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ProjesiTBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, "Kadınlar, yarısını oluşturdukları toplumu dönüştürme kapasitesini kazandıkça ve kendi hayatlarını etkileyen politikalara etki edebildikçe, diğer alanlardaki kazanımlar da kartopu etkisiyle büyüyecektir" dedi.
 • 12 Kasım 2015 10:51AK Parti'de 7 Kişilik Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Belli OlduAK Parti'de 7 Kişilik Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Belli Oldu1 Kasım seçiminden zaferle çıkan AK Parti'nin yeni dönem uygulamalarından biri de "Siyasi Erdem ve Etik Kurulu" oluşturmak oldu. Kurula 7 üye seçildi bile.
 • 03 Ekim 2015 17:171'inci Asırlık Çınarlar Sempozyumu1'inci Asırlık Çınarlar SempozyumuAsırlık Çınarlar Sempozyumu, Türkiye Yaşlı Bilimleri ve Teknolojileri Vakfı (TÜYEV) bünyesinde açılan Gülhan Doğan Huzurevi’nde gerçekleştirildi.
 • 26 Ağustos 2015 19:32Eski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna UğurlandıEski Milletvekili Galip Demirel Son Yolculuğuna UğurlandıEski Milletvekili Galip Demirel son yolculuğuna uğurlandı ANKARA Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde solunum yetmezliği nedeniyle vefat eden 18'inci Dönem Malatya Milletvekili ve eski bakanlardan Güldal Akşit'in babası Galip Demirel toprağa verildi.
 • 26 Ağustos 2015 13:31Eski Milletvekili Galip Demirel'in VefatıTedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesinde solum yetmezliği nedeniyle vefat eden, 18. Dönem Milletvekili ve eski İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Galip Demirel için İçişleri Bakanlığı önünde tören düzenlendi.
 • 25 Aralık 2014 16:06Başkan Duruay'dan Kadın Vekiller'e Tekne TuruGölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, TBMM Kadın Milletvekillerini Mogan Gezi teknesinde misafir etti.
 • 15 Aralık 2014 22:01Uluslararası 3. Yaş Baharı KongresiUluslararası 3. Yaş Baharı KongresiUluslararası 3. Yaş Baharı Kongresi- AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit: "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor.
 • 15 Aralık 2014 18:36"Artık Türkiye'de 75 Yaş ve Üzerini İleri Yaş Kabul Etmek Gerekiyor"AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akşit, "Artık Türkiye'de de 75 yaş ve üzerini ileri yaş kabul etmek gerekiyor." dedi.
 • 23 Ekim 2014 14:3813. İl Özel İdareleri Semineri13. İl Özel İdareleri Semineri13. İl Özel İdareleri Semineri- Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel: "(Büyükşehir belediyelerinin il geneline hizmet vermesi) Teşkilatlanmada sıkıntılar görüyoruz ama sistem oturunca bu sorunlar bitmiş olacak"- Başbakan Başdanışmanı Akşit: "Yerel meclislerde kadınlar daha çok görev almalı. Yüzde 51 kadın olan bir ülkede kadınlar daha çok yönetimlerde yer almalıdır"ANTALYA (AA) - Türkiye İl Genel Meclis Üyeleri Derneğince "Mahalli İdare Sistemi İçerisinde İl Özel İdareleri" başlığıyla bu yıl 13'üncüsü düzenlenen İl Özel İdareleri Semineri, Antalya Falez Otel'de başladı.
 • 23 Ekim 2014 13:20Güldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese YeterGüldal Akşit: Beyefendiler, Bu Koltuklar Herkese YeterBaşbakan Danışmanı ve eski Turizm Bakanı Güldal Akşit, 2014 yerel seçimlerinin ardından kadın belediye başkanı sayısının 40 olduğunu belirterek, "Ben dilerim ki; bu sayı daha makul bir orana gelir. Beyefendiler koltuklarımızda gözleri var demesinler bu koltuklar herkese yeter" diye konuştu.
 • 10 Ekim 2014 13:28AK Parti Genel Merkez Kadın Kollarında Devir TeslimAkşit, görevini, Kocaeli Milletvekili Gönül'e devretti Güldal Akşit: ''AK Parti Kadın Kolları, diğer siyasi yapılarda hiç olmadığı kadar başarılı bir şekilde yoluna devam edecek, partisinin önde giden neferi olacak'' Azize Sibel Gönül: ''Kadın kollarının başarısı, partinin başarısıdır.
 • 29 Eylül 2014 16:53AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliğiAK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliğiAK Parti ile SDA kadın kolları arasında işbirliği- AK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandıSARAYBOSNA (AA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Bosna Hersek'te yaşayan Boşnakları temsil eden en büyük siyasi parti konumundaki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
 • 29 Eylül 2014 16:13AK Parti ile Sda Kadın Kolları Arasında İşbirliğiAK Parti ile Bosna Hersek'teki Demokratik Eylem Partisi (SDA) kadın kolları arasındaki işbirliği protokolü imzalandı.
 • 13 Temmuz 2014 10:19AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit -AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit -AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, "Neler yaptığımızı görüyorsunuz. Türkiye'nin çehresi değişti, bölgesinde istikrar örneği oldu" dedi.
 • 13 Temmuz 2014 00:23AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit AçıklamasıAK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması"Neler yaptığımızı görüyorsunuz. Türkiye'nin çehresi değişti, bölgesinde istikrar örneği oldu"
 • 03 Temmuz 2014 11:57AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit'in KabulüAkşit, Avrasya Yerel Yönetimler Birliği Genel Başkanı Cengiz'i kabul etti.
 • 26 Haziran 2014 18:31Yaşlanmanın Etkileri ProjesiAK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit: ''Yaşlı nüfusa dönük tedbirlerin, bu nüfus arttıktan sonra değil, şimdiden alınması lazım'' ''Türkiye'de de yaşlanma hızı artıyor.
 • 24 Haziran 2014 14:30Erdoğan'ın, Diyarbakırlı Annelerle Görüşmesi BaşladıBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Diyarbakır’da çocukları dağa kaçırılan annelerle görüşmesi AK Parti genel merkezinde başladı.
 • 30 Mayıs 2014 17:44AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması"Gönül arzu ediyor ki 1 Haziran'da yenilenecek bütün seçimlerde partimiz başarılı çıksın.
 • 24 Mayıs 2014 15:35Ege Denizi'ndeki DepremEge Denizi'ndeki DepremAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit, İstanbul Suriçi Grubu Derneğince düzenlenen toplantıda konuştuğu sırada deprem meydana geldi.
 • 24 Mayıs 2014 14:29AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit Açıklaması"(Soma'daki maden faciası) Devlet, Cumhurbaşkanı, Başbakanı ve bakanlarıyla oradaydı.
 • 13 Mayıs 2014 15:46AK Parti Kadın Kollarından AK Parti Kadın Kollarından "Anneler Günü" ProgramıAK Parti Kadın Kolları Başkanlığınca "Anneler Günü" dolayısıyla yemekli toplantı düzenlendi.
 • 14 Nisan 2014 21:31Kutlu Doğum Haftası - Güldal Akşit-Ayşenur İslam-Hatipoğlu -Kutlu Doğum Haftası - Güldal Akşit-Ayşenur İslam-Hatipoğlu -AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, "Bizlere asırlar öncesinden iyi insan olmanın rotasını çizen, yolumuzu aydınlatan, yüreklerimizi aşkla merhametle dolduran sevgili peygamberimizin hatırasına, emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız" dedi.
 • 14 Nisan 2014 17:55Kutlu Doğum Haftası"AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit: "Bizlere asırlar öncesinden iyi insan olmanın rotasını çizen, yolumuzu aydınlatan, yüreklerimizi aşkla merhametle dolduran sevgili peygamberimizin hatırasına, emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız"
 • 14 Nisan 2014 17:14AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı Milletvekili Eşleri ToplantısıKutlu Doğum Haftası dolayısıyla parti genel merkezinde düzenlenen AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı Milletvekili Eşleri Toplantısı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit ve AK Partili belediye başkanlarının eşlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 25 Mart 2014 11:34AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit AçıklamasıAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit AçıklamasıGüldal Akşit, "Şu anda bugüne kadar elde ettiğimiz kadın başkan ve meclis üyesi adaylığının çok çok üstündeyiz, birkaç misli üstündeyiz" dedi.
 • 24 Mart 2014 17:06AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit AçıklamasıAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit Açıklaması"Her türlü karalamayı yapıyorlar.
 • 20 Mart 2014 12:59Yerel Seçime DoğruAK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit ve beraberindekiler, Maltepe Belediye Başkan Adayı Sözen ile kahvaltıda bir araya geldi.
 • 18 Mart 2014 20:12Güldal Akşit: Başbakanımızı YedirtmeyizAK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, "Biz, Başbakanımızı yedirtmeyiz, AK Parti'yi oyuncak ettirmeyiz." dedi.
 • 16 Mart 2014 13:01AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit AçıklamasıAK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit Açıklaması"Bizim en kıymetli kurumumuz aile, Türk toplumu olarak aile çok önemli. Dolayısıyla kadınımız, bir yandan dışarıda varlık gösterirken, siyaset alanında, eğitimde, tıpta, hukuk alanında çalışmalar yaparken diğer taraftan da hem evinin hanımı hem çocuğunun annesi hem iyi bir eş olma yolunda en iyi temsili.
 • 12 Mart 2014 20:48Güldal Akşit: Berkin Elvan'a Allah'tan Rahmet DiliyorumGüldal Akşit: Berkin Elvan'a Allah'tan Rahmet DiliyorumAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit, Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin, "Elvan'a Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum." dedi.
 • 05 Mart 2014 07:56BDP, Kadın Aday İstatistiklerinde Fark AttıBDP, Kadın Aday İstatistiklerinde Fark Attı30 Mart seçimleri ile listelerdeki kadın aday istatistikleri de ortaya çıktı. Kadın aday sayısında BDP, diğer partilere fark attı.
 • 15 Şubat 2014 18:54Develioğlu'nun Kabataş'ta Saldırıya Uğradığı İddiasıDevelioğlu'nun Kabataş'ta Saldırıya Uğradığı İddiasıAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit: "Soruşturma devam ederken net ve belirgin olmayan görüntüler üzerinden genç bir kadının, işin aslı anlaşılmadan yıpratılmasını kınıyoruz"
 • 04 Şubat 2014 14:19Sosyologlar İstihdam Talepleri İçin Ankara'ya Çıkartma YaptıSosyologlar İstihdam Talepleri İçin Ankara'ya Çıkartma YaptıYeniden Sosyoloji Derneği heyeti, sosyologların uzun süredir istihdam alanında yaşadıkları sıkıntıları yetkililere birinci ağızdan aktardı.
 • 30 Ocak 2014 11:01AA'ya En Başarılı Ajans Yöneticisi ÖdülüAA'ya En Başarılı Ajans Yöneticisi ÖdülüAnadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk yılın en başarılı ajans yöneticisi ödülüne değer görüldü.
 • 29 Ocak 2014 22:20Vizyon 2023 Dergisi'nin Vizyon 2023 Dergisi'nin "2013'ün En'leri Ödül Töreni"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, yılın bakanı, AK Parti Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit, yılın kadın siyasetçisi, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Öztürk, yılın en başarılı ajans yöneticisi ödülüne değer görüldü İçişleri Bakanı Ala: ''Dünya tecrübesi bize göstermiştir ki, siyasetin iklim oluşturamadığı,
 • 10 Aralık 2013 17:10AK Parti Kadın Kolları Milletvekili Eşleri Toplantısı Emine ErdoğanAK Parti Kadın Kolları Milletvekili Eşleri Toplantısı Emine ErdoğanBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Uykusuz geceler, endişeli bekleyişler, akıttığımız gözyaşları, Allah'ın yardımıyla hep beraber, milletçe geçtiğimiz imtihanlar bize b...
 • 27 Kasım 2013 18:45Kamer Genç'in Emine Erdoğan'ın Konuşmasına MüdahalesiKamer Genç'in Emine Erdoğan'ın Konuşmasına MüdahalesiAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit: "Ülkemizi utandırarak nefret içerikli sözlerini Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’nın eşine karşı sarf etmiş olması sebebiyle kendisini yüce mil...
 • 14 Kasım 2013 10:59Bakan Yardımcısı Asan: Kadın Evleri ve Konuk Evlerinin Sayısını 125Bakan Yardımcısı Asan: Kadın Evleri ve Konuk Evlerinin Sayısını 125Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Aşkın Asan, kadına karşı şiddeti önleme ve izleme merkezlerinin sayısının 14, sığınma evleri ve konuk evlerinin sayısını 125 olduğunu söyledi.Ankara Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen...
 • 13 Kasım 2013 14:20Haklarıyla Kadın Olmak PaneliHaklarıyla Kadın Olmak PaneliAile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Asan: "Ev kadınlarının çalışmaması durumunda biz dünyanın en iyi 10 ekonomisi arasına giremeyiz" AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşi...
 • 23 Ekim 2013 12:34Ak Parti Kadın Kolları'nın Mobbing ile Mücadele Çalıştayı BaşladıAk Parti Kadın Kolları'nın Mobbing ile Mücadele Çalıştayı BaşladıAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları'nın, Türkiye'nin de gündeminde bulunan iş hayatında psikolojik baskı ve taciz (mobbing) ile mücadele yöntemlerinin tartışıldığı Çalıştay başladı.AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından...
 • 23 Ekim 2013 11:13Mobbing, Kadın ve Hukuki Sorunlar ÇalıştayıMobbing, Kadın ve Hukuki Sorunlar ÇalıştayıAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit: "Mobbinge sadece alt kademe çalışanlar değil her kademedeki hatta en üst seviyedeki çalışanlar bile maruz kalabiliyor" "Bize gelen müracaa...
 • 01 Eylül 2013 16:44AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Tokat'taAkşit, Niksar Kalesi, Yağıbasan Medresesi, Ulu Camii ve Kent Ormanı'nı gezdi
 • 31 Ağustos 2013 22:19Güldal Akşit: Türkiye'nin Artık Sadece Bölgesinde Değil, Dünyada Barış UnsuruGüldal Akşit: Türkiye'nin Artık Sadece Bölgesinde Değil, Dünyada Barış UnsuruAK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Türkiye'nin sadece bölgesinde değil Dünya'da da barış ve denge unsuru olduğunu dile getirip, 'Bu, hepimizin alnını ak ediyor, başını dik ediyor.' dedi.
 • 31 Ağustos 2013 18:14AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Tokat'taAK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Akşit, Tokat'taAkşit: "Türkiye artık sadece bölgesinde değil, dünyada barış unsuru olarak görülüyor, denge unsuru olarak görülüyor, sözü geçen bir devlet olarak görülüyor. Bu, hepimizin alnını ak ediyor, başını dik ediyor" "Türkiye birçok şeyi aştı bugün, dış borçlarını sıfırladı, yatırımlar anlamında gerçekten çok büyük adımlar attı"
 • 14 Temmuz 2013 18:13AK Parti'li Güldal Akşit, Zeyid Aslan'ı KınadıAK Parti'li Güldal Akşit, Zeyid Aslan'ı KınadıDoğubayazıt'ın tarihi ve turistik yerlerini gezen Güldal Akşit, dün akşam da İshakpaşa Sarayı'nda Ağrılı kadınlarla iftarda buluştu.