SON DAKİKA DUMAN GRUBU HABERLERİ

Son Dakika Duman Grubu Haberleri

 • 09 Kasım 2018 11:24 Ortaokul Öğrencilerinden 'Ataya Saygı' Klibi Havadan da görüntülenen görsel şölende Duman Grubu'nun seslendirdiği 'Senden Daha Güzel' isimli şarkı kullanıldı
 • 09 Kasım 2018 11:22 Mersin Ortaokul Öğrencilerinden 'Ata'ya Saygı' Klibi Mersin Ortaokul Öğrencilerinden 'Ata'ya Saygı' Klibi Havadan da görüntülenen görsel şölende Duman Grubu'nun seslendirdiği 'Senden Daha Güzel' isimli şarkı kullanıldı
 • 09 Kasım 2018 10:18 Ortaokul Öğrencilerinden 'Ataya Saygı' Klibi Ortaokul Öğrencilerinden 'Ataya Saygı' Klibi Havadan da görüntülenen görsel şölende Duman Grubu'nun seslendirdiği 'Senden Daha Güzel' isimli şarkı kullanıldı
 • 12 Eylül 2018 11:17 Kırmızı Pabuçlu' Buray Şarkılarıyla Coşturdu Duman Grubu'nun 'Senden Daha Güzel' isimli parçasıyla ritmi ve coşkuyu zirveye taşıyan Buray ' İzmir Marşı'yla Foçalılar'a veda etti
 • 06 Ağustos 2018 13:58 Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Rüzgarı Esti 2 BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde bu yıl ilk defa düzenlenen Sokak Hayvanları Festivali (Patifest), Bulutsuzluk Özlemi ve Duman konserleriyle sona erdi.
 • 06 Ağustos 2018 13:56 Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Rüzgarı Esti BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde bu yıl ilk defa düzenlenen Sokak Hayvanları Festivali (Patifest), Bulutsuzluk Özlemi ve Duman konserleriyle sona erdi.
 • 06 Ağustos 2018 13:28 Balıkesir Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Rüzgarı Hd 1 Balıkesir Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Rüzgarı Hd 1 Balıkesir Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' rüzgarı HD 1Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' rüzgarıBALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde bu yıl ilk defa düzenlenen Sokak Hayvanları Festivali (Patifest), Bulutsuzluk Özlemi ve Duman konserleriyle sona erdi.
 • 06 Ağustos 2018 13:28 Balıkesir Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Rüzgarı Hd 2 Balıkesir Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Rüzgarı Hd 2 Balıkesir Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' rüzgarı HD 2Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' rüzgarıBALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde bu yıl ilk defa düzenlenen Sokak Hayvanları Festivali (Patifest), Bulutsuzluk Özlemi ve Duman konserleriyle sona erdi.
 • 06 Ağustos 2018 12:58 Dha Yurt Bülteni 8 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: --------------Bulutsuzluk Özlemi konserinden görüntülerBelediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan'ın sanatçı Nejat Yavaşoğlu'na plaket vermesiDuman Grubu'nun konseri ve izleyici detaylarıHaber-Kamera:  Tuncel YILMAZ/AYVALIK (Balıkesir), 7 Dakika 20 Saniye, Boyutu: 373 MB
 • 06 Ağustos 2018 12:06 Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Rüzgarı Esti Ayvalık'ta 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Rüzgarı Esti BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde bu yıl ilk defa düzenlenen Sokak Hayvanları Festivali (Patifest), Bulutsuzluk Özlemi ve Duman konserleriyle sona erdi.
 • 06 Ağustos 2018 09:53 Ayvalık Sokak Hayvanları Festivali 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Konserleriyle Tamamlandı Ayvalık Sokak Hayvanları Festivali 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' Konserleriyle Tamamlandı Ayvalık Sokak Hayvanları Festivali 'Bulutsuzluk Özlemi' ve 'Duman' konserleriyle tamamlandıBALIKESİR - Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, 'Patifest' adını taşıyan ve Türkiye'de ilk kez düzenlenen Sokak Hayvanları Festivali, efsane olarak nitelendirilen Bulutsuzluk Özlemi ile Duman Grubu'nun konserleriyle sona erdi
 • 06 Ağustos 2018 03:43 Sokak Hayvanları Festivali Sokak Hayvanları Festivali" - Balıkesir Ayvalık Belediyesi İlçe Turizm Danışma Bürosu ve gönüllülerin desteğiyle organize edilen festivalin son gününde, Kapalı Pazar Yeri'nde Bulutsuzluk Özlemi'nin solisti Nejat Yavaşoğulları ve Duman Grubu konser verdi
 • 06 Ağustos 2018 03:33 Balıkesir'de "Sokak Hayvanları Festivali" Ayvalık Belediyesi İlçe Turizm Danışma Bürosu ve gönüllülerin desteğiyle organize edilen festivalin son gününde, Kapalı Pazar Yeri'nde Bulutsuzluk Özlemi'nin solisti Nejat Yavaşoğulları ve Duman Grubu konser verdi
 • 05 Ağustos 2018 16:39 Edirne Saroz Sahilinde Gündüz Deniz, Akşam Konser Keyfi Hd 2 Edirne Saroz Sahilinde Gündüz Deniz, Akşam Konser Keyfi Hd 2 Saroz sahilinde gündüz deniz, akşam konser keyfiEDİRNE'nin Keşan ilçesindeki Erikli sahilinde düzenlenen Trakya Müzik Festivali'ne katılan binlerce kişi gündüz köpük banyosu ve denizin keyfini çıkarırken, gece ise ünlü sanatçıların konserleriyle gönüllerince eğlendi.
 • 05 Ağustos 2018 16:34 Saroz Sahilinde Gündüz Deniz, Akşam Konser Keyfi 2 EDİRNE'nin Keşan ilçesindeki Erikli sahilinde düzenlenen Trakya Müzik Festivali'ne katılan binlerce kişi, gündüz köpük banyosu ve denizin keyfini çıkarırken, gece ise ünlü sanatçıların konserleriyle gönüllerince eğlendi.
 • 05 Ağustos 2018 16:33 Saroz Sahilinde Gündüz Deniz, Akşam Konser Keyfi EDİRNE'nin Keşan ilçesindeki Erikli sahilinde düzenlenen Trakya Müzik Festivali'ne katılan binlerce kişi, gündüz köpük banyosu ve denizin keyfini çıkarırken, gece ise ünlü sanatçıların konserleriyle gönüllerince eğlendi.
 • 05 Ağustos 2018 16:24 Edirne Saroz Sahilinde Gündüz Deniz, Akşam Konser Keyfi Hd 1 Edirne Saroz Sahilinde Gündüz Deniz, Akşam Konser Keyfi Hd 1 Saroz sahilinde gündüz deniz, akşam konser keyfiEDİRNE'nin Keşan ilçesindeki Erikli sahilinde düzenlenen Trakya Müzik Festivali'ne katılan binlerce kişi gündüz köpük banyosu ve denizin keyfini çıkarırken, gece ise ünlü sanatçıların konserleriyle gönüllerince eğlendi.
 • 05 Ağustos 2018 16:07 Saroz Sahilinde Gündüz Deniz, Akşam Konser Keyfi Saroz Sahilinde Gündüz Deniz, Akşam Konser Keyfi EDİRNE'nin Keşan ilçesindeki Erikli sahilinde düzenlenen Trakya Müzik Festivali'ne katılan binlerce kişi, gündüz köpük banyosu ve denizin keyfini çıkarırken, gece ise ünlü sanatçıların konserleriyle gönüllerince eğlendi.
 • 31 Temmuz 2018 08:16 Duman Grubu Muhteşem Performansıyla Harbiye'yi Salladı Duman Grubu Muhteşem Performansıyla Harbiye'yi Salladı Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından Duman, Kerki ve Solfej'in düzenlediği açıkhava konserleri kapsamında Harbiye'de sahneye çıktı.
 • 25 Temmuz 2018 17:33 Ayvalık, Yaz Akşamlarında Ünlü İsimleri Ağırlıyor Ayvalık, Yaz Akşamlarında Ünlü İsimleri Ağırlıyor BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde belediyeye ait olan Açık Hava Tiyatrosu'nda 17 Temmuz'da Sibel Can konseriyle başlayan etkinlikler, 1 Eylül tarihine kadar tiyatro ve müzik dünyasının ünlü isimleri ile devam edecek.
 • 09 Temmuz 2018 13:43 Ayvalık "Yaz Konserleri" ile Şenlenecek Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, birçok ünlü şarkıcıya ev sahipliği yapacak.
 • 30 Haziran 2018 01:53 Güneş Festivalinde Duman Coşkusu Güneş Festivalinde Duman Coşkusu Güneş Festivalinde Duman coşkusuMERSİN - Mersin'de Mezitli Belediyesi bu yıl 8'incisi düzenlenen Soli Güneş Festivali'nde sahne alan Duman grubu sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.
 • 27 Haziran 2018 11:51 Mersin Soli Güneş Festivali'ne Doğru Hd Mersin Soli Güneş Festivali'ne Doğru Hd Festivallerin geleneksel bir ritüeli olan sanatçı olgusu ise 29 Haziran günü ağırlıkla gençlerin ilgi duyduğu Duman Grubu'nun konseri ile başlayacak
 • 04 Mayıs 2018 00:01 Yeni Türkü Yeni Türkü" ve "Duman" Edirne'de Konser Verdi "Edirne Bahar Şenliği" adı altında düzenlenen konser dizisi kapsamında, "Yeni Türkü" ve "Duman" konser verdi.
 • 03 Mayıs 2018 23:20 Yeni Türkü" ve "Duman" Edirne'de Konser Verdi "Edirne Bahar Şenliği" adı altında düzenlenen konser dizisi kapsamında, "Yeni Türkü" ve "Duman" konser verdi.
 • 05 Ocak 2018 09:07 Kıvılcım Ural'a Sert Tepki: Lolita Ağzıma Açtırma Benim! Kıvılcım Ural'a Sert Tepki: Lolita Ağzıma Açtırma Benim! Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze'nin sevgilisi Kıvılcım Ural yine rahat durmadı
 • 28 Ağustos 2017 09:43 Duman Grubu Bodrum'da Konser Verdi Rock müzik grubu Duman, Muğla'nın Bodrum ilçesinde konser verdi.
 • 03 Ağustos 2017 09:58 Duman Grubu Muhteşem Performansıyla Harbiye'yi Salladı Harbiye'de sahne alan Duman, sevenlerine unutulmaz bir konser yaşattı.
 • 01 Ağustos 2017 09:39 Duman, Muhteşem Performansıyla Harbiye'yi Sallayacak Duman, Muhteşem Performansıyla Harbiye'yi Sallayacak Geçtiğimiz hafta gerçekleşmesi planlanan ancak kötü hava şartları dolayısıyla ertelenen Kerki Production ve Solfej Organizasyon'un düzenlediği Duman konseri 2 Ağustos Çarşamba günü Harbiye Açıkhava sahnesinde gerçekleşecek. Harbiye'de sahne alacak olan Duman Grubu, sevenlerine unutulmaz bir konser yaşatacak.
 • 26 Temmuz 2017 17:39 Harbiye Açıkhava'da Rock Rüzgarı Harbiye Açıkhava'da Rock Rüzgarı Harbiye Açıkhava Konserleri hız kesmeden devam ediyor. 27 Temmuz Perşembe günü Harbiye'de sahne alacak olan Duman Grubu, sevenlerine unutulmaz bir konser yaşatacak.
 • 26 Temmuz 2017 10:43 Duman Grubu Muhteşem Performansıyla Harbiye'yi Sallayacak Duman Grubu Muhteşem Performansıyla Harbiye'yi Sallayacak Kerki Production ve Solfej Organizasyon'un düzenlediği Harbiye Açıkhava Konserleri hız kesmeden devam ediyor. 27 Temmuz Perşembe günü Harbiye'de sahne alacak olan Duman Grubu, sevenlerine unutulmaz bir konser yaşatacak.
 • 24 Temmuz 2017 11:21 Harbiye Konserleri İstanbul Gecelerini Renklendirecek Harbiye Konserleri İstanbul Gecelerini Renklendirecek İstanbul yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan Harbiye Açıkhava konserleri yine birbirinden ünlü isimleri sevenleriyle buluşturacak. Temmuz ayında Kerki Production ve Solfej Organizasyon tarafından düzenlenecek konserlerde, Sertab Erener, Sibel Can, Goran Bregovic, Duman ve Pentagram sevilen şarkılarını İstanbullular için seslendirecek.
 • 04 Temmuz 2017 09:22 Temmuz Ayında Birbirinden Ünlü İsimler Sahne Alacak İstanbul yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan Harbiye Açıkhava konserleri yine birbirinden ünlü isimleri sevenleriyle buluşturacak.
 • 23 Mayıs 2017 10:11 Duman Silifkelilere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı Duman Silifkelilere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı Rock müziğinin sevilen grubu Duman, etkileyici ve akustik performansıyla Silifkelileri coşturdu.
 • 23 Mayıs 2017 09:56 Duman, Silifkelilere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı Duman, Silifkelilere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı Rock müziğinin sevilen grubu Duman, etkileyici ve akustik performansıyla Silifkelileri coşturdu.
 • 23 Mayıs 2017 09:55 Duman, Silifkelilere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı Duman, Silifkelilere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı Duman, Silifkelilere unutulmaz bir gece yaşattı 44. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivalinin üçüncü gününde sahne alan Duman grubu, gece geç saatlere kadar sergilediği performansıyla Silifkelileri coşturduMERSİN - Rock müziğinin sevilen grubu Duman, etkileyici ve akustik...
 • 08 Mart 2017 15:54 Saadet Partisi'nden Duman Grubu'nun Vereceği Konsere Tepki Saadet Partisi'nden Duman Grubu'nun Vereceği Konsere Tepki Saadet Partisi Van Gençlik Kolları Başkanlığı, Duman Grubu’nun vermeyi planladığı konserin iptalini istedi.
 • 27 Aralık 2016 15:50 Motto Müzik'e konuşan Duman'dan yeni yıl sürprizleri: Motto Müzik'e konuşan Duman'dan yeni yıl sürprizleri: Motto Müzik'in ses getiren programlarından Yekta Kopan'la Noktalı Virgül'e konuk olan ünlü rock grubu 'Duman', uzun bir aradan sonra sessizliğini bozdu.
 • 29 Ağustos 2016 01:37 İzmirliler Duman'la Coştu İzmirliler Duman'la Coştu İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Yer altı Otopark Üstü Çim Alanı'nda gerçekleşen konserde Duman Grubu İzmirlilere unutulmaz bir konser verdi
 • 26 Ağustos 2016 17:16 Edremit Duman'ı Sahneden İndirmediler Edremit Duman'ı Sahneden İndirmediler Duman'ı sahneden indirmedilerBALIKESİR'in Edremit İlçesi Altınkum Mahallesi kumsalında düzenlenen Zeytinli Rock Festivali'nde sahne alan Duman grubu, yoğun istek üzerine konserin ardından tekrar sahneye çıkarak şarkı söylemeye devam etti.
 • 26 Ağustos 2016 15:38 Hayranları, Duman Grubu'nu Sahneden İndirmedi Hayranları, Duman Grubu'nu Sahneden İndirmedi Edremit İlçesi Altınkum Mahallesi kumsalında sevenleri ile buluşan Duman Grubu, sahneden ayrılırken alandakilerin 5 dakika boyunca tezahürat etmesine dayanamayıp konsere devam etti.
 • 09 Ağustos 2016 21:52 Yiğit Okan Demirel 'Bu Akşam' Yiğit Okan Demirel 'Bu Akşam' Yiği Okan Demirel, katıldığı Rising Star Türkiye ses yarışmasında Duman Grubu'nun 'Bu Akşam' isimli parçasını seslendirdi ve %73 oy alarak Rising Star Türkiye'de yoluna devam etti.
 • 14 Temmuz 2016 15:43 Kaan Söyledi Kıvılcım Oynadı Kaan Söyledi Kıvılcım Oynadı Türk Rock Müziği'nin sevilen grubu Duman Bodrum'da sahne aldı. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Duman grubu solisti Kaan Tangöze'nin sevgilisi ise yerinde duramadı.
 • 13 Nisan 2016 12:08 İzmir, Grup Duman ile Coşacak İzmir, Grup Duman ile Coşacak Rock müziğin sevilen grubu Duman, uzun bir aradan sonra İzmir’e konuk oluyor.
 • 22 Mart 2016 10:25 Seçkin Piriler, Eski Eşini Uyardı: Çocuklarım O Kadını Görmeyecek Seçkin Piriler, Eski Eşini Uyardı: Çocuklarım O Kadını Görmeyecek Seçkin Piriler 6 yıllık eşi, Duman Grubu'nun solisti KaanTangöze'den ihanet yüzünden 10 gün önce boşanmıştı
 • 14 Mart 2016 15:09 Kıvılcım Ural: Yaşadıklarımın Sonuna Kadar Arkasındayım Kıvılcım Ural: Yaşadıklarımın Sonuna Kadar Arkasındayım Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze ile ilişkisi gündemde olan şarkıcı Kıvılcım Ural, kendisini yuva yıkan kadın gibi gösteren medyada yer alan haberlere tepki gösterdi
 • 12 Ocak 2016 10:15 Seçkin Piriler: Kaan Boşanmak İstemiyor Seçkin Piriler: Kaan Boşanmak İstemiyor Duman Grubu'nun solisti olan eşi Kaan Tangöze'nin, Kıvılcım Ural ile el ele yakalanmasından sonra evliliği sarsılan eski manken Seçkin Piriler'den şaşırtan boşanma açıklaması! "KAAN BOŞANMAK İSTEMİYOR" Yaşadığı sıkıntılı süreç nedeniyle oldukça zayıfladığı görülen Piriler, önceki gün katıldığı bir davette boşanma sorularına şaşırtıcı bir cevap verdi
 • 04 Ocak 2016 12:47 Seçkin Piriler Bebeğini Barda Uyuttu! Seçkin Piriler Bebeğini Barda Uyuttu! ARTIK BİRARAYA GELMİYORLAR Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze ile Seçkin Piriler 27 Mart 2010'da evlenmişti
 • 27 Kasım 2015 09:01 Ünlü Mankenle Evli Olan Duman Grubunun Solisti, Eşini Aldatırken Yakalandı Ünlü Mankenle Evli Olan Duman Grubunun Solisti, Eşini Aldatırken Yakalandı Manken Seçkin Piriler'le evli olan Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze, önceki akşam kaçamak yaparken yakalandı. Ünlü rock'çı 5 yıllık evli ve 2 çocuk babası.
 • 28 Ağustos 2015 16:20 Bodrum - Duman Halikarnas'da Konser Verdi Bodrum - Duman Halikarnas'da Konser Verdi Duman Halikarnas'da konser verdi MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde konser veren rock grubu Duman, Bodrumlu gençleri ve tatilcileri coşturdu.