Son Dakika: 67 yaşındaki komşusunu döven Halil Sezai ifadeye çağrıldı

16 Eylül 2020 Çarşamba 17:09

Son dakika: 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntülerle gündeme gelen ünlü şarkıcı Halil Sezai, ifade vermek için emniyete çağrıldı.

İstanbul Tuzla'da çekim esnasında tartıştığı kişiyi darp ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Halil Sezai, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Olayın ardından kamera görüntüleri de ortaya çıktı. Bunun üzerine İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Tuzla'da Hüseyin Meriç'e saldıran şarkıcıyı ifadeye çağırdı.

Olay dün sabah saatlerinde Tuzla'da yaşandı. Sokakta çekim yapan şarkıcı Halil Sezai, mahalle sakini Necati Meriç ile tartışma yaşadı. Çekime izin vermeyen 67 yaşındaki Meriç ile Sezai ve yanındakiler kavga etti. Darbedilen Meriç'in şikayeti üzerine Halil Sezai ve yönetmen Aytaç Ağırlar, Taner Okçular ve Ecem Ağırlar ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 4 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

TEKRAR İFADEYE ÇAĞRILDI

67 yaşındaki Meriç'i darbettiği güvenlik kamerasına yansıyan Halil Sezai, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ifadeye çağrıldı.

Yaşlı komşusunu döven Halil Sezai kendini savundu: Aylardır küfür ve tacize maruz kaldım

YORUMLAR (13)
  • yuh artık : her insan dıştan insan gözükür ama önemli olan içi insan mı? halil sezai dıştan baksan ulan ne kadar efendi bir insan dersin ama içinde tam bir mağara adamı saklı...Allah'tan kamera kayıtları var da inkar edemiyorlar yoksa şimdiye kadar çoktan yalanlamışlardı...
  • ali gençkurt : yazıklar olsun 3 kişi bir olup yaşlı adama nasılda vuruyor.1 kez değil
  • meraş : yine serbest bırakılıyor söhretli diyemi nerde adalet babası yaşında adamı dövmüş suçlu ceza çekmeli
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika