Son dakika Aslı Hünel haberleri, Aslı Hünel son dakika, son dakika Aslı Hünel

Son Dakika Aslı Hünel Haberleri

 • Show Kanalı Yayın Akışı - Bugünün Programları
  13 Haz Show Kanalı Yayın Akışı - Bugünün Programları

  Bugün Show kanalında yayınlanacak programlar arasında Güzel Günler, Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, Aslı Hünel ile Gelin Evi, Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme, Maviye Sürgün ve Gerzek Şaban gibi diziler ve programlar yer alıyor. Ayrıca gün içinde Adam ve Çocuk, Ebru & Murat Bu Sabah gibi programlar da yayınlanacak.

 • Bugün Show kanalında hangi programlar var?
  07 Haz Bugün Show kanalında hangi programlar var?

  Diziseverler için Show kanalının bugünkü yayın akışı listesi araştırılıyor. En Büyük Şaban, Çiçek, Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, Ebru & Murat Bu Sabah, Güzel Günler, Aslı Hünel ile Gelin Evi, Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme, Show Ana Haber, Üçkağıtçı ve Ailecek Şaşkınız programları bugün Show kanalında yayınlanacak.

 • Bugün Show kanalında yayınlanacak programlar
  06 Haz Bugün Show kanalında yayınlanacak programlar

  Diziseverler, bugün Show kanalında yayınlanacak programları merak ediyor. İşte Show yayın akışı: Hedefteki Adam, Güzel Günler, Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, Ebru & Murat Bu Sabah, Aslı Hünel ile Gelin Evi, Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme, Show Ana Haber, Hababam Sınıfı, En Büyük Şaban ve Kızılcık Şerbeti.

 • 2. Sayfa konuğu Aslı Hünel kimdir? Aslı Hünel kaç yaşında, nereli? Aslı Hünel biyografisi!
  02 Haz 2. Sayfa konuğu Aslı Hünel kimdir? Aslı Hünel kaç yaşında, nereli? Aslı Hünel biyografisi!

  2. Sayfa programının konuğu Aslı Hünel Aslı Hünel oldu. Canlı yayına konuk olan Şarkıcı Aslı Hünel kimdir, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa konuğu Aslı Hünel kimdir? Aslı Hünel kaç yaşında, nereli?

 • 02 Haziran 2023 Show Yayın Akışı
  02 Haz 02 Haziran 2023 Show Yayın Akışı

  02 Haziran 2023 Cuma günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 01 Haziran 2023 Show Yayın Akışı
  01 Haz 01 Haziran 2023 Show Yayın Akışı

  01 Haziran 2023 Perşembe günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • Aslı Hünel servet değerindeki evinin kapılarını açtı, 85 bin TL'lik avizesi ağızları açık bıraktı
  07 Oca Aslı Hünel servet değerindeki evinin kapılarını açtı, 85 bin TL'lik avizesi ağızları açık bıraktı

  Aslı Hünel, sunucusu olduğu Gelin Evi programının 1000. program haftasında kendi evinin kapılarını açtı. Evinin her yeri karış karış gezdiren Hünel'in salonu için aldığı 85 bin TL'lik avizesi, yarışmacıların ağzını açık bıraktı.

 • Aslı Hünel... GÖRENLER TANIYAMADI!
  14 Ara Aslı Hünel... GÖRENLER TANIYAMADI!

  Show TV'nin fenomen yarışma programı Gelin Evi'nin başarılı sunucusu Aslı Hünel, programın bugün yayınlanan bölümünde izleyicileri ve Gelin Evi yarışmacılarını şaşırttı.

 • Aslı Hünel... DİLSİZ CANLAR İÇİN PAYLAŞIM İSTEDİ!
  28 Kas Aslı Hünel... DİLSİZ CANLAR İÇİN PAYLAŞIM İSTEDİ!

  Sanatçı Aslı Hünel de #dilsizcanlarisevelim ve #dilsizcanlaricinfarkindalik hastage'i ile sosyal medya hesapları üzerinden bir farkındalık hareketi başlattı.

 • 01 Kasım 2022 Show Yayın Akışı
  01 Kas 01 Kasım 2022 Show Yayın Akışı

  01 Kasım 2022 Salı günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 19 Ekim 2022 Show Yayın Akışı
  19 Eki 19 Ekim 2022 Show Yayın Akışı

  19 Ekim 2022 Çarşamba günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 12 Ekim 2022 Show Yayın Akışı
  12 Eki 12 Ekim 2022 Show Yayın Akışı

  12 Ekim 2022 Çarşamba günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • İlk Kez Sinemaya Geldiği Salonda Konser Verdi
  11 Eki İlk Kez Sinemaya Geldiği Salonda Konser Verdi

  Şarkıcı ve sunucu Aslı Hünel, 10 yaşında ilk kez babasıyla geldiği sinemanın salonunda konser verince duygusal anlar yaşadı.

 • Aslı Hünel... DUYGUSAL KONSER!
  10 Eki Aslı Hünel... DUYGUSAL KONSER!

  Şarkıcı ve sunucu Aslı Hünel, 10 yaşında ilk kez babasıyla geldiği sinemanın salonunda konser verince duygusal anlar yaşadı.

 • 06 Ekim 2022 Show Yayın Akışı
  06 Eki 06 Ekim 2022 Show Yayın Akışı

  06 Ekim 2022 Perşembe günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 05 Ekim 2022 Show Yayın Akışı
  05 Eki 05 Ekim 2022 Show Yayın Akışı

  05 Ekim 2022 Çarşamba günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 04 Ekim 2022 Show Yayın Akışı
  04 Eki 04 Ekim 2022 Show Yayın Akışı

  04 Ekim 2022 Salı günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 22 Eylül 2022 Show Yayın Akışı
  22 Eyl 22 Eylül 2022 Show Yayın Akışı

  22 Eylül 2022 Perşembe günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 14 Eylül 2022 Show Yayın Akışı
  14 Eyl 14 Eylül 2022 Show Yayın Akışı

  14 Eylül 2022 Çarşamba günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 13 Eylül 2022 Show Yayın Akışı
  13 Eyl 13 Eylül 2022 Show Yayın Akışı

  13 Eylül 2022 Salı günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 19 Ağustos 2022 Show Yayın Akışı
  19 Ağu 19 Ağustos 2022 Show Yayın Akışı

  19 Ağustos 2022 Cuma günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • 16 Ağustos 2022 Show Yayın Akışı
  16 Ağu 16 Ağustos 2022 Show Yayın Akışı

  16 Ağustos 2022 Salı günü Show yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Show yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Show yayın akışında neler var merak ediliyor. Show kanalında bugün neler var?

 • Aslı Hünel'den Son Model 'Aynalı Körük'
  31 May Aslı Hünel'den Son Model 'Aynalı Körük'

  Aslı Hünel, yeni projesi 'Aynalı Körük'ün klibinde eşinin motosikletini aynalı körüğün modern şekli olarak izleyiciye sundu. Hünel, eskiden düğünlerde kullanılan at arabası olan aynalı körüğü modernize edip klibinde temsili olarak eşi Savaş Fatin'in motosikletine uyarladı.

 • TGRT'de Zonguldak Alaplı rüzgarı esti
  05 Kas TGRT'de Zonguldak Alaplı rüzgarı esti

  TGRT'de Zonguldak Alaplı rüzgarı esti ZONSİAD Basından sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Küçük bugün yine TGRT Haber ekranlarında Aslı Hünel ile birlikte sunduğu 'Günaydın Türkiye' adlı programda Zonguldak'ın Alaplı ilçesine yer verdi.

 • Bitkisel ürün markasından 'Yeni Sezona Merhaba' etkinliği
  11 Eyl Bitkisel ürün markasından "Yeni Sezona Merhaba" etkinliği

  Bitkisel ürün markası Homm Bitkisel, yeni sezona 'merhaba' demek için Küçüksu Kasrı'nda bir etkinlik düzenledi.

 • Tuzla'da 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu Aslı Hünel ile yaşandı
  31 Ağu Tuzla'da 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu Aslı Hünel ile yaşandı

  - Tuzla'da 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu Aslı Hünel ile yaşandı 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99'uncu yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Tuzla'da da coşkuyla kutlandı.

 • Tuzla'da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla çelenk sunma töreni düzenlendi
  30 Ağu Tuzla'da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla çelenk sunma töreni düzenlendi

  Tuzla'da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla çelenk sunma töreni düzenlendi 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99'uncu yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Tuzla'da da coşkuyla kutlanıyor.

 • Tuzla'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda çelenk sunma töreni düzenlendi
  30 Ağu Tuzla'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda çelenk sunma töreni düzenlendi

  30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99'uncu yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Tuzla'da da coşkuyla kutlanıyor.

 • Aslı Hünel: En ağır gelen şey babamın ölümüydü
  27 Nis Aslı Hünel: En ağır gelen şey babamın ölümüydü

  ? 1.5 yıl aradan sonra yeni bir şarkı ve kliple müzikseverlerin karşısına çıktınız. "Ayarsızım"la yolunuz nasıl kesişti?

 • Bir haftada bir milyon barajını açtı
  22 Nis Bir haftada bir milyon barajını açtı

  Yeni şarkısı Ayarsızım ve çektiği muhteşem kliple geçtiğimiz haftaya damgasını vuran başarılı şarkıcı Aslı Hünel, başarısını rakamlara yansıtmaya devam ediyor.

 • Aslı Hünel, 1500 yılık sarnıcı kapattı
  08 Nis Aslı Hünel, 1500 yılık sarnıcı kapattı

  FİLM GİBİ KLİP...Hünel, Hagia Sofia Mansions – Curio Collection By Hilton Otelin içerisinde yer alan ve 542 yılında Bizans İmparatoru Justinyanus tarafından inşa edilen sarnıçta, gerçekleştirilen çekimler için hatırı sayılır bir bütçe ayırdı.

 • Pervin Ersoy Gönül Elleri Çarşısı'nı ziyaret etti
  02 Nis Pervin Ersoy Gönül Elleri Çarşısı'nı ziyaret etti

  Türkiye'nin tanıtımı ve iç turizme verilen önemin artırılmasını hedefiyle Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'un kuruculuğunu yaptığı Rotahane'nin yeni durağı Tuzla oldu.

 • Kadın sağlık çalışanlarına çiçek dağıttı
  08 Mar Kadın sağlık çalışanlarına çiçek dağıttı

  Pandemi döneminde büyük fedakarlık gösteren sağlık çalışanlarını böyle önemli bir günde ziyaret etmek istediklerini belirten ünlü şarkıcı "Onlara minnetarız. Bu dönemde bizler için hayatları pahasına çalıştılar.

 • Aslı Hünel ilk kez nakış işledi, ipi kopardı, ceza olarak şarkı söyledi
  26 Şub Aslı Hünel ilk kez nakış işledi, ipi kopardı, ceza olarak şarkı söyledi

  Aslı Hünel ilk kez nakış işledi, ipi kopardı, ceza olarak şarkı söyledi Sanatçı Aslı Hünel, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nı ziyaret etti.

 • Cizre'ye yardım
  19 Ara Cizre'ye yardım

  Engelsiz Yaşam Vakfı ile Türk Kızılayı'nın işbirliğiyle organize edilen, Tamer Karadağlı, Coşkun Sabah ve Aslı Hünel'in destekleriyle toplanan yardımlar önceki gün Cizre'deki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

 • Sinan Akçıl, Ayda bebek ile sohbetini anlattı
  17 Ara Sinan Akçıl, Ayda bebek ile sohbetini anlattı

  Sinan Akçıl, Ayda bebek ile sohbetini anlattı "Aslı Hünel ile Rengarenk" programının konuğu Sinan Akçıl oldu Tuzla Belediyesi'nin sosyal medya hesabı üzerinden başlattığı ve moderatörlüğünü Aslı Hünel'in yaptığı 'Aslı Hünel ile Rengarenk" programının bu haftaki konuğu Sinan Akçıl oldu.

 • Aslı Hünel ve oyuncu Saruhan Hünel'in baba acısı
  27 Eki Aslı Hünel ve oyuncu Saruhan Hünel'in baba acısı

  83 yaşındaki Hünel dün tedavi gördüğü Beylikdüzü Devlet Hastenesi'nde yaşamını yitirdi.

 • Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti
  26 Eki Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

  Oyuncu Saruhan Hünel ve şarkıcı Aslı Hünel'in koronavirüse yakalanan babaları Mehmet Fevzi Hünel, hayatını kaybetti. Hünel kardeşler, acı haberi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

 • Oyuncu Saruhan Hünel ile şarkıcı Aslı Hünel kardeşlerin babaları hayatını kaybetti
  26 Eki Oyuncu Saruhan Hünel ile şarkıcı Aslı Hünel kardeşlerin babaları hayatını kaybetti

  İdris TİFTİKCİ / OYUNCU Saruhan Hünel ile şarkıcı Aslı Hünel'in babası Mehmet Fevzi Hünel hayatını kaybetti.

 • Saruhan Hünel ve Aslı Hünel'in babası corona virüse yakalandı
  20 Eki Saruhan Hünel ve Aslı Hünel'in babası corona virüse yakalandı

  Saruhan Hünelve Aslı Hünel kardeşler, babaları Mehmet Fevzi Hünel'in corona virüs tedavisi gördüğünü söyleyerek takipçilerinden kan bağışında bulunmaları için yardım istedi.

 • Kültür Sanat Sezonu'nu Aslı Hünel konseriyle açtı
  19 Eki Kültür Sanat Sezonu'nu Aslı Hünel konseriyle açtı

  Tuzla Belediyesi 2020-2021 Yunus Emre Kültür Sanat Sezonu'nun açılışı dün akşam Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi'nde yapılan etkinlikle başladı.

 • Aslı Hünel sözünü tuttu!
  25 Tem Aslı Hünel sözünü tuttu!

  Sağlık çalışanı çiftin hem nikah şahidi oldu hem de çiftin düğününde sahne aldı

 • Sanatçı Aslı Hünel sağlık çalışanı çiftin nikah şahidi oldu
  25 Tem Sanatçı Aslı Hünel sağlık çalışanı çiftin nikah şahidi oldu

  Sanatçı Aslı Hünel sağlık çalışanı çiftin nikah şahidi oldu Nikah şahidi olan Aslı Hünel çiftin düğününde sahne aldı Talks Tuzla'ya katılan Aslı Hünel, salgın nedeniyle yoğun bir tempoda çalışan sağlık çalışanlarına minnetini dile getirmiş, özveri ile mücadele eden tüm sağlık çalışanlarına...

 • İSTANBUL Evde Kal Çağrısında Sıra Aslı Hünel'de
  27 Mar İSTANBUL Evde Kal Çağrısında Sıra Aslı Hünel'de

  Demirören Medya '#EvdeKalMüzikleKal' çağrısını milyonlarla paylaşmaya devam ediyor.

 • İSTANBUL Evde Kal Çağrısında Sıra Aslı Hünel'de
  27 Mar İSTANBUL Evde Kal Çağrısında Sıra Aslı Hünel'de

  #EvdeKal#MuzikleKalEvde Kal Çağrısında Sıra Aslı Hünel'deİSTANBUL, (DHA) - Demirören Medya '#EvdeKalMüzikleKal' çağrısını milyonlarla paylaşmaya devam ediyor.

 • Popüler olmamayı kendim seçtim
  27 Ağu Popüler olmamayı kendim seçtim

  ? Uzun bir aradan sonra "Yar Ayrı Gayrın mı Var" ile müzik listelerine yeniden adını yazdırdın.

 • Aslı Hünel, 2 Bin Yıllık Tiyatroda Şarkı Söyledi
  30 Mar Aslı Hünel, 2 Bin Yıllık Tiyatroda Şarkı Söyledi

  Aslı Hünel, 2 bin yıllık tiyatroda şarkı söyledi Ünlü seyahat yazarı: "134 ülkeyi gezdim, böylesi yok" Turizm Bakanı'nın eşi: "Roma'ya değil Afrodisias'a gidin"AYDIN - Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'un başlattığı "Her şehri ünlüsüyle geziyorum" projesi kapsamında...

 • Aslı Hünel, 2 Bin Yıllık Tiyatroda Şarkı Söyledi
  30 Mar Aslı Hünel, 2 Bin Yıllık Tiyatroda Şarkı Söyledi

  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'un başlattığı "Her şehri ünlüsüyle geziyorum" projesi kapsamında tiyatro ve ses sanatçılarının da bulunduğu isimler ilk defa geldikleri Afrodisias'a hayran kaldı.

 • Ünlü Oyuncu Saruhan Hünel, Umreye Gitti!
  18 Ara Ünlü Oyuncu Saruhan Hünel, Umreye Gitti!

  Bir döneme damga vuran Aynalı Tahir dizisinde Tilki Ekrem karakteriyle adını duyuran ve bir süredir ekranlardan uzak kalan Saruhan Hünel, umreye gitti.

 • Aslı Hünel ve Abisi Saruhan Hünel Barıştı! Aslı Hünel Kimdir?
  15 Ara Aslı Hünel ve Abisi Saruhan Hünel Barıştı! Aslı Hünel Kimdir?

  Sanatçı Aslı Hünel ve uzun zamandır ekranlarda görünmeyen oyuncu abisi Saruhan Hünel barıştılar. Barışmalarının ardından 2. Sayfaya konuşan Aslı Hünel kimdir? 2. Sayfa programında neler söyledi?

 • Açılışa Ünlü Akını!
  15 Eki Açılışa Ünlü Akını!

  Dünyaca ünlü dizi "La Casa De Papel"e, yeni jenerik müziğini hazırlayan Türk DJ Burak Yeter sahibi olduğu müzik stüdyosunun açılışını önceki akşam verdiği özel bir partiyle kutladı.

Advertisement