Ava giden balıkçıdan bir daha haber alınamadı! Ceset parçaları nehirdeki timsahın karnında bulundu - Son Dakika

Ava giden balıkçıdan bir daha haber alınamadı! Ceset parçaları nehirdeki timsahın karnında bulundu

22.10.2021 16:53
Ava giden balıkçıdan bir daha haber alınamadı! Ceset parçaları nehirdeki timsahın karnında bulundu

Brezilya'da birkaç gündür kendisinden haber alınamayan balıkçının ceset parçaları, bir timsahın karnından çıktı. Balıkçının korsanların saldırısına uğradıktan sonra nehre atıldığı, sonrasında timsahlar tarafından yenilerek yaşamını yitirdiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Brezilya'da Elias Araujo isimli balıkçı Amazon ormanında bulunan Rio Negro nehrinde kayığı ile balık avladığı sırada yedi korsanın saldırısına uğradı. İddiaya göre korsanlar kayığına el koyduktan sonra balıkçıyı suya attı.

BALIKÇININ PARÇALARI TİMSAHIN KARNINDAN ÇIKTI

Korkunç olayı, bir insana ait kalıntıların timsah tarafından yendiğini gören vatandaşlar ortaya çıkardı. Ekipler tarafından sudan çıkarılan timsahın karnından çıkan parçaların 16 ekim tarihinden bu yana kayıp olan Elias'a ait olduğu tespit edildi.

BALIKÇININ NASIL ÖLDÜĞÜ HENÜZ BİLİNMİYOR

Elias'ın saldırganlar tarafından öldürüp suya mı atıldı yoksa kaçarken suya düşüp timsah tarafından mı parçalandı henüz bilinmiyor. Polis saldırganların yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

ARKADAŞI DA SALDIRIYA UĞRAMIŞ

Korsanlar tarafından saldırıya uğrayan Elias'ın arkadaşı Portal Tucuma'da saldırganlardan kaçtıktan bir gün sonra ormanda sağ bulundu. Bulunduğunda şok geçirdiği için iki gün hastanede tedavi altında tutuldu.

Ava giden balıkçıdan bir daha haber alınamadı! Ceset parçaları nehirdeki timsahın karnında bulundu

Son Dakika Dünya Ava giden balıkçıdan bir daha haber alınamadı! Ceset parçaları nehirdeki timsahın karnında bulundu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Dünyanın en tehlikeli maddesi Tekirdağ'da! Jandarma 2 kilogram kaliforniyum ele geçirildi 17:42 Dünyanın en tehlikeli maddesi Tekirdağ'da! Jandarma 2 kilogram kaliforniyum ele geçirildi Habertürk spikeri hatasını anlayınca izleyicilerden özür diledi 17:39 Habertürk spikeri hatasını anlayınca izleyicilerden özür diledi 18 gündür haber alınamayan genç kız için özel ekip kuruldu 17:30 18 gündür haber alınamayan genç kız için özel ekip kuruldu Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı 16:17 Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı
Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı
Advertisement