SON DAKİKA AYDIN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Yılmaz Haberleri

 • 26 Mayıs 2017 10:14 Köy Okulunda Bilim Fuarı Köy Okulunda Bilim Fuarı Si·vas merkeze bağlı Gaziköy Ortaokulu'nda, "Başınıza Bir Sürü İcat Çıkardık" sloganıyla bilim fuarı düzenlendi.
 • 25 Mayıs 2017 15:20 Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya STK tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Sivil Toplum Kuruluşlarında Kapasite Geliştirme Projesi"kapanış programına katıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Kadınlarımızın haklarını yerine getirilmesi için lobicilik yapan bir derneğiz"İSTANBUL - Cumhurbaşkanı...
 • 25 Mayıs 2017 14:50 Sivil Toplum Kuruluşlarında Kapasite Geliştirme Projesi" Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, medyada, akademide, bürokraside, siyasette, sanatta, iş dünyasında kadın etkinliğinin artırılması gerektiğini belirterek, "Nasıl ki bir kuşun tek kanatla uçması mümkün değilse, kadının geri plana itildiği bir toplumun kalkınması...
 • 25 Mayıs 2017 14:46 Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı ve KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Avrupa'da terör örgütlerini besleyen ülkelerin bir yandan da gelip burada da bazı STK'ları aslında bilinçli olarak bazı kriterler eşliğinde daha fazla desteklediğini görüyoruz" dedi.
 • 25 Mayıs 2017 14:27 Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'dan Avrupa'ya Stk Tepkisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı ve KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Avrupa ülkelerinin STK’lara verdiği fon ve yaptığı yatırımlarla ilgili, “Avrupa’da terör örgütlerini besleyen ülkelerin bir yandanda gelip burada da bazı STK’ları aslında bilinçli olarak...
 • 11 Mayıs 2017 19:12 Kadem Balıkesir Temsilciliği Açıldı Kadem Balıkesir Temsilciliği Açıldı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Balıkesir Temsilciliği açıldı.
 • 11 Mayıs 2017 18:30 Sümeyye Erdoğan, Kadem Balıkesirtemsilciliği'ni Açtı Sümeyye Erdoğan, Kadem Balıkesirtemsilciliği'ni Açtı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Balıkesir Temsilciliği'nin açılış törenine katıldı, kadınların sivil toplumu etkin kullanmaları için çağrı yaptı.
 • 11 Mayıs 2017 16:54 Kadem Balıkesir Temsilciliği Açıldı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Balıkesir Temsilciliği açıldı.
 • 01 Mayıs 2017 08:29 Dha Yurt Bülteni - 1 İzmir'de 1 Mayıs mitingi öncesi terör operasyonuİZMİR'de polisin düzenlediği operasyonda 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yapılacak mitingde eylem hazırlığında olan terör örgütü PKK ve MLKP üyesi 6 kişi gözaltına alındı.
 • 01 Mayıs 2017 08:25 Dha Yurt Bülteni - 1 İzmir'de 1 Mayıs mitingi öncesi terör operasyonuİZMİR'de polisin düzenlediği operasyonda 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yapılacak mitingde eylem hazırlığında olan terör örgütü PKK ve MLKP üyesi 6 kişi gözaltına alındı.
 • 30 Nisan 2017 19:29 Ülkelerine Dönen Suriyelilerin Sayısı 50 Bini Geçti Ülkelerine Dönen Suriyelilerin Sayısı 50 Bini Geçti BAŞBAKANLIK Afet ve Acil Durum (AFAD) Başkanı Halis Bilden, Fırat Kalkanı Harekatı'ndan sonra ülkelerine dönen Suriyeliler'in sayısının 50 bini geçtiğini belirterek, "Bunun devam edeceğini de çok rahatlıkla söyleyebilirim" dedi.
 • 30 Nisan 2017 19:03 Kadem'den Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret Kadem'den Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, tüm dünyanın Türkiye'de yaşayan 3,5 milyon mülteciye yönelik yapılan yatırımları görmesi ve bu anlamda Türkiye'nin üzerindeki yükün ne kadar büyük olduğunu idrak etmesi gerektiğini söyledi.
 • 30 Nisan 2017 18:52 Kahramanmaraş Ülkelerine Dönen Suriyelilerin Sayısı 50 Bini Geçti Kahramanmaraş Ülkelerine Dönen Suriyelilerin Sayısı 50 Bini Geçti Ülkelerine dönen Suriyelilerin sayısı 50 bini geçtiBAŞBAKANLIK Afet ve Acil Durum (AFAD) Başkanı Halis Bilden, Fırat Kalkanı Harekatı'ndan sonra ülkelerine dönen Suriyeliler'in sayısının 50 bini geçtiğini belirterek, "Bunun devam edeceğini de çok rahatlıkla söyleyebilirim" dedi.
 • 30 Nisan 2017 17:47 Dha Yurt Bülteni - 10 Dha Yurt Bülteni - 10 Kızı öldürülen babanın feryadı"YASTIĞINA BIRAKILAN MERMİ DEVAMI VAR ANLAMINA GELİYOR"BALIKESİR'in Edremit ilçesinde, geçen 14 Nisan'da başından tabancayla vurularak öldürülen 22 yaşındaki Pınar Ç.'nin (Çiçek) ailesinin acısı tazeliğini koruyor.
 • 30 Nisan 2017 17:23 Kadem'den Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, tüm dünyanın Türkiye'de yaşayan 3,5 milyon mülteciye yönelik yapılan yatırımları görmesi ve bu anlamda Türkiye'nin üzerindeki yükün ne kadar büyük olduğunu idrak etmesi gerektiğini söyledi.
 • 30 Nisan 2017 17:05 Ülkelerine Dönen Suriyelilerin Sayısı 50 Bini Geçti Ülkelerine Dönen Suriyelilerin Sayısı 50 Bini Geçti BAŞBAKANLIK Afet ve Acil Durum (AFAD) Başkanı Halis Bilden, Fırat Kalkanı Harekatı'ndan sonra ülkelerine dönen Suriyeliler'in sayısının 50 bini geçtiğini belirterek, "Bunun devam edeceğini de çok rahatlıkla söyleyebilirim" dedi.
 • 07 Mart 2017 13:04 Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine Katıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine Katıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine katıldıİSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, kadın ve aile temasına dikkat çekmek için düzenlenen "3.
 • 07 Mart 2017 12:58 3. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi: Kadın ve Aile 3. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi: Kadın ve Aile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, İslamiyet'in kabulünün, Türk kadınının toplumsal hayattaki etkin konumu ile İslam'ın kadını "insan" olarak değerli gören anlayışının birleşmesini sağladığını belirterek, "Bu durum daha ileri ve güzel bir modeli ortaya çıkarmıştır.
 • 07 Mart 2017 12:40 Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine Katıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, kadın ve aile temasına dikkat çekmek için düzenlenen “3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi: Kadın ve Yoksulluk” konulu kongreye katıldı.
 • 07 Mart 2017 12:30 3. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi: Kadın ve Aile" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, İslamiyet'in kabulünün, Türk kadınının toplumsal hayattaki etkin konumu ile İslam'ın kadını "insan" olarak değerli gören anlayışının birleşmesini sağladığını belirterek, "Bu durum daha ileri ve güzel bir modeli ortaya çıkarmıştır.
 • 05 Mart 2017 16:44 Kadın ve Demokrasi Buluşması Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, kadınların omuz vermediği, sahip çıkmadığı bir demokrasi mücadelesinin başarıya ulaşmasının mümkün olmadığını belirterek, "Kadının yeterince temsil edilmediği siyaset ve dahil olamadığı yönetim anlayışı, kalkınma ve...
 • 28 Şubat 2017 23:52 28 Şubat'ı Yaşayanlar Anlattı 28 Şubat'ı Yaşayanlar Anlattı 28 Şubat’I yaşayanlardan TÜRGEV Genel Başkanı Arzu Akalın 28 Şubat’ın bir sınıf çatışması olduğunu söylerken, KADEM Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz ise 28 Şubat’ın Müslümanlara ayar verme çalışması olduğunu ifade etti.
 • 28 Şubat 2017 23:43 28 Şubat'ı Yaşayanlar 28 Şubat'ı Anlattı 28 Şubat'ı Yaşayanlar 28 Şubat'ı Anlattı 28 Şubat'ı yaşayanlar 28 Şubat'ı anlattıİSTANBUL - Üsküdar Belediyesi'nin düzenlediği 28 Şubat panelinde konuşan süreci birebir yaşayanlardan TÜRGEV Genel Başkanı Arzu Akalın 28 Şubat'ın bir sınıf çatışması olduğunu söylerken, KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz 28 Şubat'ın Müslümanlara ayar...
 • 27 Şubat 2017 12:26 Kadem Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Mülteci Kadınlar Türkçe Bilmediklerinden Ne Zor... KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Mülteci kadınlar Türkçe bilmediklerinden ne zor durumda kaldıklarında dertlerini anlatabiliyorlar ne de istihdam edilebiliyorlar" "Çocuklar ise yine dil bilmedikleri için topluma uyum sağlayamıyor, kaynaşamıyorlar" "Bu projede bu nedenle...
 • 23 Şubat 2017 17:25 Kadem Başkan Yardımcısı Bayraktar: "Bu Projede Dil Eğitimine Ayrıca Önem Veriyoruz" KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Türkiye’deki Suriyeli mültecilere yönelik ekonomik ve sosyal uyum projesi kapsamında dil eğitimine ayrıca önem verdiklerini belirterek, “Dil öğrenimi topluma uyumu kolaylaştırmakla kalmayacak, birçok travma yaşamış mültecinin rehabilite...