Hamaney'in danışmanı Laricani, ikinci kez koronavirüse yakalandı

Koronavirüsü yenen hastalara virüsün tekrar bulaşmayacağı yönündeki söylentiler Ali Laricani'nin ikinci kez koronavirüse yakalanmasıyla çürüdü. İran'ın bir önceki Meclis Başkanı ve İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'in danışmanı Ali Laricani, yakalandığı virüsten dolayı bir kez daha karantinaya alındı.

İran'da eski Meclis Başkanı ve İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'in danışmanı olan Ali Laricani'nin 3 ay aradan sonra tekrar yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandığı bildirildi.

HASTANEDE KARANTİNAYA ALINDI

Test sonuçları pozitif çıkan Laricani'nin başkent Tahran'da hastaneye kaldırıldığı aktarıldı. Laricani'nin durumunun iyi olduğu ve karantina altında olduğu ifade edildi.

2 NİSAN'DA DA VİRÜSE YAKALANMIŞTI

Eski İran Meclis Başkanı Ali Laricani, 2 Nisan'da koronavirüse yakalanmış ve 24 günlük karantina sürecinin ardından iyileşerek görevinin başına dönmüştü.

GÜNEY KORE'DE YAPILAN ARAŞTIRMA "İMKANSIZ" DEMİŞTİ

İyileşen koronavirüs hastalarına virüsün ikinci kez bulaşıp bulaşmayacağına ilişkin tartışmalar sürerken Güney Kore bu yöndeki araştırmanın sonuçlarını geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Araştırmacılar insanların iki kez koronavirüse yakalanmasının imkansız olduğunu iddia etmişti.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 22:14
YORUMLAR (5)
  • Tespit : Ülkemizde bir profesör açıklama yapmıştı tekrar yakalanma olmaz diye. Şimdi bu tez çürümüş peki okumuş cahil olmuyormu profesör.
  • işsiz : iş güç olmayınca gezecek parada yoksa,evden çıkmayınca virüsle işi olmuyor insanın devpette hep vatandaşa binince hastaneler var diyip takılıyoruz. insanın
  • Sağ salime : Maalesef bizde tatilde yakaladık virüse çok sıkıntılı bir durumu tatilim zehir oldu şuan karantinadayız bakalım inşallah ikinci kez bizu bulmaz lütfen tedbirlere uyalım
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika