Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Emirgan Korusu haberleri, Emirgan Korusu son dakika, son dakika Emirgan Korusu

Son Dakika Emirgan Korusu Haberleri

Son dakika Emirgan Korusu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son emirgan korusu haberleri anında burada.


 • 09.08.2023 09 Ağu 15:10 İstanbul, Dünya Olimpian Forumu'na ev sahipliği yapacak

  İstanbul, Dünya Olimpian Forumu'na ev sahipliği yapacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Dünya Olimpian Forumu'nun İstanbul'da düzenleneceğini ve eski şampiyonların İstanbul'a geleceğini açıkladı. İmamoğlu, 2036 Olimpiyat Oyunları'nı da İstanbul'a getirme hedefiyle bu etkinliğin önemli olduğunu belirtti.

 • 27.07.2023 27 Tem 14:12 İMAMOĞLU, 100 YENİ METRO ARACI TEMİNİ İMZA TÖRENİNE KATILDI

  İMAMOĞLU, 100 YENİ METRO ARACI TEMİNİ İMZA TÖRENİNE KATILDI İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, metro aracı temini sözleşme imza töreninde açıklamalarda bulundu.

 • 27.07.2023 27 Tem 14:03 İMAMOĞLU, 100 YENİ METRO ARACI TEMİNİ İMZA TÖRENİNE KATILDI

  İMAMOĞLU, 100 YENİ METRO ARACI TEMİNİ İMZA TÖRENİNE KATILDI İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, metro aracı temini sözleşme imza töreninde açıklamalarda bulundu.

 • 27.07.2023 27 Tem 14:00 İmamoğlu, 100 yeni metro aracı temini imza törenine katıldı

  İmamoğlu, 100 yeni metro aracı temini imza törenine katıldı İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, metro aracı temini sözleşme imza töreninde açıklamalarda bulundu.

 • 19.07.2023 19 Tem 15:36 İmamoğlu: Toplantının gizli tarafı yok

  İmamoğlu: Toplantının gizli tarafı yok İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyaya sızdırılan online toplantıya ilişkin, 'Partimin mevzuları partililerle konuşulur. Bizim bu ve benzeri belki 200'e yakın toplantımız olmuştur diyebilirim seçimden bu yana. Hiçbir gizli tarafı yok' yanıtını verdi. İmamoğlu, toplantının görüntülerini sızdıranın da araştırılacağını belirtti.

 • 19.07.2023 19 Tem 15:18 İmamoğlu: Toplantının gizli tarafı yok

  İmamoğlu: Toplantının gizli tarafı yok İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyaya sızdırılan online toplantıya ilişkin soruları yanıtlarken, toplantının gizli bir tarafı olmadığını ve görüntüleri sızdıranın araştırılacağını belirtti. İmamoğlu, partinin mevzularının partililerle konuşulduğunu ve bu tür toplantıların devam edeceğini ifade etti.

 • 19.07.2023 19 Tem 13:00 İmamoğlu sinyali verdi, İstanbul'da toplu taşımaya zam kapıda

  İmamoğlu sinyali verdi, İstanbul'da toplu taşımaya zam kapıda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Ortaya konacak olan maliyetlerle, ne yazık ki insanlarımızın toplu taşıma bedelleri de değişecektir" sözleriyle İstanbul'da yakın zamanda bir zam yapılacağının sinyalini verdi. Başkent Ankara'da dün alınan kararla tam biletin 15 TL'ye, öğrenci biletinin ise 7,5 TL'ye çıkması sonrası gözler Megakent'e çevrilmişti.

 • 19.07.2023 19 Tem 12:47 İmamoğlu: Toplu taşıma fiyatları değişecektir

  İmamoğlu: Toplu taşıma fiyatları değişecektir İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 125 İETT Otobüsü Temini Sözleşme Töreni'nde yaptığı konuşmada, "Ortaya konulan bu vergi yükleri zaten vatandaşımızın belini bükmektedir.

 • 19.07.2023 19 Tem 12:44 EKREM İMAMOĞLU: TOPLU TAŞIMA FİYATLARI DEĞİŞECEKTİR

  EKREM İMAMOĞLU: TOPLU TAŞIMA FİYATLARI DEĞİŞECEKTİR İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 125 İETT Otobüsü Temini Sözleşme Töreni'nde yaptığı konuşmada, "Ortaya konulan bu vergi yükleri zaten vatandaşımızın belini bükmektedir.

 • 19.07.2023 19 Tem 11:51 İmamoğlu: Partimin mevzuları partililerle konuşulur

  İmamoğlu: Partimin mevzuları partililerle konuşulur İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyaya sızdırılan online toplantıya ilişkin soruları yanıtlarken, toplantının gizli bir tarafı olmadığını ve görüntüleri sızdıranın araştırılacağını belirtti. İmamoğlu, partinin mevzularının partililerle konuşulduğunu ve bu tür toplantıların devam edeceğini söyledi.

 • 19.07.2023 19 Tem 11:45 İmamoğlu: Toplantının gizli bir tarafı yok

  İmamoğlu: Toplantının gizli bir tarafı yok İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyaya sızdırılan online toplantıya ilişkin soruları yanıtlarken, toplantının gizli bir tarafı olmadığını ve görüntüleri sızdıranın araştırılacağını belirtti. İmamoğlu, partinin mevzularının partililerle konuşulduğunu ve bu tür toplantıların devam edeceğini söyledi.

 • 19.07.2023 19 Tem 11:41 İmamoğlu: Toplantının gizli bir tarafı yok

  İmamoğlu: Toplantının gizli bir tarafı yok İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyaya sızdırılan online toplantıya ilişkin soruları yanıtlarken, toplantının gizli bir tarafı olmadığını ve görüntüleri sızdıranın araştırılacağını belirtti. İmamoğlu, partinin mevzularının partililerle konuşulduğunu ve bu tür toplantıların devam edeceğini söyledi.

 • 13.06.2023 13 Haz 17:21 İmamoğlu: CHP'de değişim talebi var, partinin içinde konuşmayı önemsiyoruz

  İmamoğlu: CHP'de değişim talebi var, partinin içinde konuşmayı önemsiyoruz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Spor Kulübü'nün sporcularıyla bir araya gelerek, CHP'de bir değişim talebinin olduğunu ve bu talebi partinin içinde konuşmayı ve orada çözüm bulmayı önemsediklerini söyledi. İmamoğlu, Özgür Özel ile görüştüğü yönündeki iddialara da yanıt vererek, partinin yöneticileriyle sık sık görüştüğünü belirtti. Ayrıca İmamoğlu, İstanbul'a tekrar aday olup olmayacağına ilişkin soruya ise yanıt vermedi.

 • 13.06.2023 13 Haz 15:08 Kılıçdaroğlu'nun "İstanbul'u da düşünmek zorundayım" sözleri sorulan İmamoğlu geri adım atmadı

  Kılıçdaroğlu'nun 'İstanbul'u da düşünmek zorundayım' sözleri sorulan İmamoğlu geri adım atmadı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "İstanbul'u da düşünmek zorundayım" açıklamasını hatırlatarak yönelttiği "Siz aday olursanız İstanbul ne olacak?" sorusuna "Kendileri genel başkanımız. İstanbul'u da düşüneceğiz, Ankara'yı da düşüneceğiz, Türkiye'yi de düşüneceğiz, geleceği de düşüneceğiz. Her türlü düşünmek zorundayız. O da bizim de zaten asla ıskalamadığımız bir noktasıdır İstanbul. Ama mesele İstanbul'dan da ibaret değil" cevabını verdi.

 • 13.06.2023 13 Haz 15:07 İMAMOĞLU: PARTİ İÇİNDEKİ MÜNAZARALARIMIZ BİTTİKTEN SONRA  TAM OLARAK NE ARZU ETTİĞİMİZİ PAYLAŞIRIZ

  İMAMOĞLU: PARTİ İÇİNDEKİ MÜNAZARALARIMIZ BİTTİKTEN SONRA  TAM OLARAK NE ARZU ETTİĞİMİZİ PAYLAŞIRIZ İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Sadece Özgür Özel değil, Engin Altay, Engin Özkoç... Partide, Selin Sayek Hanım, partide aklınıza gelen herkesle o günden bu güne görüştüm. Hala da görüşüyorum" dedi.

 • 08.04.2023 08 Nis 16:06 İbb, Kentin Tarihi Mekanlarına 7 Milyon 750 Bin Sümbül, Nergis, Muscari ve Lale Ekti

  İbb, Kentin Tarihi Mekanlarına 7 Milyon 750 Bin Sümbül, Nergis, Muscari ve Lale Ekti İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, kentin tarihi mekanları Emirgan Korusu, Gülhane Parkı, Sultanahmet Meydanı, Göztepe 60. Yıl Parkı ve Hidiv Korusu’na 7 milyon 750 bin adet sümbül, nergis, muscari ve lale ekti. İstanbul halkı ve ziyaretçiler, nisan ayı boyunca canlılığını koruyacak olan rengarenk laleleri izleme fırsatı bulacak.

 • 11.01.2023 11 Oca 15:56 Disk'ten Ekrem İmamoğlu'na Destek Ziyareti: "Bu Yaşananlar Asla Kabul Edilemez"

  Disk'ten Ekrem İmamoğlu'na Destek Ziyareti: 'Bu Yaşananlar Asla Kabul Edilemez' Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na dayanışma ziyaretinde bulundu. İmamoğlu hakkında hapis ve siyasi karar çıktığında da Saraçhane'ye gittiklerini belirten Çerkezoğlu, "Bu yaşananlar asla kabul edilebilir değil" dedi. İmamoğlu da iktidar kanadının gözü kara bir şekilde, ‘her yol mubahtır, her şeyi yaparız kişisel iktidarımız için’ anlayışıyla hareket ettiğini ifade ederek, "Ama inançla söylüyorum ki milletin nabzı öyle atmıyor. Milletin inancı başka yönde. Hem haksızlığa karşı duruş kabiliyeti, kapasitesi yüksek bir milletimiz var hem de demokrasiyi arzulayan bir kitlemiz var” diye konuştu.

 • 16.12.2022 16 Ara 14:17 Maçoğlu'ndan İmamoğlu'na Destek Ziyareti

  Maçoğlu'ndan İmamoğlu'na Destek Ziyareti Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, 'Yüksek Seçim Kurulu Başkanı ve üyelerine hakaret ettiği' iddiasıyla 2 yıl 7 ay hapis ile siyasi yasak cezasına çarptırılan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek ziyaretinde bulundu.

 • 13.10.2022 13 Eki 18:14 İbb, Emirgan Korusu'nda Devrilen ve Kuruyan Ağaçları Yeniliyor. 30 Türde 2 Bin 200 Yeni Ağaç Dikilecek

  İbb, Emirgan Korusu'nda Devrilen ve Kuruyan Ağaçları Yeniliyor. 30 Türde 2 Bin 200 Yeni Ağaç Dikilecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), başta Emirgan Korusu olmak üzere kentteki korularda şiddetli yağmur ve fırtına nedeniyle devrilen, yaz döneminde kuruyan ağaçları kaldırarak yerine yenilerini dikecek. Tespit ve onay işlemleri tamamlanan Emirgan Korusu'nda 30 türden 2 bin 200 ağaç dikimine başlandı.

 • 21.07.2022 21 Tem 16:11 İBB'nin Dolmabahçe ve Çırağan'da kestiği çınarların yerine diktiği fidanlar kurudu

  İBB'nin Dolmabahçe ve Çırağan'da kestiği çınarların yerine diktiği fidanlar kurudu İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) Dolmabahçe ve Çırağan caddelerinde hastalıklı olduğu iddiasıyla kestiği tarihi çınar ağaçlarının yerine diktiği fidanların bir kısmı kurudu.

 • 03.07.2022 03 Tem 19:56 Artan orman yangınları sonrası valilik harekete geçti: İstanbul'da ormanlık alanlara giriş yasaklandı

  Artan orman yangınları sonrası valilik harekete geçti: İstanbul'da ormanlık alanlara giriş yasaklandı Son dönemde artan orman yangınları sonucu İstanbul Valiliği, kentte bulunan ormanlık alanlara girişler yasaklandı. Kararın 5 Temmuz ile 31 Temmuz tarihlerini arasında uygulanacağını açıklayan Vali Ali Yerlikaya, "Piknik ve mesire alanları, tabiat parkları, korular, parklar ve ekoturizm alanlarında ateşsiz piknik yapmak, spor vb. faaliyetlerde bulunmak serbesttir." dedi.

 • 21.06.2022 21 Haz 11:27 İbb'den 'Emirgan Korusu' Açıklaması: "Orman İdaresi'nin Belirlediği Ağaçlar Kesildi, Yanıltıcı Açıklamalar ve Para Cezası İçin Mahkemeye Başvuracağız"

  İbb'den 'Emirgan Korusu' Açıklaması: 'Orman İdaresi'nin Belirlediği Ağaçlar Kesildi, Yanıltıcı Açıklamalar ve Para Cezası İçin Mahkemeye Başvuracağız' İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden (İBB) yapılan açıklamada, Emirgan Korusu'nda Orman İdaresi'nin tespit ettiği 130 kuru ağacın alandan uzaklaştırıldığı ve yerlerine 175 ağacın dikilmesi işlemlerine başladığı belirtildi. "Belirlenenden fazla ağaç kesildiği" şeklinde kamuoyunu yanıltıcı, gerçeklerden uzak açıklamalarda bulunanlar ve belediyeye kesildiği söylenen ceza ile ilgili Bölge İdare Mahkemesi'ne başvurulacağı bildirildi.

 • 20.06.2022 20 Haz 14:51 İBB'nin Emirgan'da kestiği 54 ağaçtan geriye bu manzara kaldı

  İBB'nin Emirgan'da kestiği 54 ağaçtan geriye bu manzara kaldı İBB'nin Emirgan'da kestiği 54 ağaçtan geriye bu manzara kaldıİSTANBUL İBB Büyükşehir Belediyesi Emirgan Korusu'nda 54 ağacı izinsiz olarak kesmişti.

 • 18.06.2022 18 Haz 00:59 İBB'ye 'izinsiz ağaç kesimi'nden idari para cezası kesildi

  İBB'ye 'izinsiz ağaç kesimi'nden idari para cezası kesildi İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü, Emirgan Korusu'nda izinsiz 54 ağacın kesildiğinin tespiti üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığına idari para cezası tutanağı düzenlendiğini açıkladı.

 • 17.06.2022 17 Haz 18:15 İbb'den 'Emirgan Korusu' Açıklaması: "Ölen Ağaçlar Kaldırılıp Yerine Yenileri Dikiliyor"

  İbb'den 'Emirgan Korusu' Açıklaması: 'Ölen Ağaçlar Kaldırılıp Yerine Yenileri Dikiliyor' İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Emirgan Korusu’nda ağaçların kesildiği iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada, “İBB’nin sorumluluğunda bulunan ve sit koruması altında olan Emirgan Korusu'nda, Orman İdaresi tarafından izin verilen 420 dönümlük kent içi orman vasfındaki koruda, ölen ağaçlar kaldırılıp yerine yenileri dikiliyor" denildi.

 • 17.06.2022 17 Haz 18:15 İBB ekipleri, Emirgan Korusu'ndaki 130 ağacı kesti

  İBB ekipleri, Emirgan Korusu'ndaki 130 ağacı kesti İstanbul'un Boğaz manzaralı en güzel parklarından Sarıyer'deki Emirgan Korusu'nda bulunan yaklaşık 130 ağaç kesildi.

 • 17.06.2022 17 Haz 17:23 Emirgan Korusu'nda 130 ağacın izinsiz kesildiği ihbarı sonrası İBB'den açıklama geldi

  Emirgan Korusu'nda 130 ağacın izinsiz kesildiği ihbarı sonrası İBB'den açıklama geldi Emirgan Korusu'nda 130 ağacı izinsiz kestiği ihbarı, İstanbul Orman Müdürlüğü yetkililerini harekete geçirdi. Kesimler durdurulurken, İBB konuyla ilgili, kesimlerin Orman Genel Müdürlüğü Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkanlığı tarafından onaylanan "Amenajman Planı" çerçevesinde yapıldığı açıkladı.

 • 10.06.2022 10 Haz 18:45 İmamoğlu, Ukrayna Büyükelçisi Vasyl Bodnar'ı Ağırladı

  İmamoğlu, Ukrayna Büyükelçisi Vasyl Bodnar'ı Ağırladı İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi Vasyl Bodnar ve İstanbul Başkonsolosu Roman Nedilskıy’ı ağırladı. Büyükelçi Bodnar, İmamoğlu’na, ihtiyaç duydukları insani yardım malzemesi listesini sundu. “Birçok savaştan sonra kurulmuş bir ülke olarak diyoruz ki; en değerli felsefe, yurtta barış ve dünyada barışın tesis edildiği bir hayat” diyen İmamoğlu, Bodnar’ın teslim ettiği listeyle ilgili çalışmaların başlatılması için yardımcılarına talimat verdi.

 • 15.05.2022 15 May 15:50 Kılıçdaroğlu, 12 Eylül Anısını Anlattı: "Yolda Askerler Durdurdu. En Üstteki Kitap 'İkinci Beş Yıllık Kalkınma Planı…"

  Kılıçdaroğlu, 12 Eylül Anısını Anlattı: 'Yolda Askerler Durdurdu. En Üstteki Kitap 'İkinci Beş Yıllık Kalkınma Planı…' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı Davası tutuklularının ailelerine 12 Eylül döneminde yaşadıklarını anlattı. Kılıçdaroğlu, “İstanbul’a geliyorum. Yolda askerler durdurdular. ‘Herkes insin, bagajının başında beklesin’ diye. Valiz küçük zaten. En üstteki kitap ‘İkinci Beş Yıllık Kalkınma Planı.’ Bir teğmen var. ‘Bu kitapları nasıl taşıyorsun?’ dedi. Dedim, ‘Ben devlet memuruyum. Bunlar da kamunun kitabı.’ ‘Bir daha seni görmemeyim buralarda. Şimdi seni serbest bırakıyorum’ dedi. ‘İkinci Beş Yıllık Kalkınma Planı’ tesadüfen üstte. Onun altında bir sürü, sol içerikli kitap var” dedi.

 • 15.05.2022 15 May 14:19 Kılıçdaroğlu, Gezi Davası Tutuklularının Aileleri ile Bir Araya Geldi: "Sıradan Bir Olay Değil, Çok Sayıda Örneği Var Tarihte.

  Kılıçdaroğlu, Gezi Davası Tutuklularının Aileleri ile Bir Araya Geldi: 'Sıradan Bir Olay Değil, Çok Sayıda Örneği Var Tarihte. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul’da, Gezi Parkı Davası tutuklularının aileleri ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, "Yaşadığımız olay, sıradan bir olay değil. Entelektüel düzeyi yüksek; olayları sağlıklı sorgulayabilen, haksızlıklar karşısında sesini rahatlıkla ifade edebilen, düşüncesini ifade edebilen arkadaşlar bunlar. Sıradan insanlar değil. Dolayısıyla bunların tutuklanmaları, hapse atılmaları da sıradan bir olay değil. Çok sayıda örneği var bunun tarihte. Bütün mesele, bunların tekerrür etmemesiydi" dedi.

 • 07.05.2022 07 May 14:26 EMİRGAN KORUSU'NDAKİ 'LALE ŞÖLENİ'NE FOTOĞRAF GÖLGESİ

  EMİRGAN KORUSU'NDAKİ 'LALE ŞÖLENİ'NE FOTOĞRAF GÖLGESİ EMİRGAN Korusu'nda kartpostallık görüntü oluşturan lalelere fotoğraf çekilmek isteyenler tarafından zarar verildi.

 • 24.04.2022 24 Nis 20:47 Ekrem İmamoğlu "Lale Bayramı" etkinliğinde konuştu: İnsanlar mülteci olup vatanlarından göç etmek zorunda kalmasın

  Ekrem İmamoğlu 'Lale Bayramı' etkinliğinde konuştu: İnsanlar mülteci olup vatanlarından göç etmek zorunda kalmasın İstanbul'un simgelerinden birisi olan laleler, bahar ayının gelmesiyle bir kez daha açtı. Farklı türden toplam 7,5 milyon çiçeği, İstanbullularla buluşturan "Lale Bayramı" da başladı. Dört gün sürecek etkinlik dizisinin açılışını Emirgan Korusu'nda yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, lalelerin sunduğu görsel şölene İstanbulluları davet etti. Konuşma yapan İmamoğlu, "Umut ederim tarihte çiçekler göç etsin ama insanlar, mülteci olup vatanlarından göç etmek zorunda kalmasın" dedi.

 • 24.04.2022 24 Nis 17:09 Ekrem İmamoğlu: "İnsanlar Mülteci Olup Vatanlarından Göç Etmek Zorunda Kalmasın"

  Ekrem İmamoğlu: 'İnsanlar Mülteci Olup Vatanlarından Göç Etmek Zorunda Kalmasın' İstanbul’un simgelerinden birisi olan laleler, bahar ayının gelmesiyle bir kez daha açtı. Farklı türden toplam 7,5 milyon çiçeği, İstanbullularla buluşturan “Lale Bayramı” da başladı. Dört gün sürecek etkinlik dizisinin açılışını Emirgan Korusu’nda yapan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, lalelerin sunduğu görsel şölene İstanbulluları davet etti. Lalenin İstanbul’dan yolculuğuna atıf yapan İmamoğlu, “Umut ederim tarihte çiçekler göç etsin ama insanlar, mülteci olup vatanlarından göç etmek zorunda kalmasın” dedi.

 • 23.04.2022 23 Nis 10:46 İSTANBUL'DA LALE ŞÖLENİ

  İSTANBUL'DA LALE ŞÖLENİ İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen "İstanbul Lale Bayramı" öncesinde Emirgan Parkı rengarenk çiçeklerle güzelleşti.

 • 22.04.2022 22 Nis 17:02 İstanbul'da Lale Bayramı Kutlanacak

  İstanbul'da Lale Bayramı Kutlanacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen, İstanbul Lale Bayramı 24-28 Nisan arasında Emirgan Korusu ve Göztepe 60. Yıl Parkı’nda yapılacak etkinliklerle kutlanacak. Etkinliklerin açılışını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yapacak.

 • 18.04.2022 18 Nis 17:10 Emine Erdoğan, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev'in eşi ile bir araya geldi

  Emine Erdoğan, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev'in eşi ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, İstanbul'u ziyaret eden Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev'in eşi Desislava Radeva ile bir araya geldi.

 • 13.03.2022 13 Mar 09:59 Çırağan Caddesi'ndeki çınar ağaçlarının ihmalden kuruduğu iddiası - Ağaçların kesilme anı

  Çırağan Caddesi'ndeki çınar ağaçlarının ihmalden kuruduğu iddiası - Ağaçların kesilme anı Orman Fakülteliler Derneği (ORFAMDER), Dolmabahçe'deki "ağaç ölümleri"nin, ekosistem bütünlüğünün adım adım bozulması, bozulmanın erken dönemde tespit edilememesi, tespiti sonrasında tedavi yöntemlerinde başarısız olunmasından kaynaklandığını ifade etti.

 • 24.01.2022 24 Oca 14:01 Emirgan Korusu'nda kartpostallık kar görüntüleri

  Emirgan Korusu'nda kartpostallık kar görüntüleri Emirgan Korusu'nda kartpostallık kar görüntüleri İstanbul'da 3 gündür etkili olan kar yağışı sonrası birçok ilçe beyaza büründü.

 • 31.12.2021 31 Ara 16:34 İmamoğlu'ndan yeni yıl mesajı! 2022'de daha çok kreş, daha çok metro, daha çok yeşil alan!

  İmamoğlu'ndan yeni yıl mesajı! 2022'de daha çok kreş, daha çok metro, daha çok yeşil alan! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından yeni yıl mesajı yayınladı. "2022; daha çok kreş, daha çok metro, daha çok yeşil alan demek olacak" diyen İmamoğlu, "Bütün dünyada barış diliyorum. Göç eden insanların, sığınmacı konumuna düşen insanların olduğu değil; herkesin kendi vatanında, kendi toprağında mutlu olduğu ve yaşam sürebildiği, haklarının korunduğu bir dünya olsun istiyorum." dedi.

 • 03.12.2021 03 Ara 15:30 Emirgan Korusu'na Hollanda'dan hediye gelen İstanbul laleleri ekildi

  Emirgan Korusu'na Hollanda'dan hediye gelen İstanbul laleleri ekildi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Hollanda İstanbul Başkonsolosu Arjen Uijterlinde ile Emirgan Korusu'nda Hollanda'dan gönderilen İstanbul lalesinin sembolik dikimini gerçekleştirdi.

 • 03.12.2021 03 Ara 15:00 İmamoğlu'ndan Halk Ekmek kuyrukları için "mizansen" yorumu yapanlara sert tepki: Siyaset için her şeyi konuşabilecek körlükte insanlar

  İmamoğlu'ndan Halk Ekmek kuyrukları için 'mizansen' yorumu yapanlara sert tepki: Siyaset için her şeyi konuşabilecek körlükte insanlar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Halk Ekmek büfelerinde oluşan kuyruklar için yapılan "İBB fotoğraf çeksin diye mizansen yapılıyor" yorumlarına tepki gösterdi. İmamoğlu, "Bu manzaraya, ne yazık ki hepimizin içini acıtan ve düşündüren görüntülere dönük bir kısım insanların yaptığı o kötü yorumlara ben diyorum ki; gönlü kör, kalbi kör, vicdanı kör, siyaset için her şeyi konuşabilecek, her şeyi dile getirebilecek körlükte insanlar diyorum" ifadelerini kullandı.

 • 03.12.2021 03 Ara 14:02 'İstanbul Lalesi', anavatanına kavuştu

  'İstanbul Lalesi', anavatanına kavuştu Hollanda Krallığı İstanbul Başkonsolosu Arjen Uijterlinde tarafından İBB'ye hediye edilen 1000 İstanbul Lalesi'nin sembolik dikimi, Başkan Ekrem İmamoğlu'nun katılımıyla Emirgan Korusu'nda gerçekleştirildi.

 • 03.12.2021 03 Ara 13:45 İMAMOĞLU'NDAN HALK EKMEK AÇIKLAMASI

  İMAMOĞLU'NDAN HALK EKMEK AÇIKLAMASI İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Halk Ekmek fiyatına zam geleceği iddialarıyla ilgili, "Bir şekliyle maliyetlerimizi kurtarmasa da süreci yürütebilecek durumdayız.

 • 22.10.2021 22 Eki 17:28 İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türk dünyasından diplomatlarla buluştu

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türk dünyasından diplomatlarla buluştu İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türk dünyası devletlerinin bağımsızlıklarının 30. yılı etkinlikleri kapsamında, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Azerbaycanlı diplomatlarla öğle yemeğinde bir araya geldi.

 • 07.10.2021 07 Eki 15:48 Ekrem İmamoğlu: "Olimpizm ruhunu tabana yaymalıyız"

  Ekrem İmamoğlu: 'Olimpizm ruhunu tabana yaymalıyız' - Ekrem İmamoğlu: "Olimpizm ruhunu tabana yaymalıyız" İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları'na katılan toplam 7 İBBSK sporcusunu ödüllendirdi.

 • 07.10.2021 07 Eki 14:47 Ekrem İmamoğlu: "Olimpizm ruhunu tabana yaymalıyız"

  Ekrem İmamoğlu: 'Olimpizm ruhunu tabana yaymalıyız' İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları'na katılan toplam 7 İBBSK sporcusunu ödüllendirdi.

 • 07.10.2021 07 Eki 12:55 SPOR İBB Başkanı İmamoğlu, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları'na katılan sporcuları ağırladı

  SPOR İBB Başkanı İmamoğlu, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları'na katılan sporcuları ağırladı İBB Başkanı İmamoğlu, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları'na katılan sporcuları ağırladıİSTANBUL, (DHA) - İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları'na katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü (İBBSK) sporcularını Emirgan Korusu'ndaki Beyaz...

 • 02.10.2021 02 Eki 07:44 Yapraklar dökülürken doğa bir başka güzel

  Yapraklar dökülürken doğa bir başka güzel SAKLI CENNETAtatürk Kent Ormanı, İstanbulYakın zamanda doğal ortamı korunarak yenilenen parkta 12 kilometrelik bir yürüyüş parkuru ve doğal bir gölet var. Sarıyer'deki park, İstanbul'un yorucu temposundan kaçmak, kendini doğanın kollarına atmak isteyenler için uygun bir tercih.

 • 31.08.2021 31 Ağu 17:16 İmamoğlu, "Türkiye futbol anlayışından dışarı çıkmalı"

  İmamoğlu, 'Türkiye futbol anlayışından dışarı çıkmalı' İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nün (İstanbul İBBSK) 14 sporcusu ile bir araya geldi.

 • 26.06.2021 26 Haz 11:45 Başkan Aras, Ekrem İmamoğlu ile görüştü

  Başkan Aras, Ekrem İmamoğlu ile görüştü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 23 Haziran belediye seçimini kazanmasının 2. yıl dönümüyle ilgili İmamoğlu'nu kutladı.

Advertisement