Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ford Otosan haberleri, Ford Otosan son dakika, son dakika Ford Otosan

Son Dakika Ford Otosan Haberleri

Son dakika Ford Otosan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ford otosan haberleri anında burada.


 • 10:42 Gölcük Belediyesi Fotoğraf Yarışması Ödülleri Verildi

  Gölcük Belediyesi Fotoğraf Yarışması Ödülleri Verildi Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen 'Sizin Gözünüzden Gölcük' ve 'Yardımlaşma' konulu fotoğraf yarışmalarında dereceye giren sanatçılara ödülleri takdim edildi. Tören alanında sergilenen fotoğraflar büyük beğeni topladı.

 • 09.12.2023 09 Ara 14:32 TAYSAD 9. Bakım Konferansı düzenlendi

  TAYSAD 9. Bakım Konferansı düzenlendi Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından düzenlenen 9. Bakım Konferansı, Bakımda Retrofit ve Yenileme Uygulamaları temasıyla İstanbul'da gerçekleştirildi. Konferansta, sektörün önemine vurgu yapıldı ve iyi uygulama örnekleri paylaşıldı.

 • 30.11.2023 30 Kas 17:09 Cesurların sahnesi Big Bang Startup Challenge'ta top 50 girişim belli oldu!

  Cesurların sahnesi Big Bang Startup Challenge'ta top 50 girişim belli oldu! İTÜ Çekirdek'in, girişimleri yerel ve global girişimcilik ekositemiyle buluşturduğu Big Bang Startup Challenge'ta top 50 girişim belirlendi.

 • 27.11.2023 27 Kas 11:06 Türkiye, uluslararası doğrudan yatırımların odak noktası

  Türkiye, uluslararası doğrudan yatırımların odak noktası Türkiye, ekonomideki adımları ve siyasi istikrarıyla birlikte dünyanın önde gelen şirketlerinin yeni yatırımlarına ev sahipliği yapıyor. Uluslararası doğrudan yatırımlar dünya genelinde gerilerken Türkiye, ekonomik reformlar ve sağladığı imkanlarla pozitif ayrışıyor. Türkiye'de son 20 yılda atılan adımlar ve siyasi istikrar, uluslararası doğrudan yatırımcıların rotasını belirliyor. Türkiye'ye yapılan yatırımlar azalmış olsa da hala önemli bir paya sahip. Türkiye, dev şirketlerin yeni yatırımlarına da ev sahipliği yapıyor.

 • 21.11.2023 21 Kas 13:19 Fethiye Belediyesi'ne Elektrikli Çöp Kamyonu Bağışlandı

  Fethiye Belediyesi'ne Elektrikli Çöp Kamyonu Bağışlandı Muğla'nın Fethiye ilçesinde Ford tarafından üretilen elektrikli çöp kamyonu, Fethiye Belediyesine bağışlandı. 1 yıl boyunca denenecek olan araç, çevre dostu adımlarla çöp toplama hizmetlerini sürdürülebilir hale getirmeyi amaçlıyor. Belediye Başkanı Alim Karaca, Ford Otosan'a katkılarından dolayı teşekkür etti.

 • 20.11.2023 20 Kas 21:46 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Holokost utancı Avrupalı liderleri adeta esir almış durumda"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Holokost utancı Avrupalı liderleri adeta esir almış durumda' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İsrail'in ne kadar uğraşırsa uğraşsın antisemitik yaftası vuramayacağı tek ülke Türkiye'dir.

 • 20.11.2023 20 Kas 20:07 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Zaman, verdiği sözlerin hilafına davranarak Kıbrıs Türklerini cezalandıran Avrupa Birliği'nin ne kadar büyük bir yanlış yaptığını ispat edecektir.

 • 20.11.2023 20 Kas 18:53 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Holokost utancı Avrupalı liderleri esir almış durumda

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Holokost utancı Avrupalı liderleri esir almış durumda Kabine toplantısı sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'ye yönelik saldırıları nedeniyle İsrail'e tepki gösterirken insanlık dramına sessiz kalmaları nedeniyle Batı'yı eleştirdi. Erdoğan, ''Batı İsrail'i aklamanın peşinde, Holokost utancı Avrupalı liderleri esir almış durumda'' diye konuştu.

 • 13.11.2023 13 Kas 13:23 Dr. Abdullah Çerekçi, Kale Grubu'na Başkan Yardımcısı olarak atandı

  Dr. Abdullah Çerekçi, Kale Grubu'na Başkan Yardımcısı olarak atandı Dr. Abdullah Çerekçi, Kale Grubu'na Kurumsal Strateji ve İş Geliştirme'den sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı. Yeni görevi kapsamında, Kale Grubu portföy şirketlerinin strateji, yeni yatırımlar, stratejik birleşme ve satın alma süreçleri ile sürdürülebilirlik ve dönüşüm projelerinin yönetiminden sorumlu olacak. Dr. Çerekçi, Bilkent Üniversitesi ve Texas A&M Üniversitesi'nde eğitim aldıktan sonra iş hayatına başlamış ve çeşitli önemli görevlerde bulunmuştur.

 • 05.11.2023 05 Kas 03:14 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Geçtiğimiz sene otomotiv ihracatımız 9 milyar doların üzerinde dış ticaret fazlası verdi"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Geçtiğimiz sene otomotiv ihracatımız 9 milyar doların üzerinde dış ticaret fazlası verdi' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Geçtiğimiz sene otomotiv ihracatımız 9 milyar doların üzerinde dış ticaret fazlası verdi" "Katlanarak büyüyen elektrikli ve hibrit araç üretiminde söz sahibi olmamızı sağlayacak yatırımlara özel önem veriyoruz"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ford'un Yeniköy'e 2...

 • 05.11.2023 05 Kas 02:37 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Enflasyonu kalıcı olarak tek haneli rakamlara indirmek, 2028 yıl sonunda ise yüzde 4,7'ye geriletmek en önemli...

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Enflasyonu kalıcı olarak tek haneli rakamlara indirmek, 2028 yıl sonunda ise yüzde 4,7'ye geriletmek en önemli... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Enflasyonu kalıcı olarak tek haneli rakamlara indirmek, 2028 yıl sonunda ise yüzde 4,7'ye geriletmek en önemli hedeflerimizdir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Dünyada bu yıl, 7 milyonu Çin, 3 milyonu Avrupa ve 2 milyonu Amerika'da olmak üzere toplamda 14 milyon...

 • 04.11.2023 04 Kas 22:19 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Memleketi Rize'ye Geçti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Memleketi Rize'ye Geçti 1)CUMHURBAŞKANI EREDOĞAN,MEMLEKETİ RİZE'YE GEÇTİErdoğan: Türkiye'yi krizlerin çözümünde anahtar ülke konumuna getirdik (2)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koç Grubu'nun Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde 2 milyar Euro yatırım ile inşa ettiği 'Ford Otosan Yeniköy Fabrikası'nın açılışının...

 • 04.11.2023 04 Kas 18:03 Bakan Kacır, Ford Otosan'ın yenilenen Yeniköy Fabrikası'nın açılış töreninde konuştu Açıklaması

  Bakan Kacır, Ford Otosan'ın yenilenen Yeniköy Fabrikası'nın açılış töreninde konuştu Açıklaması Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Türkiye'de yatırımı olmayan pek çok otomobil markasıyla Türkiye'de yatırım için görüşme halinde olduklarını söyledi.

 • 04.11.2023 04 Kas 17:50 Cumhurbaşkanı Erdoğan Ford Otosan Yeniköy Fabrikası'nın açılış töreninde konuştu: (1)

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ford Otosan Yeniköy Fabrikası'nın açılış töreninde konuştu: (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Otomotiv üretiminde dünya sıralamasında 5 yılda 15'inci sıradan 13'üncü sıraya yükselmiş olmamız doğru istikamette ilerlediğimizi gösteriyor.

 • 04.11.2023 04 Kas 17:27 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ford Otosan'ın bugün burada açılışını yaptığımız yatırım gibi adımları, Türkiye Yüzyılı'nın şimdiden ortaya çıkan meyveleri...

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ford Otosan'ın bugün burada açılışını yaptığımız yatırım gibi adımları, Türkiye Yüzyılı'nın şimdiden ortaya çıkan meyveleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ford Otosan'ın bugün burada açılışını yaptığımız yatırım gibi adımları, Türkiye Yüzyılı'nın şimdiden ortaya çıkan meyveleri olarak değerlendiriyorum.

 • 04.11.2023 04 Kas 17:17 Cumhurbaşkanı Erdoğan Ford Otosan açılışında: Geleceğin fabrikası unvanını hak ediyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ford Otosan açılışında: Geleceğin fabrikası unvanını hak ediyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de Ford Otosan'ın Yeniköy fabrikasının açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç karşıladı. Fabrikadan övgüyle bahseden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''3 bin 500 kişiye istihdam sağlayan fabrikanın hayırlı olmasını diliyorum. Dünya markası Ford'un mühendislik ve üretim gücünün bir yansıması olan bu tesis, öncü özellikleriyle geleceğin fabrikası unvanını hak ediyor. '' dedi.

 • 04.11.2023 04 Kas 17:17 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Amacımız ülkemizi elektrikli araç ve batarya üretiminde dünyanın önde gelen oyuncularından bir haline getirmektir."

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Amacımız ülkemizi elektrikli araç ve batarya üretiminde dünyanın önde gelen oyuncularından bir haline getirmektir.' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Amacımız ülkemizi elektrikli araç ve batarya üretiminde dünyanın önde gelen oyuncularından bir haline getirmektir.

 • 01.11.2023 01 Kas 16:46 Girişimcilik Merkezi İzmir'in Desteklediği Projeye Uluslararası Ödül

  Girişimcilik Merkezi İzmir'in Desteklediği Projeye Uluslararası Ödül Girişimcilik Merkezi İzmir’in "Akıllı ve Sürdürülebilir Ulaşım Programı’nın” girişimcisi Oğuzhan Sarıtaş'ın Car4Future projesi, Avrupa-Akdeniz Bölgesel ve Yerel Meclisi (ARLEM) tarafından birincilik ödülüne layık görüldü. izmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Bu törenin Akdeniz işbirliğimizi büyütmek adına güçlü bir adım olduğuna inanıyorum” dedi.

 • 28.10.2023 28 Eki 12:52 Türkiye Yüzyılı Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşma

  Türkiye Yüzyılı Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşma Kocaeli'de düzenlenen Türkiye Yüzyılı Kariyer Zirvesi'nde akademisyenler, siyasetçiler, iş dünyası ve basın camiasının önemli isimleri gençlerle deneyimlerini paylaşacak.

 • 25.10.2023 25 Eki 11:04 Kocaeli'deki Fabrikalarda Üretilen Araçlar Türk Otomotiv Sanayisinin Yarısını Oluşturdu

  Kocaeli'deki Fabrikalarda Üretilen Araçlar Türk Otomotiv Sanayisinin Yarısını Oluşturdu Türk otomotiv sanayisi ocak-eylül döneminde yurt dışı satışlarının yarısını Kocaeli'deki fabrikalarda üretilen araçlarla gerçekleştirdi. Ford Otosan, Hyundai Assan ve Anadolu Isuzu'nun Kocaeli'deki fabrikalarında üretim miktarı geçen yıla göre artış göstererek sektörün toplam üretiminin yüzde 43,7'sini oluşturdu. Kocaeli'de üretilen araçların yüzde 80'i yurt dışına ihraç edildi ve ihracat performansı yüzde 8,1 arttı. Ford Otosan, Hyundai Assan ve Anadolu Isuzu Kocaeli'deki fabrikalarda üretim ve ihracatta lider konumda bulunuyor.

 • 04.10.2023 04 Eki 11:18 Türkiye'nin 'En Etkin 50 CHRO'su açıklandı

  Türkiye'nin 'En Etkin 50 CHRO'su açıklandı DataExpert katkıları ve BMI Business School tarafından yürütülen 2023 yılı 'En Etkin 50 CHRO' araştırmasının sonuçları açıklandı.

 • 24.09.2023 24 Eyl 09:37 Haftanın tarihine bakış

  Haftanın tarihine bakış Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün isteğiyle "Türk Dili Tetkik Cemiyeti" adıyla 12 Temmuz 1932'de kurulan ve daha sonra "Türk Dil Kurumu" ismini alan cemiyet, "Birinci Türk Dil Kurultayı"nı 26 Eylül-5 Ekim 1932 tarihlerinde yaptı.

 • 21.09.2023 21 Eyl 11:14 Bursa, Türkiye'nin Otomobil Üretiminin Yarısını Gerçekleştirdi

  Bursa, Türkiye'nin Otomobil Üretiminin Yarısını Gerçekleştirdi Türkiye'nin yılın 8 ayında ürettiği otomobillerin yüzde 51,8'i Bursa'da imal edildi. Bursa'daki otomotiv firmaları, toplam otomobil üretiminin yüzde 51,8'ine katkı sağladı. OYAK Renault, TOFAŞ ve Karsan'ın fabrikalarının bulunduğu Bursa, Türkiye'nin otomobil üretimine en fazla katkıyı sağlayan şehir oldu. Bursa'nın günlük otomobil üretimi ortalama 1295 adet olarak gerçekleşti.

 • 29.08.2023 29 Ağu 16:12 Ford Otosan ve TURMEPA Deniz Temizliği İçin İş Birliği Yapıyor

  Ford Otosan ve TURMEPA Deniz Temizliği İçin İş Birliği Yapıyor Ford Otosan, DenizTemiz Derneği (TURMEPA) ile deniz temizliği ve atık yönetimi çalışmalarına destek olmak amacıyla iş birliği yapıyor. Ford Otosan tarafından geliştirilen Ecotorq 9L dizel motoru ile donatılan TURMEPA Ford Otosan teknesi, denizlerin kirlenmesini engelleyerek deniz yaşamını koruyacak. Bu ortak girişim, hem denizleri koruyacak hem de karadaki yaşamı iyileştirecek.

 • 17.08.2023 17 Ağu 09:54 17 Ağustos Marmara Depremi'nin üzerinden 24 yıl geçti

  17 Ağustos Marmara Depremi'nin üzerinden 24 yıl geçti Merkez üssü Kocaeli'nin Gölcük ilçesi olan ve o dönem "asrın felaketi" olarak tanımlanan 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin üzerinden 24 yıl geçti.

 • 06.08.2023 06 Ağu 22:07 Türkiye'de En Çok Satılan Hafif Ticari Araçlar

  Türkiye'de En Çok Satılan Hafif Ticari Araçlar Türkiye'de en çok satılan hafif ticari araçlar listesi. Ford Tourneo Courirer, Fiat Fiorino Combi, Renault Express Combi, Peugeot Rifter ve Opel Combo en popüler markalar arasında yer alıyor.

 • 05.08.2023 05 Ağu 22:09 Ford Trucks, Ballard Power Systems ile yakıt hücreleri projesine dahil oluyor

  Ford Trucks, Ballard Power Systems ile yakıt hücreleri projesine dahil oluyor Ford Trucks, Avrupa Birliği'nin Horizon Avrupa ZEFES projesi kapsamında yakıt hücrelerinin tedariki ve geliştirilmesi konusunda Ballard Power Systems'ı proje ortaklığına dahil ediyor. Ford Trucks, bu proje kapsamında hidrojenle çalışacak ilk yakıt hücreli elektrikli F-MAX'i üretecek ve Ballard Power Systems ile iş birliği yapacak. Ayrıca Ford Trucks, Kanada merkezli Ballard Power Systems ile iki adet yakıt hücreli motor için bir niyet mektubu imzaladı. Ford Trucks, F-MAX'i Türkiye'de geliştirip üretecek ve 2025 yılında Avrupa Ten-T koridorunda gösterimlere başlamayı planlıyor. Ford Trucks, sıfır emisyonlu ve bağlantılı teknolojilerle ağır ticari araçlarda büyük bir dönüşüm başlatarak 2040 yılına kadar sıfır emisyon hedefine ulaşmayı taahhüt ediyor.

 • 01.08.2023 01 Ağu 19:37 Koç Holding, 2023 Yılının İlk Yarısında Konsolide Bazda Toplam 24,9 Milyar Rolar Gelir Elde Etti

  Koç Holding, 2023 Yılının İlk Yarısında Konsolide Bazda Toplam 24,9 Milyar Rolar Gelir Elde Etti Koç Holding, 2023 yılının ilk yarısında, konsolide bazda 24,9 milyar ABD doları gelir elde ettiğini, aynı dönemde 1,6 milyar ABD doları kombine yatırım gerçekleştirdiğini açıkladı.

 • 01.08.2023 01 Ağu 19:01 Koç Holding 2023'ün ilk yarısında başarılı performansını sürdürdü

  Koç Holding 2023'ün ilk yarısında başarılı performansını sürdürdü Koç Holding Üst Yöneticisi (CEO) Levent Çakıroğlu, güçlenen likiditeleri ile önümüzdeki dönemde tüm paydaşları için uzun vadeli değer yaratma hedefiyle çalışmalarını sürdüreceklerini bildirdi.

 • 31.07.2023 31 Tem 11:03 Kocaeli'deki Fabrikalarda Üretilen Araçların Yüzde 79'u Dış Pazarlara Satıldı

  Kocaeli'deki Fabrikalarda Üretilen Araçların Yüzde 79'u Dış Pazarlara Satıldı Kocaeli'deki fabrikalarda yılın ilk yarısında 327 bin 423 araç üretildi ve bunların yüzde 79'u dış pazara satıldı. Kocaeli, otomotiv sektöründeki öncü rolünü güçlendirmek için etkileyici üretim ve ihracat performansı sergiliyor. Ford Otosan, Hyundai Assan ve Anadolu Isuzu'nun fabrikalarında üretilen araçların yüzde 79'u yurt dışına gönderildi. Kocaeli'de üretilen ve yurt dışına gönderilen araçlar, Türkiye'nin toplam ihracatındaki payın yüzde 50'sini oluşturdu. Ford Otosan, Kocaeli ve Eskişehir fabrikalarında gerçekleştirdiği üretim ve ihracat rakamlarıyla Türkiye'nin lider otomotiv firması oldu. Hyundai Assan ve Anadolu Isuzu da üretim ve ihracatta önemli artışlar kaydetti.

 • 21.07.2023 21 Tem 11:55 Algida, Ford Otosan ile iş birliği yaparak elektrikli araçları filosuna kattı

  Algida, Ford Otosan ile iş birliği yaparak elektrikli araçları filosuna kattı Algida, Ford Otosan ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle yüzde yüz elektrikli Ford E-transit araçlarını dağıtım ağına ekledi. Şirketin 'Mutlu İnsanlar ve Mutlu Gezegen' misyonu çerçevesinde, küresel karbon salımını azaltma hedefiyle, şehir için dağıtım filosunu elektrikli araçlarla yenilemeye başladığı belirtildi. Algida'nın hedefi, 2025 sonuna kadar şehir içi dağıtım filosunu yüzde 100 elektrikli araçlarla tamamlamak.

 • 20.07.2023 20 Tem 15:08 Ford Otosan, "2022 Sürdürülebilirlik Raporu"nu yayınladı

  Ford Otosan, '2022 Sürdürülebilirlik Raporu'nu yayınladı Uzun dönem sürdürülebilirlik stratejisi "Gelecek Şimdi"yi 2022'de hayata geçiren Ford Otosan, çevresel, sosyal ve yönetişim alanlarda daha fazla fayda yaratmak için ortaya koyduğu sürdürülebilirlik raporunu yayınladı.

 • 17.07.2023 17 Tem 08:51 OSD Başkanı Eroldu, otomotiv sanayisinin ilk 6 ayını değerlendirdi Açıklaması

  OSD Başkanı Eroldu, otomotiv sanayisinin ilk 6 ayını değerlendirdi Açıklaması Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Eroldu, otomotiv sanayisinde salgın öncesi üretim seviyelerine geri dönüldüğünü belirterek, "Aslında rakamsal olarak aynı seviyede olabiliriz ama performans olarak bence 2019'un üzerindeyiz.

 • 20.06.2023 20 Haz 15:16 Ford Otosan, Drivevent etkinlikleriyle girişimcilerle buluştu

  Ford Otosan, Drivevent etkinlikleriyle girişimcilerle buluştu Ford Otosan, Driventure aracılığıyla mobilite ve yazılım dünyasının geleceğini şekillendirecek girişimlerle bir araya geldiği Drivevent etkinliklerini düzenledi. Etkinliklerde startuplar ile bir araya gelen Driventure, otomotiv sektörünün dönüşümünde rol oynayacak inovatif fikirleri destekledi. Ford Otosan liderleri ve girişimciler arasında profesyonel bağlantıların kurulduğu etkinliklerde katılımcılar yeni teknolojiler, pazar değişimleri ve müşteri beklentileri gibi konular hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Driventure, Drivevent etkinliklerinin devamında eylül ayında tüm Türkiye girişimcilik ekosistemini kucaklayacak kapsamlı bir etkinlik daha gerçekleştirmeyi planlıyor.

 • 14.06.2023 14 Haz 22:17 Son 4 yıldır tahtını sallayabilen yok! Türkiye'nin en değerli markası: THY

  Son 4 yıldır tahtını sallayabilen yok! Türkiye'nin en değerli markası: THY Brand Finance tarafından yapılan 'Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100' çalışmasında, THY 2 milyar dolarlık marka değeriyle birinci sırada yer aldı. Arçelik 1,5 milyar dolarlık marka değeriyle ikinci, Vestel 927 milyon dolarlık marka değeriyle üçüncü oldu. Listenin toplam değeri 15,6 milyar dolar olarak açıklandı.

 • 14.06.2023 14 Haz 11:25 THY, "Türkiye'nin en değerli markası" olarak bu yıl da tacını korudu

  THY, 'Türkiye'nin en değerli markası' olarak bu yıl da tacını korudu Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'ın araştırmasına göre, Türk Hava Yolları (THY), 2 milyar dolarlık marka değeriyle geçmiş 4 yılda olduğu gibi bu yıl da "Türkiye'nin en değerli markaları" listesinde zirvedeki yerini korudu.

 • 31.05.2023 31 May 17:32 Castrol Ford Team Türkiye, WRC3'te zirveyi hedefliyor

  Castrol Ford Team Türkiye, WRC3'te zirveyi hedefliyor Castrol Ford Team Türkiye, pilotları Ali Türkkan ve Burak Erdener ile Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) WRC3 kategorisinde zirve mücadelesi verecek.

 • 04.05.2023 04 May 15:30 "Türkiye'nin Katma Değer Merkezi: Kocaeli" Zirvesi

  'Türkiye'nin Katma Değer Merkezi: Kocaeli' Zirvesi Ekonomi Gazetesi öncülüğünde düzenlenen, "Türkiye'nin Katma Değer Merkezi: Kocaeli" Zirvesi'nde iş ve ekonomi dünyasından katılımcılar, kentin geleceğine dair görüş ve önerilerini paylaştı.

 • 26.04.2023 26 Nis 11:48 Kayseri'de toplu taşıma araçları yüzde yüz yerli ve daha modern hale getiriliyor

  Kayseri'de toplu taşıma araçları yüzde yüz yerli ve daha modern hale getiriliyor Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kent merkezi ve ilçeler arasında toplu taşımayı sağlayan servislerin daha modern, daha konforlu ve yüzde yüz yerli olarak yenileneceğini söyledi. Yılsonuna kadar 238 adet yeni servis aracı alınacağını belirten Başkan Büyükkılıç yeni aracın da ilk test sürüşünü yaptı.

 • 28.03.2023 28 Mar 19:27 Ford OTOSAN hidrojen motoru üretti!

  Ford OTOSAN hidrojen motoru üretti! Ford OTOSAN, 2040 yılına kadar "sıfır emisyon" vizyonu kapsamında ürettiği hidrojen motorunun ateşleme testini yaptı. İşte detaylar...

 • 17.03.2023 17 Mar 21:21 Ford Trucks'ta üst düzey görev değişimi

  Ford Trucks'ta üst düzey görev değişimi Ford Otosan’ın global markası Ford Trucks’da üst kademede önemli bir atama gerçekleşti.

 • 15.03.2023 15 Mar 15:57 Teknoloji liderleri 20 Mart'ta bir araya gelecek

  Teknoloji liderleri 20 Mart'ta bir araya gelecek DataExpert'in katkıları ve BMI Business School'un organizasyonuyla Türkiye'nin teknoloji alanındaki önemli karar alıcılarını ve düşünce önderlerini bir araya getirecek Teknoloji Liderleri Zirvesi, 20 Mart'ta düzenlenecek.

 • 11.03.2023 11 Mar 11:03 Yatırımcı rehberi (1)

  Yatırımcı rehberi (1) Bu hafta yatırım araçlarından borsa, altın ve döviz kazandırdı.

 • 04.03.2023 04 Mar 11:09 Yatırımcı rehberi (1)

  Yatırımcı rehberi (1) Bu hafta yatırım araçlarından borsa, altın ve döviz kazandırdı.

 • 25.02.2023 25 Şub 11:13 Yatırımcı rehberi (1)

  Yatırımcı rehberi (1) Bu hafta yatırım araçlarından borsa ve dolar kazandırırken, altın kaybettirdi.

 • 18.02.2023 18 Şub 11:01 Yatırımcı rehberi (1)

  Yatırımcı rehberi (1) Bu hafta yatırım araçlarından borsa ve dolar kazandırırken, altın kaybettirdi.

 • 27.01.2023 27 Oca 10:44 Ticari filolar, Ford Otosan'ın elektrikli ticari aracı E-Transit ile büyüyor

  Ticari filolar, Ford Otosan'ın elektrikli ticari aracı E-Transit ile büyüyor Ford Otosan'ın Gölcük Fabrikası'nda ürettiği, batarya montajı dahil elektrik enerjisinin tamamını yüzde 100 yenilenebilir kaynaklardan elde eden elektrikli hafif ticari aracı E-Transit, filoları genişletiyor.

 • 24.01.2023 24 Oca 11:00 Kocaeli'de 2022'de günlük 1563 araç üretildi

  Kocaeli'de 2022'de günlük 1563 araç üretildi Otomotiv endüstrisinin merkez şehirlerinden Kocaeli'deki fabrikalarda geçen yıl montaj hatlarından günde 1563 taşıt indirildi.

 • 14.01.2023 14 Oca 11:17 Ford üst üste 8. kez Avrupa Ticari Araç Satış Lideri oldu

  Ford üst üste 8. kez Avrupa Ticari Araç Satış Lideri oldu Ford, ticari araç üssü Ford Otosan’ın ürettiği araçların etkisiyle 2022’de Avrupa’nın ticari araç satış lideri oldu.

 • 13.01.2023 13 Oca 18:46 Ford Otosan, Ford'u 8. kez Avrupa ticari araç satışlarında liderliğe taşıdı

  Ford Otosan, Ford'u 8. kez Avrupa ticari araç satışlarında liderliğe taşıdı Ford, ticari araç üssü Ford Otosan'ın üretim gücüyle 2022'de Avrupa'nın ticari araç satış lideri oldu.

Advertisement