Suudi Arabistan'da kar yağdı, halk sevinçten sokağa döküldü - Son Dakika

Suudi Arabistan'da kar yağdı, halk sevinçten sokağa döküldü

04.01.2022 11:44

Suudi Arabistan'da kar yağışı etkisi gösterdi.. Halk sokaklarda karın keyfini çıkarırken, yaklaşık 10 kişilik bir grubun yoğun kar yağışı altında seslendirdiği geleneksel şarkı eşliğindeki dans videosu sosyal medyada gündem oldu.

Suudi Arabistan'ın Tebük kentinde 2 gündür etkili olan kar yağışı, sokakları beyaza boyadı. Halk, 2022 yılının ilk karını kutlarken, geleneksel dans gösterileri yapıldı.

ACİL DURUM PLANI HAZIRLANDI

Hükümet yetkilileri, kar yağışı nedeniyle yollardaki denetimi arttırdı ve bölge valisi talimatıyla acil durum planı hazırlandı. Afet ve kriz yönetim merkezi ise, sert hava koşulları nedeniyle halka dikkatli olunması gerektiği çağrısında bulundu.

DANS GÖRÜNTÜSÜ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Sosyal medyaya düşen ve yaklaşık 10 kişilik bir grubun yoğun kar yağışı altında geleneksel bir şarkı seslendirerek dans ettikleri video ise büyük ses getirdi.

YORUMLAR
500
Fas'ta ilk defa maymun çiçeği virüsü şüphesi kaydedildi Fas'ta ilk defa maymun çiçeği virüsü şüphesi kaydedildi Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Suudi Arabistanlı mevkidaşıyla telefonda görüştü Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Suudi Arabistanlı mevkidaşıyla telefonda görüştü Suudi Arabistan'dan 16 ülkeye Covid-19 yasağı Suudi Arabistan'dan 16 ülkeye Covid-19 yasağı

Son Dakika Dünya Suudi Arabistan'da kar yağdı, halk sevinçten sokağa döküldü - Son Dakika


Advertisement