Son dakika Enver Salih Dinçer haberleri, Enver Salih Dinçer son dakika, son dakika Enver Salih Dinçer

Son Dakika Enver Salih Dinçer Haberleri

 • CHP Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Yönetimi Belediye Başkanını Ziyaret Etti
  05 Oca CHP Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Yönetimi Belediye Başkanını Ziyaret Etti

  CHP Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Yavuz Kocabay ve yönetim kurulu üyeleri, Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak'ı ziyaret etti. Başkan Kıvrak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçenin kalkınması için işbirliği yapacaklarını belirtti.

 • Aydın'ın Çine ilçesinde yeni belediye başkanı seçildi
  15 Ara Aydın'ın Çine ilçesinde yeni belediye başkanı seçildi

  Çine Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in vefatı sonrası yeni başkanı belirlemek için olağanüstü toplandı. Toplantıda CHP grubu, belediye başkanı adayı olarak Mehmet Kıvrak'ı, AK Parti grubu da Burhan Kandemir'i gösterdi. Üçüncü turda 9 oy alan Kıvrak, ilçenin yeni belediye başkanı seçildi.

 • Çine Belediye Meclisi'nde Yeni Başkan Seçildi
  15 Ara Çine Belediye Meclisi'nde Yeni Başkan Seçildi

  Çine Belediye Meclisi'nde yapılan seçim sonucunda Cumhuriyet Halk Partili Mehmet Kıvrak, Çine'nin yeni Belediye Başkanı oldu. Olağanüstü toplanan mecliste yapılan üç tur oylamada Kıvrak, 9 meclis üyesinin oyunu alarak başkan seçildi.

 • Çine Belediye Başkanı için Olağanüstü Toplantı
  12 Ara Çine Belediye Başkanı için Olağanüstü Toplantı

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in vefat etmesinin ardından boşalan başkanlık koltuğu için 15 Aralık Cuma günü belediye meclisi olağanüstü toplanacak. Toplantıda yapılacak gizli oylama sonucunda üçte iki çoğunluğu alan isim yeni belediye başkanı olacak.

 • Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer Son Yolculuğuna Uğurlandı
  09 Ara Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in cenaze töreni düzenlendi. Eşinin tabutuna sarılan Tuba Gelincik Dinçer gözyaşı döktü. CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Bakan ve diğer siyasi isimler törene katıldı. Dinçer, karaciğer nakli sonrası geçirdiği ameliyat sonucunda hayatını kaybetmişti.

 • Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer için tören düzenlendi
  09 Ara Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer için tören düzenlendi

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, göbek fıtığı ameliyatı sırasında hayatını kaybetti. Dinçer için Çine Belediyesi önünde tören düzenlendi. Cenaze, Çine Camisi'nde kılınan namazın ardından Evciler Mezarlığı'na defnedildi.

 • Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in Son Yolculuğu
  09 Ara Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in Son Yolculuğu

  Karaciğer nakli sonrası hastanede hayatını kaybeden Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törene siyasi temsilciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 • Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in cenaze programı belli oldu
  08 Ara Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in cenaze programı belli oldu

  Karaciğer nakli sonrası hastanede ağırlaşan ve hayatını kaybeden Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in cenaze töreni 9 Aralık Cumartesi günü Çine Belediyesi önünde düzenlenecek. Dinçer'in cenazesi, Evciler Mezarlığı'nda defnedilecek.

 • Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in cenazesi memleketine yollandı
  08 Ara Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in cenazesi memleketine yollandı

  Malatya'da ameliyat olduğu hastanede hayatını kaybeden Enver Salih Dinçer'in cenazesi, uçakla Ankara'ya gönderildi ve buradan da Aydın'a götürülecek. Dinçer'e geçen yıl karaciğer nakli yapılmıştı.

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den taziye mesajı
  07 Ara CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den taziye mesajı

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in vefatı üzerine taziye mesajı yayınladı. Özel, Dinçer'e Allah'tan rahmet dilerken, ailesine, partiye ve Çine'ye başsağlığı dileğinde bulundu.

 • CHP'li Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, ameliyat sırasında yaşamını yitirdi
  07 Ara CHP'li Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, ameliyat sırasında yaşamını yitirdi

  Karaciğer yetmezliği nedeniyle 22 ay önce nakil olan Aydın'ın CHP'li Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'de kontrol için gittiği Malatya'da göbek fıtığı tespit edildi. Yeniden operasyona alınan 50 yaşındaki Dinçer, ameliyat sırasında yaşamını yitirdi.

 • Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer Hayatını Kaybetti
  07 Ara Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer Hayatını Kaybetti

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Malatya'da ameliyat olduğu sırada hayatını kaybetti. Dinçer, daha önce karaciğer nakli geçirmişti.

 • Çine Belediye Başkanı Karaciğer Nakli Sonrası Hayatını Kaybetti
  07 Ara Çine Belediye Başkanı Karaciğer Nakli Sonrası Hayatını Kaybetti

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, 2022 yılında yapılan karaciğer naklinin ardından 22 ay yaşayabildi. Kontrol için gittiği hastanede ağırlaşan Dinçer, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Nakil sonrası göbek fıtığı teşhisi konulan Dinçer, tekrar ameliyata alındı ancak hayatını kaybetti. Başkan Dinçer'in ani ölümü ailesi ve Çinelileri yasa boğdu.

 • Çine Belediye Başkanı Öğretmenler Günü Mesajı
  23 Kas Çine Belediye Başkanı Öğretmenler Günü Mesajı

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda öğretmenlere teşekkür etti ve geleceğin şekillenmesindeki önemlerini vurguladı.

 • Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu, Çine'de Ata Tohumları dağıttı
  16 Kas Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu, Çine'de Ata Tohumları dağıttı

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine'de vatandaşlarla buluşarak Ata Tohumlarından elde edilen fideleri dağıttı. Fide dağıtımında uzun kuyruklar oluşurken, Çerçioğlu, vatandaşlardan Ata Tohumlarına sahip çıkarak tohumluk almalarını istedi.

 • Çine'de Atatürk'ün Sevdiği Türküler Konseri
  14 Kas Çine'de Atatürk'ün Sevdiği Türküler Konseri

  Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 85. yılında Çine'de düzenlenecek olan 'Atatürk'ün Sevdiği Türküler' konserinde, Aydın Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Ata'nın en sevdiği türküleri seslendirecek. Konser, Çine Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek ve tüm Çine halkı ücretsiz olarak katılabilecek. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, tüm halkı Atatürk'ü anmaya ve türkülere eşlik etmeye davet etti.

 • Çine Belediyesi, Çocukları Kukla Show ile Buluşturuyor
  13 Kas Çine Belediyesi, Çocukları Kukla Show ile Buluşturuyor

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine'nin miniklerini yeni bir çocuk oyunu olan Kukla Show ile buluşturacak. Gösteri, 16 Kasım Perşembe günü Çine Belediyesi Kültür Merkezi'nde iki seans olarak gerçekleştirilecek. Başkan Dinçer, tüm çocukları ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğe davet etti.

 • Çine Belediyesi, sağanak yağış uyarısı sonrası tedbirlerini artırdı
  11 Kas Çine Belediyesi, sağanak yağış uyarısı sonrası tedbirlerini artırdı

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, AFAD'ın sağanak yağış uyarısı üzerine ekiplerini teyakkuza geçirdi. Dere yatakları ve mazgallar temizlenerek sel riski en aza indirildi. Vatandaşlar da yağışlı günlerde tedbirli olmaya davet edildi.

 • Çine Belediye Başkanı Şehler Kıraathanesi'ni hizmete açıyor
  09 Kas Çine Belediye Başkanı Şehler Kıraathanesi'ni hizmete açıyor

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Şehler Kıraathanesi'nin tadilat çalışmalarının tamamlanarak yarın hizmete açılacağını duyurdu. Başkan Dinçer, kıraathanenin bahçe ve iç mekanında yapılan düzenlemelerle vatandaşların rahatça vakit geçirebileceği bir mekan oluşturduklarını belirtti. Kıraathanenin açılışı Cuma namazı sonrası yapılacak ve mahalle sakinleri davet edildi.

 • Çine Belediyesi Sel Felaketinin Yaralarını Sarıyor
  05 Kas Çine Belediyesi Sel Felaketinin Yaralarını Sarıyor

  Çine Belediyesi ekipleri, ilçede yaşanan sel felaketinin ardından harekete geçerek selden etkilenen mahallelerde yol açma ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, hasarın en kısa sürede giderileceğini belirtti.

 • Çine Belediye Başkanı Muhtarlara Gezi Sözünü Tuttu
  28 Eki Çine Belediye Başkanı Muhtarlara Gezi Sözünü Tuttu

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Muhtarlar Günü'nde ilçede görev yapan muhtarlara verdiği gezi sözünü tutarak, Marmaris ve Akyaka'yı gezdirdi. Muhtarlar ve aileleri, keyifli bir organizasyonun ardından evlerine dönerken, Başkan Dinçer'e teşekkür etti.

 • Çine'de düzenlenen Alabanda Tiyatro Festivali renkli etkinliklerle devam ediyor
  22 Eki Çine'de düzenlenen Alabanda Tiyatro Festivali renkli etkinliklerle devam ediyor

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in ilçenin kültürel zenginliğini artırmak için düzenlediği 1. Alabanda Tiyatro Festivali, çocuk oyunu ve söyleşi etkinlikleriyle devam etti. Festival kapsamında minik tiyatroseverler, Efeler Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun müzikli çocuk oyununda eğlendi. Ayrıca, usta oyuncular Zihni Göktay ve Cihat Tamer'in katıldığı söyleşi de sanatseverlerle buluştu. Festivalin yetişkin oyunu ise Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelendi.

 • Çine Belediyesi tarafından yapılan Cumhuriyet Parkı, öğrencilerin buluşma noktası oldu
  11 Eki Çine Belediyesi tarafından yapılan Cumhuriyet Parkı, öğrencilerin buluşma noktası oldu

  Çine Belediyesi tarafından yapılan Cumhuriyet Parkı, öğrencilerin öğle aralarında bir araya gelerek eğlenceli vakit geçirdiği bir yaşam alanı haline geldi. Park, öğrencilere temiz doğada kitap okuma, ders çalışma ve sosyalleşme imkanı sunarken, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'e teşekkür edildi.

 • Çine Belediyesi'nde İki Kadın Şoför Göreve Başladı
  06 Eki Çine Belediyesi'nde İki Kadın Şoför Göreve Başladı

  Çine Belediyesi, kadınların çalışma hayatına daha fazla katılması için adımlar atmaya devam ediyor. Temizlik İşleri bünyesinde çalışan kadın şoförler, çöp taksileriyle sokakları temizliyor. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak amacıyla işe aldığı kadın çalışanların sayısı artıyor. Kadın şoförler, çalışma azimleriyle örnek oluyorlar.

 • Çine Belediyesi Drama Kursu Yıl Sonu Gösterisi
  30 Eyl Çine Belediyesi Drama Kursu Yıl Sonu Gösterisi

  Çine Belediyesi'nin düzenlediği yaz etkinlikleri kapsamında açılan Drama Kursu, öğrencilerin sergiledikleri yıl sonu gösterisiyle sona erdi. Geleceğin tiyatrocuları seyircilerden tam not aldı. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in öncülüğünde gerçekleştirilen Drama Kursu'nda eğitimini tamamlayan öğrenciler, birbirinden eğlenceli skeçlerle seyircileri büyüledi. Kursiyer öğrencilere başarılarından dolayı Çine Belediye Başkanvekili Mehmet Utku Şahin tarafından Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Beyaz Zambaklar Ülkesinde' isimli kitabı hediye edildi.

 • Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in babası Ünal Dinçer son yolculuğuna uğurlandı
  08 Eyl Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in babası Ünal Dinçer son yolculuğuna uğurlandı

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in babası Ünal Dinçer, yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cenaze töreni düzenlendi ve taziyeler kabul edildi.

 • Çine Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. Yılı Konserleriyle Müzik ve Eğlence Dolu Bir Gece Yaşattı
  07 Eyl Çine Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. Yılı Konserleriyle Müzik ve Eğlence Dolu Bir Gece Yaşattı

  Çine Belediyesi, düzenlediği Cumhuriyet Konserleri ile Çine halkına müzik ve eğlence dolu bir gece yaşattı. Konserde Çineli Öğretmenler Orkestrası sahne aldı ve Çineli vatandaşlar keyifli bir gece geçirdi.

 • Cumhuriyet Parkı'nın açılışı Gamze Dursun konseriyle yapılacak
  29 Ağu Cumhuriyet Parkı'nın açılışı Gamze Dursun konseriyle yapılacak

  Çine Belediyesi tarafından yenilenen Cumhuriyet Parkı'nın resmi açılışı, Cumhuriyet'in 100'üncü Yılı Cumhuriyet Konserleri kapsamında Gamze Dursun'un da sahne alacağı konserle 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda gerçekleştirilecek.

 • Çine Belediyesi Cumhuriyet Konserleri ile Vatandaşları Müzikle Buluşturuyor
  25 Ağu Çine Belediyesi Cumhuriyet Konserleri ile Vatandaşları Müzikle Buluşturuyor

  Çine Belediyesi, Cumhuriyet'in 100'üncü Yılı Cumhuriyet Konserleri etkinliği düzenleyerek vatandaşları müzikle buluşturmaya devam ediyor. İsmail Çakır, Umut Sülünoğlu ve Uğur Önür'ün konser verdiği etkinlik, Cumhuriyet Parkı'nda gerçekleştirildi. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, konserde vatandaşlarla bir araya gelerek konuşma yaptı. Başkan Dinçer, eleştirilere rağmen park yapmaya ve konser vermeye devam edeceklerini belirtti. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Yaşar Van ise sanatçılara poşu hediye etti ve teşekkürlerini iletti.

 • Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in Peynir Hali Projesi
  25 Ağu Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in Peynir Hali Projesi

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in ilçeye kazandırdığı Peynir Hali Kapalı Pazar Yeri, hem üreticinin hem de tüketicinin yüzünü güldürüyor. Her hafta yüzlerce vatandaşı ağırlayan Peynir Hali, yerel üreticilerin günlük olarak yaptıkları peynir, yoğurt, kaymak gibi ürünlerin yanı sıra meyve ve sebzeleri de ilçe halkının tüketimine sunuyor. Vatandaşlar, daha sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmanın memnuniyetini yaşıyor.

 • CHP'li başkanın eşinden tepki çeken paylaşım: Atatürk yanlış milleti kurtarmış
  16 May CHP'li başkanın eşinden tepki çeken paylaşım: Atatürk yanlış milleti kurtarmış

  Çine Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Enver Salih Dinçer'in eşi Tuba Gelincik Dinçer'in, "Mustafa Kemal Atatürk yanlış milleti kurtarmış" şeklindeki paylaşımı tepki yağdı. Dinçer, paylaşımını daha sonra kaldırdı.

 • Başkan Çerçioğlu Çine pazarında vatandaşlarla buşuştu
  27 Eki Başkan Çerçioğlu Çine pazarında vatandaşlarla buşuştu

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine Pazarı'nı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Başkan Çerçioğlu, Çineli muhtarlar ile bir araya geldi
  27 Eki Başkan Çerçioğlu, Çineli muhtarlar ile bir araya geldi

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek muhtarların Büyükşehir Belediyesi'nden taleplerini dinledi.

 • Son dakika haberi! Başkan kurtuldu, şoförü hayatını kaybetti
  20 Haz Son dakika haberi! Başkan kurtuldu, şoförü hayatını kaybetti

  Son dakika haberi... Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer karaciğer nakli ile ikinci hayata 'merhaba' derken, Dinçer'in makam şoförü Fatih Atabay ise uzun süredir tedavi gördüğü kas hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.

 • Başkan Çerçioğlu, Dinçer ailesinin hayrına katıldı
  09 Haz Başkan Çerçioğlu, Dinçer ailesinin hayrına katıldı

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in tekrar sağlığına kavuşması nedeniyle düzenlenen yemek hayrına katıldı.

 • Karaciğer komasına giren Belediye Başkanı Dinçer, yeniden hayata tutundu
  29 Nis Karaciğer komasına giren Belediye Başkanı Dinçer, yeniden hayata tutundu

  Karaciğer komasına giren Belediye Başkanı Dinçer, yeniden hayata tutundu Girdiği karaciğer koması nedeniyle ambulans uçakla Malatya'ya getirilen Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer yapılan karaciğer nakli ile sağlığına kavuştu Komada Malatya'ya getirilen belediye başkanı yeniden hayata...

 • Aydın Valisi Aksoy, Çine ilçesini ziyaret etti
  16 Eyl Aydın Valisi Aksoy, Çine ilçesini ziyaret etti

  Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Çine ilçesinde incelemede bulundu.

 • Çine'de berber ve kuaförlere destek
  11 May Çine'de berber ve kuaförlere destek

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, koronavirüsle mücadele kapsamında yeniden kapanan ve bugün faaliyete geçen berber ve kuaförlere hijyen ve sarf malzemesi desteğinde bulundu.

 • Çine Belediye Başkanı Dinçer'den Anneler Günü ziyareti
  10 May Çine Belediye Başkanı Dinçer'den Anneler Günü ziyareti

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, 96 yaşındaki Fatma Leman Tunçelli'yi ziyaret etti.

 • CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Aydın'da
  06 Eyl CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Aydın'da

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın'ın Çine ilçesi Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'i makamında ziyaret etti.

 • Başkan Çerçioğlu, Plaj Voleybolu Heyecanına Ortak Oldu
  17 May Başkan Çerçioğlu, Plaj Voleybolu Heyecanına Ortak Oldu

  Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve 2019 yılının en büyük plaj voleybolu organizasyonu olan 2 Yıldızlı FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu'nun Aydın etabı tüm hızıyla sürüyor.

 • CHP'li Başkan Dinçer'den Duba Açıklaması
  12 Nis CHP'li Başkan Dinçer'den Duba Açıklaması

  CHP'li Başkan Dinçer'den duba açıklaması -Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer: "Kişiye özel bir uygulama yapmadık"AYDIN - Aydın'ın Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine'nin her yerinde kaldırım çalışması yapıldığını belirterek, kişiye özel kaldırım yapmadıklarını savundu.

 • CHP'li Başkan Dinçer'den Duba Açıklaması
  12 Nis CHP'li Başkan Dinçer'den Duba Açıklaması

  Aydın'ın Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine'nin her yerinde kaldırım çalışması yapıldığını belirterek, kişiye özel kaldırım yapmadıklarını savundu.

 • CHP'li Başkan Seçimde Kendisini Desteklemeyen Firma Sahiplerini Böyle Cezalandırdı
  12 Nis CHP'li Başkan Seçimde Kendisini Desteklemeyen Firma Sahiplerini Böyle Cezalandırdı

  CHP'li Başkan seçimde kendisini desteklemeyen firma sahiplerini böyle cezalandırdıAYDIN - Aydın'ın Çine ilçesinde belediye başkanı seçilen CHP'li Enver Salih Dinçer, seçimde kendisine destek vermeyen bir firmaya akla hayale gelmeyecek şekilde cezalandırdı.

 • Başkanın Seçim Öfkesi
  12 Nis Başkanın Seçim Öfkesi

  Aydın'ın Çine ilçesinde belediye başkanı seçilen CHP'li Enver Salih Dinçer, seçimde kendisine destek vermeyen bir firmayı cezalandırdı.

 • Başkan Çerçioğlu, Çine'de Vatandaşlarla Buluştu
  13 Mar Başkan Çerçioğlu, Çine'de Vatandaşlarla Buluştu

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'le birlikte Çine'de vatandaşlarla buluştu.

 • Çine'ye 485 Kişi Aranıyor
  13 Ara Çine'ye 485 Kişi Aranıyor

  AYDIN'ın Çine ilçesinde her geçen yıl nüfusun azalması nedeniyle Çine Belediye Başkanı CHP'li Enver Salih Dinçer, hemşehrilerinin memleketlerine dönmesi için kampanya başlattı.

 • Belediye Başkanı Kampanya Başlattı! Aydın'ın Çine İlçesine 485 Kişi Aranıyor
  13 Ara Belediye Başkanı Kampanya Başlattı! Aydın'ın Çine İlçesine 485 Kişi Aranıyor

  Nüfusu 50 binin üzerine çıkmazsa birçok kazanımı elinden gidecek olan Aydın'ın Çine ilçesinde, Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, hemşehrilerinin memleketlerine dönmeleri için kampanya başlattı.

 • Kılıçdaroğlu: Devleti İyi Yönetecek Adam Diline Hakim Olacak (4)
  17 Mar Kılıçdaroğlu: Devleti İyi Yönetecek Adam Diline Hakim Olacak (4)

  ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNİ FRENİ PATLAYAN OTOBÜSE BENZETTİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli açılış ve ziyaretler için geldiği Aydın'da, Çine'yi de ziyaret etti.

 • Başkan Çerçioğlu, Çine Deve Güreşi Festivaline Katıldı
  19 Şub Başkan Çerçioğlu, Çine Deve Güreşi Festivaline Katıldı

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu 28. Çine Deve Güreşi Festivali’ne katıldı.

 • Başkan Çerçioğlu, Çine'de Çok Amaçlı Salon Kompleksinin Temelini Attı
  08 Ara Başkan Çerçioğlu, Çine'de Çok Amaçlı Salon Kompleksinin Temelini Attı

  Aydın Büyükşehir Belediyesi yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

 • Çerçioğlu, Çine Otobüs Terminalinin Temelini Attı
  24 Şub Çerçioğlu, Çine Otobüs Terminalinin Temelini Attı

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yeni Çine Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin temelini attı.

 • Çine'de Deve Güreşlerini 7 Bin Kişi İzleri
  15 Şub Çine'de Deve Güreşlerini 7 Bin Kişi İzleri

  Aydın'ın Çine İlçesi'nde, Belediye tarafından bu yıl 26'ncısı düzenlenen deve güreşlerine 120 namlı deve kıyasıya mücadele etti, 7 bin kişi heyecanla izledi.

 • Kahvehane Önüne Oturmak Yasak Çine'de Erkeklerin Kahvehane Önüne Oturması Yasaklandı
  30 Eyl Kahvehane Önüne Oturmak Yasak Çine'de Erkeklerin Kahvehane Önüne Oturması Yasaklandı

  Aydın'ın Çine İlçesi'nde, kahvehanenin önünde oturan 65 yaşındaki bir kişinin yoldan geçen bir genç kıza laf atması üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü kahvehane önünde oturulmasını yasakladı.

 • Çine'de Erkeklerin Kahvehane Önüne Oturması Yasaklandı
  29 Eyl Çine'de Erkeklerin Kahvehane Önüne Oturması Yasaklandı

  Aydın'ın Çine İlçesi'nde, kahvehanenin önünde oturan 65 yaşındaki bir kişinin yoldan geçen bir genç kıza laf atması üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü kahvehane önünde oturulmasını yasakladı.

 • Çine Köftesi ve Madran Suyu Tescilleniyor
  06 Tem Çine Köftesi ve Madran Suyu Tescilleniyor

  Aydın'ın Çine İlçesi'nin Belediye Başkanı CHP'li Enver Salih Dinçer, 'Çine Köftesi' ve 'Madran Suyu'na coğrafi tescil belgesi almak için kolları sıvadı.

 • Çine'de Doğalgaz Santraline Karşı Tabutlu Eylem
  27 Şub Çine'de Doğalgaz Santraline Karşı Tabutlu Eylem

  Aydın'ın Çine İlçesi'nde Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulması planlanan Çine Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali için yapılan ÇED toplantısı, vatandaşın tepkisi nedeniyle tamamlanamadı.

 • Çine'de Tabutlu Doğalgaz Santrali Eylemi
  27 Şub Çine'de Tabutlu Doğalgaz Santrali Eylemi

  Aydın'ın Çine İlçesi'nde Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulması planlanan Çine Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali için yapılan ÇED toplantısı, vatandaşın tepkisi nedeniyle tamamlanamadı.

 • Çine Belediye Başkanı, İzinsiz İşyerini Genişletmek İsteyen Babasına İzin Vermedi
  19 Oca Çine Belediye Başkanı, İzinsiz İşyerini Genişletmek İsteyen Babasına İzin Vermedi

  Aydın Çine Belediye Başkanı CHP'li Enver Salih Dinçer, işyerini izin almadan genişletmek isteyen babası Ünal Dinçer'e engel oldu.

 • Babasına Bile Göz Yummadı
  18 Oca Babasına Bile Göz Yummadı

  YdınÇine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, babasına ait dükkanda yapılan tadilatı ruhsatsız olduğu gerekçesiyle engelledi.

 • Başkan Dinçer; 'Çine'nin Geleceği Turizmde Saklı'
  17 Oca Başkan Dinçer; "Çine'nin Geleceği Turizmde Saklı"

  Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine'nin ekonomik ve sosyal geleceğinin turizmde saklı olduğunu belirtti.

 • Aydın'da Süt Ürünleri Mağazası Açılışı
  14 Oca Aydın'da Süt Ürünleri Mağazası Açılışı

  Aydın Mimar Sinan Mahallesi'nde süt ürünleri mağazası açıldı.

Advertisement