Haftanın Vizyona Giren Filmleri (07 Mart 2014) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (07 Mart 2014)

07.03.2014 16:22

Bakalım bu hafta vizyona hangi filmler girmiş.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


300: Bir İmparatorluğun Yükselişi (300: Rise of an Empire)


Tür: Aksiyon, Fantastik


Frank Miller'ın kitabından uyarlanan ve 300'den sonra yaşananları konu alacak olan filmde, Persler ile Atinalılar'ın karşı karşıya geldikleri büyük Artemis Savaşı'nı konu alacak.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Bizum Hoca


Tür: Komedi


Fıkralardan tanıdığımız esprili ve bir o kadar da halktan biri olan Oflu Hoca "Bizum Hoca" filminde hayat buluyor. Trabzon’un şirin bir köyüne tayin olması beklenen imam bir türlü gelmeyince, köylüler camide namaz kıldıracak bir imam arayışını girerler. En sonunda aslen imam olmayan ama köylülerin çok sevdiği “Bizum Hoca” nın köyün imamı olmasına karar verilir. Ancak bu sırada köyün ortasından geçen dereye Hidorelektrik santral kurulacağı haberiyle köylüler mücadele etmeye karar verir. Bu hareketin başına geçen kişi ise Bizum Hoca'dan başkası değildir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Mavi Dalga


Tür: Dram


Deniz Balıkesir’de yaşayan liseli bir genç kızdır. Yakın arkadaş olan Esra ve Gül, günün birinde büyük bir şehirde üniversite okumanın hayaliyle yanıp tutuşmaktadır. Hayallerini gerçekleştirmek için kazanmaları gereken üniversite sınavına ise iki sene kalmıştır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Ömer (Omar)


Tür: Dram, Gerilim


Ömer, sevgilisi Nadya'yla buluşmak üzere Batı Şeria duvarını aşarak kurşunların arasından geçmeye alışkındır. Ne var ki, Ömer, duvarı geçtiğinde bir direnişçiye dönüşür ve bazı seçimler yapmak zorunda kalır. Yakalanan arkadaşları işkence görürken Ömer de yaşamla sadakat arasında kalır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Silsile


Tür: Dram


Sıcak bir yaz gecesi Ece (Nehir Erdoğan) Amerika’dan yeni dönmüş olan Cenk’in (İlker Kaleli) kaldığı eve gider ve eskide kalmış bir aşk alevlenir. Yakın bir dost aldatılmak üzeredir. Bir anda sessiz ve karanlık evde bir hırsızlık girişimi olur ve ardından bir şuç işlenir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Sınırsızlar Kulübü (Dallas Buyers Club)


Tür: Dram


Ron Woodroof’a 1986 yılında AIDS yüzünden 30 günlük ömür biçilir. Teşhiş sonrası FDA kurumundan yasal onaylı olarak kullanabileceği tek ilaç olan AZT’yi almaya başlayan Ron hızla ölümün eşiğine doğru sürüklendiğini fark eder. Çareyi ABD’de yasal olmayan ama dünyanın dört bir yanında bulunan, doğal ilaçlara başvurmakta bulur.


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Kuşlar Şehrinde Macera (Zambezia)


Tür: Animasyon, Komedi


Afrikanın ortasındaki kuş şehri Zambezia, yumurta avcılarına karşı savunmasıyla meşhur bir vadidir. Aeronun hayali, bir gün bu vadide uçmaktır. Bir gün yumurtaların büyük bir bölümü kaybolunca, Aero Zambezia’yı kurtarmak için kendini bir maceranın ortasında bulur.


Filmin fragmanı için tıklayın.

YORUMLAR
500

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (07 Mart 2014) - Son Dakika


Advertisement