Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Bekir Pakdemirli haberleri, Bekir Pakdemirli son dakika, son dakika Bekir Pakdemirli

Son Dakika Bekir Pakdemirli Haberleri

Son dakika Bekir Pakdemirli haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son bekir pakdemirli haberleri anında burada.


 • 04.06.2023 04 Haz 16:24 Tarım ve Orman Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni... Bakan İbrahim Yumaklı: "Yol Haritamız Bellidir.

  Tarım ve Orman Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni... Bakan İbrahim Yumaklı: 'Yol Haritamız Bellidir. Tarım ve Orman Bakanlığı’nda devir teslim töreni yapıldı. Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, “Yol haritamız bellidir. Önümüzdeki dönemde üretimden tüketime her aşama için planladığımız yapısal reformlarımızı hayata geçireceğiz. Tarımsal girdi tedarikinde, dışa bağımlı olduğumuz alanlarda bu kısmı çok zorlayacağız. Yerlileştirme ve millileştirme adına adımlarımızı öncelik vereceğiz ve hızlandıracağız. Bu vesileyle Türkiye Yüzyılı ile tarımda üretimin yüzyılının ve üreticinin yüzyılının başladığının altını çizmek istiyorum” dedi.

 • 04.06.2023 04 Haz 01:47 Cevdet Yılmaz Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak atandı

  Cevdet Yılmaz Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak atandı Cevdet Yılmaz, Türkiye Yüzyılı kabinesinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak atandı. Yeni kabine için görev üstlenen tüm bakanlara başarılar dileyen Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti. Tarım ve Orman Bakanı olarak atanan İbrahim Yumaklı da görevini hizmet için kabul ettiğini belirtti.

 • 03.06.2023 03 Haz 23:35 İbrahim Yumaklı, Tarım ve Orman Bakanı olarak atandı

  İbrahim Yumaklı, Tarım ve Orman Bakanı olarak atandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kabinede Tarım ve Orman Bakanı olarak İbrahim Yumaklı'yı atadı. Yumaklı, daha önce bakan yardımcılığı görevini sürdürüyordu ve yarın gerçekleştirilecek devir teslim töreniyle görevine resmen başlayacak. İngilizce bilen Yumaklı, evli ve iki çocuk babasıdır.

 • 03.06.2023 03 Haz 22:47 İbrahim Yumaklı Tarım ve Orman Bakanı oldu

  İbrahim Yumaklı Tarım ve Orman Bakanı oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde Tarım ve Orman Bakanlığına İbrahim Yumaklı getirildi. Yumaklı, iş hayatında çeşitli görevlerde bulunmuş ve 7 Nisan 2022'den bu yana Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

 • 03.06.2023 03 Haz 22:16 Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı Kabineye Dahil Oldu

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı Kabineye Dahil Oldu Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde yapılan değişiklikle Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı görevlerine atandı.

 • 02.06.2023 02 Haz 14:57 Su ürünleri üretiminde rekor, Bakanlık destekleriyle geldi

  Su ürünleri üretiminde rekor, Bakanlık destekleriyle geldi Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, su ürünleri üretiminde 2022 yılında Bakanlık destekleriyle üretim rekoru kırıldığını belirterek, "Son yıllarda yetiştiricilikten elde edilen üretime bağlı olarak sürdürülebilir artış eğilimi gösteren su ürünleri üretimimiz, ihracattaki artışıyla birlikte...

 • 02.06.2023 02 Haz 11:46 Çiftçilere yaklaşık 197,3 milyon liralık tarımsal destek ödemesi bugün yapılacak

  Çiftçilere yaklaşık 197,3 milyon liralık tarımsal destek ödemesi bugün yapılacak Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 197 milyon 283 bin 150 lira tutarındaki tarımsal desteğin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını bildirdi.

 • 01.06.2023 01 Haz 18:50 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Kahramanmaraş'ta çarşıların tahsisi törenine katıldı

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Kahramanmaraş'ta çarşıların tahsisi törenine katıldı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde inşa edilen Sarayaltı ve Demirciler çarşılarındaki iş yerlerinin tahsisi için düzenlenen törene katıldı. Bakan Kirişci, Büyükşehir Belediye Meclis Salonu'ndaki törende yaptığı konuşmada, yeni dönemde depremzede olan iller başta olmak üzere eskiden olduğu gibi tüm Türkiye'ye hizmet verebilmenin gayreti içerisinde çalışacaklarını söyledi.

 • 01.06.2023 01 Haz 18:31 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: '14 Mayıs'ta da 28 Mayıs'ta da kazanan bütün Türkiye olmuştur'

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: '14 Mayıs'ta da 28 Mayıs'ta da kazanan bütün Türkiye olmuştur' Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, milletvekili mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada, Türkiye'nin demokrasi zaferini kutladı ve deprem bölgesinde çalışmaların öncelikli hedefleri arasında olduğunu belirtti.

 • 01.06.2023 01 Haz 18:31 Bakan Kirişci, mazbatasını aldı

  Bakan Kirişci, mazbatasını aldı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 28. dönem Kahramanmaraş milletvekilliği mazbatasını aldı. AK Parti Kahramanmaraş birinci sıra adayı olarak 14 Mayıs seçimlerine giren Bakan Kirişci, milletvekili seçildi.

 • 01.06.2023 01 Haz 17:55 Bakan Kirişci Kahramanmaraş milletvekilliği mazbatasını aldı

  Bakan Kirişci Kahramanmaraş milletvekilliği mazbatasını aldı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 28. dönem Kahramanmaraş milletvekilliği mazbatasını aldı. Bakan Kirişci, milletvekili seçildi ve beraberindeki heyet ile Kahramanmaraş Adalet Sarayı'na geçerek mazbataya imza attı.

 • 01.06.2023 01 Haz 17:21 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: 'Kazanan bütün Türkiye olmuştur'

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: 'Kazanan bütün Türkiye olmuştur' Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, milletvekili mazbatasını almasının ardından yaptığı açıklamada, 'Yaşadığımız bütün sıkıntılara ve dezenformasyonlara rağmen, 14 Mayıs'ta da 28 Mayıs'ta da kazanan bütün Türkiye olmuştur' dedi. Kirişci, ayrıca depremin yaralarını hızla sarmak ve Kahramanmaraş'ı daha güçlü bir şekilde ayağa kaldırmak için çalışacaklarını belirtti.

 • 01.06.2023 01 Haz 17:16 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci mazbatasını aldı

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci mazbatasını aldı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş Milletvekili seçildiği için mazbatasını aldı ve partililerle buluştu. Kirişci, Türkiye'nin zafer elde ettiğini ve milletin istikrara, bağımsız büyük Türkiye'ye ve güçlü liderliğe olan güvenini bir kez daha ortaya koyduğunu söyledi.

 • 31.05.2023 31 May 09:10 Yeni Tarım ve Orman Bakanı kim olacak 2023? Yeni Tarım ve Orman Bakanı kim olacak?

  Yeni Tarım ve Orman Bakanı kim olacak 2023? Yeni Tarım ve Orman Bakanı kim olacak? Cumhurbaşkanlığı seçimini 2. turda resmi olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan kazanmasıyla beraber yeni kabine ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Tarım ve Orman Bakanı kim olacak 2023 ve yeni Tarım ve Orman Bakanı kim olacak merak ediliyor. Peki, Tarım ve Orman Bakanı kim olacak 2023? Yeni Tarım ve Orman Bakanı kim olacak?

 • 29.05.2023 29 May 02:41 Bakan Kirişci: "Bu millete ihanet edenler kaybetti"

  Bakan Kirişci: 'Bu millete ihanet edenler kaybetti' Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "HDP kaybetti, PKK kaybetti, YPG, PYD kaybetti. Bu millete ihanet edenler kaybetti" dedi. Bakan Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş il binasında yaptığı konuşmada "Bu ülkeye hizmet eden Cumhurbaşkanımız ilk turda yüzde 50'nin altında kalmıştı ve biraz üzüldük.

 • 28.05.2023 28 May 23:31 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: Seçimin kazananı millet, kaybedenler kulübü var

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: Seçimin kazananı millet, kaybedenler kulübü var Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, seçimlerin esas kazananının millet olduğunu belirterek, 85 milyon bu memleketin evladı, tamamı kazandı. Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylamasının resmi olmayan sonuçlarına göre, Cumhur İttifakı'nın Adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi olmayan sonuçlara göre yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi, Kahramanmaraş'ta sevinçle karşılandı.

 • 28.05.2023 28 May 22:18 Tarım ve Orman Bakanı: 'HDP kaybetti, PKK kaybetti, YPG, PYD kaybetti. Bu millete ihanet edenler kaybetti'

  Tarım ve Orman Bakanı: 'HDP kaybetti, PKK kaybetti, YPG, PYD kaybetti. Bu millete ihanet edenler kaybetti' Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından açıklamalarda bulundu. Bakan Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş il binasında yaptığı konuşmada 'Bu millete ihanet edenler kaybetti' dedi.

 • 28.05.2023 28 May 22:07 Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci: 'Millet kazandı, bu millet kaybetmedi, bu millet kaybetmeyecek'

  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci: 'Millet kazandı, bu millet kaybetmedi, bu millet kaybetmeyecek' Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turundaki başarısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Kirişci, seçimi kazananın millet olduğunu belirterek, kaybedenler arasında sözde gazeteci, sanatçı, siyasetçi ve politikacıların yer aldığını ifade etti.

 • 28.05.2023 28 May 18:46 Bakan Kirişci'nin Sandığından Erdoğan Çıktı

  Bakan Kirişci'nin Sandığından Erdoğan Çıktı KAHRAMANMARAŞ'ta oy kullanan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin sandığından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çıktı. Kirişci'nin sandığında 1 oyun üzerine ise Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi'nin ismi yazıldı.

 • 28.05.2023 28 May 15:04 Bakan Kirişci, Kahramanmaraş'ta Oyunu Kullandı

  Bakan Kirişci, Kahramanmaraş'ta Oyunu Kullandı TARIM ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Cumhurbaşkanı Seçimi 2'nci oylamasında oyunu Kahramanmaraş'ta kullandı. Bakan Kirişci, oyunu Şehit İdari Ataşe Galip Özmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 2208 numaralı sandıkta kullandı.

 • 28.05.2023 28 May 11:57 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: Milletimiz her türlü fitneden uzak vakurla oylarını kullanıyor

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: Milletimiz her türlü fitneden uzak vakurla oylarını kullanıyor Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Onikişubat ilçesinde oy kullandıktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, milletin her türlü fitneden, fesattan, provokasyondan uzak vakurla kendine yakışan bir tarzla tıpkı 14 Mayıs'ta olduğu gibi sandıklara gidip oylarını kullandığını belirtti. Kirişci, Türkiye'nin güçlü demokrasisine ve seçim kültürüne vurgu yaparak, milletin demokrasi ve sandıktan yana olan tercihinden vazgeçmediğini söyledi.

 • 27.05.2023 27 May 16:47 Kahramanmaraş'ta Depremde Ölen Hayvanların Dağıtımı Başladı

  Kahramanmaraş'ta Depremde Ölen Hayvanların Dağıtımı Başladı Kahramanmaraş merkezli depremlerde ölen hayvanların dağıtımı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin de katıldığı törenle başladı. Bakan Kirişçi, 'Deprem nedeniyle telef olan 43 bin 618 küçükbaş hayvanın dağıtımı için gerekli olan 341 milyon TL, İl Tarım Müdürlüklerimizin hesabına 26 Mayıs Cuma günü geçmiş bulunmaktadır.' dedi.

 • 27.05.2023 27 May 16:37 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: Konutlar ve köy evleri bir yıl içinde teslim edilecek

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: Konutlar ve köy evleri bir yıl içinde teslim edilecek Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ta yapımı devam eden deprem konutları ve köy evleri inşaatlarını ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Kirişci, konutların ve köy evlerinin bir yıl içinde vatandaşlara teslim edileceğini belirtti.

 • 27.05.2023 27 May 16:27 Depremde telef olan hayvanların dağıtımı başladı

  Depremde telef olan hayvanların dağıtımı başladı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin katıldığı törenle Kahramanmaraş merkezli depremlerde telef olan hayvanların dağıtımı başladı. 43 bin 618 küçükbaş hayvanın telef olduğu tespit edildi. Hayvanların üreticilere ilk teslimi yapıldı.

 • 27.05.2023 27 May 16:20 Depremde ölen hayvanların dağıtımı başladı

  Depremde ölen hayvanların dağıtımı başladı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin de katıldığı törenle Kahramanmaraş merkezli depremlerde ölen hayvanların dağıtımı başladı. Bakan Kirişçi, 43 bin 618 küçükbaş hayvanın dağıtımı için gerekli olan 341 milyon TL'nin İl Tarım Müdürlüklerine geçtiğini açıkladı.

 • 27.05.2023 27 May 15:42 Depremzede Yetiştiricilere 43 Bin 618 Hayvan Dağıtımı Başladı

  Depremzede Yetiştiricilere 43 Bin 618 Hayvan Dağıtımı Başladı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin açıklamasına göre, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerde telef olan 43 bin 618 küçükbaş hayvanın yerine karşılıksız olarak yeni hayvanların verilmesi için gerekli bütçe ilgili hesaplara aktarıldı. Hayvan dağıtımı, depremzede üreticilerin barınma ve altyapı koşullarına uygun olarak yapılacak.

 • 27.05.2023 27 May 13:31 Depremzedelere 43 bin 618 hayvan hibe olarak dağıtılıyor

  Depremzedelere 43 bin 618 hayvan hibe olarak dağıtılıyor Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerde küçükbaş hayvanları telef olan afetzedelere, 43 bin 618 hayvanın tamamı hibe olarak dağıtımı yapılmaya başlandı. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci de, deprem nedeniyle telef olan 43 bin 618 küçükbaş hayvanın yerine karşılıksız olarak yeni hayvanların verileceğini kaydetti.

 • 26.05.2023 26 May 15:39 Depremzedeler için bedelsiz hayvan dağıtımı başladı

  Depremzedeler için bedelsiz hayvan dağıtımı başladı Tarım ve Orman Bakanlığı, depremzede yetiştiriciler için bedelsiz hayvan telafilerine küçükbaş hayvanlar olmak üzere bugünden itibaren başladıklarını bildirdi. Bedelsiz hayvan dağıtımı, Kahramanmaraş merkezli depremlerde küçükbaş hayvanları telef olan yetiştiriciler ilk etapta olmak üzere bugün itibarıyla başladı.

 • 26.05.2023 26 May 14:01 Yerli otomobil Togg, Manisa'da çiçeklerle ve konfetilerle karşılandı

  Yerli otomobil Togg, Manisa'da çiçeklerle ve konfetilerle karşılandı Yerli ve milli otomobil Togg, ilgi görmeye devam ediyor. Eski Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından Manisa'nın Sarıgöl ilçesine getirilen yerli ve milli otomobil Togg, Demokrasi Parkı'nda vatandaşlar tarafından konfeti ve çiçekler ile karşılandı.

 • 25.05.2023 25 May 09:51 Rusya Bir Senede 50-55 Milyon Ton Tahıl İhraç Etmeyi Planlıyor

  Rusya Bir Senede 50-55 Milyon Ton Tahıl İhraç Etmeyi Planlıyor VLADİVOSTOK, 25 Mayıs (Xinhua) -- Rusya Tarım Bakanı Dmitriy Patruşev, Rusya'nın 1 Temmuz 2023'ten 30 Haziran 2024'e kadar 50-55 milyon ton tahıl ihraç etmeyi planladığını açıkladı.

 • 24.05.2023 24 May 13:59 BAKAN KİRİŞCİ BUĞDAYDA 21 MİLYON TON REKOLTE BEKLİYORUZ

  BAKAN KİRİŞCİ BUĞDAYDA 21 MİLYON TON REKOLTE BEKLİYORUZ TARIM ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, buğday rekoltesinde geçen yıla oranla yüzde 5'lik bir artışla 21 milyon ton rekolte beklediklerini belirterek, açıklayacakları Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) alım fiyatının da üreticiyi mağdur etmeyeceğini söyledi.

 • 24.05.2023 24 May 13:34 Bakan Kirişci: Buğdayda 21 milyon ton rekolte bekliyoruz

  Bakan Kirişci: Buğdayda 21 milyon ton rekolte bekliyoruz TARIM ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, buğday rekoltesinde geçen yıla oranla yüzde 5'lik bir artışla 21 milyon ton rekolte beklediklerini belirterek, açıklayacakları Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) alım fiyatının da üreticiyi mağdur etmeyeceğini söyledi.

 • 24.05.2023 24 May 11:49 Bakan Kirişci 21 milyon ton buğday rekoltesi beklendiğini açıkladı Açıklaması

  Bakan Kirişci 21 milyon ton buğday rekoltesi beklendiğini açıkladı Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, bu yıl buğday için yüzde 5'lik artışla yaklaşık 21 milyon ton rekolte beklendiğini bildirdi.

 • 23.05.2023 23 May 13:03 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "Biz devlet olarak yaptıklarımızdan dolayı vatandaşımızın başına kalkmıyoruz.

 • 23.05.2023 23 May 10:33 Brezilya'da kuş gribi alarmı

  Brezilya'da kuş gribi alarmı Brezilya'da kuş gribi vakalarının ardından ülkede hayvan sağlığı acil durumu ilan edildi.

 • 22.05.2023 22 May 23:09 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Ata İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'ın Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci tur oylamasında Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemesine ilişkin, "Sinan Oğan ferasetiyle, basiretiyle, doğru zamanda, doğru adam için...

 • 22.05.2023 22 May 17:13 Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması

  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "(Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş) Bunlar şu anda madara oldular, rezil oldular.

 • 19.05.2023 19 May 18:49 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: Gençliğine güvenen milletlerin istikbali parlak olur

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci: Gençliğine güvenen milletlerin istikbali parlak olur Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında yaptığı konuşmada, gençliğe güvenen sağlam ve her türlü donanıma sahip gençler yetiştiren milletlerin istikbalinin parlak olacağını belirtti.

 • 18.05.2023 18 May 16:04 Bakan Kirişci: "Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması hayati önem arz ediyor"

  Bakan Kirişci: 'Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması hayati önem arz ediyor' Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, iki ay daha uzatılan Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması'nın uluslararası tahıl piyasalarının istikrarı ve gıda arz güvenliğinin temini bakımından hayati önem arz ettiğini belirtti.

 • 17.05.2023 17 May 17:06 Bakan Kirişci Allah, muhalefetin de akıllısını versin

  Bakan Kirişci Allah, muhalefetin de akıllısını versin TARIM ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Tekirdağ'da depremzedelerin konaklamasıyla ilgili yaşananlar hakkında, Bir Büyükşehir Belediye Başkanı, oradaki bir avuç kadar sayıda depremzedeyi çıkarmanın gayreti içinde oluyor ve bunu hemen seçimin akabinde yapıyorlar.

 • 17.05.2023 17 May 16:38 Bakan Kirişci: Allah, muhalefetin de akıllısını versin

  Bakan Kirişci: Allah, muhalefetin de akıllısını versin Bakan Kirişci: Allah, muhalefetin de akıllısını versinTARIM ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Tekirdağ'da depremzedelerin konaklamasıyla ilgili yaşananlar hakkında, "Bir Büyükşehir Belediye Başkanı, oradaki bir avuç kadar sayıda depremzedeyi çıkarmanın gayreti içinde oluyor ve bunu hemen...

 • 17.05.2023 17 May 16:29 Bakan Kirişci'den depremzedelerin konaklamasıyla ilgili açıklama

  Bakan Kirişci'den depremzedelerin konaklamasıyla ilgili açıklama Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Tekirdağ'da depremzedelerin konaklamasıyla ilgili yaşananlar hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Kirişci, seçim sonrası yaşananları eleştirirken, depremzedeler için çalışan tüm kurumlara teşekkür etti.

 • 17.05.2023 17 May 16:01 Bakan Kirişci, depremzede vatandaşlarla bir araya geldi Açıklaması

  Bakan Kirişci, depremzede vatandaşlarla bir araya geldi Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, 28 Mayıs'taki Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turunun önemine işaret ederek, "Oylarımızı kullanalım. İkinci turda millet zaten hür iradesiyle tercihini ortaya koyacak ve daha güçlü bir sesle Türkiye Yüzyılı yolunda hepimizin yürümesini sağlayacak.

 • 16.05.2023 16 May 17:01 Sırbistanlı çiftçiler yakıt indirimi ve fiyat artışı talebiyle protesto düzenledi

  Sırbistanlı çiftçiler yakıt indirimi ve fiyat artışı talebiyle protesto düzenledi NOVİ Hükümetten yakıt indirimine gidilmesi ve bazı tarım ürünlerinde satın alma fiyatının artırılması taleplerinde bulunan Sırbistanlı çiftçiler ülkenin birçok bölgesinde traktörleriyle protesto gerçekleştirdi. Novi Sad, Kraljevo, Kragujevac ve Subotica bölgelerinde gerçekleşen protestolarda çiftçiler, taleplerinin kabul edilmemesi üzerine Başbakan ve Tarım Bakanı ile görüşme yapmadan protesto gerçekleştirdiklerini belirtti.

 • 16.05.2023 16 May 03:47 Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'a teşekkür mesajı yayımladı

  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'a teşekkür mesajı yayımladı Bakan Kirişci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 71.9 oy oranı aldığı Kahramanmaraş için teşekkür mesajı yayımladı ve seçim sonuçlarını Cumhur İttifakı'nın tartışmasız zaferi olarak nitelendirdi.

 • 14.05.2023 14 May 12:18 Bakan Vahit Kirişci, 51 yıl önce mezun olduğu ilkokulda oy kullandı

  Bakan Vahit Kirişci, 51 yıl önce mezun olduğu ilkokulda oy kullandı Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Vahit Kirişci, oy kullanmak için 51 yıl önce mezun olduğu Dumlupınar Şehit Haşim Yenigül İlkokulu'na gitti. Kirişci, oy kullanmadan önce demokrasi tarihimiz ve seçimlerin önemine dair açıklamalar yaptı. Oy kullandıktan sonra diğer sandıkları da dolaşan Kirişci, okula ismi verilen Şehit Haşim Yenigül için yapılan köşeyi de ziyaret edip dua etti.

 • 14.05.2023 14 May 12:15 Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci oy kullandı

  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci oy kullandı AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Vahit Kirişci, Dumlupınar Şehit Haşim Yenigül İlkokulu'nda oy kullanarak, milletin demokratik tercihini sandıkta ortaya koymasını umduğunu belirtti.

 • 14.05.2023 14 May 11:53 Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci Kahramanmaraş'ta oy kullandı

  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci Kahramanmaraş'ta oy kullandı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ta Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için oyunu kullandı. Kirişci, oy kullanmak üzere mezun olduğu ilçedeki okuluna gitti ve burada vatandaşlarla selamlaştı. Seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulunan Kirişci, Türkiye demokrasisi adına önemli bir gün yaşandığını dile getirdi.

 • 14.05.2023 14 May 11:48 Bakan Kirişci, oy kullanmak için mezun olduğu ilkokula gitti

  Bakan Kirişci, oy kullanmak için mezun olduğu ilkokula gitti TARIM ve Orman Bakanı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Vahit Kirişci, oyunu 51 yıl önce mezun olduğu Dumlupınar Şehit Haşim Yenigül İlkokulu'nda kullandı.

 • 13.05.2023 13 May 17:44 Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması

  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "Türkiye, 14 Mayıs seçimleriyle yeni bir döneme başlayacak ve aziz milletimiz bu yolda eminim yolunu şaşırtmadan, saptırmadan bildiği doğru yolda yürümeye devam edecek.

Advertisement