Son dakika Ethem Sarısülük haberleri, Ethem Sarısülük son dakika, son dakika Ethem Sarısülük

Son Dakika Ethem Sarısülük Haberleri

Son dakika Ethem Sarısülük haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ethem sarısülük haberleri anında burada.


 • 02.06.2022 02 Haz 18:15 Ali İsmail Korkmaz Öldürüldüğü Sokakta Anıldı. Anne Emel Korkmaz: 'Ali İsmailler Hep Var Olacak Oğlum' Ali İsmail Korkmaz Öldürüldüğü Sokakta Anıldı. Anne Emel Korkmaz: "Ali İsmailler Hep Var Olacak Oğlum"

  Eskişehir’de dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz, Gezi direnişinin 9’uncu yılında darp edildiği sokakta karanfillerle anıldı. Çocuğunun fotoğrafına karanfil bırakırken gözyaşlarını tutamayan anne Emel Korkmaz, "Ali İsmail sen ölmedin oğlum. Kokun uzaklaştı benden sadece. Senin kokun uzaklaştı. Senin gibi yüzlerce çocuk yetişiyor. Yüzlerce Ali İsmail var ve Ali İsmailler hep var olacak oğlum. Seni çok seviyorum Ali" dedi.

 • 01.06.2022 01 Haz 23:02 Başkent'te izinsiz gösteriye polis müdahale etti Başkent'te izinsiz gösteriye polis müdahale etti

  Başkent'te izinsiz gösteriye polis müdahale etti Gezi Parkı eylemleri sırasında Ankara Güvenpark'ta çıkan olaylarda ölen Ethem Sarısülük'ü anmak için izinsiz yürüyüş yapan gruba polis müdahale etti.

 • 01.06.2022 01 Haz 19:35 Ankara'daki Ethem Sarısülük Anmasında Çok Sayıda Kişi Gözaltına Alındı Ankara'daki Ethem Sarısülük Anmasında Çok Sayıda Kişi Gözaltına Alındı

  Ankara’daki Gezi eylemleri sırasında polis tarafından vurularak öldürülen Ethem Sarısülük, vurulduğu yerde ve saatte anıldı. Basın açıklamasının ardından Sarısülük’ün vurulduğu noktaya gitmek isteyenlere polis müdahale etti ve çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.

 • 31.05.2022 31 May 23:02 İzmir'de Gezi Anması Gergin Başladı Konserle Bitti İzmir'de Gezi Anması Gergin Başladı Konserle Bitti

  İzmir'deki Gezi eylemlerinin 9'uncu yıl dönümü anmasında, slogan atıp Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nden yürümek isteyen gruba polis müdahale etti. Yaka paça gözaltına alınan 5 kişi, anmayı düzenleyen İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri'nin araya girmesi ile serbest bırakıldı. Anma, Gündoğdu meydanında yapılan kitlesel basın açıklamasının ardından Praksis müzik grubunun konseri ile son buldu.

 • 31.05.2022 31 May 15:22 Buldan: Siyasi Hikayesi Tükenmiş Bir İktidarın Son Çaresi Baskıyı, Zulmü ve Hukuksuzlukları Büyütmektir Buldan: Siyasi Hikayesi Tükenmiş Bir İktidarın Son Çaresi Baskıyı, Zulmü ve Hukuksuzlukları Büyütmektir

  HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, “Kaybetmeye yüz tutmuş ve siyasi hikayesi tükenmiş bir iktidarın son çaresi baskıyı, zulmü ve hukuksuzlukları büyütmektir. Bugün yaşananlar tam da budur. Varlık-yokluk mücadelesindeki iktidarın alacakaranlık iklimidir. Bu yapının kendi bekası için sürekli yaydığı bir iklim de var. Bu iklim yasaklardır, hukuksuzluklardır, yargı kumpaslarıdır, tecrit ve işkencedir, nefret siyasetidir, savaş politikalarıdır, basına sansürdür, istikrarsızlık ve huzursuzluktur. Bütün bunlar, AKP-MHP ittifakının iktidarda kalmak için yürüttüğü son çırpınışlar olarak karşımızda durmaktadır” dedi.

 • 28.05.2022 28 May 14:44 Ağbaba: 'Bu Yasa Açık Bir Dikta Teklifidir. Diktatörlüğün Basın Kanunu, Sansür Kanunudur' Ağbaba: "Bu Yasa Açık Bir Dikta Teklifidir. Diktatörlüğün Basın Kanunu, Sansür Kanunudur"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Bartın’da; “Ekonomik krizi önlemek için milletin ne yaşadığını millet duymasın diye sosyal medyayla ilgili kanun teklifi verdiler. 40 maddelik bu düzenlemenin her bir maddesi ayrı bir sansürdür. Bu yasa açık bir dikta teklifidir. Diktatörlüğün basın kanunu, sansür kanunudur” açıklamasını yaptı.

 • 25.05.2022 25 May 15:19 Mimarlar Odası'ndan Yurttaşlara 'Gezi'nin Yıl Dönümünde Adalet Nöbetine Katılın' Çağrısı: 'Hepimiz Oradaydık, Bu Sürecin Parçasıyız' Mimarlar Odası'ndan Yurttaşlara 'Gezi'nin Yıl Dönümünde Adalet Nöbetine Katılın' Çağrısı: "Hepimiz Oradaydık, Bu Sürecin Parçasıyız"

  Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, Gezi Davası tutuklularının toplumsal muhalefet üzerinden bir susturma operasyonu esiri yapıldıklarını, özgürlüklerine kavuşana kadar adalet nöbetlerini sürdüreceklerini söyledi. “Hepimiz oradaydık, bu sürecin parçasıyız” diyen Karakuş Candan, yurttaşları Gezi’nin 9. yılı nedeniyle 31 Mayıs’ta adalet nöbetine, 1 Haziran’da da Güvenpark’ta Ethem Sarısülük anmasına davet etti.

 • 13.05.2022 13 May 11:51 Üniversite Öğrencisi Şerzan Kurt, Öldürülüşünün 12'nci Yılında Muğla'da Anıldı Üniversite Öğrencisi Şerzan Kurt, Öldürülüşünün 12'nci Yılında Muğla'da Anıldı

  Muğla’da 12 yıl önce polis kurşunuyla yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Şerzan Kurt, Muğla Emek ve Demokrasi Güçleri tarafından Sınırsızlık Meydanı’nda anıldı.

 • 01.05.2022 01 May 11:30 Tuncay Özkan: Yaşasın 1 Mayıs, Yaşasın İnsan Onuru! Ekmek ve Hürriyet Uğruna Mücadele Edenler Dert Görmesinler Tuncay Özkan: Yaşasın 1 Mayıs, Yaşasın İnsan Onuru! Ekmek ve Hürriyet Uğruna Mücadele Edenler Dert Görmesinler

  CHP Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan, 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü mesajında, “Yaşasın 1 Mayıs, yaşasın insan onuru! Ekmek ve hürriyet uğruna mücadele edenler dert görmesinler. 'Dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle, işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet'” dedi.

 • 27.04.2022 27 Nis 17:39 TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç'un, "Vatandaşlarımıza soralım: HDP bu toprakların partisi mi değil mi" ifadelerine karşılık, "Gelin dolaşalım memleketi ve soralım: HDP, özgür bir parti mi? HDP, Kandil'den izin almadan adım atan bir parti mi?

 • 26.04.2022 26 Nis 21:39 Gezi Davası'nda Verilen Cezalar Taksim'de Protesto Edildi Gezi Davası'nda Verilen Cezalar Taksim'de Protesto Edildi

  Gezi Davası’nda verilen cezalar, Taksim Dayanışması’nın çağrısıyla Taksim’de protesto edildi. Mimarlar Odası İstanbul Şubesi Başkanı Esin Köymen, “Tek adam rejiminin ihtiyaçlarına göre karar veren mahkemelerin hukuksuz, tanıksız, kanıtsız, keyfi ve tutarsız kararlar aldığı bir rejimde, demokrasinin, kuvvetler ayrılığının ve en temel anayasal haklanın yok sayıldığı bir ülke haline geldik. Sadece Gezi Parkı’na değil, Kazdağları’ndan Cerattepe’ye, Kuzey Ormanları’ndan Salda Gölü’ne kadar yeşile, doğaya sahip çıkan gençlerin ve çevre örgütlerinin düşman görüldüğü bir ülke haline geldik” dedi.

 • 26.04.2022 26 Nis 17:11 Avukatlardan Gezi Davası İçin Adalet Nöbeti. CHP'li Özel: 'Biz Bu Diktatörü, Gezi Ruhuyla Bir Kez Daha Yeneceğiz' Avukatlardan Gezi Davası İçin Adalet Nöbeti. CHP'li Özel: "Biz Bu Diktatörü, Gezi Ruhuyla Bir Kez Daha Yeneceğiz"

  Avukatlar, meslektaşları Can Atalay ve diğer Gezi Davası sanıkları için Çağlayan Adliyesi önünde ‘Adalet Nöbeti’ tuttu. Hukukçular kararı alkışlarla protesto etti. Eyleme destek veren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Öfkemiz büyük, ancak kararlılığımız da bir o kadar yüksek. Gezi Recep Tayyip Erdoğan'ı yendi, onu mahkum etti. Bunu hazmedemediği için Gezi'yi savunanları mahkum etmeye çalışıyor. İçeriye tıkıyor, zulmediyor. Biz bu diktatörü, Gezi ruhuyla, Gezi'nin başardığı gibi bir kez daha yeneceğiz" dedi.

 • 21.04.2022 21 Nis 15:21 Taksim Dayanışması: 'Gezi Parkı'na Sahip Çıkmanın Cezası Ağırlaştırılmış Müebbete Dönüştürülmüş Durumda' Taksim Dayanışması: "Gezi Parkı'na Sahip Çıkmanın Cezası Ağırlaştırılmış Müebbete Dönüştürülmüş Durumda"

  Taksim Dayanışması, iş insanı Osman Kavala'nın tek tutuklu sanık olarak yargılandığı Gezi Davası’nın yarın yapılacak karar duruşması öncesinde, "Gezi Parkı'na sahip çıkmanın cezası ağırlaştırılmış müebbete dönüştürülmüş durumda. Gezi bahanesiyle yapılmakta olan bütün bu hukuk dışı davalara son verilmesini talep ediyoruz" açıklamasını yaptı.

 • 12.12.2021 12 Ara 10:20 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT), ABD Başkanı Donald Trump'ın, "Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma ve ABD Büyükelçiliğini Tel Aviv'den Kudüs'e taşıma" planını açıklamasının ardından, Dönem Başkanı Türkiye'nin çağrısı üzerine 13 Aralık 2017'de İstanbul'da olağanüstü toplandı.

 • 15.06.2021 15 Haz 19:59 TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın "1915 olaylarını soykırım kabul eden devlet başkanıyla görüşmesinde 'Hamdolsun bu konu gündeme gelmedi' demenin bizim nezdimizde karşılığı bir teslimiyettir" sözlerine, "Soykırım iddiasıyla ilgili...

 • 13.12.2020 13 Ara 11:45 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Fikirleriyle insanlığa ışık tutan Mevlana Celaleddin-i Rumi, 17 Aralık 1273'te vefat etti.

 • 01.06.2020 01 Haz 18:55 Başkentte izinsiz gösteri girişiminde bulunan 21 kişi gözaltına alındı Başkentte izinsiz gösteri girişiminde bulunan 21 kişi gözaltına alındı

  Başkentte izinsiz gösteri yapmak isteyen gruba polis müdahale etti.

 • 01.06.2020 01 Haz 18:02 Ankara'da izinsiz gösteriye 22 gözaltı Ankara'da izinsiz gösteriye 22 gözaltı

  Ankara'da izinsiz olarak Gezi olaylarını ve Gezi olaylarında hayatını kaybeden Ethem Sarısülük'ü anmak isteyen gruptan 22 kişi gözaltına alındı.

 • 05.02.2020 05 Şub 13:21 DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3 DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3

  GEZİ parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin davaya devam edildi.

 • 05.02.2020 05 Şub 13:20 BERKİN ELVAN'IN ÖLÜMÜ DAVASI... MAHKEME BAŞKANI: DOSYANIN YÜZDE 90'I BİTTİ, SONA YAKLAŞTIK BERKİN ELVAN'IN ÖLÜMÜ DAVASI... MAHKEME BAŞKANI: DOSYANIN YÜZDE 90'I BİTTİ, SONA YAKLAŞTIK

  GEZİ parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin davaya devam edildi.

 • 05.02.2020 05 Şub 13:17 Berkin Elvan'ın ölümü davası... Mahkeme başkanı: Dosyanın yüzde 90'ı bitti, sona yaklaştık Berkin Elvan'ın ölümü davası... Mahkeme başkanı: Dosyanın yüzde 90'ı bitti, sona yaklaştık

  GEZİ parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin davaya devam edildi.

 • 15.12.2019 15 Ara 13:30 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Fikirleriyle insanlığa ışık tutan Mevlana Celaleddin-i Rumi, 17 Aralık 1273'te hayatını kaybetti.

 • 01.06.2019 01 Haz 01:21 Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması

  GEZİ Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 31.05.2019 31 May 21:13 İSTANBUL-GEZİ OLAYLARININ 6'NCI YILDÖNÜMÜNDE BASIN AÇIKLAMASI İSTANBUL-GEZİ OLAYLARININ 6'NCI YILDÖNÜMÜNDE BASIN AÇIKLAMASI

  Gezi Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 31.05.2019 31 May 21:06 Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması

  GEZİ Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 31.05.2019 31 May 21:06 Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması

  GEZİ Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 31.05.2019 31 May 21:03 GEZİ OLAYLARININ 6'NCI YILDÖNÜMÜNDE BASIN AÇIKLAMASI GEZİ OLAYLARININ 6'NCI YILDÖNÜMÜNDE BASIN AÇIKLAMASI

  Gezi Parkı olaylarının 6'ncı yıldönümünde, Taksim'de toplananbir grup yürüyüş düzenledi.

 • 09.06.2018 09 Haz 11:03 Narlıdere'de Sekiz Fidana Sekiz Çınar Narlıdere'de Sekiz Fidana Sekiz Çınar

  Gezi direnişinin 5.yılında Gazeteci Gökmen Ulu'nun tamamen gerçek olaylar ve röportajlardan derleyip hazırladığı Gezi Direnişi belgeseli, Narlıdere Pir Sultan Abdal Parkı içerisinde hazırlanan alanda Narlıdereliler ile buluştu.

 • 31.05.2018 31 May 21:39 Gezi Olayları'nın 5.yılında İstiklal Caddesi'nde Açıklama (2) Gezi Olayları'nın 5.yılında İstiklal Caddesi'nde Açıklama (2)

  GEZİ Parkı Olayları'nın 5'inci yıldönümünde, Taksim Dayanışması öncülüğünde yürüyüş düzenlendi.

 • 31.05.2018 31 May 21:38 Gezi Olayları'nın 5.yılında İstiklal Caddesi'nde Açıklama (2) Gezi Olayları'nın 5.yılında İstiklal Caddesi'nde Açıklama (2)

  Murat DELİKLİTAŞ-Özgür EREN-Zeki GÜNAL-Akın ÇELİKTAŞ-Cemil ÖZDEMİR/İstanbul DHAGezi Parkı Olayları'nın 5'inci yıldönümünde, Taksim Dayanışması öncülüğünde yürüyüş düzenlendi.

 • 21.03.2018 21 Mar 15:55 Ethem Sarısülük Davasında, Polisin Cezası 15 Bin Liraya Çıkarıldı Ethem Sarısülük Davasında, Polisin Cezası 15 Bin Liraya Çıkarıldı

  ANKARA'da, 1 Haziran 2013 tarihinde Kızılay Meydanı'ndaki Gezi eylemleri sırasında Ethem Sarısülük'ün öldürülmesiyle ilgili Aksaray Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada sanık polis memuru Ahmet Şahbaz'a verilen ve paraya çevrilen 10 bin 100 lira ceza kararı, Yargıtay tarafından bozuldu.

 • 21.03.2018 21 Mar 14:57 Ethem Sarısülük'ün Ölümüyle İlgili Davada Karar Ethem Sarısülük'ün Ölümüyle İlgili Davada Karar

  Gezi Parkı olayları sırasında ölen Ethem Sarısülük'ün davasında karar belli oldu.

 • 21.03.2018 21 Mar 14:51 Ethem Sarısülük Davasında, Polisin Cezası 15 Bin Liraya Çıkarıldı Ethem Sarısülük Davasında, Polisin Cezası 15 Bin Liraya Çıkarıldı

  ANKARA'da, 1 Haziran 2013 tarihinde Kızılay Meydanı'ndaki Gezi eylemleri sırasında Ethem Sarısülük'ün öldürülmesiyle ilgili Aksaray Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada sanık polis memuru Ahmet Şahbaz'a verilen ve paraya çevrilen 10 bin 100 lira ceza kararı, Yargıtay tarafından bozuldu.

 • 21.03.2018 21 Mar 14:43 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8

  FETÖ'den gözaltına alınan 36 askerden 10'u adliyeye sevk edildiMUĞLA merkezli 16 ilde, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisindeki yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 36 askerden 10'u, adliyeye sevk edildi.

 • 21.03.2018 21 Mar 14:26 Ethem Sarısülük'ün Ölümüne İlişkin Dava Ethem Sarısülük'ün Ölümüne İlişkin Dava

  Gezi Parkı odaklı olaylar sırasında Ethem Sarısülük'ün ölümüne ilişkin davada, daha önce verilen kararın Yargıtay tarafından bozulmasının ardından yeniden hakim karşısına çıkan sanık polis memuru Ahmet Şahbaz'a 2 yıl 1 ay hapis cezası verildi, mahkeme, cezayı adli para cezasına çevirdi.

 • 11.03.2018 11 Mar 16:42 Dha İstanbul Bülteni- 3 Dha İstanbul Bülteni- 3

  1- MUSTAFA DESTİCİ'DEN İTTİFAK VE SEÇİM GÜVENLİĞİ AÇIKLAMASIBüyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici,*(seçim güvenliği düzenlemesi) "CHP'nin başını çektiği bir takım siyasi partilerin itirazları var. Biz bu itirazları haksız itirazlar olarak değerlendiriyoruz.

 • 11.03.2018 11 Mar 16:38 Berkin Elvan, Ölümünün 4'üncü Yılında Mezarı Başında Anıldı Berkin Elvan, Ölümünün 4'üncü Yılında Mezarı Başında Anıldı

  GEZİ Parkı eylemleri sırasında, Okmeydanı'nda başına gaz fişeği isabet etmesi nedeniyle ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan, ölümünün 4'üncü yılında mezarı başında anıldı.

 • 11.03.2018 11 Mar 16:37 Berkin Elvan, Ölümünün 4'üncü Yılında Mezarı Başında Anıldı Berkin Elvan, Ölümünün 4'üncü Yılında Mezarı Başında Anıldı

  Haber: Murat DELİKLİTAŞ Kamera: Özgür EREN/İSTANBUL DHAGezi Parkı eylemleri sırasında, Okmeydanı'nda başına gaz fişeği isabet etmesi nedeniyle ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan, ölümünün 4'üncü yılında mezarı başında anıldı.

 • 11.03.2018 11 Mar 16:28 Berkin Elvan, Ölümünün 4'üncü Yılında Mezarı Başında Anıldı Berkin Elvan, Ölümünün 4'üncü Yılında Mezarı Başında Anıldı

  Haber: Murat DELİKLİTAŞ Kamera: Özgür EREN/İSTANBUL DHAGezi Parkı eylemleri sırasında, Okmeydanı'nda başına gaz fişeği isabet etmesi nedeniyle ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan, ölümünün 4'üncü yılında mezarı başında anıldı.

 • 11.03.2018 11 Mar 16:25 Berkin Elvan, Ölümünün 4'üncü Yılında Mezarı Başında Anıldı Berkin Elvan, Ölümünün 4'üncü Yılında Mezarı Başında Anıldı

  GEZİ Parkı eylemleri sırasında, Okmeydanı'nda başına gaz fişeği isabet etmesi nedeniyle ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan, ölümünün 4'üncü yılında mezarı başında anıldı.

 • 18.12.2017 18 Ara 11:15 Haftanın Tarihine Bakış Haftanın Tarihine Bakış

  Pan-Am Hava Yolları'na ait yolcu uçağının Londra-New York seferini yaparken 1988'de İskoçya'nın Lockerbie kasabası üzerinde infilak etmesi sonucu 275 kişi hayatını kaybetti.

 • 16.11.2017 16 Kas 16:08 Berkin Elvan Davası: Tübitak Raporu Mahkemeye Ulaştı Berkin Elvan Davası: Tübitak Raporu Mahkemeye Ulaştı

  * Elvan ailesinin avukatlarından Can Atalay,"Bu rapor, utanç verici. TÜBİTAK raporunda iyileştirme olmadığı açık.

 • 16.11.2017 16 Kas 15:09 Dha İstanbul Bülteni - 4 Dha İstanbul Bülteni - 4

  1- BOZDAĞ'DAN RIZA SARRAF AÇIKLAMASI Haber-Kamera: Özgür ALTUNCU - Harun UYANIK - İSTANBUL DHABaşbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "ABD'den yanıt geldi.

 • 16.11.2017 16 Kas 14:46 Tubitak Raporu Dava Dosyasına Girdi Tubitak Raporu Dava Dosyasına Girdi

  Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin sanık polis F.D'nin yargılandığı davada, TUBİTAK'ın suça konu olay anına ilişkin iyileştirdiği görüntüleri dava dosyasına girdi.

 • 16.11.2017 16 Kas 14:37 Berkin Elvan Davasında Tubitak'ın İyileştirdiği Görüntüler Dosyaya Girdi Berkin Elvan Davasında Tubitak'ın İyileştirdiği Görüntüler Dosyaya Girdi

  Berkin Elvan davasında TUBİTAK'ın iyileştirdiği görüntüler dosyaya girdiİSTANBUL - Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin sanık polis F.D'nin yargılandığı davada, TUBİTAK'ın suça konu olay anına ilişkin iyileştirdiği görüntüleri dava dosyasına girdi.

 • 16.11.2017 16 Kas 14:35 Berkin Elvan Davasında Tubitak'ın İyileştirdiği Görüntüler Dosyaya Girdi Berkin Elvan Davasında Tubitak'ın İyileştirdiği Görüntüler Dosyaya Girdi

  Berkin Elvan’ın ölümüne ilişkin sanık polis F.D’nin yargılandığı davada, TUBİTAK’ın suça konu olay anına ilişkin iyileştirdiği görüntüleri dava dosyasına girdi.

 • 16.11.2017 16 Kas 14:22 Berkin Elvan Davası:  Tübitak Raporu Mahkemeye Ulaştı (1) Berkin Elvan Davası:  Tübitak Raporu Mahkemeye Ulaştı (1)

  GEZİ Parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın öldürülmesine ilişkin davanın üçüncü celsesi görüldü.

 • 16.11.2017 16 Kas 14:20 Berkin Elvan Davası:  Tübitak Raporu Mahkemeye Ulaştı (1) Berkin Elvan Davası:  Tübitak Raporu Mahkemeye Ulaştı (1)

  GEZİ Parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın öldürülmesine ilişkin davanın üçüncü celsesi görüldü.

 • 16.11.2017 16 Kas 14:09 Dha İstanbul - Berkin Elvan Davası:  Tübitak Raporu Mahkemeye Ulaştı  (1) Dha İstanbul - Berkin Elvan Davası:  Tübitak Raporu Mahkemeye Ulaştı  (1)

  Elvan ailesinin avukatlarından Can Atalay,"Bu rapor, utanç verici. TÜBİTAK raporunda iyileştirme olmadığı açık.

 • 16.11.2017 16 Kas 11:16 Berkin Elvan Davası Öncesi Yoğun Güvenlik Önlemi Berkin Elvan Davası Öncesi Yoğun Güvenlik Önlemi

  Berkin Elvan davası öncesi İstanbul Adalet Sarayı çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındı.

 • 16.11.2017 16 Kas 11:01 Dha İstanbul Bülteni - 2 Dha İstanbul Bülteni - 2

  1- İSTANBUL'DA FETÖ OPERASYONU Haber-Kamera: Sinan BİLGİLİ-Alper KORKMAZ-İSTANBUL DHAİstanbul'da düzenlenen FETÖ operasyonunda çok sayıda kişi gözaltına alındı.

 • 16.11.2017 16 Kas 10:35 Berkin Elvan Davası Öncesi Yoğun Güvenlik Önlemi Berkin Elvan Davası Öncesi Yoğun Güvenlik Önlemi

  Haber-Kamera: Erhan TEKTEN / İstanbul DHABerkin Elvan davası öncesi İstanbul Adalet Sarayı çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındı.

 • 16.11.2017 16 Kas 10:33 Berkin Elvan Davası Öncesi Yoğun Güvenlik Önlemi Berkin Elvan Davası Öncesi Yoğun Güvenlik Önlemi

  Haber-Kamera: Erhan TEKTEN / İstanbul DHABerkin Elvan davası öncesi İstanbul Adalet Sarayı çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındı.

 • 16.11.2017 16 Kas 10:27 Berkin Elvan Davası Öncesi Yoğun Güvenlik Önlemi Berkin Elvan Davası Öncesi Yoğun Güvenlik Önlemi

  Haber-Kamera: Erhan TEKTEN / İstanbul DHABerkin Elvan davası öncesi İstanbul Adalet Sarayı çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındı.

 • 27.06.2017 27 Haz 09:17 CHP'nin, Berberoğlu'nun Tutuklanmasına Tepki Yürüyüşü CHP'nin, Berberoğlu'nun Tutuklanmasına Tepki Yürüyüşü

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, provokasyonlara karşı dün akşam 12 maddelik genelge hazırladıklarını belirterek, "Şu veya bu nedenle bizi protesto edenlere bir saldırı, bir şiddet, bir ağır söz kullanmayın.

 • 01.06.2017 01 Haz 08:08 Dha İstanbul Bülteni - 1 Dha İstanbul Bülteni - 1

  Güngören'de sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil kaldırıma çıkıp o sırada taksiden inen 3 kişiye çarptı.

 • 31.05.2017 31 May 21:00 Gezi Olaylarının 4'üncü Yıldönümü... Gezi Olaylarının 4'üncü Yıldönümü...

  CHP milletvekillerinin da aralarından bulunduğu bir grup, Gezi olaylarının 4'üncü yıldönümü nedeniyle İstiklal Caddesi üzerinden Taksim Meydanı'na doğru yürüyüşe geçti.

 • 31.05.2017 31 May 20:53 Gezi Olaylarının 4'üncü Yıldönümü... Gezi Olaylarının 4'üncü Yıldönümü...

  Zeki GÜNAL-İbrahim AKTÜRK-Özgür EREN/İSTANBUL DHACHP milletvekillerinin da aralarından bulunduğu bir grup, Gezi olaylarının 4'üncü yıldönümü nedeniyle İstiklal Caddesi üzerinden Taksim Meydanı'na doğru yürüyüşe geçti.

 • 31.05.2017 31 May 20:45 Gezi Olaylarının 4'üncü Yıldönümü... Gezi Olaylarının 4'üncü Yıldönümü...

  CHP milletvekillerinin da aralarından bulunduğu bir grup, Gezi olaylarının 4'üncü yıldönümü nedeniyle İstiklal Caddesi üzerinden Taksim Meydanı'na doğru yürüyüşe geçti.

 • 31.05.2017 31 May 20:40 Dha İstanbul - Gezi Olaylarının 4'üncü Yıldönümü... Dha İstanbul - Gezi Olaylarının 4'üncü Yıldönümü...

  Zeki GÜNAL - İbrahim AKTÜRK-Özgür EREN / İSTANBUL DHACHP milletvekillerinin da aralarından bulunduğu bir grup, Gezi olaylarının 4'üncü yıldönümü nedeniyle İstiklal Caddesi üzerinden Taksim Meydanı'na doğru yürüyüşe geçti.

 • 25.04.2017 25 Nis 18:11 Dha İstanbul Bülteni - 4 Dha İstanbul Bülteni - 4

  UĞUR KURT DAVASI'NDA KARAR... Okmeydanı'nda bir yakınının cenaze törenine katılmak için gittiği cemevinin avlusunda polisin silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden Uğur Kurt'un ölümüne ilişkin dava karara bağlandı.

 • 25.04.2017 25 Nis 17:08 Uğur Kurt Davasında Karar Uğur Kurt Davasında Karar

  OKMEYDANI'nda bir yakınının cenaze törenine katılmak için gittiği cemevinin avlusunda polisin silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden Uğur Kurt'un ölümüne ilişkin dava karara bağlandı.

 • 25.04.2017 25 Nis 17:06 Uğur Kurt Davasında Karar Uğur Kurt Davasında Karar

  OKMEYDANI'nda bir yakınının cenaze törenine katılmak için gittiği cemevinin avlusunda polisin silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden Uğur Kurt'un ölümüne ilişkin dava karara bağlandı.

 • 25.04.2017 25 Nis 17:00 Uğur Kurt Davası'nda Karar Uğur Kurt Davası'nda Karar

  Okmeydanı'nda bir yakınının cenaze törenine katılmak için gittiği cemevinin avlusunda polisin silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden Uğur Kurt'un ölümüne ilişkin dava karara bağlandı.

 • 25.04.2017 25 Nis 16:44 Dha İstanbul - (Geniş Haber)uğur Kurt Davası'nda Karar... Dha İstanbul - (Geniş Haber)uğur Kurt Davası'nda Karar...

  Okmeydanı'nda bir yakınının cenaze törenine katılmak için gittiği cemevinin avlusunda polisin silahından çıkan kurşunla hayatını kaybeden Uğur Kurt'un ölümüne ilişkin dava karara bağlandı.

 • 06.04.2017 06 Nis 13:04 Berkin Elvan Davası (3) Berkin Elvan Davası (3)

  GEZİ Parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın öldürülmesine ilişkin davanın ilk duruşması İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan İstanbul 17.

 • 06.04.2017 06 Nis 12:58 Dha İstanbul- Berkin Elvan Davası (3) Dha İstanbul- Berkin Elvan Davası (3)

  SANIK POLİS, VAN'DAN SEGBİS İLE DURUŞMAYA KATILDIElvan ailesinin avukatları, sanık polisin takma bıyık, saç ve gözlükle duruşmaya katıldığını belirterek İstanbul'da mahkemeye çıkarılmasını talep etti.

 • 06.04.2017 06 Nis 12:34 Dha İstanbul Bülteni - 2 Dha İstanbul Bülteni - 2

  1- ADLİYE İÇİNDE EYLEM YAPAN GRUBA POLİS MÜDAHALESİ (1)Haber-Kamera: Ümit TÜRK - İSTANBUL DHATutuklu avukatlar için Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı içinde eylem yapan gruba, polis müdahale etti.

 • 06.04.2017 06 Nis 11:22 Berkin Elvan Davasının İlk Duruşması Başladı Berkin Elvan Davasının İlk Duruşması Başladı

  Berkin Elvan davasının ilk duruşması başladı Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin polis memuru F.D. hakkında açılan davanın görülmesine başlandı Sanık polis SEGBİS yönetimiyle ifade verecekİSTANBUL - Gezi olaylarında başına isabet eden gaz fişeği nedeniyle ağır yaralanan ve tedavi gördüğü...

 • 06.04.2017 06 Nis 10:55 Berkin Elvan Davası Başladı (2) Berkin Elvan Davası Başladı (2)

  GEZİ Parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın öldürülmesine ilişkin dava başladı.

 • 06.04.2017 06 Nis 10:55 Berkin Elvan Davasının İlk Duruşması Başladı Berkin Elvan Davasının İlk Duruşması Başladı

  Gezi olaylarında başına isabet eden gaz fişeği nedeniyle ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın ölümüne ilişkin polis memuru F.D hakkında açılan davanın ilk duruşması başladı.

 • 06.04.2017 06 Nis 10:52 Dha İstanbul- Berkin Elvan Davası Başladı (2) Dha İstanbul- Berkin Elvan Davası Başladı (2)

  Haber: Özden ATİK/ İstanbul DHAGezi Parkı eylemlerine ilişkin Okmeydanı'nda çıkan olaylarda 16 Haziran 2013'te kafasına gaz kapsülü isabet eden ve 269 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın öldürülmesine ilişkin dava başladı.

 • 22.12.2016 22 Ara 11:44 Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (12) Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (12)

  Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov, Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde katıldığı sergide, Ankara Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından silahla vurularak öldürüldü.

 • 20.12.2016 20 Ara 15:59 Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? (5) Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? (5)

  HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a düzenlenen silahlı saldırı sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında saldırgan Mevlüt Mert Altıntaş'ın ailesinin gözaltına alınmasına ilişkin "15 Temmuz'u eniştenden öğrenenler dün akşamdan beri yaşanan olayı failliyle birlikte...

 • 20.12.2016 20 Ara 15:56 Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? (4) Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? (4)

  HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a düzenlenen silahlı saldırı sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında saldırgan Mevlüt Mert Altıntaş'ın ailesinin gözaltına alınmasına ilişkin "15 Temmuz'u eniştenden öğrenenler dün akşamdan beri yaşanan olayı failliyle birlikte...

 • 20.12.2016 20 Ara 15:55 Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? (3) Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? (3)

  HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a düzenlenen silahlı saldırı sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında saldırgan Mevlüt Mert Altıntaş'ın ailesinin gözaltına alınmasına ilişkin "15 Temmuz'u eniştenden öğrenenler dün akşamdan beri yaşanan olayı failliyle birlikte...

 • 20.12.2016 20 Ara 15:54 Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? (2) Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? (2)

  HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a düzenlenen silahlı saldırı sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında saldırgan Mevlüt Mert Altıntaş'ın ailesinin gözaltına alınmasına ilişkin "15 Temmuz'u eniştenden öğrenenler dün akşamdan beri yaşanan olayı failliyle birlikte...

 • 20.12.2016 20 Ara 15:53 Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak?

  HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a düzenlenen silahlı saldırı sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında saldırgan Mevlüt Mert Altıntaş'ın ailesinin gözaltına alınmasına ilişkin "15 Temmuz'u eniştenden öğrenenler dün akşamdan beri yaşanan olayı failliyle birlikte...

 • 20.12.2016 20 Ara 15:08 Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak?

  Ayhan Bilgen: Yengeyi gözaltına alınarak mı ortaya çıkarılacak?

 • 20.12.2016 20 Ara 15:05 Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak?

  HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a düzenlenen silahlı saldırı sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında saldırgan Mevlüt Mert Altıntaş'ın ailesinin gözaltına alınmasına ilişkin "15 Temmuz'u eniştenden öğrenenler dün akşamdan beri yaşanan olayı failliyle birlikte...

 • 20.12.2016 20 Ara 15:03 Dha Ankara- Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak? Dha Ankara- Ayhan Bilgen: Yengeyi Gözaltına Alınarak mı Ortaya Çıkarılacak?

  HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a düzenlenen silahlı saldırı sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında saldırgan Mevlüt Mert Altıntaş'ın ailesinin gözaltına alınmasına ilişkin "15 Temmuz'u eniştenden öğrenenler dün akşamdan beri yaşanan olayı failliyle birlikte...

 • 20.12.2016 20 Ara 14:45 Hdp Parti Sözcüsü ve Kars Milletvekili Ayhan Bilgen Açıklaması Hdp Parti Sözcüsü ve Kars Milletvekili Ayhan Bilgen Açıklaması

  Halkların Demokratik Partisi Parti Sözcüsü ve Kars Milletvekili Ayhan Bilgen, "Bu tablo Türkiye‘nin siyasetin gündemiyle toplumun gündemi arasındaki makasın ne kadar açıldığını gösteriyor.

 • 19.12.2016 19 Ara 16:26 Adana CHP'li Tekin: Hdp Binalarına Saldırmak, Toplumsal Barışın Altına Dinamit Koymaktır Adana CHP'li Tekin: Hdp Binalarına Saldırmak, Toplumsal Barışın Altına Dinamit Koymaktır

  CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, terör olaylarının ardından HDP binalarına yönelik saldırılara ilişkin, "Bu, toplumsal barışımızın altına dinamit koymak demektir" dedi.

 • 19.12.2016 19 Ara 14:37 CHP'li Tekin: Hdp Binalarına Saldırmak, Toplumsal Barışın Altına Dinamit Koymaktır CHP'li Tekin: Hdp Binalarına Saldırmak, Toplumsal Barışın Altına Dinamit Koymaktır

  CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, terör olaylarının ardından HDP binalarına yönelik saldırılara ilişkin, "Bu, toplumsal barışımızın altına dinamit koymak demektir" dedi.

 • 19.12.2016 19 Ara 13:52 Ethem Sarısülük Davasında Karar Ethem Sarısülük Davasında Karar

  Ethem Sarısülük'ün ölümüne ilişkin yargılanan polis memuru Ahmet Şahbaz'a 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezası verildi.

 • 19.12.2016 19 Ara 13:49 Dha Yurt Bülteni-7 Dha Yurt Bülteni-7

  HALEP'TEN TAHLİYELER GECE BOYUNCA DEVAM ETTİ (EK)1)AMBULANS UÇAKLA ANKARA'YA GÖNDERİLDİLERHalep'ten gelen ve vücutlarında derin yanıklar bulunan yaralılardan 6'sı bugün öğle saatlerinde ambulanslarla Hatay Havalimanına götürüldü.

 • 19.12.2016 19 Ara 13:41 Sarısülük Davası'nda Polis Memuru Şahbaz'a 10 Bin 100 Lira Para Cezası Sarısülük Davası'nda Polis Memuru Şahbaz'a 10 Bin 100 Lira Para Cezası

  1 Haziran 2013 tarihinde Ankara Kızılay Meydanı’ndaki Gezi eylemleri esnasında Ethem Sarısülük’ün öldürülmesiyle ilgili davada, sanık polis memuru Ahmet Şahbaz 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çaptırıldı.

 • 19.12.2016 19 Ara 13:24 CHP'li Tekin: Hdp Binalarına Saldırmak, Toplumsal Barışın Altına Dinamit Koymaktır CHP'li Tekin: Hdp Binalarına Saldırmak, Toplumsal Barışın Altına Dinamit Koymaktır

  CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, terör olaylarının ardından HDP binalarına yönelik saldırılara ilişkin, "Bu, toplumsal barışımızın altına dinamit koymak demektir" dedi.

 • 19.12.2016 19 Ara 13:21 Dha Yurt Bülteni-6 Dha Yurt Bülteni-6

  AFYONKARAHİSAR'DA FIRAT KALKANI ŞEHİT ATEŞİ (ek)1)'FATİH Mİ FERHAT MI ŞEHİT OLDU'Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Fatih Olcay'ın şehadet haberini vermek için baba evine Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve...

 • 19.12.2016 19 Ara 12:57 Ethem Sarısülük Davasında Sanık Polise: 10 Bin 100 Lira Para Cezası(2) Ethem Sarısülük Davasında Sanık Polise: 10 Bin 100 Lira Para Cezası(2)

  SARISÜLÜK'ÜN ANNESİNDEN, KARARA TEPKİ Kararın açıklanmasının ardından Ethem Sarısülük'ün annesi Safı Sarısülük, adliye binasından çıkarken, orada görevli polislere tepki gösterdi.

 • 19.12.2016 19 Ara 12:55 Aksaray Ethem Sarısülük Davasında Sanık Polise: 10 Bin 100 Lira Para Cezası Aksaray Ethem Sarısülük Davasında Sanık Polise: 10 Bin 100 Lira Para Cezası

  Ankara'da, 1 Haziran 2013 tarihinde Kızılay Meydanı'ndaki Gezi eylemleri sırasında Ethem Sarısülük'ün öldürülmesiyle ilgili davada, Aksaray Ağır Ceza Mahkemesi'nde karar çıktı.

 • 19.12.2016 19 Ara 12:55 Aksaray Ethem Sarısülük Davasında Sanık Polise 10 Bin 100 Lira Para Cezası Aksaray Ethem Sarısülük Davasında Sanık Polise 10 Bin 100 Lira Para Cezası

  Ankara'da, 1 Haziran 2013 tarihinde Kızılay Meydanı'ndaki Gezi eylemleri sırasında Ethem Sarısülük'ün öldürülmesiyle ilgili davada, Aksaray Ağır Ceza Mahkemesi'nde karar çıktı.

 • 19.12.2016 19 Ara 12:53 Ethem Sarısülük Davasında Sanık Polise: 10 Bin 100 Lira Para Cezası Ethem Sarısülük Davasında Sanık Polise: 10 Bin 100 Lira Para Cezası

  ANKARA'da, 1 Haziran 2013 tarihinde Kızılay Meydanı'ndaki Gezi eylemleri sırasında Ethem Sarısülük'ün öldürülmesiyle ilgili davada, Aksaray Ağır Ceza Mahkemesi'nde karar çıktı.

 • 19.12.2016 19 Ara 12:52 Ethem Sarısülük'ün Ölümüne İlişkin Davada Karar Ethem Sarısülük'ün Ölümüne İlişkin Davada Karar

  Gezi Parkı odaklı olaylar sırasında Ethem Sarısülük'ün ölümüne ilişkin yargılanan polis memuru Ahmet Şahbaz'a 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezası verilmesine müşteki yakınları tepki gösterdi.

Advertisement