İZODER Yönetim Kurulu Başkanlığına Emrullah Eruslu yeniden seçildi - Son Dakika
Ekonomi

İZODER Yönetim Kurulu Başkanlığına Emrullah Eruslu yeniden seçildi

İZODER Yönetim Kurulu Başkanlığına Emrullah Eruslu yeniden seçildi

Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Eruslu güven tazeledi.

17.03.2023 15:41  Güncelleme: 15:48

Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Eruslu güven tazeledi.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, İZODER Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Genel Kurul'da yapılan seçimde, önceki dönemin ortalarında İZODER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devralan Eruslu, oy birliğiyle yeniden göreve seçildi.

Açıklamada genel kuruldaki konuşmasına yer verilen Emrullah Eruslu, 6 Şubat'ta yaşanan depremlerin ardından yaptıkları yardım faaliyetlerinden bahsetti.

Deprem sonucunda bir kez daha gündeme gelen güvenli yapılaşma ihtiyacına işaret eden Eruslu, "Bunun için yapı endüstrisindeki tüm disiplinlerde sektörümüzle ilgili üzerimize düşen konularda katkı koymaya hazırız. Her zaman olduğu gibi bu felaket karşısında da bir ve bütün olarak, acıların azalmasını sağlayacağız. Bu acıların yaşanmaması için bir seferberlik haliyle, bilimin yol göstericiliğinde topyekun hareket etmeliyiz." ifadelerini kullandı.

"Dernek çalışmalarını daha ileriye taşıyacağız"

Emrullah Eruslu, başkanlığını yürüttüğü 14. Dönem Yönetim Kurulu'nun yaptığı çalışmalara değinerek, "Yeni dönemde Yönetim Kurulu'nun dernek çalışmalarını daha da ileriye taşıyacağına yönelik inancım tamdır. Bu dönemde bize duyulan güvenle sektörümüzü daha da ileriye taşımak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ile Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu'nun da katıldığı Genel Kurul'da, 5,10, 20 ve 30 yılını tamamlayan İZODER üyeleri için plaket töreni gerçekleştirildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi İZODER Yönetim Kurulu Başkanlığına Emrullah Eruslu yeniden seçildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement