Yaşlı komşusunu döven Halil Sezai kendini savundu: Aylardır küfür ve tacize maruz kaldım

16 Eylül 2020 Çarşamba 16:24

Yaşlı komşusunu dövdüğü görüntülerle gündeme gelen ünlü şarkıcı Halil Sezai, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Taş olsa çatlardı aylardır bu kadar ağır küfür ve tacize. Savunulacak bir tarafım yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Kendisinden de özür diliyorum" dedi.

Halil Sezai'nin 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Halil Sezai, kavga ettiği komşusunun sürekli kendisine küfür ettiğini öne sürerek olaydan büyük üzüntü duyduğunu belirtti.

İşte Halil Sezai'nin yaptığı açıklama;

"Olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linçe devam edin; Evet, yaşlı bir adamla kavga ettim. Kavga ettim diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin 'gelin lan'lı tekliflerini reddettim. Güldüm geçtim. İkiz bir villada yan komşumuz oluyor kendileri. Oğlu ile beraber yaşıyorlar. Biz yönetmenimiz Aytaç Ağırlar ile beraber orada 6 kişilik bir ekiple Youtube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk showu. Konuk alıyor, yemek yapıyor sohbet ediyoruz. Fakat maalesef 5 aydır 1 bölüm bile çekemedik. Maddi zararı geçtim manevi olarak burnunuzdan getirdi.

"5 AY BOYUNCA SABIR ÇEKMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY YAPMADIK"

Çünkü bu abimiz yönetmenimiz ile olan husumetinden dolayı bize programı çektirmemeye yemin etmiş. Bağıra çağıra öyle söylüyor 5 aydır! Başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz içip içip 'ana bacı sülale söverken' biz ya sabır çekmekten başka bir şey yapmadık. İlk zamanlardaki sofra muhabbetlerimizin hatırına. 2 senelik bir komşuluk geçmişi için.... Çok yiyip, içip muhabbet etmişliğimiz vardır. Arasının bozulduğu yönetmenimiz Aytaç yüzünden sabahtan akşama kadar müzik açan, (evde değilken bile kurduğu düzenekle uzaktan yayın yapıyordu) kafası yerinde değilken ana avrat söven bu abimiz şimdi çıkmış her yerde konuşuyormuş. Varsın konuşsun.

"ÜZGÜN MÜYÜM? HEM DE ÇOK"

Silah göstermelere, bahçeye 30 tane adam yığmaya filan girmiyorum bile. Çiçekle gittiğim evde sonuç buna dönüştü. Görüntüleri kırpmak, kendi küfürlerini, hakaretlerini, yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. Bunların hepsi dün anlatıldı gerekli mercilere. Benim yaptığım şey de 'hayvanlık' buna söyleyecek bir lafım yok.. Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. Üzgün müyüm? Hem de çok. Değmezdi bu mafya hikayelerini ballandıra ballandıra anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini düşünen abimiz için.

"KENDİSİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Ben bilmiyor muyum sitenin 50 tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin gazetecilerinin beni ve ailemi çok kötü bir pozisyonda bırakacaklarını? Elbette biliyorum. Ama dayanamadım işte. Taş olsa çatlardı, aylardır süren bu kadar ağır küfür ve tacize... Dün ifademi verdim. Daha bir sürü detay var tek tek anlattık. Gerekli adli başvurularımızı yaptık. Savunulacak bir tarafım da yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Herkesten de özür diliyorum. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte…"

YORUMLAR (21)
  • Ünal Kramanın Beni : TÜRK GENÇLİĞİNE ÖRNEK OLACAK HAREKETLER BUNLAR İŞTE HALİL. ÖRNEK BİR SANATÇI GENÇLERE DİYOR Kİ SİZE KÜFÜR VE HAKARET EDİLİRSE ÇİÇEKLE KAPISINA DAYANIN VE DÖVÜN ÇİÇEK SİZİ KURTARIR. OLMADI İNCİR REÇELİ GÖTÜRÜN. SEN BİR SAKSI ÇİÇEK AL YANIMA GEL BENDE SENDEN ÖZÜR DİLEYECEĞİM.
  • A : Yazıklar olsun sana ve senin gibi mahluklara, yaşlı ve kalp hastası olan, kalp hastası olduğu için savunmasız olan bir insana bu vahşet yapılır mı? Bir suç işliyorsunuz sonra ya suçu karşı tarafa yüklüyorsunuz yada sarhoştum ne yaptığımı bilmiyordum kendimde değildim diyerek üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Adalet birgün mutlaka yerini bulacak öyle yada böyle bulacak. seni artık dinlemiyeceğiz, başaka dinlenecek sanatçı buluruz. sanatçı olmak başka birşey senin gibi değil
  • Serden Geçti : Niye yargıya gitmedin bari biraz insan taklidi yap delikanlı ol yalan konuşma sen adeleti nkendin mi sağlayacan ki ceza kesiyon lan senin yaptığın bi kere taşı çatlatır yaşıtın birine yap aynısını da adam deyim sana maçan yemez oğlum özrün kabahatinden büyük senin gibilerinin bu toplumda yeri olması insanlık adına utanç verici
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika