Metaverse dünyasında devrim niteliğinde gelişme! Bu bir ilk - Son Dakika

Metaverse dünyasında devrim niteliğinde gelişme! Bu bir ilk

17.12.2021 16:36

Son zamanlarda Metaverse kavramını duymayan kalmamıştır. Zira, Facebook'un da dahil olduğu birçok teknoloji devinin şimdiden yerini aldığı bu kavram, son zamanların en popüler konusu haline geldi. Sanal dünya ile gerçek hayatın birleşim noktası olan Metaverse'de bir ilk gerçekleşti. Amerikalı çift Metaverse'de evlendi.

Kovid-19 salgınının hayatımızdaki pek çok alışkanlığı değiştirdi. Ancak yakın zamanda bu değişikliklerin bir sonucuna daha şahit olduk; Sanal düğün.

KARANTİNA ŞARTLARI ONLARI YENİ BİR ARAYIŞA İTTİ

Karantina tedbirleri kapsamında eski eğlenceli ve gösterişli düğünlerimizi yapmaktan çok uzaktık. Bu durumsa Amerika'lı Traci Gagnon ve Dave Gagnon çiftini, yeni bir arayışa itti.

Metaverse dünyasında devrim yaratacak gelişme! Bir ilk gerçekleşti

SANAL DÜNYADA BİR İLK

Çift Metaverse evreninde bir ilki gerçekleştirdi. Amerikalı Traci Gagnon ve Dave Gagnon çifti, sanal dünyada tanışıp başlattıkları ilişkilerini, yine sanal dünyada mutlu sona erdirdiler.

Metaverse dünyasında devrim yaratacak gelişme! Bir ilk gerçekleşti

METAVERSE NEDİR?

Metaverse özünde Matrix gibi sanal bir evreni ifade eder. Metaverse size o evrende yaşama, çalışma ve kazanma gibi imkanlar sunar. Metaverse teknolojinin şu anda izin verdiği ölçüde bir gerçekçi deneyim yaşatmayı amaçlar.

Metaverse dünyasında devrim yaratacak gelişme! Bir ilk gerçekleşti
YORUMLAR
500
Sara Arfaoui ile İlkay Gündoğan Balıkesir'de Türk adetlerine göre düğün yapacak Sara Arfaoui ile İlkay Gündoğan Balıkesir'de Türk adetlerine göre düğün yapacak Maymun çiçeği: ABD'de virüse maruz kaldığını düşünen herkese aşı tavsiyesi Maymun çiçeği: ABD'de virüse maruz kaldığını düşünen herkese aşı tavsiyesi Çivril'deki lavanta bahçesi düğün fotoğrafları için doğal stüdyo oldu Çivril'deki lavanta bahçesi düğün fotoğrafları için doğal stüdyo oldu

Son Dakika Dünya Metaverse dünyasında devrim niteliğinde gelişme! Bu bir ilk - Son Dakika


Advertisement