Elazığ'da 24 kilo 650 gram eroin ele geçirildi, 4 şüpheli gözaltına alındı - Son Dakika
3.Sayfa

Elazığ'da 24 kilo 650 gram eroin ele geçirildi, 4 şüpheli gözaltına alındı

Elazığ\'da 24 kilo 650 gram eroin ele geçirildi, 4 şüpheli gözaltına alındı

Elazığ'da polis ekiplerinin uyuşturucuyla mücadele çalışmaları kapsamında yapılan operasyonda, 24 kilo 650 gram eroin ele geçirildi. Operasyon sonucunda 4 şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler, 'Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.

05.03.2024 10:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Elazığ'da polis ekiplerinin uyuşturucuyla mücadele çerçevesinde yaptığı çalışmada 24 kilo 650 gram eroin ele geçirilirken 4 şüpheli gözaltına alındı.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından, uyuşturucu ile mücadele çalışmaları aralıksız sürüyor. Bu çerçevede doğu illerinden batı illerine ve büyükşehirlere uyuşturucu madde sevkiyatı yapan şahıslara ve araçlara yönelik yapılan operasyonda; kurye olarak kullanılan T.D.'nin kullandığı kiralık araçta narkotik köpeği ile arama yapıldı. Aramada, 48 parça halinde toplam 24 kilo 650 gram eroin maddesi ele geçirildi.

Devam eden çalışmalarda, şüpheli şahsın uyuşturucu maddeyi temin ettiği ve uyuşturucu sevkiyatındaki organizasyondan sorumlu olduğu değerlendirilen şüpheliler M.E. H.O. ve M.K., Van'da düzenlenen operasyon sonucunda yakalanarak gözaltına alındı. Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanan 4 şüpheli, bugün 'Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi. - ELAZIĞ

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Elazığ'da 24 kilo 650 gram eroin ele geçirildi, 4 şüpheli gözaltına alındı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement