Son dakika Ali Rıza Bodur haberleri, Ali Rıza Bodur son dakika, son dakika Ali Rıza Bodur

Son Dakika Ali Rıza Bodur Haberleri

 • Karşıyaka Belediyesi Bebek Bakım Odalarının Sayısını Arttırdı
  20 Eki Karşıyaka Belediyesi Bebek Bakım Odalarının Sayısını Arttırdı

  Karşıyaka Belediyesi, bebek dostu destekleyici kuruluş olarak anne ve bebek sağlığına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Belediye, ilçedeki bebek bakım odalarının sayısını 8'e çıkardı. Odalarda emzirme koltuğu, alt açma ünitesi, bilgilendirici afiş ve broşürler, dezenfektan, kağıt havlu, bebek bezi gibi ihtiyaçları karşılayacak ekipmanlar bulunuyor. Ayrıca, yeni bebek sahibi olan annelere uzman görevliler tarafından rehberlik hizmeti veriliyor. Karşıyaka Belediyesi ayrıca Karşıyaka95 Projesi ile ailelerin bilinçlenmesini sağlıyor ve sağlıklı nesiller yetiştirmek için çalışmalarını sürdüreceğini vurguluyor.

 • Karşıyaka Belediyesi Yaz Kurslarına 2 Bin Kişi Katıldı
  03 Eyl Karşıyaka Belediyesi Yaz Kurslarına 2 Bin Kişi Katıldı

  Karşıyaka Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçe genelinde 14 ayrı tesiste düzenlediği ücretsiz kurslara yaklaşık 2 bin kişinin katıldığını açıkladı. Kurslar çocuklardan yaşlılara, engellilere kadar farklı yaş ve kesimlerden yurttaşlara hitap etti.

 • Karşıyaka'dan Dayanışma Örneği
  07 Şub Karşıyaka'dan Dayanışma Örneği

  Karşıyakalılar, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve toplam 10 kenti vuran deprem felaketinin ardından afetzedelere yardım göndermek için seferber oldu.

 • 'Karşıyaka95 Projesi' 800 Ailenin Yaşamına Dokundu
  27 Oca 'Karşıyaka95 Projesi' 800 Ailenin Yaşamına Dokundu

  Karşıyaka Belediyesi, yaklaşık 3 yıl önce hayata geçirdiği ‘Karşıyaka95 Projesi’ aracılığıyla yeni bebek sahibi olan ailelerin sağlıklı nesiller yetiştirilmesi konusunda farkındalık kazanmalarına destek veriyor. ‘Ev Ziyareti Temelli Aile Rehberliği’ ve ‘Merkez Temelli Aile Rehberliği’ olmak üzere iki ayrı aşamada uygulanan proje ile bugüne kadar 800 aileye hizmet verildi. Ayrıca proje kapsamında bin 149 aileye Hoş Geldin Bebek Paketi ulaştırıldı.

 • Karşıyaka'da 'Anne Sütünün Faydaları' Söyleşisi Yapıldı
  24 Ara Karşıyaka'da "Anne Sütünün Faydaları" Söyleşisi Yapıldı

  İzmir Karşıyaka Belediyesi, anne sütünün faydaları, emzirmenin önemi, doğru emzirme teknikleri ve anne sağlığı ile ilgili bir söyleşi düzenledi.

 • Başbakan Erdoğan Sundu, 19 Yıl Önce Bugün Yayınlandı, Cumhurbaşkanı Erdoğan Bugün Yeniden Tartışmaya Açtı: İdam
  01 Tem Başbakan Erdoğan Sundu, 19 Yıl Önce Bugün Yayınlandı, Cumhurbaşkanı Erdoğan Bugün Yeniden Tartışmaya Açtı: İdam

  Kadın cinayetleri ve orman yangınları özelinde yeniden tartışılmaya başlanan idam cezası için bugün tarihi bir önem taşıyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sunduğu ve TBMM’nin kabul ettiği Avrupa Konseyi için ön şart kabul edilen idam cezasının kaldırılmasına ilişkin 4913 sayılı Yasa 19 yıl önce bugün yürürlüğe girmişti.

 • Karşıyakalı miniklere yoga eğitimi
  18 Kas Karşıyakalı miniklere yoga eğitimi

  Karşıyaka Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü kursları kapsamında çocuklara yoga eğitimi verildi.

 • Karşıyaka'ya Yaşar Aksoy kitaplığı
  19 Ağu Karşıyaka'ya Yaşar Aksoy kitaplığı

  Karşıyaka Belediyesi tarafından Bahçelievler Mahallesi'nde oluşturulan ve Gazeteci-Yazar Yaşar Aksoy'un adını taşıyan kitaplığın açılışı gerçekleştirildi.

 • 104 emekli amiralin imzaladığı Montrö bildirisinin yankıları sürerken bir bildiri de eski milletvekillerinden geldi
  05 Nis 104 emekli amiralin imzaladığı Montrö bildirisinin yankıları sürerken bir bildiri de eski milletvekillerinden geldi

  Montrö Boğazlar Sözleşmesi'yle ilgili bir bildiri yayınlayan emekli 104 amiralden 14'ü hakkında gözaltı kararı çıkmasının yankıları sürerken bir bildiri de eski milletvekillerinden geldi. "Cumhuriyetimizin temel nitelikleri tartışılamaz! Kanal İstanbul yapılamaz! Montrö tartışmaya açılamaz!" başlıklı bildiride, aralarında Güldal Mumcu ve Erdal Aksünger gibi isimlerin de bulunduğu toplam 96 eski milletvekilinin imzası bulunuyor.

 • Karşıyaka'da 'Ödev Evleri' açılıyor!
  01 Kas Karşıyaka'da 'Ödev Evleri' açılıyor!

  Sosyal belediyecilik anlayışıyla eğitime destek hizmetlerini sürdüren Karşıyaka Belediyesi, 'Ödev Evi' projesini 4 Kasım itibariyle hayata geçiriyor.

 • Kemal Anadol Mahalle Merkezi Açıldı
  10 Mar Kemal Anadol Mahalle Merkezi Açıldı

  Karşıyaka Belediyesi, Mustafa Kemal Mahallesinde yapımını tamamladığı 11'inci mahalle merkezinin açılışını coşkulu bir törenle gerçekleştirdi.

 • Oğlunu Toprağa Veren Eski CHP'li Vekil: Başka Bedenlere Can Vermesi Acımı Hafifletiyor
  26 Haz Oğlunu Toprağa Veren Eski CHP'li Vekil: Başka Bedenlere Can Vermesi Acımı Hafifletiyor

  Chp İzmir eski Milletvekili Erdal Karademir'in beyin kanaması geçirerek ölen oğlu 33 yaşındaki Utku Karademir'in cenazesi, düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.

 • Başkan Akpınar'a CHP'li Vekillerden Destek
  16 Nis Başkan Akpınar'a CHP'li Vekillerden Destek

  Mazbatasını almasının ardından, resmi işler dışında kalan zamanlarda tebrik ziyaretlerini kabul eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, CHP İzmir milletvekilleri Mehmet Ali Susam ve Aytun Çıray’ı ağırladı.

 • Geceye Moroğlu Damgası
  25 Kas Geceye Moroğlu Damgası

  İzmir'in Bayındır İlçesi'nde CHP Örgütü'nün dayanışma yemeğine, saz çalıp türkü söyleyen, partilileri coşturan ardından da harmandalı oynayan İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu damgasını vurdu.

 • Eski Gültepe Belediye Başkanı Anıldı
  12 Ağu Eski Gültepe Belediye Başkanı Anıldı

  Bugün İzmir'in Konak İlçesi'ne bağlı bir semt olan Gültepe'nin eski belediye başkanı Aydın Erten, vefatının 13.Yıldönümünde kabrinin bulunduğu Gültepe Toros Mezarlığı'nda düzenlenen törenle anıldı.

 • Eski CHP Gümrük ve Tekel Bakanı Mahmut Türkmenoğlu, Mezarı Başında Anıldı.
  28 Tem Eski CHP Gümrük ve Tekel Bakanı Mahmut Türkmenoğlu, Mezarı Başında Anıldı.

  Eski Gümrük ve Tekel Bakanları'ndan Mahmut Türkmenoğlu, ölümünün 20.yılında Bademler Köyü'nde anıldı.

 • Eski Tüfekler Buluştu
  05 Ara Eski Tüfekler Buluştu

  Eski Milletvekili Süleyman Genç Saygı Gecesi yapıldı.

 • Tireli Genç Kız Toprağa Verildi
  17 Ağu Tireli Genç Kız Toprağa Verildi

  Geçen hafta eski erkek arkadaşı Mustafa Arslan, tarafından av tüfeğiyle vurulan, Seray Bük, 6 gündür tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde verdiği yaşam savaşını kaybetti.

 • CHP'nin Manisa Kongresinde Yumruklar Konuştu
  09 Ara CHP'nin Manisa Kongresinde Yumruklar Konuştu

  Cumhuriyet Halk Partisi'nin Manisa Merkez İlçe Olağan Kongresi Olaylı Geçti. İl Başkanı Vehbi Köse ile Eski CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören Arasındaki Karşılıklı Suçlamalarla Başlayan Gerginlik Delegeler Arasında Yumruklaşmayla Devam Etti. Kongreyi Takip Eden Bir Yerel Gazete Muhabiri de Çıkan Olaylardan Nasibini Alarak Bir Partilinin Saldırısına Uğradı.

 • Mecliste Yumruklar Konuştu
  28 May Mecliste Yumruklar Konuştu

  Bağımsız Milletvekili Ümmet Kandoğan'ın Cumhurbaşkanına Yönelik Eleştiri Sözleri Genel Kurul'da Gerginlik Yarattı. CHP'li Milletvekilleri Kandoğan'ın Üzerine Yürümeye Çalıştı ve Yumruklar Konuştu.

Advertisement