SON DAKİKA ARPACIK HABERLERİ

Son Dakika Arpacık Haberleri

 • 23 Temmuz 2018 01:10 Fabian Castillo Kamptan Ayrıldı! Fabian Castillo Kamptan Ayrıldı! Trabzonspor'un Kolombiyalı futbolcusu Fabian Castillo, Meksika'nın Tijuana Kulübü ile transfer görüşmeleri yapmak için kamptan ayrıldı.
 • 22 Temmuz 2018 22:06 Castillo, Trabzonspor'un Kampından Ayrıldı Slovenya'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, bugün saat 19.00'da yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
 • 22 Temmuz 2018 22:01 Castillo Kamptan Ayrıldı Castillo Kamptan Ayrıldı Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, Kolombiyalı oyuncu Castillo'ya, transfer görüşmesi yapması için izin verdiklerini belirterek, kamptan ayrılan oyuncunun durumunun ise bir kaç gün içinde netlik kazanacağını söyledi.
 • 22 Temmuz 2018 21:53 Castillo Kamptan Ayrıldı Castillo Kamptan Ayrıldı - Castillo kamptan ayrıldı Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin: "Transfer görüşmesi yapması için Castillo'ya izin verdik"LYUBLYANA - Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, Kolombiyalı oyuncu Castillo'ya, transfer görüşmesi yapması için izin verdiklerini belirterek, kamptan...
 • 22 Temmuz 2018 21:47 Castillo Kamptan Ayrıldı Castillo Kamptan Ayrıldı Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, Kolombiyalı oyuncu Castillo’ya, transfer görüşmesi yapması için izin verdiklerini belirterek, kamptan ayrılan oyuncunun durumunun ise bir kaç gün içinde netlik kazanacağını söyledi.
 • 22 Temmuz 2018 21:06 Trabzonspor'un Slovenya Kampı KRANJSKA Trabzonspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında kamp yaptığı Slovenya'nın Kranjska Gora kasabasında günü çift antermanla tamamladı.
 • 22 Temmuz 2018 17:40 Trabzonspor'un Son Rakibi Al Duhail Trabzonspor'un Son Rakibi Al Duhail Trabzonspor, Slovenya'daki son hazırlık maçında yarın Katar Yıldızlar Ligi’nde 2017-18 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Al Duhail ile karşılaşacak.
 • 22 Temmuz 2018 15:12 Spor Trabzonspor, Slovenya'daki Son Hazırlık Maçına Çıkıyor Spor Trabzonspor, Slovenya'daki Son Hazırlık Maçına Çıkıyor Spor Trabzonspor, Slovenya'daki son hazırlık maçına çıkıyorTolga SAĞLAMKRANSJKA GORA,(DHA)Yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da sürdüren Trabzonspor, buradaki 4'üncü ve son hazırlık maçında yarın Katar Yıldızlar Ligi'nde 2017-18 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Al Duhail ile karşılaşacak.
 • 22 Temmuz 2018 13:52 Trabzonspor Taktik Çalıştı Trabzonspor Taktik Çalıştı - Trabzonspor taktik çalıştıLYUBLYANA - Yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da sürdürün Trabzonspor, sabah saatlerinde taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.
 • 22 Temmuz 2018 13:45 Trabzonspor'un Slovenya Kampı KRANJSKA Trabzonspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında kamp yaptığı Slovenya'nın Kranjska Gora kasabasında hazırlıklarını sürdürdü.
 • 22 Temmuz 2018 13:38 Trabzonspor Taktik Çalıştı Trabzonspor Taktik Çalıştı Yeni sezon hazırlıklarını Slovenya’da sürdürün Trabzonspor, sabah saatlerinde taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.
 • 22 Temmuz 2018 13:13 Trabzonspor, Slovenya'daki Son Hazırlık Maçına Çıkıyor Trabzonspor, Slovenya'daki Son Hazırlık Maçına Çıkıyor Yeni sezon hazırlıklarını Slovenya'da sürdüren Trabzonspor, buradaki 4'üncü ve son hazırlık maçında yarın Katar Yıldızlar Ligi'nde 2017-18 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Al Duhail ile karşılaşacak.
 • 22 Haziran 2018 19:33 Siverek'te Erdoğan'a Develeriyle Destek İstiyor Siverek'te Erdoğan'a Develeriyle Destek İstiyor Siverek'te Erdoğan'a develeriyle destek istiyorŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 20 yıldır deve besiciliği yapan Zülküf Arpacık develerine astığı Türk Bayrakları, Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti flamalarıyla cadde cadde, sokak sokak tur atarak 24 Haziran'da yapılacak...
 • 22 Haziran 2018 19:29 Develeriyle Gezerek Erdoğan İçin Destek İstiyor Develeriyle Gezerek Erdoğan İçin Destek İstiyor Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 20 yıldır deve besiciliği yapan Zülküf Arpacık, develeriyle gezerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.
 • 22 Haziran 2018 18:36 Şanlıurfa Develeriyle Dolaşıp, Erdoğan'a Destek İstiyor Şanlıurfa Develeriyle Dolaşıp, Erdoğan'a Destek İstiyor Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde yaşayan Zülkif Arpacık (55), Türk bayrağı ile AK Parti posterlerini astığı iki deveyle tur atıp, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy istiyor.
 • 22 Haziran 2018 18:30 Develeriyle Dolaşıp, Erdoğan'a Destek İstiyor ŞANLIURFA'nın Siverek ilçesinde yaşayan Zülkif Arpacık (55), Türk bayrağı ile AK Parti posterlerini astığı iki deveyle tur atıp, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy istiyor.
 • 21 Haziran 2018 18:37 Kuru Soğan Tarlada 2 Tezgahta 7 Lira (2) HATAY'da tarlada 2 liraya alıcı bulan soğan, tezgahta 7 liraya satılıyor.
 • 21 Haziran 2018 18:36 Kuru Soğan Tarlada 2 Tezgahta 7 Lira (1) HATAY'da tarlada 2 liraya alıcı bulan soğan, tezgahta 7 liraya satılıyor.
 • 21 Haziran 2018 18:29 Hatay Soğan Tarlada 2, Halde 3,5 Pazarda 7 Lira, Nedeni Stokçular Mı Hatay Soğan Tarlada 2, Halde 3,5 Pazarda 7 Lira, Nedeni Stokçular Mı Geçtiğimiz yıl tarlada fiyatı 30 kuruş olan, tezgahlarda ise 1 liraya tüketiciye sunulan kuru soğan bu yıl fiyatı el yakıyor.
 • 21 Haziran 2018 18:23 Kuru Soğan Tarlada 2 Tezgahta 7 Lira Kuru Soğan Tarlada 2 Tezgahta 7 Lira HATAY'da tarlada 2 liraya alıcı bulan soğan, tezgahta 7 liraya satılıyor.
 • 05 Haziran 2018 13:18 Sivas'ın Ayder'i Eğriçimen Yaylası Büyülüyor Sivas'ın Ayder'i Eğriçimen Yaylası Büyülüyor Koyulhisar'da Eğriçimen'in yanı sıra Kengercik, Arpacık, Kalınpınar, Topalan, Sarıçiçek ve Söbüce yaylaları da bulunuyor
 • 03 Haziran 2018 12:19 Sason'da Selin Kapattığı 12 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı Sason'da Selin Kapattığı 12 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı Şahin, "Sason genelinde bir hafta boyunca aralıksız yağan sağanak yağmurun bazı köylerde sel dönüşmesi ile ulaşıma kapanan Koçkaya, Uluağaç, Tatlıca, Dörtbölük, Yakabağ, Dikbayır, Kaleyolu, Yamanlar, Çakırpınar, Arpacık, Osmanlı ve Bayramlar köy yolları, ilçe özel idare ekipleri tarafından yapılan yoğun çalışmalarının ardından tekrar ulaşıma açıldı
 • 31 Mayıs 2018 15:15 Kolay Tas Kebabı Tarifi Kolay Tas Kebabı Tarifi Kolay tas kebabı tarifi, evinizde pişirebileceğiniz en lezzetli ve kolay kebap tarifleri arasında yer almaktadır. Tas kebabı tarifini diğer kebaplardan ayıran en önemli özelliği de tencere yemeği olması ve içerisine çeşitli mevsim sebzelerinin atılabilmesidir. Kolay tas kebabı tarifi ile sofranızı lezzetlendirebilirsiniz. İşte hem sulu yemek hem de kebap sevenlere kolay tas kebabı tarifi.
 • 29 Mayıs 2018 15:45 Fırında Orman Kebabı Tarifi Fırında Orman Kebabı Tarifi Fırında orman kebabı tarifi her ne kadar ismini ormanlardan alsa da, aslında nedeni ile ilgili pek kayda değer bilgi yoktur. Görsel açısından içerisinde çeşitli renkleri barındırması açısından orman kebabı tarifi ismini almış olabilme ihtimali yüksektir. Tadı kadar faydaları da olan, protein ve mineral deposu olan fırında orman kebabı tarifini merak ediyorsanız sizler için araştırıp bir araya getirdiğimiz, orman kebabı tarifimize göz atabilirsiniz. İşte fırında orman kebabı tarifi…
 • 25 Mayıs 2018 11:58 İftar Vakti "Eli Böğründe" Mesaisi Kahramanmaraş'ta et ve sebze seven iki kasabın yıllar önce yaptığı ve kısa sürede kentin yöresel lezzetleri arasına giren "eli böğründe" yemeği, ramazan ayında da iftarların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
 • 24 Mayıs 2018 21:36 Lice ve Hani'ye Bağlı 65 Köy ve Mezrada Sokağa Çıkma Yasağı Turalı, Gürbulak, Veziri, Aka, Karmen, Mazılı, Çağıl mezraları), (Lice ilçesine bağlı olan; Şenlik, Birlik, Abalı, Erginköy, Tuzlaköy, Çeper, Daralan, Duruköy, Güçlü, Örtülü, Saydamlı, Bayırlı, Yamaçlı, Kıralan, Dernek köyleri ile Elmadere, Ağılçık, Akçapınar, Ayaz, Şakan, Boyluca, Dahlık, Alikahya, Hacımusabey, Kutlamış, Vilu, Arpacık, Karadere, Sivritepe, Körtan, Körha, Seyrek, Silkito, Sumaklı, Zıraht, Acımeşe, Mengüsi, Puneyn, Çalıbükü, Kijikbadem mezraları)  24 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 21
 • 24 Mayıs 2018 21:24 Diyarbakır'da Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Operasyon Turalı, Gürbulak, Veziri, Aka, Karmen, Mazılı ve Çağıl mezraları, Lice ilçesine bağlı Şenlik, Birlik, Abalı, Erginköy, Tuzlaköy, Çeper, Daralan, Duruköy, Güçlü, Örtülü, Saydamlı, Bayırlı, Yamaçlı, Kıralan ve Dernek köyleri ile Elmadere, Ağılçık, Akçapınar, Ayaz, Şakan, Boyluca, Dahlık, Alikahya, Hacımusabey, Kutlamış, Vilu, Arpacık, Karadere, Sivritepe, Körtan, Körha, Seyrek, Silkito, Sumaklı, Zıraht, Acımeşe, Mengüsi, Puneyn, Çalıbükü ve Kijikbadem mezraları
 • 24 Mayıs 2018 21:15 Diyarbakır'da 65 Köy ve Mezrada Sokağa Çıkma Yasağı Yasak ilan edilen köy ve mezralar şöyle sıralandı: Hani'ye bağlı Kaledibi, Akçayurt, Topçular, Yukarı Turalı, Kalaba, Uzunlar, Serenköy, Kırım köyleri ile Başaklı, Güzelce, Taşburun, Karapilyari, Mezartarlası, Sıraevler, Horsel, Çay, Damlatepe, Uysal, Ayağı Turalı, Gürbulak, Veziri, Aka, Karmen, Mazılı ve Çağıl mezraları, Lice'ye bağlı Şenlik, Birlik, Abalı, Erginköy, Tuzlaköy, Çeper, Daralan, Duruköy, Güçlü, Örtülü, Saydamlı, Bayırlı, Yamaçlı, Kıralan, Dernek köyleri ile Elmadere, Ağılçık, Akçapınar, Ayaz, Şakan, Boyluca, Dahlık, Alikahya, Hacımusabey, Kutlamış, Vilu, Arpacık, Karadere, Sivritepe, Körtan, Körha, Seyrek, Silkito, Sumaklı, Zıraht, Acımeşe, Mengüsi, Puneyn, Çalıbükü ve Kijikbadem mezraları
 • 08 Mayıs 2018 16:20 Karaman: "Fenerbahçe Maçına Var Olan Gücümüzle Çıkacağız" (3) Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe maçına teslim olmuş olarak çıkmayacaklarını belirterek, "Biz var olan gücümüzle sahaya çıkacağız ama futbol her türlü şeye gebedir.
 • 08 Mayıs 2018 16:19 Karaman: "Fenerbahçe Maçına Var Olan Gücümüzle Çıkacağız" (2) Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe maçına teslim olmuş olarak çıkmayacaklarını belirterek, "Biz var olan gücümüzle sahaya çıkacağız ama futbol her türlü şeye gebedir.
 • 08 Mayıs 2018 16:18 Karaman: "Fenerbahçe Maçına Var Olan Gücümüzle Çıkacağız" (1) Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe maçına teslim olmuş olarak çıkmayacaklarını belirterek, "Biz var olan gücümüzle sahaya çıkacağız ama futbol her türlü şeye gebedir.
 • 08 Mayıs 2018 16:01 Karaman Fenerbahçe Maçına Var Olan Gücümüzle Çıkacağız -Hd Karaman Fenerbahçe maçına var olan gücümüzle çıkacağızBülent DİKTEPE KARABÜK,(DHA)Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe maçına teslim olmuş olarak çıkmayacaklarını belirterek, Biz var olan gücümüzle sahaya çıkacağız ama futbol her türlü şeye gebedir.
 • 08 Mayıs 2018 15:45 Karaman: Fenerbahçe Maçına Var Olan Gücümüzle Çıkacağız Karaman: Fenerbahçe Maçına Var Olan Gücümüzle Çıkacağız Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe maçına teslim olmuş olarak çıkmayacaklarını belirterek, "Biz var olan gücümüzle sahaya çıkacağız ama futbol her türlü şeye gebedir. Olmaz diye bir şey yok" dedi.
 • 08 Mayıs 2018 15:45 Ünal Karaman: Ünal Karaman: "Fenerbahçe Maçına Var Olan Gücümüzle Çıkacağız" Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe maçına teslim olmuş olarak çıkmayacaklarını belirterek, "Biz var olan gücümüzle sahaya çıkacağız ama futbol her türlü şeye gebedir. Olmaz diye bir şey yok" dedi.
 • 08 Mayıs 2018 15:29 Karaman: "Fenerbahçe Maçına Var Olan Gücümüzle Çıkacağız" Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe maçına teslim olmuş olarak çıkmayacaklarını belirterek, "Biz var olan gücümüzle sahaya çıkacağız ama futbol her türlü şeye gebedir.
 • 02 Mayıs 2018 17:58 Hilton, Ramazan'a Hazır Hilton, Ramazan'a Hazır DoubleTree By Hilton Van Oteli, Ramazan ayı hazırlıklarını tamamladı.
 • 02 Mayıs 2018 16:15 Mayıs Ayında Ne Yenir? Mayıs Ayında Ne Yenir? İşte mayıs ayında tüketilmesi gereken sebzeler-Enginar-Bezelye-Barbunya-Taze bakla-Arpacık soğan,-Sarımsak,-Madımak-Deniz börülcesi-Hindiba-Isırgan otu-Ebegümeci-Semiz otuMayıs ayında hangi meyveler tüketilir?Mayıs ayında ne yenir sorusuna verilebilecek yanıtlar arasında çeşitli meyveler de yer alıyor
 • 28 Nisan 2018 09:36 Ermeni Meselesi ve Hocalı Katliamı İstanbul Rumeli Üniversitesi'nde Masaya Yatırıldı Güray Değerli, İstanbul Rumeli Üniversitesi'nden araştırmacı yazar Yusuf  Ziya Arpacık ile ve Al Kuds Üniversitesi'nden Dr
 • 27 Nisan 2018 08:01 Dha Yurt Bülteni-1 Bir haftadır çekirge sürüleri ile mücadele ettiklerini belirten mahalle sakinlerinden  Remzi Arpacık, "Yıllardır  bu mahallede yaşıyoruz ancak ilk kez böyle bir şey görüyoruz
 • 26 Nisan 2018 23:41 Dha Yurt Bülteni-19 Bir haftadır çekirge sürüleri ile mücadele ettiklerini belirten mahalle sakinlerinden  Remzi Arpacık, "Yıllardır  bu mahallede yaşıyoruz ancak ilk kez böyle bir şey görüyoruz
 • 26 Nisan 2018 23:23 Siverek'te Çekirge İstilası Bir haftadır çekirge sürüleri ile mücadele ettiklerini belirten mahalle sakinlerinden Remzi Arpacık, "Yıllardır bu mahallede yaşıyoruz ancak ilk kez böyle bir şey görüyoruz
 • 26 Nisan 2018 23:22 Şanlıurfa'da Çekirge İstilasına Karşı Vatandaşlar Sabaha Kadar Tarlalarda Nöbet Tutuyor Şanlıurfa'da Çekirge İstilasına Karşı Vatandaşlar Sabaha Kadar Tarlalarda Nöbet Tutuyor "YETKİLİLERDEN BİR ÇÖZÜM BULMALARINI İSTİYORUZ"Bir haftadır çekirge sürüleri ile mücadele ettiklerini belirten mahalle sakinlerinden Remzi Arpacık, "Yıllardır bu mahallede yaşıyoruz ancak ilk kez böyle bir şey görüyoruz
 • 26 Nisan 2018 23:09 Siverek'te Çekirge İstilası Bir haftadır çekirge sürüleri ile mücadele ettiklerini belirten mahalle sakinlerinden  Remzi Arpacık, "Yıllardır  bu mahallede yaşıyoruz ancak ilk kez böyle bir şey görüyoruz
 • 26 Nisan 2018 21:14 Şanlıurfa'da Çekirge İstilası Ortaköy Mahallesi sakinlerinden Remzi Arpacık, "Milyonlarca çekirge var, böyle bir durumu ilk defa görüyoruz
 • 26 Nisan 2018 17:41 Araştırmacı Yazar Yusuf Ziya Arpacık: Araştırmacı Yazar Yusuf Ziya Arpacık: "Roketimizin Menzili, Bizim Dilimizin Menziliyle Doğru... İstanbul’da düzenlenen ’Ermeni Meselesi; Dünü, Bugünü, Yarını ve Hocalı Katliamı’ konulu konferansta konuşan Araştırmacı Yazar Yusuf Ziya Arpacık, “Şu an roketlerimizin menzili 400 kilometre. Menzili 2 bine çıkarsa, o zaman küresel dilimiz uzayacak.
 • 05 Nisan 2018 15:10 Kocaeli'nin Yemek Kültürü Kitapla Tanıtıldı Kocaeli'nin Yemek Kültürü Kitapla Tanıtıldı TANITIM ZİYAFETİNİN MENÜSÜTanıtımda tadılacak olan ikramlar ise şöyle; Serpme Tadımlıklar; Zeytinyağlı Ebegümeci, Arpacık Soğanlı Kestane, Kandıra Köy Peyniri, Dartı/Kandıra Köy Ekmeği, Güveçlerde Kandıra Yoğurdu
 • 02 Nisan 2018 14:00 Bıldırcın Yumurtası Nasıl Yenir? Bıldırcın Yumurtası Nasıl Yenir? Bıldırcın yumurtası nasıl yenir sorusu, son zamanlarda internet ortamında en çok aranan sorular arasında yer alıyor. Bıldırcın yumurtasının en önemli yararları arasında, görmeyi iyileştirme, enerji seviyelerini yükseltme, büyüme ve onarımı teşvik etme, metabolizmayı hızlandırma gibi etkileri mevcut. Bıldırcın yumurtasının faydaları bu kadar fazla olunca insanlar bu yumurtadan tüketmek istiyorlar. Ancak bıldırcın yumurtası nasıl yenir sorusunu henüz bilmiyorlar. Bizde sizler için bıldırcın yumurtası nasıl pişer sorusunun cevaplarını araştırdık. İşte bıldırcın yumurtası nasıl pişer sorusunun cevabı ve bıldırcın yumurtası tarifleri…
 • 31 Mart 2018 14:23 Bingöl'de Kitap Okuma Etkinliği TÜGVA Bingöl Yurt Müdürü Muhammet Arpacık, 81 ilde eş zamanlı olarak etkinliğin düzenlendiğini ifade etti
 • 29 Mart 2018 17:15 Dukan Diyet Listesi Dukan Diyet Listesi Dukan diyeti listesi, Fransız beslenme uzmanı olan Dr. Pierre Dukan tarafından hazırlanan bir diyet programıdır. Dukan diyeti listesine harfiyen uyanlar bu diyetin 1 haftada bile 10 kilo verdirebileceğini söylüyorlar. Taş devri dönemi esas alınarak oluşturulan dukan diyeti listesi nasıl hazırlanır, dukan diyeti nedir diyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. İşte dukan diyet listesi…
 • 24 Mart 2018 08:25 Kocaeli'nin Yemek Kültürü Gün Yüzüne Çıktı Kocaeli'nin Yemek Kültürü Gün Yüzüne Çıktı TANITIM ZİYAFETİNİN MENÜSÜTanıtımda tadılan olan ikramlar ise şöyle; Serpme Tadımlıklar; Zeytinyağlı Ebegümeci, Arpacık Soğanlı Kestane, Kandıra Köy Peyniri, Dartı/Kandıra Köy Ekmeği, Güveçlerde Kandıra Yoğurdu