Son dakika Erdoğan Tok haberleri, Erdoğan Tok son dakika, son dakika Erdoğan Tok

Son Dakika Erdoğan Tok Haberleri

 • Erdoğan Tok, AK Parti'ye Samsun Büyükşehir Belediyesi aday adaylığı başvurusunda bulundu
  22 Kas Erdoğan Tok, AK Parti'ye Samsun Büyükşehir Belediyesi aday adaylığı başvurusunda bulundu

  Eski İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti'ye Samsun Büyükşehir Belediyesi aday adaylığı başvurusunda bulundu. Tok, yeni ufuklar ve yepyeni hedeflerle hazır olduklarını ve kararlı olduklarını belirtti. Adaylık başvurusunu AK Parti Samsun İl Başkanlığı'na yapan Tok, başarılar diledi. Tok, vatandaşlara seslenerek büyük hedeflere ulaşmak için yeni ufuklar ve cesaretli adımlarla yola çıktıklarını ifade etti. Geleceğe dair umutlarının güçlü olduğunu belirten Tok, Samsun'un daha güzel günlere doğru yol alacağını söyledi.

 • Erdoğan Tok'un acı günü
  25 Eki Erdoğan Tok'un acı günü

  Eski İlkadım Belediye Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un ağabeyi Niyazi Tok(60), son yolculuğuna uğurladı.

 • Tok'tan 2002 ruhu ile 2023 vurgusu
  11 Ara Tok'tan 2002 ruhu ile 2023 vurgusu

  Önceki dönem mahalle başkanları ve yönetimi ile "Vefa Buluşmaları" isimli programda bir araya gelen eski İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Cumhurbaşkanımızın önümüze koyduğu 2023 hedefleri doğrultusunda, 2002 ruhu etrafında kenetlenip yeni bir uyanış ve diriliş ile güçlü bir...

 • Erdoğan Tok'tan AK kadınlarla vefa buluşması
  16 Eki Erdoğan Tok'tan AK kadınlarla vefa buluşması

  AK Parti'de 2001 yılından bu yana görevde bulunmuş kadınlarla bir araya gelen Eski TBMM Müşaviri ve eski İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, dargınlıkların, küskünlüklerin kenara atılıp birlik ve beraberlik içerisinde Cumhurbaşkanı'nın liderliğinde kenetlenme vakti olduğunu söyledi.

 • Başkan Tok Oyunu Kullandı
  31 Mar Başkan Tok Oyunu Kullandı

  Cumhur İttifakı AK Parti Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ailesi ile birlikte oyunu kullanırken seçim sonuçlarının İlkadım için hayırlı olmasını diledi.

 • Başkan Tok: 'Ne Vaat Ettiysek Fazlasını Yaptık'
  15 Mar Başkan Tok: "Ne Vaat Ettiysek Fazlasını Yaptık"

  Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Unkapanı Mahallesi'ne çok büyük hizmetler ve yatırımlar yaptıklarını ve vatandaşlara ne vaat ettilerse, vaatlerinde daha fazlasını yaptıklarını söyledi.

 • İlkadım'da Cumhur İttifakı'na Güçlü Destek
  14 Mar İlkadım'da Cumhur İttifakı'na Güçlü Destek

  Yabancılar Pazarı esnafı ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Samsun ekonomisinin bel kemiği olan esnaflarımızın her zaman destekçisiyiz ve yanlarındayız" dedi.

 • Başkan Tok: '5 Yılda 255 Milyonluk İcraat Yaptık'
  13 Mar Başkan Tok: "5 Yılda 255 Milyonluk İcraat Yaptık"

  İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Biz, projelerimizle konuşuyoruz.

 • Başkan Tok: 'Gençlere Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz'
  12 Mar Başkan Tok: "Gençlere Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz"

  Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, gençlere seslenerek, "Bizler sizlere güveniyoruz ve bu güvenle daha mutlu bir gençlik geçirmeniz için İlkadım'da sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

 • Yerel Seçimlere Doğru
  05 Mar Yerel Seçimlere Doğru

  İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti Belediye Başkan adayı olan Erdoğan Tok, yeni dönemde 45 proje hazırladıklarını bildirdi.

 • Tok'tan İddialı Projeler
  05 Mar Tok'tan İddialı Projeler

  İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, başkan seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerin lansmanını gerçekleştirdi.

 • Mecidiye'ye Prestijli Proje
  28 Şub Mecidiye'ye Prestijli Proje

  Cumhur İttifakı AK Parti Adayı ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Mecidiye Caddesi'ni prestijli hale getireceklerini söyledi.

 • Başkan Tok: 'Hepimizin Ortak Paydası Samsunspor'
  24 Şub Başkan Tok: "Hepimizin Ortak Paydası Samsunspor"

  Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsunsporlu Aileler Platformu ile bir araya geldi.

 • Tok: 'İlkadım'a Birlikte Hizmet Edeceğiz'
  22 Şub Tok: "İlkadım'a Birlikte Hizmet Edeceğiz"

  İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi AK Parti ve MHP meclis üyesi adaylarını ağırladı.

 • Başkan Tok'tan Sözleşme Müjdesi
  22 Şub Başkan Tok'tan Sözleşme Müjdesi

  İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Erdoğan Tok, kadroya geçen taşeron işçilere sözleşme müjdesi verdi.

 • İlkadım'da Kadınlara Pozitif Ayrımcılık
  19 Şub İlkadım'da Kadınlara Pozitif Ayrımcılık

  İlkadımlı kadınları Acem Tekkesi ve Sohbet Evinde ağırlayan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım'da kadınlara her zaman pozitif ayrımcılık yaptıklarını söyledi.

 • Başkan Tok: 'Memge Gurur Kaynağımız'
  14 Şub Başkan Tok: "Memge Gurur Kaynağımız"

  Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türkiye'nin en prestijli kurslarından biri haline gelen MEMGE Kursu kursiyerleri ile bir araya geldi.

 • İlkadım'da Kadına Pozitif Ayrımcılık
  30 Oca İlkadım'da Kadına Pozitif Ayrımcılık

  İlkadım'da kadına pozitif ayrımcılık Başkan Tok: "Kadınlarımızın yeri ayrı"SAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Kadınlarımızın yeri İlkadım için ayrı. Kadınlarımız mutlu olursa aile mutlu olur, aile mutlu olursa çocuklar mutlu huzurlu olur.

 • İlkadım'ın Birleştirici Gücü
  30 Oca İlkadım'ın Birleştirici Gücü

  Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun'da çeşitli siyasi partilere, siyasi aktörlere yaptığı ziyaretlerle İlkadım'da birliği, beraberliği, kardeşliği ve siyasi birlikteliği tesis ediyor.

 • Cumhur İttifakına İlkadım'da Büyük Destek
  27 Oca Cumhur İttifakına İlkadım'da Büyük Destek

  Ev ev, sokak sokak, cadde cadde halkla kucaklaşmalarını sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, "Sıkılmadık el, çalınmadık kapı fethedilmemiş gönül bırakmayacağız" dedi.

 • Başkan Tok: 'Hemşehri Derneklerini Çok Önemsiyoruz'
  23 Oca Başkan Tok: "Hemşehri Derneklerini Çok Önemsiyoruz"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yerel yönetimler olarak hemşehri derneklerini ve vakıfları çok önemsediklerini söyledi.

 • Başkan Tok'tan Cumhur İttifakı Teşekkürü
  19 Oca Başkan Tok'tan Cumhur İttifakı Teşekkürü

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla Yaşar Doğu Spor Salonunda gerçekleştirilen Samsun Adayları Tanıtım Toplantısı ile ilgili konuştu.

 • İlk Hediyeler Başkan Tok'tan
  17 Oca İlk Hediyeler Başkan Tok'tan

  İlkadım Belediyesinin "gönül belediyeciliği" anlayışı ile gerçekleştirdiği "İlkadım'a Bir Melek Hoş Geldin Bebek" projesi ile İlkadım'da dünyaya gelen bebeklere ilk hediyesini Başkan Erdoğan Tok veriyor.

 • Başkan Tok: 'En Büyük Başarımız Gönüllere Girmek Oldu'
  14 Oca Başkan Tok: "En Büyük Başarımız Gönüllere Girmek Oldu"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok sosyal belediyeciliğin önemini vurgularken, "Şehrimize hizmet için canla başla çalışırken hizmetlerimizin merkezine gönül belediyeciliğini koyduk" dedi.

 • Şehit Babasından Başkan Tok'a Teşekkür
  11 Oca Şehit Babasından Başkan Tok'a Teşekkür

  Şehit Polis Memuru Murat Çalışkan'ın isminin İlkadım ilçesinde yenilenen Adalet Parkı'na verilmesinden dolayı şehidin babası Emin Çalışkan, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

 • Başkan Tok Muhtarlara Yeni Belediye Hizmet Binasını Tanıttı
  04 Oca Başkan Tok Muhtarlara Yeni Belediye Hizmet Binasını Tanıttı

  Başkan Tok muhtarlara yeni belediye hizmet binasını tanıttı Bölgeye ulaşım sorununu çözmek için dolmuş hatları güzergahında değişiklik yapılacakSAMSUN - Yeni belediye hizmet binasını muhtarlara gezdiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bölgeye ulaşım probleminin çözüleceğini açıkladı.

 • Başkan Tok Muhtarlara Yeni Belediye Hizmet Binasını Tanıttı
  04 Oca Başkan Tok Muhtarlara Yeni Belediye Hizmet Binasını Tanıttı

  Yeni belediye hizmet binasını muhtarlara gezdiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bölgeye ulaşım probleminin çözüleceğini açıkladı.

 • İlkadımlılar Taleplerini Doğrudan Başkan Tok'a İletti
  03 Oca İlkadımlılar Taleplerini Doğrudan Başkan Tok'a İletti

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadımlı vatandaşları makamında ağırlayarak taleplerini dinledi.

 • Demir ve Tok Muhtarlarla Buluştu
  28 Ara Demir ve Tok Muhtarlarla Buluştu

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un ev sahipliğini gerçekleştirdiği buluşmada AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, İlkadımlı muhtarlarla buluştu.

 • Demir: 'Halkla İlişkilerimiz En Üst Seviyede Olacak'
  20 Ara Demir: "Halkla İlişkilerimiz En Üst Seviyede Olacak"

  AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, toplumun her kesimine uzanan ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

 • Tok: 'Hizmete Devam'
  14 Ara Tok: "Hizmete Devam"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlçemizin tüm dinamikleri ile birlikte iş birliği içerisinde olmayı her zaman bir görev olarak bildik.

 • Erdoğan Tok: 'Gecemizi Gündüzümüze Katarak Dev Projelere İmza Attık'
  09 Ara Erdoğan Tok: "Gecemizi Gündüzümüze Katarak Dev Projelere İmza Attık"

  - Erdoğan Tok: "Gecemizi gündüzümüze katarak dev projelere imza attık"SAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım için gecemizi gündüzümüze katarak vatandaşlarımızla birlikte dev projelere imza attık" dedi.

 • Tok: 'Geleceğe Çok Büyük Yatırımlar Yapıyoruz'
  08 Ara Tok: "Geleceğe Çok Büyük Yatırımlar Yapıyoruz"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi 12. sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

 • Başkan Tok, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonunu Ağırladı
  07 Ara Başkan Tok, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonunu Ağırladı

  Türkiye Muhtarlar Konfederasyonunu makamında ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Gönül birliği kurduğumuz muhtarlarımızla eşsiz hizmetlere imza atıyoruz” dedi.

 • Tok: 'Gençlerden Beklentimiz Büyüklerimize Saygı'
  06 Ara Tok: "Gençlerden Beklentimiz Büyüklerimize Saygı"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, gençlere “Ne olur annelerinize, babalarınıza, yaşlılarınıza saygıyı eksik etmeyin” çağrısında bulundu.

 • Tok'tan 4 Bin 800 Öğretmene Karanfil
  23 Kas Tok'tan 4 Bin 800 Öğretmene Karanfil

  Tok'tan 4 bin 800 öğretmene karanfil -İlkadım'da Öğretmenler Günü etkinlikleriSAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Öğretmenler Günü nedeniyle gerçekleştirdiği iki programla tüm öğretmenlerin gününü kutlarken, ilçede görev yapan 4 bin 800 öğretmene de tek tek karanfil yolladı.

 • Tok'tan 4 Bin 800 Öğretmene Karanfil
  23 Kas Tok'tan 4 Bin 800 Öğretmene Karanfil

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Öğretmenler Günü nedeniyle gerçekleştirdiği iki programla tüm öğretmenlerin gününü kutlarken, ilçede görev yapan 4 bin 800 öğretmene de tek tek karanfil yolladı.

 • Tok'tan Yağmur Altında Mahalle Gezisi
  22 Kas Tok'tan Yağmur Altında Mahalle Gezisi

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un sürdürdüğü gönül buluşmalarına hava şartları engel olamadı.

 • Tok: 'Hizmet Kalitemizi Ortak Akılla Yükseltiyoruz'
  19 Kas Tok: "Hizmet Kalitemizi Ortak Akılla Yükseltiyoruz"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, hizmet kalitelerini ortak akılla yükselttiklerini söyledi.

 • Başkan Tok: 'Halkı Kucaklayan Belediyecilik'
  18 Kas Başkan Tok: "Halkı Kucaklayan Belediyecilik"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kazım Karabekir Mahalle sakinleri ve esnaflarıyla bir araya geldi.

 • Başkan Tok, Gazi Devlet Hastanesi Personelini Ağırladı
  17 Kas Başkan Tok, Gazi Devlet Hastanesi Personelini Ağırladı

  Başkan Tok, Gazi Devlet Hastanesi personelini ağırladıSAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi Devlet Hastanesi tarafından düzenlenen personel buluşmasına ev sahipliği yaptı.

 • Başkan Tok, Gazi Devlet Hastanesi Personelini Ağırladı
  17 Kas Başkan Tok, Gazi Devlet Hastanesi Personelini Ağırladı

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi Devlet Hastanesi tarafından düzenlenen personel buluşmasına ev sahipliği yaptı.

 • Başkan Tok Yeni Projeler İçin Halkın Fikrini Alıyor
  11 Kas Başkan Tok Yeni Projeler İçin Halkın Fikrini Alıyor

  Mahalle gezilerine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un son durağı Rasathane Mahallesi Muhtarlığı oldu.

 • Tok: 'Yol Haritamız Vatandaş Odaklı'
  23 Eki Tok: "Yol Haritamız Vatandaş Odaklı"

  Mahalle gezileri ile sokağın nabzını tutan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Hastane Mahallesi’ni ziyaret etti.

 • Tok: 'Yürekten Sevdik, Gönüllerde Bir Olduk'
  22 Eki Tok: "Yürekten Sevdik, Gönüllerde Bir Olduk"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahalle sakinleri ve esnaflarla buluşmayı sürdürüyor.

 • İlkadım'da Kültür Seferberliği
  17 Eki İlkadım'da Kültür Seferberliği

  Yeni kurs dönemi öncesi usta öğretici, eğitmen ve kursiyerlerle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bayanlarımızı üretim ekonomisine dâhil ediyoruz” dedi.

 • Tok: 'Ortak Sevdamız İlkadım'
  16 Eki Tok: "Ortak Sevdamız İlkadım"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediyeye ait Ihlamur Kafe ve Restorantta “Ortak Sevdamız İlkadım” temalı buluşmada AK Parti, MHP, CHP ve İYİ Parti Meclis Üyelerini ağırlayarak güzel bir buluşmaya ev sahipliği yaptı.

 • Tok: 'Bu Topraklar Seyit Onbaşılarla Kazanıldı'
  09 Eki Tok: "Bu Topraklar Seyit Onbaşılarla Kazanıldı"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Çanakkale Zaferimizi hafızalarımızda, gönlümüzde daima canlı tutmak bizler için kutsal bir görev ve bir borç olduğu kadar geleceğimiz için de bir iftihar ve ilham kaynağı olmuştur” dedi.

 • Başkan Erdoğan Tok: 'Her İşimizi Heyecanla Yapıyoruz'
  04 Eki Başkan Erdoğan Tok: "Her İşimizi Heyecanla Yapıyoruz"

  Başkan Erdoğan Tok: "Her işimizi heyecanla yapıyoruz"SAMSUN - Camiler ve Din Görevlileri Haftası sebebiyle din görevlileri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İşimizi aşk, samimiyet, ihlas ve heyecan ile yapıyoruz" dedi.

 • Erdoğan Tok: 'Her İşimizi Heyecanla Yapıyoruz'
  04 Eki Erdoğan Tok: "Her İşimizi Heyecanla Yapıyoruz"

  Camiler ve Din Görevlileri Haftası sebebiyle din görevlileri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İşimizi aşk, samimiyet, ihlas ve heyecan ile yapıyoruz” dedi.

 • İlkadım'da Cami ve Külliye İnşaatında Sona Yaklaşıldı
  02 Eki İlkadım'da Cami ve Külliye İnşaatında Sona Yaklaşıldı

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, tamamlandığında Karadeniz’in en büyüğü olacak Cami ve Külliye inşaatında sona yaklaşıldığını söyledi.

 • Tok: 'Engellilere Engelsiz Bir Yaşam Sunmak İçin Çalışıyoruz'
  01 Eki Tok: "Engellilere Engelsiz Bir Yaşam Sunmak İçin Çalışıyoruz"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, tüm hizmet alanlarında engellilere engelsiz bir yaşam sunmak için çalıştıklarını belirtti.

 • İlkadım'da Birlikte Yönetim
  26 Eyl İlkadım'da Birlikte Yönetim

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yeni İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik’e yaptığı ziyarette, ilçenin büyümesi, gelişmesi, ilerlemesi için tüm kamu kurum ve kuruluşlarla işbirliği, uyum, istişare ve koordinasyon halinde çalıştıklarını söyledi.

 • Başkan Tok Çay Davetini Kırmadı
  24 Eyl Başkan Tok Çay Davetini Kırmadı

  Mahalle ziyaretlerine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, vatandaştan gelen çay davetini geri çevirmedi.

 • Başkan Erdoğan Tok'tan Dünya Şampiyonu Kızlara Altın
  24 Eyl Başkan Erdoğan Tok'tan Dünya Şampiyonu Kızlara Altın

  Samsun İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda dünya birincisi ve ikincisi olan şampiyon sporcular Hamide Yavuz ve Büşra Taştemir’i ağırladı.

 • İlkem'de Yeni Eğitim Yılı İlk Zili Çaldı
  22 Eyl İlkem'de Yeni Eğitim Yılı İlk Zili Çaldı

  İLKEM'de yeni eğitim yılı ilk zili çaldıSAMSUN - İlkadım Belediyesi bünyesinde eğitim veren İLKEM Eğitim Kurumlarında yeni eğitim yılı için ilk zil çaldı.

 • İlkadım'da Asırlık Gelenek Yaşatıldı
  21 Eyl İlkadım'da Asırlık Gelenek Yaşatıldı

  İlkadım'da asırlık gelenek yaşatıldı Tok: "Aşure, sevgi, birlik ve kardeşliktir"SAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Acem Tekkesi'nde asırlık geleneği sürdürerek vatandaşlara 'aşure' dağıttı.

 • İlkadım'da Asırlık Gelenek Yaşatıldı
  21 Eyl İlkadım'da Asırlık Gelenek Yaşatıldı

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Acem Tekkesi’nde asırlık geleneği sürdürerek vatandaşlara ’aşure’ dağıttı.

 • Bilime İlkadım Şenliği
  17 Eyl Bilime İlkadım Şenliği

  İlkadım Belediyesi öncülüğünde 28-29 Eylül tarihlerinde Cumhuriyet Meydanı’nda Samsunlularla buluşacak “Bilime İlkadım Şenliği” için Başkan Erdoğan Tok, proje ekibini makamında ağırladı.

 • Başkan Tok: 'Fethedilmemiş Gönül Bırakmayacağız'
  13 Eyl Başkan Tok: "Fethedilmemiş Gönül Bırakmayacağız"

  Mahalle gezileri kapsamında İlkadım’ın tüm cadde ve sokaklarını gezerek vatandaş ve esnaf gezilerini sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Gezilmedik sokak, sıkılmadık el, fethedilmemiş gönül bırakmayacağız” dedi.

 • Başkan Tok, Hacıların Duasını Aldı
  11 Eyl Başkan Tok, Hacıların Duasını Aldı

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kutsal topraklara giderek hac farizasını yerine getiren hacıları ziyaret ederek dualarını aldı.

 • Başkan Tok: 'Memge, Gurur Kaynağımız'
  09 Eyl Başkan Tok: "Memge, Gurur Kaynağımız"

  Mesleki Eğitim Mutfağımdan Geçiyor (MEMGE) Aşçılık Kursu, eğitmenleri ve kursiyerleri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "MEMGE Aşçılık Kursumuz istihdama sağladığı katkı ve Avrupa çapında yakaladığı başarı ile en önemli projelerimizden biri haline geldi" dedi.

 • Tok: 'İlk Günkü Aşkla, AK Parti Belediyecilik Anlayışımızı Sürdürüyoruz'
  06 Eyl Tok: "İlk Günkü Aşkla, AK Parti Belediyecilik Anlayışımızı Sürdürüyoruz"

  Mahalle gezilerini sürdüren Başkan Tok, AK Parti’nin, insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yola devam ettiklerini söyledi.

 • Tok: 'Gönül Belediyeciliği Birleştirici Gücümüz'
  05 Eyl Tok: "Gönül Belediyeciliği Birleştirici Gücümüz"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Gönül belediyeciliği birleştirici gücümüz. İlkadım, AK belediyecilikle altın çağını yaşıyor” dedi.

 • İlkadım'da 2023 Hazırlığı
  04 Eyl İlkadım'da 2023 Hazırlığı

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahalle ve esnaf gezilerini sürdürüyor.

 • Tok: 'İlkadım'ın Geleceğine Birlikte Karar Veriyoruz'
  29 Ağu Tok: "İlkadım'ın Geleceğine Birlikte Karar Veriyoruz"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Muhtar Derya Bozkurt ile birlikte Selahiye Mahallesi sokaklarını gezdi.

 • 6 Bin İlkadımlı Ecdadıyla Buluştu
  13 Ağu 6 Bin İlkadımlı Ecdadıyla Buluştu

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından geçen yıl başlatılan Bursa ve Çanakkale gezilerinde binlerce İlkadımlı tarihle buluşuyor.

 • Geleceklerini İlkem'le Kazandılar
  09 Ağu Geleceklerini İlkem'le Kazandılar

  İlkadım Belediyesine bağlı İlkadım Etüd Merkezi (İLKEM), Liseye Geçiş Sistemi (LGS) ve Yüksek Eğitim Kurumları Sınavı (YKS) öğrenci yerleştirme sonuçlarına göre büyük bir başarı yakaladı.

 • Başkan Tok: 'İlkadım'da Daha Yapacak İşimiz Var'
  07 Ağu Başkan Tok: "İlkadım'da Daha Yapacak İşimiz Var"

  Saathane Meydanı Asmaaltı’nda esnaflarla buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım’ın 2023 vizyonunu anlatarak, “İlkadım’da daha yapacak çok işimiz var” dedi.

 • 28. Kadırga Şenlikleri Coşkuyla Gerçekleşti
  06 Ağu 28. Kadırga Şenlikleri Coşkuyla Gerçekleşti

  28. Kadırga Şenlikleri coşkuyla gerçekleştiSAMSUN - İlkadım ilçesinin en yüksek dağlarından olan doğası ve temiz havası ile yaz aylarında birçok ziyaretçiyi ağırlayan 1387 rakımlı Mahmur Dağı'nda 28. Kadırga Şenlikleri yapıldı.

 • İlkadım'dan Serinleten İkram
  06 Ağu İlkadım'dan Serinleten İkram

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Batı Park’ta piknik yapan vatandaşlara dondurma ikram etti.

 • Belediye Başkanlarının Eşleri İlkadım'da Buluştu
  05 Ağu Belediye Başkanlarının Eşleri İlkadım'da Buluştu

  Samsun Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkanlarının eşleri tarafından geleneksel hale getirilen ilçe buluşmalarının bu ay ki ev sahibi İlkadım olurken, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bu anlamlı birliktelik için başkan eşlerini kutladı.

 • İlkem'de Yaz Kursu Mezuniyet Sevinci
  31 Tem İlkem'de Yaz Kursu Mezuniyet Sevinci

  İLKEM'de yaz kursu mezuniyet sevinciSAMSUN - İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İLKEM Eğitim Kurumlarından Kadifekale İLKEM'de mezuniyet sevinci yaşandı.

 • İlkadım'dan 5 Yeni Mahalleye Hizmet Atağı
  29 Tem İlkadım'dan 5 Yeni Mahalleye Hizmet Atağı

  İlkadım'dan 5 yeni mahalleye hizmet atağıSAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından yapılan çocuk parkı, yeşil alan, parke taşı döşeme, beton, asfalt, sathi kaplama ve yeni açılan yollarla mahalle statüsüne kavuşan yollar eşsiz hizmetlere kavuşuyor.

 • Başkan Tok, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi
  25 Tem Başkan Tok, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

  Başkan Tok, yol çalışmalarını yerinde incelediSAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Çatalarmut Mahallesi'nde 11 sokakta yapımı tamamlanan asfalt kaplama ve beton kaldırımlarda incelemelerde bulundu.

 • Başkan Tok, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi
  25 Tem Başkan Tok, Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Çatalarmut Mahallesi’nde 11 sokakta yapımı tamamlanan asfalt kaplama ve beton kaldırımlarda incelemelerde bulundu.

 • İlkadım'da Son 6 Ayda 42 Mahalleye Büyük Yatırım
  16 Tem İlkadım'da Son 6 Ayda 42 Mahalleye Büyük Yatırım

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, son 6 ayda 42 mahallede, 5 bin ton asfalt serimi, 13 bin 422 metrekare parke yol, 5 bin 70 metrekare beton kaldırım, 36 bin metrekare sathı kaplama ve 5 bin 55 metre yeni yol açma çalışması yaptıklarını söyledi.

 • İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Can Kaybı Yaşanmaması En Büyük Teselli Olmuştur'
  12 Tem İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: "Can Kaybı Yaşanmaması En Büyük Teselli Olmuştur"

  Samsun’da gaz kaçağı sonucu bir lokantada yaşanan patlama sonrası açıklamalarda bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, patlamada can kaybı yaşanmamasının en büyük teselli olduğunu söyledi.

 • Başkan Tok, Tarihi Ana Tanıklık Etti
  09 Tem Başkan Tok, Tarihi Ana Tanıklık Etti

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Mecliste yemin etmesini TBMM’den izleyerek, destekte bulundu.

 • Başkan Tok: 'Bu Yavrulara Kıyanlar En Ağır Şekilde Cezalandırılmalı'
  04 Tem Başkan Tok: "Bu Yavrulara Kıyanlar En Ağır Şekilde Cezalandırılmalı"

  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türkiye’yi hüzne boğan Leyla ve Eylül cinayetlerine sert tepki gösterdi.

Advertisement