Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika EEG haberleri, EEG son dakika, son dakika EEG

Son Dakika Eeg Haberleri

Son dakika Eeg haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son eeg haberleri anında burada.


 • 07.09.2023 07 Eyl 16:21 Nörogörüntüleme Teknolojileri Hastaların Tedavisine Katkı Sağlayabilir

  Nörogörüntüleme Teknolojileri Hastaların Tedavisine Katkı Sağlayabilir Münih LMU Kliniği'nden Prof. Dr. Oliver Pogarell ve diğer araştırmacılar, nörogörüntüleme teknolojilerinin hastaların tanı ve tedavisine nasıl katkı sağlayabileceğini ele aldı. EEG gibi kolay, erişilebilir ve düşük maliyetli araçların kullanılması hedefleniyor.

 • 05.09.2023 05 Eyl 12:09 Prof. Monte Buchsbaum'a Fahri Doktora Unvanı Verildi

  Prof. Monte Buchsbaum'a Fahri Doktora Unvanı Verildi Üsküdar Üniversitesi, sinirbilim çalışmalarına katkılarından dolayı Prof. Monte Buchsbaum'a Fahri Doktora unvanı verdi. Buchsbaum, kişiselleştirilmiş tıbbın önemini vurgulayarak, EEG gibi bilimsel ölçme tekniklerinin kullanılması gerektiğini belirtti.

 • 04.09.2023 04 Eyl 17:28 "BaCI Konferansı" İstanbul'da başladı

  'BaCI Konferansı' İstanbul'da başladı 6. Temel Klinik ve Çok Modelli Görüntüleme (Basic Clinical and Multimodal Imaging, BaCI) Konferansı Üsküdar Üniversitesi NP Sağlık Yerleşkesinde başladı.

 • 31.08.2023 31 Ağu 16:21 Üsküdar Üniversitesi NP Sağlık Yerleşkesinde 6. Temel Klinik ve Çok Modelli Görüntüleme Kongresi Hazırlıkları Sürüyor

  Üsküdar Üniversitesi NP Sağlık Yerleşkesinde 6. Temel Klinik ve Çok Modelli Görüntüleme Kongresi Hazırlıkları Sürüyor Üsküdar Üniversitesi NP Sağlık yerleşkesinde 3-7 Eylül'de gerçekleştirilecek olan 6. Temel Klinik ve Çok Modelli Görüntüleme Kongresi için hazırlıklar devam ediyor. Kongre, nöroelektrofizyolojik teknikleri kullanan klinisyenleri, araştırmacıları ve bilim insanlarını bir araya getirecek.

 • 21.08.2023 21 Ağu 11:10 Teknopark Ankara'da Genç Girişimci Yerli EEG Başlığı Üretiyor

  Teknopark Ankara'da Genç Girişimci Yerli EEG Başlığı Üretiyor Teknopark Ankara İvedik OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Ensar Çalışan, yerli imkanlarla elektroensefalografi (EEG) başlığı üretmek için şirket kurdu. Çalışan, Türkiye'nin ilk yerli EEG başlığını üretmeyi hedeflediğini belirtti. Şirketin adını 'NeuraTurk Teknoloji ve Elektronik AŞ' olarak belirleyen Çalışan, AR-GE çalışmalarını Teknopark Ankara'da sürdüreceklerini açıkladı. Çalışan, yerli ürün ihtiyacını karşılamak amacıyla bu projeyi hayata geçirdiklerini ifade etti. Ayrıca, gençlere destek verilmesinin önemine vurgu yaparak, Cumhurbaşkanı, Milli Eğitim Bakanı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Teknopark Ankara ve İvedik OSB Başkanı'na teşekkür etti.

 • 14.08.2023 14 Ağu 15:28 Video EEG Monitorizasyon Epileptik Nöbetlerin Belirlenmesinde Altın Standarttır

  Video EEG Monitorizasyon Epileptik Nöbetlerin Belirlenmesinde Altın Standarttır Medical Point Gaziantep Hastanesi Nöroloji Uzm. Dr. Hakan Bozkurt, Video EEG Monitorizasyon'un epileptik nöbet tipini belirlemede altın standartta olduğunu, nöbetlere eşlik eden özellikleri incelemek için de bu işlemin kullanıldığını bildirdi. Epilepsi rahatsızlığının halk arasında 'sara hastalığı' olarak da bilindiğini ve kronik bir hastalık olduğunu belirten Bozkurt, epilepsinin beyindeki ani ve kontrolsüz elektriksel boşalmalar sonucu istemsiz kasılmalar ve bilinç değişiklikleriyle kendini gösterdiğini ifade etti. Bozkurt, Video EEG Monitorizasyon yönteminin epilepsi tanısı ve tedavi stratejisinin belirlenmesinde önemli bir rol oynadığını ve dirençli epilepsi hastalarında sorumlu epileptojenik odağın belirlenerek cerrahiye alınmasında kullanıldığını söyledi.

 • 02.08.2023 02 Ağu 17:24 Gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor

  Gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, deneyimli sağlık kadrosu ve hasta odaklı yaklaşımıyla nitelikli sağlık hizmetlerini her geçen gün daha da geliştiriyor.

 • 31.07.2023 31 Tem 20:07 Apple'ın yeni patentiyle AirPods, beyin dalgalarını okuyabilecek

  Apple'ın yeni patentiyle AirPods, beyin dalgalarını okuyabilecek Temmuz ayında verilen yeni bir Apple patenti, AirPods kulaklık serisine ekstra sağlık izleme özellikleri ekleme konusundaki düşünceleri ortaya koyuyor. Patent, çeşitli biyosinyalleri okuyacak olan kulakiçi kulaklıkların her tarafına dağılmış küçük elektrotların nihai kullanımını açıklıyor. Bu patente göre gelecekte çıkacak AirPods'lar beyin dalgalarını okuyabilecek ve buna göre işlem yapabilecek. Apple, söz konusu küçük elektrotların hem kablolu hem de kablosuz kulaklık muhafazasının her yerine yerleştirilmesinin patentini aldı. Açıklama ayrıca, hem aktif hem de referans elektrotların, bir kullanıcının kulak şekli özelliklerine göre ayrı ayrı yapılandırılması gerekebileceği hususunda da uyarıda bulunuyor. Biyosinyal ölçüm cihazları, kulaklıkların ucuna da yerleştirilebilirken, Apple, kullanıcının elektroensefalografiyi veya diğer ölçüm oturumlarını başlatmak veya bitirmek için yan tarafa nasıl dokunabileceğini gösteriyor. Apple'ın kullanıcı beyin dalgalarını ve diğer biyosinyallerini nasıl ölçeceğini planlamak için çok çalışması gerekirken bunların hepsi şimdilik fikir alanında.

 • 17.07.2023 17 Tem 17:16 Bitlis'te Tır ile Hafif Ticari Araç Çarpıştı: 3 Yaralı

  Bitlis'te Tır ile Hafif Ticari Araç Çarpıştı: 3 Yaralı Bitlis'in Tatvan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, tır ile hafif ticari araç çarpıştı. Kazada, hafif ticari araçta bulunan 3 kişi yaralandı. Olay yerine AFAD, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar, Tatvan Devlet Hastanesine kaldırıldı ve hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi.

 • 17.07.2023 17 Tem 16:37 Bitlis'te TIR ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı

  Bitlis'te TIR ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı Bitlis'in Tatvan ilçesinde meydana gelen kazada, hafif ticari araç ile TIR çarpıştı. Kazada, araçta bulunan 3 kişi yaralandı ve hastaneye sevk edildi.

 • 17.07.2023 17 Tem 15:40 Bitlis'te Tır ve Kamyonet Çarpışması: 3 Yaralı

  Bitlis'te Tır ve Kamyonet Çarpışması: 3 Yaralı Bitlis'in Tatvan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, tır ile kamyonet çarpıştı. Kazada, 3 kişi yaralandı. Yaralılar, AFAD ve 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulanslarla Tatvan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kaza sonucunda araç kullanılamaz hale geldi ve soruşturma başlatıldı.

 • 14.07.2023 14 Tem 11:36 İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji Laboratuvarları Açıldı

  İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji Laboratuvarları Açıldı İstanbul Gelişim Üniversitesi, Klinik Psikoloji Laboratuvarı ve Beyin, Biliş ve Davranışsal Bilim Laboratuvarı'nın açılışını gerçekleştirdi. Öğrenciler, bu laboratuvarlarda teorik bilgilerini pratikte deneyimleyebilecek ve nöropsikolojik çalışmalar yaparak EEG cihazıyla araştırmalar gerçekleştirebilecekler. EEG cihazının kullanımı ve yorumlanması konusunda eğitim verildi. Ayrıca, kanser ve MS hastalığı olan bireylerin hafıza, dikkat ve odaklanma gibi alanlarını geliştirmek amacıyla bir çalışma tasarlanması da planlanıyor.

 • 16.06.2023 16 Haz 12:11 Medical Point Gaziantep Hastanesi'ne Nöroloji Uzmanı Atandı

  Medical Point Gaziantep Hastanesi'ne Nöroloji Uzmanı Atandı Nöroloji Uzm. Dr. Hakan Bozkurt, Medical Point Gaziantep Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı. Bozkurt, nörolojik hastalıklarda nöral terapi uygulamaları gibi konularda deneyime sahip bir uzman olarak biliniyor.

 • 30.05.2023 30 May 12:40 Riskli bebeklerin nörolojik takibi ihmal edilmemeli

  Riskli bebeklerin nörolojik takibi ihmal edilmemeli Medical Point Gaziantep Hastanesi Çocuk Nörolojisi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet İbrahim Turan, doğum öncesi anne karnında, doğum esnasında ya da doğum sonrası dönemlerde enfeksiyon, genetik ya da solunum sıkıntılarıyla karşılaşan bebeklerin "riskli bebek" olarak tanımlandığını belirterek, "Riskli bebeklerin nörolojik takibi ihmal edilmemeli." ifadesini kullandı.

 • 08.05.2023 08 May 12:13 Atatürk Üniversitesi Teknofest'ten derecelerle döndü

  Atatürk Üniversitesi Teknofest'ten derecelerle döndü Bu yıl 6'ncısı düzenlenen TEKNOFEST, 27 Nisan-1 Mayıs 2023 tarihlerinde İstanbul Atatürk Havalimanında gerçekleşti.

 • 15.04.2023 15 Nis 15:22 Üsküdar Üniversitesi, "Uluslararası Hesaplamalı Nörobilim Sempozyumu" düzenledi

  Üsküdar Üniversitesi, 'Uluslararası Hesaplamalı Nörobilim Sempozyumu' düzenledi Üsküdar Üniversitesi tarafından yerli ve yabancı önemli bilim insanlarının katılımıyla "Uluslararası Hesaplamalı Nörobilim Sempozyumu" düzenlendi.

 • 04.04.2023 04 Nis 15:43 Van'daki hastalar gereksiz tetkiklerden kurtuluyor

  Van'daki hastalar gereksiz tetkiklerden kurtuluyor Van'daki hastalar gereksiz tetkiklerden kurtuluyor Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kas ve sinir sistemini ilgilendiren rahatsızlıkların teşhis edilmesine yönelik hizmet veren klinik nörofizyoloji, hastaları gereksiz tetkiklerden kurtarıyor.

 • 15.03.2023 15 Mar 10:35 Diyarbakır'da epilepsi hastalarına video EEG sistemi ile tanı konuluyor

  Diyarbakır'da epilepsi hastalarına video EEG sistemi ile tanı konuluyor Diyarbakır'da epilepsi hastalarına video EEG sistemi ile tanı konuluyorDİYARBAKIR Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı İrem Erkent, video EEG'nin epilepsi ataklarda hastalığa erken tanı koyulmasında önemli rol oynadığını belirtti.

 • 18.01.2023 18 Oca 15:29 Dünyanın en ateşli büyükannesi Gine Stewart'tan sınırları zorlayan paylaşım

  Dünyanın en ateşli büyükannesi Gine Stewart'tan sınırları zorlayan paylaşım Instagram'da yaptığı paylaşımlardan dolayı kendisine "dünyanın en ateşli büyükannesi" lakabı takılan fenomen Gine Stewart, son olarak tamamen çıplak fotoğraf paylaşarak iyice sınırları zorladı.

 • 04.01.2023 04 Oca 11:17 50 milyonluk vurgunda 24 tutuklama

  50 milyonluk vurgunda 24 tutuklama 50 milyonluk vurgunda 24 tutuklama Bilecik merkezli 8 ilde düzenlenen dolandırıcılık operasyonunda gözaltına alınan dün adliyeye sevk edilen 26 şüpheliden 24'ü tutuklandı.

 • 26.12.2022 26 Ara 10:10 'Bi' Fikrim Var' yarışmasında kazanan projeler açıklandı

  'Bi' Fikrim Var' yarışmasında kazanan projeler açıklandı BSH Türkiye tarafından Kodluyoruz Derneği iş birliğiyle gerçekleştirilen Bi' Fikrim Var' beyaz eşya teknolojileri yarışmasında uzun maratonun sonuna gelindi.

 • 17.12.2022 17 Ara 09:20 Sürücülerin beyin fonksiyonları yeni nesil araçlara ilham olacak

  Sürücülerin beyin fonksiyonları yeni nesil araçlara ilham olacak Sürücülerin beyin fonksiyonları yeni nesil araçlara ilham olacak Sürücülerin hangi yollarda beynini daha fazla kullandığı ortaya çıktı Sürücülerin beyin fonksiyonları boş yolda daha çok etkileşim gösteriyor Bursa Uludağ Üniversitesi'nde görev yapan akademisyenler, farklı trafik ve yol...

 • 14.12.2022 14 Ara 11:15 Zamansız uyku hali iş ve trafik kazalarına sebep olabilir

  Zamansız uyku hali iş ve trafik kazalarına sebep olabilir Zamansız uyku hali iş ve trafik kazalarına sebep olabilir Gündüz aşırı uyku ve yarı uyku hali eğiliminde olmanın halk arasında sıklıkla görülen bir hastalık olduğunu belirten uzmanlar, günlük yaşamı kimi zaman olumsuz etkilediğini kimi zaman da iş ve trafik kazalarına yol açtığının altını çizdi.

 • 04.11.2022 04 Kas 09:48 Beyin ve omurilik arasında yeni bir bağlantı olabileceği ortaya çıktı

  Beyin ve omurilik arasında yeni bir bağlantı olabileceği ortaya çıktı Beyin ve omurilik arasında yeni bir bağlantı olabileceği ortaya çıktı Fizyoterapist Gülşah Konakoğlu doktora tezi için yaptığı araştırmalar sonucunda beyin ile iç organlar arasında bağlantıyı sağlayan vücuttaki en uzun sinir olan vagus ile beyinde motor hareketleri denetleyen kortikospinal...

 • 03.11.2022 03 Kas 13:07 SPOR The NBA Exhibition İstanbul'da kapılarını açtı

  SPOR The NBA Exhibition İstanbul'da kapılarını açtı SPOR The NBA Exhibition İstanbul'da kapılarını açtıLarry O'Brien NBA Şampiyonluk Kupası Türkiye'ye geldiDavid Watts: NBA, Türk oyuncuların da olmasıyla globalliğini bir kez daha kanıtladıSelen Tamer Lakay: The NBA Exhibition artık İstanbul'daMerve Timurlenk Şengül: The NBA Exhibition'ı...

 • 17.10.2022 17 Eki 09:55 Gelişim Üniversitesi'nden satın alma eğilimlerine ilişkin bilgilendirme

  Gelişim Üniversitesi'nden satın alma eğilimlerine ilişkin bilgilendirme İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Uygulamalı Bilimler Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü'nden Dr. Öğr.

 • 13.08.2022 13 Ağu 12:24 Kadıköy'de hafif ticari araçla çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı

  Kadıköy'de hafif ticari araçla çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı Kadıköy'de hafif ticari araç ile motorlu kuryenin çarpıştığı kazada, motosiklet sürücüsü yaralandı.

 • 29.03.2022 29 Mar 13:11 Kırklareli'nde tartışma kanlı bitti

  Kırklareli'nde tartışma kanlı bitti Kırklareli'nde tartıştığı kişiyi av tüfeğiyle yaralayan kişi gözaltına alındı.

 • 29.03.2022 29 Mar 10:38 Tartıştığı kişiyi tüfekle yaralayıp köpeğini öldüren zanlı yakalandı

  Tartıştığı kişiyi tüfekle yaralayıp köpeğini öldüren zanlı yakalandı Kırklareli'nde tartıştığı kişiyi av tüfeğiyle yaralayıp köpeğini telef eden şüpheli gözaltına alındı.

 • 28.03.2022 28 Mar 12:16 Ankara Atatürk Sanatoryum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği tam teşekküllü olarak hizmete başladı

  Ankara Atatürk Sanatoryum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği tam teşekküllü olarak hizmete başladı Ankara Atatürk Sanatoryum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği tam teşekküllü olarak hizmete başladıANKARA Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği tam teşekküllü olarak hizmete başladı.

 • 25.03.2022 25 Mar 13:36 "Epilepsi tanısı 24 saat içinde en az iki nöbetle kesinleşebilir"

  'Epilepsi tanısı 24 saat içinde en az iki nöbetle kesinleşebilir' Epilepsinin beyinde sıradışı elektriksel aktivite ya da elektriksel devre olduğunu söyleyen Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Oğuzhan Onultan, "Epilepsi tanısının kesinleşmesi için hastanın 24 saat içinde en az iki nöbet geçirmiş olmanız gerekir" dedi.

 • 25.03.2022 25 Mar 11:18 Dr. Kahya: "Epilepsi genellikle zeka ve diğer beceriler üzerinde olumsuz etki oluşturmaz"

  Dr. Kahya: 'Epilepsi genellikle zeka ve diğer beceriler üzerinde olumsuz etki oluşturmaz' Medline Adana Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Mehmet Kahya, epilepsi hastalarının nöbetler dışında tamamen normal bir yaşam sürdüklerini belirterek, "Epilepsi genellikle zeka ve diğer beceriler üzerinde olumsuz etki oluşturmaz" dedi.

 • 21.03.2022 21 Mar 10:03 Son dakika haberi! Bu cihaz sayesinde polis sorgusuna artık gerek kalmayabilir

  Son dakika haberi! Bu cihaz sayesinde polis sorgusuna artık gerek kalmayabilir Son dakika yerel haberine göre Bu cihaz sayesinde polis sorgusuna artık gerek kalmayabilirESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr.

 • 06.03.2022 06 Mar 10:44 14 YIL ÖNCE İKİZİ İLE OYNARKEN BAŞINDAN VURULAN KÜBRA, HAYATA SARILDI

  14 YIL ÖNCE İKİZİ İLE OYNARKEN BAŞINDAN VURULAN KÜBRA, HAYATA SARILDI DENİZLİ'de 14 yıl önce ikiziyle oyuncak sandıkları tabancayla oynarken, ateş almasıyla kurşunun başına isabet etmesi sonucu dirençli epilepsi hastası olan Kübra Soykan (16), ketojenik diyet sayesinde ağır nöbetlerinden kurtuldu.

 • 23.02.2022 23 Şub 21:24 Ölüm anında beyni incelenen adam, sadece güzel günleri düşünmüş!

  Ölüm anında beyni incelenen adam, sadece güzel günleri düşünmüş! Bilim insanları, 87 yaşında yaşamını yitiren epilepsi hastası adamın ölmeden hemen önce ne düşündüğü öğrenmek için beynini inceledi. Adamın ölmeden 15 dakika önce geçmişteki güzel günlerini hatırlaması, duyanları çok şaşırttı.

 • 23.02.2022 23 Şub 11:38 Bilim insanları, ölen bir insanın beyin aktivitelerini ilk kez görüntüledi

  Bilim insanları, ölen bir insanın beyin aktivitelerini ilk kez görüntüledi Bilim insanları, ölmekte olan bir insanın beyninin aktivitelerini ilk kez kayıt altına aldı.

 • 21.02.2022 21 Şub 19:45 Turgut Özal Tıp Merkezi EEG Ünitesi yeni yerinde hizmete girdi

  Turgut Özal Tıp Merkezi EEG Ünitesi yeni yerinde hizmete girdi İnönü Üniversitesi Turgut Özal Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Çocuk Nöroloji Bilim Dalı EEG Ünitesi yeni yerine taşındı.

 • 19.02.2022 19 Şub 12:57 Kaza sonrası yatağa bağımlı halde taburcu olan 3,5 yaşındaki çocuk, uygulanan tedavi ile yürümeye başladı

  Kaza sonrası yatağa bağımlı halde taburcu olan 3,5 yaşındaki çocuk, uygulanan tedavi ile yürümeye başladı Kaza sonrası yatağa bağımlı halde taburcu olan 3,5 yaşındaki çocuk, uygulanan tedavi ile yürümeye başladı Samsun'da geçirdiği bir kaza sonrası yatağa bağımlı halde taburcu olan 3,5 yaşındaki çocuk, uygulanan tedavi ile yürümeye başladı.

 • 17.02.2022 17 Şub 12:12 Alman sendika yüksek fiyatlar nedeniyle enerji çekleri talep ediyor

  Alman sendika yüksek fiyatlar nedeniyle enerji çekleri talep ediyor Alman Maden Kimya Enerji İşleri Sendikası (IG-BCE), yüksek enerji fiyatları nedeniyle enerji çekleriyle kapsamlı bir önlem paketi çağrısında bulundu.

 • 15.02.2022 15 Şub 11:20 Vücutta ani kasılmalar epilepsi habercisi olabilir

  Vücutta ani kasılmalar epilepsi habercisi olabilir Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi Nöroloji Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Nicer Korkut Bıçak, epilepsinin doğuştan ya da sonradan edinilmiş olabileceğini belirterek, "Vücutta ani kasılmalar, ağız-kol veya bacakta istemsiz hareketler, bilinç kaybı, gözlerin bir noktaya sabitlenmesi, ağızdan...

 • 13.02.2022 13 Şub 10:46 "Aşırı kafein tüketimi epilepsiyi tetikliyor"

  'Aşırı kafein tüketimi epilepsiyi tetikliyor' NÖROLOJİ Uzmanı Doç. Dr. Hatice Köse Özlece, halk arasında 'sara' olarak bilinen epilepsi hastalığının her yaşta görülebileceğine dikkat çekti.

 • 08.02.2022 08 Şub 10:12 "Epilepsi, çocuklarda 16 yaşa kadar en sık görülen nörolojik hastalık"

  'Epilepsi, çocuklarda 16 yaşa kadar en sık görülen nörolojik hastalık' 8 Şubat Dünya Epilepsi günü nedeniyle açıklamalarda bulunan Altınbaş Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Emir Ruşen, epilepsinin çocuklarda 16 yaşa kadar en sık görülen nörolojik hastalık olduğuna dikkat çekti.

 • 31.01.2022 31 Oca 14:37 Genç kız hastane bahçesindeki araçların yolunu kesip olay çıkarttı

  Genç kız hastane bahçesindeki araçların yolunu kesip olay çıkarttı Samsun'da annesi ile hastaneye gelen 18 yaşındaki genç kız hastane bahçesinde araçların yolunu kesip olay çıkarttı. Vatandaşların duruma tepki göstermesiyle taraflar arasında arbede çıktı, genç kız kendini yere attı. Hastane polisi, jandarma ve özel güvenlik görevlileri genç kızı güçlükle sakinleştirdi.

 • 19.01.2022 19 Oca 11:22 Tarsus'ta zincirleme kaza; 13 yaralı

  Tarsus'ta zincirleme kaza; 13 yaralı MERSİN'in Tarsus ilçesinde yolcu otobüsü, tanker ve TIR'ın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi.

 • 19.01.2022 19 Oca 08:53 TEM Otoyolu'nda zincirleme kaza: 13 yaralı

  TEM Otoyolu'nda zincirleme kaza: 13 yaralı Mersin'in Tarsus ilçesinde TEM Otoyolu Damlama mevkiinde meydana gelen zincirleme kazada 13 kişi yaralandı.

 • 19.01.2022 19 Oca 02:53 Tarsus'ta zincirleme kaza: 13 yaralı

  Tarsus'ta zincirleme kaza: 13 yaralı MERSİN'in Tarsus ilçesinde yolcu otobüsü, tanker ve TIR'ın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi.

 • 19.01.2022 19 Oca 01:11 Zincirleme trafik kazasında 14 kişi yaralandı

  Zincirleme trafik kazasında 14 kişi yaralandı Mersin'in Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan 14 kişi hastanelere kaldırıldı.

 • 19.01.2022 19 Oca 01:02 Son dakika haberleri! TEM Otoyolu'nda zincirleme kaza: 13 yaralı

  Son dakika haberleri! TEM Otoyolu'nda zincirleme kaza: 13 yaralı Bir son dakika haberine göre Mersin'in Tarsus ilçesinde TEM Otoyolu Damlama mevkiinde meydana gelen zincirleme kazada 13 kişi yaralandı.

 • 08.11.2021 08 Kas 13:00 'Epilepsi nöbeti geçiren hasta sağ tarafına yatırılmalı'

  'Epilepsi nöbeti geçiren hasta sağ tarafına yatırılmalı' KAYSERİ'de Nöroloji Uzmanı Dr. Güven Arslan, epilepsi hastalığıyla ilgili uyarılarda bulunarak, "Sert maddeler hastanın dişini kırabilir, boğazını tıkayarak nefes almasını engelleyebilir.

 • 04.11.2021 04 Kas 10:56 Çip krizi, tıp ve sağlık teknolojisini de tehdit ediyor

  Çip krizi, tıp ve sağlık teknolojisini de tehdit ediyor Küresel çip kıtlığının vurduğu sektörlerden biri de sağlık oldu.

Advertisement