Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, ekonomist ve akademisyenlerle buluştu - Son Dakika

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, ekonomist ve akademisyenlerle buluştu

22.01.2022 15:39

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati; iş dünyası ve STK'ların ardından bu kez de ekonomist ve akademisyenlerle toplantı düzenledi. Bakan Nebati, İstanbul'da gerçekleştirilen toplantıda Türkiye Ekonomi Modeli'ni anlatacak ve güncel konularda fikir alışverişinde bulunulacak.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ekonomist ve akademisyenlerle İstanbul'da bir araya geldi.

DOLMABAHÇE'DE TOPLANDILAR

Bakan Nebati'nin ekonomist ve akademisyenlere Türkiye Ekonomi Modeli'ni anlatacağı ve güncel ekonomik gelişmelere ilişkin görüş alışverişinde bulunacağı toplantı, Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde başladı.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, ekonomist ve akademisyenlerle bir araya geldi

TOPLANTI BASINA KAPALI

Dünyadaki ekonomik gelişmelerin de ele alınması beklenen buluşma, basına kapalı olarak gerçekleştiriliyor. Nebati, daha önce yeni dönemdeki ekonomi politikalarının iş dünyasına aktarılması amacıyla bazı sektörler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelmişti.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, ekonomist ve akademisyenlerle bir araya geldi
Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, ekonomist ve akademisyenlerle buluştu
YORUMLAR
500
ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 16 Mayıs 2022 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 16 Mayıs 2022 İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ Çiçekçilerden Buruk Çiçekçiler Günü Kutlaması… Çiçekçiler Federasyon Başkanı Çakır: 'Ekmeğini Alamayan Kişi Çiçek Alabilecek Mi, Alamayacak' Çiçekçilerden Buruk Çiçekçiler Günü Kutlaması… Çiçekçiler Federasyon Başkanı Çakır: 'Ekmeğini Alamayan Kişi Çiçek Alabilecek Mi, Alamayacak'

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, ekonomist ve akademisyenlerle buluştu - Son Dakika


Advertisement