SON DAKİKA FADIL AKGÜNDÜZ HABERLERİ

Son Dakika Fadıl Akgündüz Haberleri

 • 08 Ocak 2019 16:30 Jet Fadıl'ın Antalya'daki Arsası İcradan İkinci Kez Satılamadı Jet Fadıl'ın Antalya'daki Arsası İcradan İkinci Kez Satılamadı Antalya'da Fadıl Akgündüz'e ait 43 bin 400 metrekarelik arsaları icra kanalıyla ikinci kez satışa çıkarıldı.
 • 08 Ocak 2019 15:54 Jet Fadıl'ın Arsasına Yine Talip Çıkmadı Jet Fadıl'ın Arsasına Yine Talip Çıkmadı KAMUOYUNDA 'Jet Fadıl' olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu şirket tarafından, Antalya'da yaklaşık 19 yıl önce proje üzerinden satışı yapılan, ancak bugüne kadar temeli dahi atılmayan evlerin arsası, parası mağdurlara verilmek üzere icra yoluyla ikinci kez satışa çıkarıldı.
 • 04 Aralık 2018 17:55 Antalya'da İşadamı Fadıl Akgündüz'ün Arsaları İcradan Satışa Çıkarıldı Antalya'da İşadamı Fadıl Akgündüz'ün Arsaları İcradan Satışa Çıkarıldı Kamuoyunda ’Jet Fadıl’ olarak bilinen işadamı Fadıl Akgündüz’e ait Antalya’daki arsalar icra kanalıyla satışa çıkarıldı.
 • 04 Aralık 2018 16:04 Parası Mağdurlara Dağıtılacak! Jet Fadıl'ın Antalya'daki Arsası İcradan Satışa Çıkarıldı Parası Mağdurlara Dağıtılacak! Jet Fadıl'ın Antalya'daki Arsası İcradan Satışa Çıkarıldı Fadıl Akgündüz'ün şirketi tarafından Antalya'da 18 yıl önce proje üzerinden satılan ancak bugüne kadar temeli dahi atılmayan evlerin arsası, parası mağdurlara dağıtılmak üzere icradan satışa çıkarıldı. Ancak ihaleye katılan olmadığı için satış gerçekleşmedi. Arazi 8 Ocak'ta tekrar ihaleye açılacak.
 • 31 Ekim 2018 15:25 Jet Fadıl'ın Antalya'daki Arsası İcradan Satılıyor KAMUOYUNDA 'Jet Fadıl' olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu şirket tarafından Antalya'da yaklaşık 18 yıl önce proje üzerinden satışı yapılan ancak bugüne kadar temeli dahi atılmayan evlerin arsası, icra kanalıyla satışa sunulacak.
 • 31 Ekim 2018 13:36 Jet Fadıl'ın Antalya'daki Arazisi İcradan Satışa Sunulacak Jet Fadıl'ın Antalya'daki Arazisi İcradan Satışa Sunulacak 'Jet Fadıl' olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu şirket tarafından Antalya'da proje satışı yapılan evlerin arsası icra yoluyla satılacak.
 • 31 Ekim 2018 13:00 Jet Fadıl'ın Antalya'daki Arsası İcradan Satılıyor Jet Fadıl'ın Antalya'daki Arsası İcradan Satılıyor KAMUOYUNDA 'Jet Fadıl' olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu şirket tarafından Antalya'da yaklaşık 18 yıl önce proje üzerinden satışı yapılan ancak bugüne kadar temeli dahi atılmayan evlerin arsası, icra kanalıyla satışa sunulacak.
 • 01 Ekim 2018 16:48 Fadıl Akgündüz'ün Nitelikli Dolandırıcılık Davası Fadıl Akgündüz'ün Nitelikli Dolandırıcılık Davası Fadıl Akgündüz ile akrabalarının da aralarında bulunduğu 7 sanığın, Caprice Gold ve Caprice Maldivler projelerinde 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılandığı davada, Akgündüz'ün dayısı Sait Obut da dolandırıldığını öne sürerek "müşteki" sıfatıyla ifade verdi.
 • 01 Ekim 2018 15:37 "Jet Fadıl"In Öz Dayısını da Dolandırdığı Ortaya Çıktı - "Jet Fadıl"ın öz dayısını da dolandırdığı ortaya çıktı "Jet Fadıl" lakaplı Fadıl Akgündüz'ün dolandırıcılık suçundan yargılandığı davada öz dayısı ifade verdi Dayı Sait Obut yeğeni Fadıl Akgündüz'den şikayetçi olduİSTANBUL - İSTANBUL"Jet Fadıl" lakaplı Fadıl Akgündüz'ün nitelikli...
 • 01 Ekim 2018 14:58 Fadıl Akgündüz'den Dayısı da Şikayetçi Oldu Özden ATİK / İstanbul, DHA - BAYRAMPAŞA'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 01 Ekim 2018 14:45 Fadıl Akgündüz'ün Nitelikli Dolandırıcılık Davası Fadıl Akgündüz ile akrabalarının da aralarında bulunduğu 7 sanığın, Caprice Gold ve Caprice Maldivler projelerinde 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılandığı davada, Akgündüz'ün dayısı Sait Obut da dolandırıldığını öne sürerek "müşteki" sıfatıyla ifade verdi.
 • 01 Ekim 2018 14:38 Geniş Haber) - Fadıl Akgündüz'den Dayısı da Şikayetçi Oldu Özden ATİK / İstanbul, DHA - BAYRAMPAŞA'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 01 Ekim 2018 14:37 Geniş Haber) - Fadıl Akgündüz'den Dayısı da Şikayetçi Oldu Telefonu bile açmıyor"Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHABayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi
 • 01 Ekim 2018 14:36 Jet Fadıl'ın Dayısı: Beni de Dolandırdı Jet Fadıl'ın Dayısı: Beni de Dolandırdı 'Jet Fadıl' lakaplı Fadıl Akgündüz'ün dayısı, yeğeninin kendisini de dolandırdığını söyledi.
 • 01 Ekim 2018 14:26 İstanbul- Fadıl Akgündüz'den Dayısı da Şikayetçi Oldu İstanbul- Fadıl Akgündüz'den Dayısı da Şikayetçi Oldu Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHABayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 01 Ekim 2018 14:19 Jet Fadıl'ın Öz Dayısını da Dolandırdığı Ortaya Çıktı Jet Fadıl'ın Öz Dayısını da Dolandırdığı Ortaya Çıktı Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi mağdur eden Fadıl Akgündüz'ün öz dayısını da dolandırdığı ortaya çıktı.
 • 01 Ekim 2018 14:12 Fadıl Akgündüz'den Dayısı da Şikayetçi Oldu (1) Fadıl Akgündüz'den Dayısı da Şikayetçi Oldu (1) Özden ATİK / İstanbul, DHA - BAYRAMPAŞA'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 01 Ekim 2018 14:07 Dha İstanbul- Fadıl Akgündüz'den Dayısı da Şikayetçi Oldu (1) Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHABayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 09 Mayıs 2018 14:19 Dha İstanbul Bülteni - 3 43 - Haber Kodu : 180509076======================================3-  MAHKEME BAŞKANI: SİZ DE HER SAKALLIYA İNANMASAYDINIZ" Haber: Özden ATİK / İSTANBUL DHABayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi
 • 09 Mayıs 2018 14:15 Mahkeme Başkanı: Siz de Her Sakallıya İnanmasaydınız (Arşiv) BAYRAMPAŞA'DAKİ Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 09 Mayıs 2018 14:14 Mahkeme Başkanı Siz de Her Sakallıya İnanmasaydınız-arşiv Mahkeme Başkanı Siz de Her Sakallıya İnanmasaydınız-arşiv Haber: Özden ATİK / İSTANBUL DHABayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 09 Mayıs 2018 14:11 Mahkeme Başkanı: Siz de Her Sakallıya İnanmasaydınız BAYRAMPAŞA'DAKİ Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 09 Mayıs 2018 14:09 Jet Fadıl'ın Sakalının Kesilmesini İstedi, Mahkeme Başkanı Fırçaladı: Siz de Her Sakallıya İnanmasaydınız Jet Fadıl'ın Sakalının Kesilmesini İstedi, Mahkeme Başkanı Fırçaladı: Siz de Her Sakallıya İnanmasaydınız Fadıl Akgündüz'ün yargılandığı davada,"Sakalının kesilmesini, sarığının, cübbesinin çıkartılmasını istiyorum" diyen mağdura mahkeme başkanından yanıt: Siz de her sakallıya inanmasaydınız.
 • 09 Mayıs 2018 13:56 Fadıl Akgündüz'ün Nitelikli Dolandırıcılık Davası Fadıl Akgündüz ile akrabalarının da aralarında bulunduğu 7 sanığın, Caprice Gold ve Caprice Maldivler projelerinde 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılandığı davanın müştekilerinden Mustafa Azgün, mahkemeden sanık Fadıl Akgündüz'ün sakalının kesilmesi, sarık ve cübbesinin çıkartılmasını...
 • 11 Nisan 2018 14:42 Jet Fadıl Usulü Dava! Alacaklısına Alacak Davası Açtı Jet Fadıl Usulü Dava! Alacaklısına Alacak Davası Açtı Jet Fadıl'a açılan bir alacak davasında ilginç bir gelişme yaşandı. Fadıl Akgündüz, bilirkişinin 616 bin TL alacaklı olduğunu tespit ettiği Capricegold mağduruna karşı alacak davası açtı.
 • 22 Mart 2018 17:01 CHP'den "Dolandırıcılık" Raporu CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Çiftlik Bank ile gündeme gelen dolandırıcılık olaylarıyla ilgili bir rapor hazırladı.
 • 16 Mart 2018 12:03 6 Soruda Çiftlik Bank Gerçeği! On Binlerce Kişi Nasıl Dolandırıldı? 6 Soruda Çiftlik Bank Gerçeği! On Binlerce Kişi Nasıl Dolandırıldı? FADIL AKGÜNDÜZSon yıllarda en fazla konuşulan dolandırıcılardan biri ise Fadıl Akgündüz
 • 15 Şubat 2018 17:22 Jet Fadıl Davasından Yine Karar Çıkmadı Jet Fadıl Davasından Yine Karar Çıkmadı Fadıl Akgündüz bugün yine hakim karşısına çıktı. Ancak raporların bilirkişiler tarafından tamamlanmaması nedeniyle tutuklanmadı.
 • 15 Şubat 2018 15:23 Dha İstanbul Bülteni - 3  Görüntü Dökümü: (ARŞİV)-Polis kamerası-Operasyon anı-Adliyeye sevk edilmeleri-Detaylar===============================3- FADIL AKGÜNDÜZ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI; MAĞDURLAR ADLİYE ÖNÜNDE AÇIKLAMA YAPTIFadıl Akgündüz'ün ifadesi üzerine duruşma salonundaki mağdurlar "Dolandıracağı yeni kişiler arıyor" diye tepki gösterdi
 • 15 Şubat 2018 14:02 Jet Fadıl: Jet Fadıl: "Ortada Bir Eser Var, Bu Yok Hükmünde Sayılamaz" “Jet Fadıl” lakaplı Fadıl Akgündüz, nitelikli dolandırıcılık suçundan yargılandığı davada “Yabancı yatırımcıya ulaşamıyoruz.
 • 15 Şubat 2018 13:54 Fadıl Akgündüz'ün Nitelikli Dolandırıcılık Davası Fadıl Akgündüz ile akrabalarının da aralarında bulunduğu 7 sanığın, Caprice Gold ve Caprice Maldivler projelerinde 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılandığı davada, iki bilirkişi hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
 • 15 Şubat 2018 13:50 Jet Fadıl: Jet Fadıl: "Ortada Bir Eser Var, Bu Yok Hükmünde Sayılamaz" Jet Fadıl: "Ortada bir eser var, bu yok hükmünde sayılamaz" "Jet Fadıl" lakaplı Fadıl Akgündüz'ün yargılanmasına devam edildi Akgündüz'ün sözlerine tepki gösteren mağdurlar: "Dolandıracağı yeni kişiler arıyor"İSTANBUL - "Jet Fadıl" lakaplı Fadıl Akgündüz, nitelikli dolandırıcılık...
 • 15 Şubat 2018 13:34 Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı; Mağdurlar Adliye Önünde Açıklama Yaptı * Fadıl Akgündüz'ün ifadesi üzerine duruşma salonundaki mağdurlar "Dolandıracağı yeni kişiler arıyor" diye tepki gösterdi.
 • 15 Şubat 2018 13:32 Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı; Mağdurlar Adliye Önünde Açıklama Yaptı BAYRAMPAŞA'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 15 Şubat 2018 13:20 Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı; Mağdurlar Adliye Önünde Açıklama Yaptı BAYRAMPAŞA'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 15 Şubat 2018 13:15 - Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı; Mağdurlar Adliye Önünde Açıklama Yaptı Fadıl Akgündüz'ün ifadesi üzerine duruşma salonundaki mağdurlar "Dolandıracağı yeni kişiler arıyor" diye tepki gösterdi.
 • 15 Aralık 2017 10:58 Fadıl Akgündüz'ün Caprice Gold'unda 2 Yıldır Hareket Yok Fadıl Akgündüz'ün Caprice Gold'unda 2 Yıldır Hareket Yok Nitelikli dolandırıcılık suçundan tutuksuz yargılanan Fadıl Akgündüz'ün devre mülk otel diye pazarladığı ve binlerce mağdur yaratan Caprice Gold inşaatında iki yıldır hareket yok.
 • 02 Kasım 2017 13:27 Jet Fadıl Mağdurları İsyan Etti Jet Fadıl Mağdurları İsyan Etti Dolandırıcılık suçundan 15 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz’ün yargılandığı davada bir mağdur, “Allah sana dermansız dert versin” diye bağırdı.
 • 02 Kasım 2017 13:23 Jet Fadıl Mağdurları İsyan Etti Jet Fadıl Mağdurları İsyan Etti - Jet Fadıl mağdurları isyan etti Caprice Gold yatırımcısı, duruşma salonunda Jet Fadıl'ın arkasından, "Allah sana dermansız dert versin" diye bağırdı Jet Fadıl mağdurları Cumhurbaşkanından yardım istiyor Sanıkların bulunduğu yer ile mağdurlar arasında Çevik Kuvvet polisleri oturtulduİSTANBUL - Dolandırıcılık suçundan 15 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz'ün yargılandığı davada bir mağdur, "Allah sana dermansız dert versin" diye bağırdı
 • 02 Kasım 2017 13:04 Dha İstanbul Bülteni - 3 50 - Haber Kodu : 171102055=====================================3- FADIL AKGÜNDÜZ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI, MAĞDURLAR İSYAN ETTİHaber-Kamera: Özden ATİK- Ümit TÜRK / İstanbul, DHABayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi
 • 02 Kasım 2017 12:28 Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı,mağdurlar İsyan Etti Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 02 Kasım 2017 12:27 Fadıl Akgündüz'ün Nitelikli Dolandırıcılık Davası Fadıl Akgündüz ile akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın, Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.
 • 02 Kasım 2017 12:23 Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı, Mağdurlar İsyan Etti Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı, Mağdurlar İsyan Etti Haber-Kamera: Özden ATİK- Ümit TÜRK / İstanbul, DHABayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6...
 • 02 Kasım 2017 12:23 Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı,mağdurlar İsyan Etti Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı,mağdurlar İsyan Etti Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 02 Kasım 2017 12:18 Dha İstanbul-  Fadıl Akgündüz Hakim Karşısına Çıktı, Mağdurlar İsyan Etti Haber-Kamera: Özden ATİK- Ümit TÜRK / İstanbul, DHABayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6...
 • 05 Temmuz 2017 16:46 Dha İstanbul Bülteni - 4 Dha İstanbul Bülteni - 4 " Şikayetçi İlker Arslan,"Fadıl Akgündüz'ü Hac'da yakaladım
 • 05 Temmuz 2017 15:36 Jet Fadıl'dan Ilginç Savunma Jet Fadıl'dan Ilginç Savunma Yaklaşık 15 yıl tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz, nitelikli dolandırıcılık suçundan yargılandığı davada, Caprice Gold projesinin bitmesi için biraz daha yatırım gerektiğini söyledi.
 • 05 Temmuz 2017 15:30 Dolandırıcılıkla Yargılanan Jet Fadıl'dan İlginç Savunma Dolandırıcılıkla Yargılanan Jet Fadıl'dan İlginç Savunma Yaklaşık 15 yıl tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz, nitelikli dolandırıcılık suçundan yargılandığı davada, Caprice Gold projesinin bitmesi için biraz daha yatırım gerektiğini söyledi.
 • 05 Temmuz 2017 15:22 Borçlusuna Hac'da Yakalanan Fadıl Akgündüz, Suçu 'Paralel Yapı'ya Attı Borçlusuna Hac'da Yakalanan Fadıl Akgündüz, Suçu 'Paralel Yapı'ya Attı Fadıl Akgündüz'ün dolandırıcılıktan yargılandığı davada mağdurlar dert yandı. Mağdurlardan biri duruşmada "Fadıl Akgündüz'ü Hac'da yakaladım. 'Utanmıyor musun?' deyince bana 'Paralel yapı yüzünden' dedi." diye konuştu.
 • 05 Temmuz 2017 14:34 Fadıl Akgündüz Tahliyesinin Ardından Hakim Karşısına Çıktı Fadıl Akgündüz Tahliyesinin Ardından Hakim Karşısına Çıktı * Şikayetçi İlker Arslan,"Fadıl Akgündüz'ü Hac'da yakaladım. 'Utanmıyor musun?' deyince bana 'Paralel yapı yüzünden' dedi.