SON DAKİKA ADEM BICAKCI HABERLERİ

Son Dakika Adem Bıcakcı Haberleri

  • 12 Ocak 2019 19:18 AK Parti Kırşehir Teşkilatı, Belde ve İlçe Adaylarını Tanıttı AK Parti Kırşehir Teşkilatı, Belde ve İlçe Adaylarını Tanıttı " İlçelerde Akpınar'da Mustafa Karahan, Akçakent'te Yılmaz Kılıç, Boztepe'de Ramazan Aydın, Çiçekdağı'nda Hasan Hakanoğlu, Mucur'da Atılgan Yılmaz, Kaman'da Necati Çolak, beldelerde ise Köseli'de Ümüt Köse, Kurancılı'da Adem Bıcakcı ve Özbağ'da Nazmi Ay, belediye başkanlıklarına aday olarak gösterildi
  • 12 Ocak 2019 18:28 AK Parti Kırşehir Aday Tanıtım Toplantısı İlçelerde, Akpınar'da Mustafa Karahan, Akçakent'te Yılmaz Kılıç, Boztepe'de Ramazan Aydın, Çiçekdağı'nda Hasan Hakanoğlu, Mucur'da Atılgan Yılmaz, Kaman'da Necati Çolak, beldelerde ise Köseli'de Ümüt Köse, Kurancılı'da Adem Bıcakcı ve Özbağ'da Nazmi Ay, belediye başkanlıklarına aday olarak gösterildi
  • 11 Nisan 2015 18:53 Başkan Vekili Koyuncu'dan Yaşlı Çifte Ziyaret Başkan Vekili Koyuncu'dan Yaşlı Çifte Ziyaret Yunusemre Belediye Başkan Vekili Gürkan Koyuncu, Laleli mahallesinde ikamet eden yaşlı bir çifti evinde ziyaret ederek, hayır dualarını istedi.
  • 09 Ağustos 2014 16:46 Giresun Kent Konseyi Genel Kurulu Yapıldı Giresun Kent Konseyi Genel Kurulu Yapıldı Giresun Kent Konseyi 7. Olağan Genel Kurulu Sokakbaşı Vahit Sütlaş Sahnesi Tiyatro Salonunda yapıldı.
  • 20 Haziran 2014 15:21 Profesör Mısırlıgil: Alerjik Hastalıkların Görülme Sıklığı Artıyor Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi, Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Derneği Başkanı Prof.Dr. Zeynep Mısırlıgil, Türkiye ve dünyada alerjik hastalıkların görülme sıklığının arttığını söyledi.
  • 21 Haziran 2013 16:49 'Polen, Alerji Olmaktan Çıkıp Can Alıcı Boyuta Kadar Ulaşıyor' 'Polen, Alerji Olmaktan Çıkıp Can Alıcı Boyuta Kadar Ulaşıyor' Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Alerji Bilim Dalı Başkanı Prof.
  • 27 Nisan 2012 16:44 Dolum Tesisi Mühürlendi Dolum Tesisi Mühürlendi Ümraniye'de iki işçinin hayatını kaybettiği patlamanın ardından dolum tesisi mühürlendi.