Nazilli'de Muhtarların Kesin Sonucu Açıklandı - Son Dakika
Yerel

Nazilli'de Muhtarların Kesin Sonucu Açıklandı

Nazilli\'de Muhtarların Kesin Sonucu Açıklandı

30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin sonuçlarına göre Nazilli'de mahalle muhtarlıklarını kazanan adaylar belli oldu.

07.04.2014 17:14

30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin sonuçlarına göre Nazilli'de mahalle muhtarlıklarını kazanan adaylar belli oldu.

Kesin seçim sonuçlarına göre Aydın'ın Büyükşehir olmasıyla birlikte Beldeler kapanarak mahalle olurken, köylerde mahalle statüsüne geçmesiyle daha önce 22 mahallesi bulunan Nazilli, artık 82 mahalleli bir ilçe haline geldi.

Seçimlerde vekaleten Muhtarlık görevlerini yürüten Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Özmen, Yıldıztepe Mahalle Muhtar Adayı Ahmet Sak ve Güzelköy Mahallesi Muhtar Adayı Ali Sema Şen mahalle sakinlerinin oylarını alarak bu kez asaleten oturmaya hak kazandı. Öte yandan onlarca kadın adayın katıldığı muhtarlık yarışında Turan Mahalle Muhtar Adayı Serpil Akçasakız tek aday olarak girdiği seçimlerde mahalle sakinlerinin güvenoyunu alarak yeniden muhtar seçilirken, tek kadın muhtarın seçildiği Nazilli'de yalnızca 8 tane de bayan ihtiyar heyetine seçildi. 82 Mahallede 24 muhtar değişimi yaşanırken, Belde iken kapanarak mahalleye dönüşen Pirlibey'in ilk muhtarı Şükrü Pamukoğlu ve İsabeyli'nin ilk muhtarı Birkan Çelik ile 3 mahalleden tek mahalleye dönüşen Arslanlı'nın ilk muhtarı İbrahim Toğçuoğlu ise şehrin tarihine geçen isimler arasında yer aldı.

İŞTE MAHALLE MUHTARLARI VE AZALARI:

Akpınar Mahallesi Muhtarlığına Nihat Toprak seçilirken, Azaları ise Hüseyin Ay, Mehmet Kutlu, Şerafettin Yalçın ve Halil İbrahim Yıldız oldu.

Aksu Mahallesi Muhtarlığına Muzaffer Çıracı seçilirken, Azaları ise Nevzat Selek, Ramazan Yıldırım, Ali Kavak ve Fikret Anbak oldu.

Altıntaş Mahallesi Muhtarlığına Şükrü Ustaoğlu seçilirken, Azaları ise İbrahim Çobanoğlu, Ahmet Ertemiz, Emin Hakan Bilgen ve Kadir Bayoğlu oldu.

Apaklar Mahallesi Muhtarlığına Mehmet Apak seçilirken, Azaları ise Sedat Apak, Mehmet Apak, İbrahim Apak ve Nurettin Apak oldu.

Arslanlı Mahallesi Muhtarlığına İbrahim Topçuoğlu seçilirken, Azaları ise Resul Uludağ, İbrahim Gürbüz, Bülent Oduncu ve İlhan Arabacı oldu.

Aydoğdu Mahallesi Muhtarlığına Ümit Öncü seçilirken, Azaları ise Murat Muslu, Mehmet Çekici ve Erdem Gürses, Abdülgani Alkan oldu.

Aşağıyakacık Mahallesi Muhtarlığına Muammer Fidan seçilirken, Azaları ise Yusuf Kuruyüz, Hasan Ekiz, Yaşar Korkmaz ve Burhan Koç oldu.

Aşağıörencik Mahallesi Muhtarlığına Haydar Kırbaş seçilirken, Azaları ise Fatih Çetinkaya, Necati Ergen, Mesut Barut ve Davut Altun oldu.

Bayındır Mahallesi Muhtarlığına Yüksel Güzel seçilirken, Azaları ise Bahtiyar Özkan, Aşkın Çetin, Mehmet Bakırlıoğlu ve Erkan Yılmaz oldu.

Bağcıllı Mahallesi Muhtarlığına Hasan Güler seçilirken, Azaları ise Hüseyin Gün, Ergün Demiral, Mehmet Gün ve Mehmet Can oldu.

Bekirler Mahallesi Muhtarlığına Mustafa Budak seçilirken, Azaları ise Necip Demirtaş, Birol Yolal, Mücahit Saçkan ve Erdal Gezgin oldu.

Bereketli Mahallesi Muhtarlığına Mehmet Aktaş seçilirken, Azaları ise Arif Düztepe, Mehmet Gürel, Sabahattin Soytürk ve Alaattin Zengin oldu.

Beyerli Mahallesi Muhtarlığına Beyhan Arıcıoğlu seçilirken, Azaları ise Celalettin Şanlı, Gürkan Apak, Şenol Acar ve İsmail Tuzsuz oldu.

Bozyurt Mahallesi Muhtarlığına Ali Eşsiz seçilirken, Azaları ise Bekir Can, Serkan Akkoyun, Yakup Aksoy ve Nihat Atıcı oldu.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığına Mehmet Özmen seçilirken, Azaları ise Nevin Ünal, Yılmaz Şahan, Ali Okyay ve Ali Koştan oldu.

Çapahasan Mahallesi Muhtarlığına Aytekin Özdemir seçilirken, Azaları ise Güray Küçüksavran, Muammer Cengiz, Yaşar Yeloğlu ve Muzaffer Aslantaş oldu.

Çatak Mahallesi Muhtarlığına Arif Bilici seçilirken, Azaları ise İsmail Bilici, Bekir Can, Hasan Kılıç ve Mehmet Değirmencioğlu oldu.

Çaylı Mahallesi Muhtarlığına Alirıza Şengül seçilirken, Azaları ise Hasan Durmuş, Hasan Topçuoğlu, Mehmet Çam ve Hüseyin Karademir oldu.

Çobanlar Mahallesi Muhtarlığına Metin Çoban seçilirken, Azaları ise Ünal Kise, Mustafa Atalay, İlyas Yılmaz ve Süleyman Kise oldu.

Dallıca Mahallesi Muhtarlığına Mustafa Sinav seçilirken, Azaları ise Lütfi Çelik, Ahmet Değirmenci, Nuri Soyöz ve Fuat Akari oldu.

Demirciler Mahallesi Muhtarlığına Yahya Alnıak seçilirken, Azaları ise Mehmet Kılınç, Mehmet Candan, Nazif Coşkun ve Sedat Çalışkan oldu.

Dereağzı Mahallesi Muhtarlığına Kenan Tekelioğlu seçilirken, Azaları ise Göksel Tekelioğlu, Hüseyin Altuntaş, Hüseyin Karahan ve Aydın Arkun oldu.

Derebaşı Mahallesi Muhtarlığına Günay Sarıgözoğlu seçilirken, Azaları ise Mehmet Yetim, Celal Gürge, Arif Bircan ve Alim Bircan oldu.

Dualar Mahallesi Muhtarlığına Hüseyin Canlı seçilirken, Azaları ise Ahmet Canlı, Saffet Akaya, Mümtaz Kürdal ve Gürkan Çınar oldu.

Dumlupınar Mahallesi Muhtarlığına Hüseyin Uludağ seçilirken, Azaları ise Murat Kahyaoğlu, Ramazan Erkek, Akın Karahisar ve Bahattin Cacık oldu.

Durasıllı Mahallesi Muhtarlığına Ali Sak seçilirken, Azaları ise Mustafa Güven, Ali Dönmez, Ercan Aksoy ve Metin Yılmaz oldu.

Esenköy Mahallesi Muhtarlığına Mehmet Durmaz seçilirken, Azaları ise Hasan Demirci, Reşit Güneri, Ali Deniz ve Mustafa Sarı oldu.

Esentepe Mahallesi Muhtarlığına Yüksel Duman seçilirken, Azaları ise Mehmet Acar, İzzet Duman, Metin Duman ve Mesut Ulu oldu.

Eycelli Mahallesi Muhtarlığına Ramazan Çelik seçilirken, Azaları ise Uğur Kahyaoğlu, Hüseyin Yıldırım, Mehmet Özhan ve Yakup Yıldırım oldu.

Gedik Mahallesi Muhtarlığına İbrahim İnan seçilirken, Azaları ise Ramazan Çelik, Mehmet Astepe, Aydın Akdeniz ve Yüksel Akdeniz oldu.

Gedikaltı Mahallesi Muhtarlığına Fikret Yaşar seçilirken, Azaları ise Ümit Dilbaz, Cengiz Demir, Günay Canoğlu ve İbrahim Yılmaz oldu.

Güzelköy Mahallesi Muhtarlığına Ali Sema Şen seçilirken, Azaları ise Orhan Durmaz, Hasan Demiral, Hüsnü Bilir ve Ahmet Demiral oldu.

Hamzallı Mahallesi Muhtarlığına Ali Önal seçilirken, Azaları ise Murat Uysal, Ali Toprak, İsmail Yapıcı ve Mustafa Güven oldu.

Hamidiye Mahallesi Muhtarlığına Özkan Ergin seçilirken, Azaları ise Nurettin Tosun, Adem Güleç, Selim Aydın ve Erkan Boyacı oldu.

Hasköy Mahallesi Muhtarlığına Hüseyin Danacı seçilirken, Azaları ise Metin Çandır, Hüseyin Bozdağ, Mehmet Çobanöz ve Mustafa Bağdu oldu.

Haydarlı Mahallesi Muhtarlığına Sabri Aslan, İbrahim Kösen, Yakup Ataş, Muammer Esen ve Zeynel Tuna oldu.

Hisarcık Mahallesi Muhtarlığına İnan Yıldırım seçilirken, Azaları ise Ali Başoğlu, Mehmet Tuna, Yusuf Ünlü ve Mehmet Ertürk oldu.

Işıklar Mahallesi Muhtarlığına Nurettin Karabulut seçilirken, Azaları ise Mustafa Karabulut, Mehmet Tosun, Mehmet Bıçakçı ve Ali Sadıç oldu.

İsabeyli Mahalle Muhtarlığına Birkan Çelik seçilirken, Azaları ise İsa Angın, Gülnaz İlkinci, Aşkın Ünoğlu, Mustafa Akkaya oldu.

İstiklal Mahallesi Muhtarlığına Mehmet Meke seçilirken, Azaları ise Ertuğrul Akçil, Fatma Sağlam, İhsan Öztürk ve Kadir Sandık oldu.

Kahvederesi Mahallesi Muhtarlığına Veysel Kösem seçilirken, Azaları ise Cengiz Küçük, Necati Akkuş, Ercan Dövez ve Rağıp Karakuş oldu.

Karahallı Mahallesi Muhtarlığına İsmet Özdemir seçilirken, Azaları ise Ahmet Yılmaz, Ersun Özdemir, Cafer Aktepe ve Sedat Sevim oldu.

Karaçay Mahallesi Muhtarlığına Servet Baştan seçilirken, Azaları ise Mehmet Ali Noyin, İsmail Taştan, Mikail Dokumacı ve Leyla Öztürk oldu.

Kardeşköy Mahallesi Muhtarlığına İsmail Çağdaş seçilirken, Azaları ise Halil Peker, Hüseyin Uzunoğlu, Şahin Çağdaş ve Mehmet Yıldız oldu.

Kavacık Mahallesi Muhtarlığına Emin Güngör seçilirken, Azaları ise Dursun Kuz, Kazım Ebcim, Salih Yıldırım ve Erdoğan Demirtaş oldu.

Kaşıkçılar Mahallesi Muhtarlığına Ali Kaşıkçı seçilirken, Azaları ise Ali Kaşıkçı, HASAN Kaşıkçı, Yasin Kaşıkçı ve Hüseyin Kaşıkçı oldu.

Kestel Mahallesi Muhtarlığına Yılmaz Sevinin seçilirken, Azaları ise Mehmet Güler, Rıza Çolak, Yılmaz Çetin ve Yüksel Aydın oldu.

Ketendere Mahallesi Muhtarlığına Ünal Güngör seçilirken, Azaları ise Ercan Karakaya, Halil Topçuoğlu, Vahdettin Küçüktaş ve Muammer Akdemir oldu.

Ketenova Mahallesi Muhtarlığına Mehmet Keskin seçilirken, Azaları ise Mustafa Korkmaz, Mehmet Korkmaz, Avni Keskin ve Ali Kırmızı oldu.

Kırcaklı Mahallesi Muhtarlığına Mustafa Bayat seçilirken, Azaları ise Mustafa Mavice, Yaşar Avcı, Mehmet Aksoy ve Ömer Gören oldu.

Kızıldere Mahallesi Muhtarlığına Ali Pekel seçilirken, Azaları ise İzzet Şimşek, Erol Dedem, Ali Uzunoğlu ve Zekeriya Kurt oldu.

Kocakesik Mahallesi Muhtarlığına Nurittin İnanır seçilirken, Azaları ise Bekir Tuna, İbrahim Koç, Mehmet Gülger ve Umut Güney oldu.

Kozdere Mahallesi Muhtarlığına Sadettin Aslan seçilirken, Azaları ise Ahmet Güler, Ali Aslan, Erdal Sevim ve Mehmet Keser oldu.

Kurtuluş Mahallesi Muhtarlığına Musa Karakuş seçilirken, Azaları ise Şeref Girgin, Cihat Acıpehlivan, Abdullah Çizmecioğlu ve Gülten Koçer oldu.

Kuşçular Mahallesi Muhtarlığına Hidayet Böke seçilirken, Azaları ise Sabahattin Çakır, Aydın Demirtaş, Hüseyin Güngör ve Necati Topaç oldu.

Mescitli Mahallesi Muhtarlığına Nazmi Öztürk seçilirken, Azaları ise Hasan Gelir, Mehmet Bingöl, Cengiz Kirez ve Hüseyin Mercan oldu.

Ocaklı Mahallesi Muhtarlığına Ali İhsan Demiralay seçilirken, Azaları ise Mustafa Öztürk, Cemal Orasan, Celalettin Erdem ve Hüseyin Öztürk oldu.

Ovacık Mahallesi Muhtarlığına Ercan Koç seçilirken, Azaları ise Ersin Arkayın, Tuncer Bayar, Mehmet Adar ve Hüseyin Tözüer oldu.

Pınarbaşı Mahallesi Muhtarlığına Mehmet Yılmaz seçilirken, Azaları ise Hasan Birim, Mehmet Eser, Vedat Akdağ ve Ramazan Yılmaz oldu.

Prof.Muammer Aksoy Mahallesi Muhtarlığına Cindi Karahan seçilirken, Azaları ise İkram Kişmir, Hayrettin Duyar, Ayhan Salar ve Zeki Polat oldu.

Pirlibey Mahallesi Muhtarlığına Şükrü Pamukoğlu seçilirken, Azaları ise Mustafa Aktaş, Mustafa Akgün, Bilal Eker ve Muhitin Gören oldu.

Rahmanlar Mahallesi Muhtarlığına Necati Yılmaz seçilirken, Azaları ise Raşit Yılmaz, İsmail Özdemir, Ali Avcı ve Nurittin Aslan oldu.

Samailli Mahallesi Muhtarlığına Enver Güler seçilirken, Azaları ise Yavuz İnceoğlu, Tahir Ekici, Muharrem Yüksel ve Mesut Avcı oldu.

Sailer Mahallesi Muhtarlığına Kamil Karataş seçilirken, Azaları ise Mehmet Aktaş, Hüseyin Çapar, Ali Cen ve Mehmet Yıldırım Sebahattinoğlu oldu.

Sevindikli Mahallesi Muhtarlığına Zeki Açık seçilirken, Azaları ise Celal Angun, Mehmet Selek, Mehmet Pamuk ve Osman Kocakaya oldu.

Sümer Mahallesi Muhtarlığına Halil Erdoğan Dilbaz seçilirken, Azaları ise Halil Eşme, Atilla Gündoğan, Erkan Pehlivan ve Erol Sül oldu.

Şimşelli Mahallesi Muhtarlığına Mustafa Güler seçilirken, Azaları ise Şenol Güler, Mustafa Özcan, Celal Avcı ve Muhammet Kayalı oldu.

Şirinevler Mahallesi Muhtarlığına Yusuf Uysal seçilirken, Azaları ise Haydar Duman, Bayram Sezer, Ayhan Oruç ve Uğur Karasuoğlu oldu.

Toygar Mahallesi Muhtarlığına Ahmet Ekiz seçilirken, Azaları ise Metin Yavuz, Ahmet Karataş, Mithat Arslan ve Akın Aydemir oldu.

Turan Mahallesi Muhtarlığına Serpil Akçasakız seçilirken, Azaları ise Ahmet Apaydın, Gürhan Duyar, Gülseren Özsever ve Nihat Tüten oldu.

Uzunçam Mahallesi Muhtarlığına Necdet Gören seçilirken, Azaları ise Hakkı Kahraman, Şahin Yetkin, Veysel Çolak ve Ali Akça oldu.

Yalınkuyu Mahallesi Muhtarlığına Necati Özcan seçilirken, Azaları ise Ahmet Carık, Ali Güven, Metin Aydın ve Ahmet İnan oldu.

Yaylapınar Mahallesi Muhtarlığına Dündar Balcıoğlu seçilirken, Azaları ise Serdar Öymen, Fatih Bıçak, İlhan Günay ve Arif Balcıoğlu oldu.

Yazırlı Mahallesi Muhtarlığına Ali Çelik seçilirken, Azaları ise Güven İkiz, Birol Köse, Ömer Coşkun ve Mehmet Emin Onar oldu.

Yellice Mahallesi Muhtarlığına Mehmet Karakaya seçilirken, Azaları ise Gökhan Gökbudak, Ali Ünal, Hüsamettin Kasapoğlu ve Turgut Günan oldu.

Yeni Mahalle Muhtarlığına Ahmet Kaysal seçilirken, Azaları ise Orhan Aras, Mehmet Baş, Betül Akdemir ve Yılmaz Özkan oldu.

Yeni Sanayii Mahallesi Muhtarlığına Kudret Akbay seçilirken, Azaları ise Ali Memiş, Perihan Koçbil, Mesut Kahraman ve Yahya Demirci oldu.

Yeşil Mahalle Muhtarlığına Bekir Kahyaoğlu seçilirken, Azaları ise Yusuf Çelik, Yaşar Arığ ve Muzaffer Avcı, Emin Sak oldu.

Yeşilyurt Mahallesi Muhtarlığına İrfan Teyfur seçilirken, Azaları ise Hüseyin Gürbüz, Muhammed Uludağ, Şükrü Kaya ve İkram Karahan oldu.

Yıldıztepe Mahallesi Muhtarlığına Ahmet Sak seçilirken, Azaları ise Erkan Çakıcı, Atalay Cengiz, Yusuf Karaman ve Şenol Karakuş oldu.

Yukarı Örencik Mahallesi Muhtarlığına İsmail Aşıcı seçilirken, Azaları ise Mesut Çelik, Muammer Köklü, Hasan Avcı ve Musa Aytaç oldu.

Zafer Mahallesi Muhtarlığına Ali Adıgüzel seçilirken, Azaları ise Mustafa Certel, Hasan Bardakçı, Hidayet Turan ve Hüseyin Şakdu oldu. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Nazilli'de Muhtarların Kesin Sonucu Açıklandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement